Νέα

maria528

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
213
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
παιδια τη συναντησα τελικα...ειναι κουκλα πολυ πιο ομορφη απο ολες τισ βραζιλιανοισπανιδες που εχω δει μεχρι τωρα.επαγγελματιας σε αυτο που κανει οχι μαλακιες.μπορει να ειναι και ενεργητικη πολυ καλα αγγλικα το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι ψυχρη.καμμια σχεσει με κουβανεζα που συνηθως ειναι εξω καρδια..σα ρωσιδα κουκλα αλλα παγος.τοσα χρονια στη γερμανια τι περιμενουμε..
 

KongZhanShuang

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τη συναντησα τελικα...ειναι κουκλα πολυ πιο ομορφη απο ολες τισ βραζιλιανοισπανιδες που εχω δει μεχρι τωρα.επαγγελματιας σε αυτο που κανει οχι μαλακιες.μπορει να ειναι και ενεργητικη πολυ καλα αγγλικα το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι ψυχρη.καμμια σχεσει με κουβανεζα που συνηθως ειναι εξω καρδια..σα ρωσιδα κουκλα αλλα παγος.τοσα χρονια στη γερμανια τι περιμενουμε..
αν είναι έτσι παίρνω μια κολοκύθα της ανοιγω μία τρύπα κι ολα οκ...φτύνει και τα κουκούτσια αμα λάχει
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Λες να ηλθε και να μην ειχε να αγοράσει μια Ελληνική sim?
Πώς εκλεισε ραντεβού ο φίλος σου μην μου πεις μεσω ντοϊτσε βέλε.

αφου ξερεις οτι ανακριβειες δεν λεω θεια. :s&m_1: :s&m_1: ειπε ο φιλος

"επισης, την πηρα στο γερμανικο κινητο τηλεφωνο, γιατι αν περιμενα να απαντησει στο site γαμησε τα."
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αφου ξερεις οτι ανακριβειες δεν λεω θεια. :s&m_1: :s&m_1: ειπε ο φιλος

"επισης, την πηρα στο γερμανικο κινητο τηλεφωνο, γιατι αν περιμενα να απαντησει στο site γαμησε τα."
Δεν σε αμφισβητώ και δεν εχω λόγο!
Αλλα ασε ρε!
Ηλθε μας πήδησε τα πήρε και δεν άφησε ούτε για μια σίμ.
Σιγά μην την πληρώσω να ρωτήσω μεσω καγγελαρίας!
Σίγουρα Θα είχε φέρει μαζί της εκτός απο προφυλακτικά και γερμανικές κονσέρβες.
Ετσι φευγουν τα λεφτά εξω και μετά κλέμε γαμημένοι δαρμένοι και  άφραγγοι.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Δεν σε αμφισβητώ και δεν εχω λόγο!
Αλλα ασε ρε!
Ηλθε μας πήδησε τα πήρε και δεν άφησε ούτε για μια σίμ.
Σιγά μην την πληρώσω να ρωτήσω μεσω καγγελαρίας!
Σίγουρα Θα είχε φέρει μαζί της εκτός απο προφυλακτικά και γερμανικές κονσέρβες.
Ετσι φευγουν τα λεφτά εξω και μετά κλέμε γαμημένοι δαρμένοι και  άφραγγοι.

αμ'ο αλλος ο ερμος που πηγε και περιμενε και της χτυπαγανε τα τηλεφωνα με τη ρεσεψιον και η γουρουνα κοιμοτανε????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Παιδια είχα πολύ άσχημη επικοινωνια απο μαι λ και δεν συνατιθικα ποτέ γιατί τα άνοιγε μια φορά τη μέρα και ήταν εκτός τόπου και χρόνου η κοπελα
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
268
Like
98
Πόντοι
1
να πει ο ιδιος. μιχαλακη........

ακριβως ετσι εγινε, κυριακη πρωι με το που ηρθε, πηρα στο γερμανικο και κανονισα συναντηση.

Πηγα εκει στο ξενοδοχειο Μελια στο κεντρο, περασα απο τσεκαρισμα στη ρεσεψιον, να την παρουν τηλ και τα σχετικα για να με αφησουν να περασω. Δεν το σηκωνε, την επαιρνα κι εγω ταυτοχρονα, τζιφος. Εντωμεταξυ για καποιο λογο ειχε 2 δωματια, το σηκωσε στο αλλο δωματιο και ειπε να περιμενω μιαμιση ωρα, ενω ειχαμε μιλησει πριν απο 30 λεπτα οτι πηγαινω προς εκει και οτι με περιμενε. Τελος παντων, ξενερωσα και εφυγα και μετα απο 20 λεπτα με πηρε πισω και καλα οτι δεν καταλαβε οτι ημουνα εγω και δεν ξερω τι, σε αγγλικα του κωλου.

Αυτα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παιδια είχα πολύ άσχημη επικοινωνια απο μαι λ και δεν συνατιθικα ποτέ γιατί τα άνοιγε μια φορά τη μέρα και ήταν εκτός τόπου και χρόνου η κοπελα
ακριβως ετσι εγινε, κυριακη πρωι με το που ηρθε, πηρα στο γερμανικο και κανονισα συναντηση.

Πηγα εκει στο ξενοδοχειο Μελια στο κεντρο, περασα απο τσεκαρισμα στη ρεσεψιον, να την παρουν τηλ και τα σχετικα για να με αφησουν να περασω. Δεν το σηκωνε, την επαιρνα κι εγω ταυτοχρονα, τζιφος. Εντωμεταξυ για καποιο λογο ειχε 2 δωματια, το σηκωσε στο αλλο δωματιο και ειπε να περιμενω μιαμιση ωρα, ενω ειχαμε μιλησει πριν απο 30 λεπτα οτι πηγαινω προς εκει και οτι με περιμενε. Τελος παντων, ξενερωσα και εφυγα και μετα απο 20 λεπτα με πηρε πισω και καλα οτι δεν καταλαβε οτι ημουνα εγω και δεν ξερω τι, σε αγγλικα του κωλου.

Αυτα.

Πέρα απο την ταλαιπωρία και το σπάσιμο  νομίζω την γλυτώσατε και δεν πετάξατε τσαμπα το χρηματά σας.
Σκατά επαγγελματίας αποδείχτηκε!
Εκτός αν ήλθε να ξεκουραστεί  :jerking: είτε την έστειλαν οι Γερμανοί να ανιχνεύσει και να κάνει έκθεση :jerking:  κατα πόσο συμφέρει να ανοιχτει πολυμπουρδελο στύλ FKK και εδώ.   :grin:
Ανάπτυξη  :jerking: βλέπετε!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Πέρα απο την ταλαιπωρία και το σπάσιμο  νομίζω την γλυτώσατε και δεν πετάξατε τσαμπα το χρηματά σας.
Σκατά επαγγελματίας αποδείχτηκε!
Εκτός αν ήλθε να ξεκουραστεί  :jerking: είτε την έστειλαν οι Γερμανοί να ανιχνεύσει και να κάνει έκθεση :jerking:  κατα πόσο συμφέρει να ανοιχτει πολυμπουρδελο στύλ FKK και εδώ.   :grin:
Ανάπτυξη  :jerking: βλέπετε!!

κριμα το πορνιδιο.....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδια τη συναντησα τελικα...ειναι κουκλα πολυ πιο ομορφη απο ολες τισ βραζιλιανοισπανιδες που εχω δει μεχρι τωρα.επαγγελματιας σε αυτο που κανει οχι μαλακιες.μπορει να ειναι και ενεργητικη πολυ καλα αγγλικα το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι ψυχρη.καμμια σχεσει με κουβανεζα που συνηθως ειναι εξω καρδια..σα ρωσιδα κουκλα αλλα παγος.τοσα χρονια στη γερμανια τι περιμενουμε..
Πόσο πλήρωσες και για ποίο πρόγραμμα?

Ετσι απο περιεργεια ρωτάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom