Νέα

Μαγαζάκια με ώριμες κύριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrixeris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΑR με γυναικες ωριμες περιποιημενες που ψαχνονται?

  • Μακαρι να ξερα!!!

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Και γω θελω να μαθω!!

    Ψήφοι: 36 87,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Γιατι δε ναυλωνετε ενα πουλμαν ολα τα πυρφορικα παπαρια? Ενα ντου απο διψασμενους κουγκαροκρεμπιοδοτες θα δωσει ανασα στην τοπικη οικονομια και τα μιλφοαπαξιωμενα γυναια των περιξ ;)

Καλή και η μαλακία σου
:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απογοήτευση σήμερα το σοσ κλειστό... Οποτε ένστασης μέχρι της 1.30 7 ψωλαρεοι...μσλλον είμασταν του σιτε όλοι χαχαχαχαχαχα! Κατά τις 2.30 που έφυγα γιατί είχα μείνει μόνος στο μαγαζί...πρεπει να μπήκαν κανα 2 παρέες αλλα ήταν αργά για να κάνω μεταβολή ! Ο σερβιτόρος με ενημέρωσε ότι έπεσα σε περίεργη μέρα!
 

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Μη σε νοιάζει σήμερα θα ΣΚΑΣΩ εγώ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε κανα νεο απο το μιλφογκιλφομετωπο? πηγε κανεις το Σαββατο?
 

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
περασμα απο το ενστασισ παρασκευη 14/8 γυρω στισ 3.00 τα μεσανυχτα,καλα παιδια το μαγαζι δεν υπαρχει ανοιξα την πορτα τησ υπογασ και ο σερβιτοροσ κοιμοτανε σε μια καρεκλα . :s&m_το δε μαγαζι ητανε τελειωσ αδειο,δεν υπηρχε ψυχη.την εκανα με ελαφρα.καλα ποτε εχει κοσμο το κολομαγαζο μηπωσ επεσα στην μερα και την ειχαν κανει ολοι για τριημερο τι να πω.αν καποιοσ πηγε μετα τισ 14 αυγουστου ασ ενημερωσει
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
περασμα απο το ενστασισ παρασκευη 14/8 γυρω στισ 3.00 τα μεσανυχτα,καλα παιδια το μαγαζι δεν υπαρχει ανοιξα την πορτα τησ υπογασ και ο σερβιτοροσ κοιμοτανε σε μια καρεκλα . :s&m_το δε μαγαζι ητανε τελειωσ αδειο,δεν υπηρχε ψυχη.την εκανα με ελαφρα.καλα ποτε εχει κοσμο το κολομαγαζο μηπωσ επεσα στην μερα και την ειχαν κανει ολοι για τριημερο τι να πω.αν καποιοσ πηγε μετα τισ 14 αυγουστου ασ ενημερωσει
την εχω παθει και εγω δεν λεει Παρασκευη δεν μαζευει τπτ αν και κανει προμο ότι παρασκευες τα ποτα 5... πανε Σαββατο
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Παιδια το τελευταιο 2μηνο όσες φορες έχω περάσει απο SOS είναι κλειστό, έχει μάθει κανείς κάτι σχετικά?
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
εφυγε ο απολυτος και δεν ασχολειται κανεις με τις ωριμες  :S
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι σε νησί 4 μήνες και ανεβαίνω Αθήνα την άλλη εβδομάδα και ψάχνω ένα μιλφομπαρο να ξεδωσω παίζει τίποτα καλό ? Είναι απελπιστική η κατάσταση δέχομαι ακόμα και πμ ευχαριστώ παιδιά
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Καλημέρα στην παρέα. Πληροφορίες λένε ότι το SOS λειτουργεί πλέον ως prive μαγαζί και σου ανοίγουν μόνο αν έχεις πρόσκληση και είσαι γνωστός.
Ανοίγει κάποια Παρασκευοσάββατα.
Μέσα παίζει κατάσταση Nirvana πιο extreme όμως.
Εμένα πάντως δεν μου ανοίγουν και δεν μπορώ να μπω.

:pipa2:
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Παιδια στειλτε ενα πμ πρεπει να μπουμε στο συγκεκριμενο και τουλαχιστον να δουμε τι μπορουμε να χασουμε.Για ενα στο γκαζι κουγκαρ κατι και αυτο πριβε?
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Καλημέρα στην παρέα. Πληροφορίες λένε ότι το SOS λειτουργεί πλέον ως prive μαγαζί και σου ανοίγουν μόνο αν έχεις πρόσκληση και είσαι γνωστός.
Ανοίγει κάποια Παρασκευοσάββατα.
Μέσα παίζει κατάσταση Nirvana πιο extreme όμως.
Εμένα πάντως δεν μου ανοίγουν και δεν μπορώ να μπω.

:pipa2:
Αυτό και το salon de bricolage!

 

droy2

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Ένα "PUB" στην Καλλιθέα (σύνορα με Μοσχάτο, κοντά στον ΗΣΑΠ) που είχε πριν κάτι χρόνια ώριμες ξέρουμε τι παίζει?
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Ένα "PUB" στην Καλλιθέα (σύνορα με Μοσχάτο, κοντά στον ΗΣΑΠ) που είχε πριν κάτι χρόνια ώριμες ξέρουμε τι παίζει?
Κωλομπαρο ειναι με δυο τρια μιλφ να εργαζονται μεσα, τιποτα ιδιαιτερο κατα τη γνωμη μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom