Νέα

Manager Μιναρκος Μιναρεντζης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanoulis21r
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Επειδη λατρευω και εχω βιτσιο να κυνηγαω και να ακολουθω τρας μορφες, ακολουθω τον μανατζερ διαφορων νουμερων Μιναρκο Μιναρεντζη. Ποσταρει βιντεο φωτο κτλ απο γκομενες κατηγοριας κωλομπαρου πολλες φορες και εχει αναδειξει και καποιες απο αυτες. Μυριζομαι δουλειες αλα Ρεβης η Μενιος... πριν λιγο ποσταρε αυτο για παρτε ματι...
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
You rock.
Ο τύπος είναι σπανιο τρας.
Αν έχεις κανένα άλλον στο ίδιο επίπεδο πρότεινε, με ενδιαφέρει!  :heavymetalbig:
 
OP
OP
T

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Φιλε απλα ριξε μια ματια στα βιντεακια του στο γιουτιουμπ τι καυλακια προμοταρει τυπισσες κωλομπαρου πραγματικα χαχαχα. Καλα αυτο που ποσταρα πανω με τη στριγκαρα η αλλη εξω δεν υπαρχει ρε.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
σκουπιδαριο.
Ποσα τιμια  κερδισμενα μεροκαματα θα φαει αυτη η ξεπλυμενη ...  :S
(θα μου πεις τι λες τωρα εδω μεσα...)
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Εξαιρετική ανακάλυψη! Η γκόμενα είναι σκουπίδι, και ο μάνατζερ έχει μέλλον. Ενδιαφέρει!
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
576
Like
36
Πόντοι
6
Κώστας λέγεται.. Έκανε ( κάνει ακόμα; ) εκπομπές σε περιφερειακά κανάλια της Θεσσαλονίκης διαφημίζοντας μαγαζιά, από χασαποταβέρνες εώς κλαμπάκια και μπιτσόμπαρα.

Επίσης μανατζάρει κόσμο και κοσμάκη. Έκπτωτους στυλ Φλωρινιώτη και Α.Δημητρίου αλλά και την Μαρία Αλεξάνδρου/Λιαγουροπούλου/Ξερωγώ (από το "καλό" το μάνατζμεντ). Ξέρει πολύ κόσμο..

Ναι, τον λες και Ρέβη της Θεσσαλονίκης..
 
OP
OP
T

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Κώστας λέγεται.. Έκανε ( κάνει ακόμα; ) εκπομπές σε περιφερειακά κανάλια της Θεσσαλονίκης διαφημίζοντας μαγαζιά, από χασαποταβέρνες εώς κλαμπάκια και μπιτσόμπαρα.

Επίσης μανατζάρει κόσμο και κοσμάκη. Έκπτωτους στυλ Φλωρινιώτη και Α.Δημητρίου αλλά και την Μαρία Αλεξάνδρου/Λιαγουροπούλου/Ξερωγώ (από το "καλό" το μάνατζμεντ). Ξέρει πολύ κόσμο..

Ναι, τον λες και Ρέβη της Θεσσαλονίκης..
Αυτό είναι το αγαπημένο μου ξέκωλο που προμοτάρει, είμαι μερακλής... ποσο να πηγαινει η ταριφα αραγε για λιλιανα χιωτη;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom