Νέα

Μαρία με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα? ή τραβατε με και ας κλαιω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πολυ υπναρου η γκομενα ρε μπουρδελιωτη
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
βλεπει μια τραπουλα που ειχαμε στο τροχοσπιτο και μου λεει τι ξερεις να παιξουμε (της εφυγε η νυστα ξαφνικα με το σεξ  :grin: :grin:)
παιζαμε ξερη σαν τους παπουδες στα καφενεια και αρχισα να την κανω ανακριση για την ερωτικη της ζωη μια και δεν την βρηκα παρθενα και ηθελα να ακουσω αν εκανε τιποτα κινκυ. "στα 17 το προτοεκανα με τον Χ, μετα τα εφτιαξ ομως με τον Ψ, τωρα βρεθηκα μερικες φορες με τον Ζ τον συμμαθητη μου απο το σχολειο αλλα τα εχω με τον Ω απο την κασσανδρα καλο παιδι (μαλακας κερατας) αλλα ακομη δεν το εχουμε κανει"
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
βλεπει μια τραπουλα που ειχαμε στο τροχοσπιτο και μου λεει τι ξερεις να παιξουμε (της εφυγε η νυστα ξαφνικα με το σεξ  :grin: :grin:)
παιζαμε ξερη σαν τους παπουδες στα καφενεια και αρχισα να την κανω ανακριση για την ερωτικη της ζωη μια και δεν την βρηκα παρθενα και ηθελα να ακουσω αν εκανε τιποτα κινκυ. "στα 17 το προτοεκανα με τον Χ, μετα τα εφτιαξ ομως με τον Ψ, τωρα βρεθηκα μερικες φορες με τον Ζ τον συμμαθητη μου απο το σχολειο αλλα τα εχω με τον Ω απο την κασσανδρα καλο παιδι (μαλακας κερατας) αλλα ακομη δεν το εχουμε κανει"
στα 19 και την ειχαν γαμησει 3 και συ 4;λεμε τωρα.....αυτη στα 40 θα χει τηλεφωνικο καταλογο γαμιαδων
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
αρχιζω την χαηδευω ξανα παει να αρχισει πιπα με τον ιδιο απειρο αλλα πλεον με ζηλο τροπο της και την σταματαω να αναλαβω δραση παλι εγω στο νεανικο της μουνακι. την γλυφωμουνιαζω μεχρι να τελειωσει παλι και τωρα αρχιζει και γαργαλιεται και με σκουνταει αφου τελειωσε και δεν αντεχε τετοιου ειδους γλυψιμο πλεον. ξαναρχιζει 3η φορα πιπα. τωρα περναω κατευθειαν στα 4 καθως απο το να κουνιουνται σαν κυματα οι βυζαρες της αν και σκληρες προτιμω να βλεπω τον κολαρικο της και να σκυβω εγω καπου καπου να πιασω βυζι της ενω ειναι στα τεσσερα οπως οταν αρμεγουν τα τετραποδα (οχι οτι μου φανηκε πιο νοημουσα απο τετραποδο...)  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1:. χυνω παλι στα 4 και μετα απο λιγο παλι κουβεντα και χαρτια!!!
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
μετα την δευτερη φορα αρχισε να στραβωνει στην κουβεντα. κλασσικη ελλεηνιδα βρηκε να πιαστει απο κουβεντες για να παρεξηγηθει. εγω χορτασμενος πλεον απο το σεξ μαζι της και μια και δεν ηθελα σχεση παροτι παιζει να ηταν η πιο σεξυ σε εμφανιση που ειχα χωρις να εχω πληρωσει ως τοτε, την παω στα κτελ που δουλευα για να παει σπιτι της (μαλλον απο την φατσα της θα περιμενε να την παω εγω στο χωριο της, μετα το σεξ δεν εχει τετοιες δουλεπρεπειες σε γκομενες  :birdman: , πριν το σεξ εχω παει μεχρι πατρα και βολο με την ελπιδα για σεξ).
οποτε την αφηνω στα κτελ και δεν κατεβαινω καν απο το αμαξι να την χαιρετησω. μουτρωμενη αυτη μου λεει γεια τα λεμε. τις επομενες λιγες μερες μεχρι να ληξει η συμβαση μου στα κτελ δεν θυμαμαι καν αν την ξαναπετυχα.
η γκομενα αυτη στις 2-3 ωρες περιπου που ειχαμε σεξουαλικη σχεση μου εβγαλε ολη την ξυνιλα και την υποκρισια της ελλεηνιδας αλλα ταυτοχρονα και ευτυχως και την απο αποφασιστικοτητα να κανει σεξ μαζι μου. δεν γνωριζω να με σκεφτοταν και αυτη μηνες οπως και εγω που την ειχα πετυχει καμια 20αρια φορες τους προηγουμενους 3 μηνες και μιλαγαμε "φιλικα". ως προς την εμφανιση παραμενει ενα απο τα καλυτερα ουαν μεσημερι σταντ που εχω κανει. η ιστορια ενδυκνυται νομιζω για ψυχαναλυση της ελλεηνιδας που πουτανιζει αλλα κανει την δυσκολη λες και κανοντας την δυσκολη δεν θα την πουμε πουτανα που κερατωσε την σχεση της και θα της δωσουμε ελαφρυντικα  :idiot: :headbang:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.814
Πόντοι
506
Αφηστε τις γκομενες να λενε..για ξεκαρφωμα το κανουνε... για εκεινο το αμιμητο,επικο... "να μην τις πουν πουτανες"...
ορματε εσεις και αφηστε τες να γκρινιαζουν....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.200
Πόντοι
35.697
μετα την δευτερη φορα αρχισε να στραβωνει στην κουβεντα. κλασσικη ελλεηνιδα βρηκε να πιαστει απο κουβεντες για να παρεξηγηθει. εγω χορτασμενος πλεον απο το σεξ μαζι της και μια και δεν ηθελα σχεση παροτι παιζει να ηταν η πιο σεξυ σε εμφανιση που ειχα χωρις να εχω πληρωσει ως τοτε, την παω στα κτελ που δουλευα για να παει σπιτι της (μαλλον απο την φατσα της θα περιμενε να την παω εγω στο χωριο της, μετα το σεξ δεν εχει τετοιες δουλεπρεπειες σε γκομενες  :birdman: , πριν το σεξ εχω παει μεχρι πατρα και βολο με την ελπιδα για σεξ).
οποτε την αφηνω στα κτελ και δεν κατεβαινω καν απο το αμαξι να την χαιρετησω. μουτρωμενη αυτη μου λεει γεια τα λεμε. τις επομενες λιγες μερες μεχρι να ληξει η συμβαση μου στα κτελ δεν θυμαμαι καν αν την ξαναπετυχα.
η γκομενα αυτη στις 2-3 ωρες περιπου που ειχαμε σεξουαλικη σχεση μου εβγαλε ολη την ξυνιλα και την υποκρισια της ελλεηνιδας αλλα ταυτοχρονα και ευτυχως και την απο αποφασιστικοτητα να κανει σεξ μαζι μου. δεν γνωριζω να με σκεφτοταν και αυτη μηνες οπως και εγω που την ειχα πετυχει καμια 20αρια φορες τους προηγουμενους 3 μηνες και μιλαγαμε "φιλικα". ως προς την εμφανιση παραμενει ενα απο τα καλυτερα ουαν μεσημερι σταντ που εχω κανει. η ιστορια ενδυκνυται νομιζω για ψυχαναλυση της ελλεηνιδας που πουτανιζει αλλα κανει την δυσκολη λες και κανοντας την δυσκολη δεν θα την πουμε πουτανα που κερατωσε την σχεση της και θα της δωσουμε ελαφρυντικα  :idiot: :headbang:


Ενας νεος Πανοφανης γεννιεται μεσα σου μπουρδελιωτη,συνεχισε ετσι  :rockon:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
"ναι καλα σκεφτομαι μεσα μου ουτε για αστειο ηρθες με το πρωτο ραντεβου ζητησες μονη σου να παμε σε κρεβατι και να πιστεψουμε οτι θελεις μονο υπνο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:" αρχιζω λοιπον την τραβαω την χουφτωνω την φιλαω και ενω στην αρχη μενει στα επιφανειακα φιλια σε λιγα δευτερολεπτα εκαμψε την αντισταση. αυτες τις 2 ατακες "παμε να κοι9μηθουμε νυσταζω" και "θελω μονο να κοιμηθουμε οχι σεξ" φορωντας μονο τα εσωρουχα τα εχω αναφερει σε πολλες , φιλες, γκομενες και ολους τους φιλυς μου και φυσικα κανεις δεν πιστεψε οτι αρχικα μπορει να ηθελε μονο υπνο και γδυθηκε στο πρωτο ραντεβου  :cheesy:. γιατι το ειπε αραγε  :headbang: ποιος νομιζει οτι θα μπορουσε να την πιστεψει!!!

τυπε μπορει να της αρεσαν τα τροχοσπιτα  :grin:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.814
Πόντοι
506
Απο την ωρα που διαβασα την ιστορια, μια απορια γεννηθηκε μεσα μου,κατι δεν μου κολουσε καλα.Γι αυτο κ.Μπουρδελιωτη θελω να απαντησεις ειλικρινα στο μεγαλο ερωτημα που με βασανιζει...
"Πως μπηκες με συμβαση στα ΚΤΕΛ"?????  :grin:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
αδερφε εισαι ψιλοτσιμπιμενος η μου φαινεται;;;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Απο την ωρα που διαβασα την ιστορια, μια απορια γεννηθηκε μεσα μου,κατι δεν μου κολουσε καλα.Γι αυτο κ.Μπουρδελιωτη θελω να απαντησεις ειλικρινα στο μεγαλο ερωτημα που με βασανιζει...
"Πως μπηκες με συμβαση στα ΚΤΕΛ"?????  :grin:
Λες να εβαλε μέσο? Ετσι πηδηξε την πιτσιρικα τυπε?
:grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
στα 19 και την ειχαν γαμησει 3 και συ 4;λεμε τωρα.....αυτη στα 40 θα χει τηλεφωνικο καταλογο γαμιαδων

τυπε ολο το συμπαν την ειχε γαμησει,εκτος απο τον κανονικο της γκομενο  :S
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Απο την ωρα που διαβασα την ιστορια, μια απορια γεννηθηκε μεσα μου,κατι δεν μου κολουσε καλα.Γι αυτο κ.Μπουρδελιωτη θελω να απαντησεις ειλικρινα στο μεγαλο ερωτημα που με βασανιζει...
"Πως μπηκες με συμβαση στα ΚΤΕΛ"?????  :grin:
τυπε την εποχη εκεινη χρονια προ κρισης η ανεργια δεν ηταν μεγαλη.
τα κτελ χαλκιδικης(ιδιωτική και οχι δημοσια επιχειρηση) επειδη εχουν πολλοπλασιες αναγκες λογω τουρισμου το καλοκαιρι, εκει που εχουν 20 ταμιες το χειμωνα προσλαμβανουν το καλοκαιρι αλλους 60. εκεινη την εποχη τουλαχιστον. οποτε κανενα μεγαλο βυσμα δεν χρειαζονταν για να βρεις δουλεια 8-16 ωρες (γιατι ειχαμε και διπλοβαρδιες απο πρωι ως βραδυ), μεσα στον ηλιο να ανεβοκατεβαινεις τα λεωφορειο και να φορτωνεις-εκφορτωνεις αποσκευες εχασα 20 κιλα εκεινο το καλοκαιρι... κουκλος ειχα γινει  :cheesy: .
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
στα 19 και την ειχαν γαμησει 3 και συ 4;λεμε τωρα.....αυτη στα 40 θα χει τηλεφωνικο καταλογο γαμιαδων
εχω παει και με 21χρονη που ημουν ο 13ος μου ειχε πει.
επισης εχω μια 18χρονη τωρα γεματουλα η οποια μου δηλωσε οτι γαμηθηκε απο αλλους 2 και "φεσωθηκε" δηλαδη  φιλια, πιπες, χουφτωματα απο αλλους 3 αρα 6ος στα 18 της. σε αυτες τις ηλικιες οι πιτσιρικες αν αρχισουν δεν εχουν σταματημό στα αντα εχουν λιγους να τις την πεφτουν και ψαχνουν και για μονιμο
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
εχω παει και με 21χρονη που ημουν ο 13ος μου ειχε πει.
επισης εχω μια 18χρονη τωρα γεματουλα η οποια μου δηλωσε οτι γαμηθηκε απο αλλους 2 και "φεσωθηκε" δηλαδη  φιλια, πιπες, χουφτωματα απο αλλους 3 αρα 6ος στα 18 της. σε αυτες τις ηλικιες οι πιτσιρικες αν αρχισουν δεν εχουν σταματημό στα αντα εχουν λιγους να τις την πεφτουν και ψαχνουν και για μονιμο
Φασώθηκε ρε φιλε , δεν φεσώθηκε ....
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Φασώθηκε ρε φιλε , δεν φεσώθηκε ....
αυτα τα πουστικα τα καλιαρντα καλαντα πως στο πουτσο τα λενε που περασαν στην γλωσσα μας δεν τα εχω μαθει ακομη καλα. κωλοτριφτηκε λεγοταν στα χρονια μας
 

Επισκέπτης

Καλή η ιστορία αλλά το θέμα είναι ότι δεν έχει εξέλιξη...

Θα μπορούσες ρε τύπε να μη την τελειώσεις έτσι απότομα και να πεις ότι "την επόμενη ημέρα, μετά από πολύ ύπνο και πολύ τζόγο φεσωθήκαμε ξανά" κλπ, κλπ...

(Όχι τιποτ'άλλο αλλά είναι και Κυριακή και δεν βλέπω να προκύπτει καμμιά άλλη ιστορία της προκοπής...
Πάλι με την γυναίκα του άλλου στο κάμπινγκ θα την βγάλουμε γαμώτο;  :tickedoff: )
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Καλή η ιστορία αλλά το θέμα είναι ότι δεν έχει εξέλιξη...

Θα μπορούσες ρε τύπε να μη την τελειώσεις έτσι απότομα και να πεις ότι "την επόμενη ημέρα, μετά από πολύ ύπνο και πολύ τζόγο φεσωθήκαμε ξανά" κλπ, κλπ...

(Όχι τιποτ'άλλο αλλά είναι και Κυριακή και δεν βλέπω να προκύπτει καμμιά άλλη ιστορία της προκοπής...
Πάλι με την γυναίκα του άλλου στο κάμπινγκ θα την βγάλουμε γαμώτο;  :tickedoff: )
μολις ανεβασα και αλλη ιστορια απο τα παλια αλλα και αυτη ειναι μια και εξω μια σελιδα ενα διημερο και τελος
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
εχω παει και με 21χρονη που ημουν ο 13ος μου ειχε πει.
επισης εχω μια 18χρονη τωρα γεματουλα η οποια μου δηλωσε οτι γαμηθηκε απο αλλους 2 και "φεσωθηκε" δηλαδη  φιλια, πιπες, χουφτωματα απο αλλους 3 αρα 6ος στα 18 της. σε αυτες τις ηλικιες οι πιτσιρικες αν αρχισουν δεν εχουν σταματημό στα αντα εχουν λιγους να τις την πεφτουν και ψαχνουν και για μονιμο



εγω πηδηξα περσι μια 19χρονη που την εχει παρει ολο το ντιρι (η ιδια μου το ειπε)

ελεγε οτι ειχε γαμηθει με πανω απο 20 και γουσταρε τρελα παρτουζα...

μαλιστα με εβαλε να της δειξω τουσ φιλουσ μου στο φμπ, κτλ, και διαλεξε 2-3 και ζητησε να τουσ καλεσω για οργιο....

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

αυτες ειναι γυναικες!!! μονο μην καταληξω με καμια τετοια χωρις να το ξερω και γελανε μαζι μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom