Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
οι τυποι που υποστηριζεις θα ελεγαν,"μας βαζεις φωτο με ενα σιτυ τουρ στο μεγαρο!!!"  αρα?
Τι σύμπτωση και εγώ τις πάω ακρόπολη,αλλά έχω  φωτογραφίες με 150 διαφορετικές γκόμενες χωρίς υπερβολή,και εδώ και Ρωσία, Ουκρανία σε χιονοδρομικά κέντρα και σε πολλά νησιά και σε πολλούς άλλους τουριστικούς προορισμούς. Αν είναι όπως τα λες θα έπρεπε να είχα πληρώσει εκατομύρια  :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_8939.JPG
    IMG_8939.JPG
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 141
  • IMG_8947.JPG
    IMG_8947.JPG
    88,3 KB · Εμφανίσεις: 110

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • IMG_8974.JPG
    IMG_8974.JPG
    105,9 KB · Εμφανίσεις: 119
  • IMG_8978.JPG
    IMG_8978.JPG
    151,3 KB · Εμφανίσεις: 122

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
και αυτη στην ακροπολη.. απο ντυσιμο σκιζει !!λαικη ξοδευτηκε?
την αλλη την εσκορτ σε χοτελ πριαμο?
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
keep dreaming  λεωντα :kneel:



ANTE να βαλουμε φωτο μας ,να δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος !! να δουμε τι θα πουν οι μορφωνιοι!!!!



ενδεικτικα,βαζω την κοπελα 1.85 που ειδε λαιβ και ο φιλος ρολογας, ηταν περυσι στο νησι των ιπποτων, φετος πηγε 1. κεφαλλονια- 2. λευκαδα-3. παξους&  κερκυρα !(με δικα της εξοδα κλπ)ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ και στο σκαφος.... :hi:
υπαρχει καποιος λογος να ανεβασεις κατι; να αποδειξης τι;
@ ποποβ
μεγαλο φαουλ που επιτιθηκες με φωτογραφια του φιλου.....κατινια....
@ ρομποτ
εχεις να αποδειξης κατι σε αγνωστους αλλη μια φορα το λεω
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
γιατι δεν εισαι σαν ρωσοποντ? εγω ειμαι βλαχαδερο, ασχημος ,αφραγκος -ψευτης-αγαμητος και αμορφωτος και οι γκομενες ειναι σκιαχτρα!!
Ποτέ μου δεν σε χαρακτήρισα,ούτε είπα και κάτι κακό για εσένα. Αυτό που είπα είναι ότι δεν μου άρεσε η δικιά σου. Γούστα είναι αυτά 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
υπαρχει καποιος λογος να ανεβασεις κατι; να αποδειξης τι;
@ ποποβ
μεγαλο φαουλ που επιτιθηκες με φωτογραφια του φιλου.....κατινια....
@ ρομποτ
εχεις να αποδειξης κατι σε αγνωστους αλλη μια φορα το λεω
Είχα πολύ καιρό να ανεβάσω φωτο  :grin:
 

Συνημμένα

  • IMG_8962.JPG
    IMG_8962.JPG
    116,8 KB · Εμφανίσεις: 110
  • IMG_8985.JPG
    IMG_8985.JPG
    99,1 KB · Εμφανίσεις: 122

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
δεκαδες φωτο εχει βαλει ο νυκτερος με γκομενες σαν τα κρυα τα νερα ολα αυτα τα χρονια , ετσι :hi:
τι να του πει τωρα ο αγαθιαρης μπουλης... :grin:
σιγα ρε μαλακα τις πολλες  :2funny:
εγω την εχω μεγαλυτερη (την συλλογη)


αντε μην την κανω απντειτ :2funny:
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
γιατι δεν εισαι σαν ρωσοποντ? εγω ειμαι βλαχαδερο, ασχημος ,αφραγκος -ψευτης-αγαμητος και αμορφωτος και οι γκομενες ειναι σκιαχτρα!!
οχι ρε φιλε ΔΕΝ ειναι ρωσοποντιος πως θα γινει δηλαδη;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
υπαρχει καποιος λογος να ανεβασεις κατι; να αποδειξης τι;
@ ποποβ
μεγαλο φαουλ που επιτιθηκες με φωτογραφια του φιλου.....κατινια....
@ ρομποτ
εχεις να αποδειξης κατι σε αγνωστους αλλη μια φορα το λεω
μαλ...ες λες τωρα και συ για τον popov

που ξαναειδες τετοιο βρωμοστομα σαν του μπουλη? εχει καταβρισει ολο τον κοσμο ,το ιδιο εκανε και σαν fidelio
σιγα να μην τον παμε με το κυριλε κιολας
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει καποιος λογος να ανεβασεις κατι; να αποδειξης τι;
@ ποποβ
μεγαλο φαουλ που επιτιθηκες με φωτογραφια του φιλου.....κατινια....
@ ρομποτ
εχεις να αποδειξης κατι σε αγνωστους αλλη μια φορα το λεω

φιλε σλαβ βλεπω μια "παρεουλα" να κανει "ορχηστρωμενη" επιθεση, επειδη σχολιασα εσκορτ φωτο απο νετ καποιου παντογνωστη
και μετα κραξιμο απο ολους τους ξερολες σε μενα,επειδη τους ρωτησα ΑΝ πατε και με γκομενες???!!!!
εβαλα φωτο εμενα και γκομενας μου..και βουλωσα στοματα αυτοι τι βαζουν κανα εσκορτ? τωρα ο ενας λεει μπαζο η τυπισσα :uglystupid:,ο αλλος πουτανα  :jerking:,ο αλλος ο μπαρμπας ταξιτζης με λεει "μπουλη" ποιος ο μπαρμπας!!!!! :headbang: βαζω φωτο ΤΩΡΙΝΗ τουμπεκι... μετα λενε δεν ειμαι εγω κλπ  :jerking: οτι ναναι!!
ο νυκτερος βαζει φωτο, αλλα με την ιδια λογικη θα γραφανε "ποτε εγινε?ποσο? και σιγα την γκομενα και μορφωνιος " ε λοιπον  με την ιδια λογικη απαντω!!!!!!
Την αλλη φορα εφυγα απο το σαιτ γιατι καποιος που ενω ηταν κατα δηλωσιν του αγαμητος 1 μηνα μολδαβια με εκραζε..φωτο του δεν εβαζε.. τα ιδια λενε  :jerking: ιδιο στυλ!!!η παρεα του κυσιναου βλεπεις και του ΩΠΑ!!! :jerking:
Δεν εχω τιποτε αλλο να πω και να αποδειξω, οσοι με γνωριζουν απο κοντα ξερουν!!!!

Τελικα οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες!!!!!

ντασβιντανια και καλη συνεχεια!
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
μαλ...ες λες τωρα και συ για τον popov

που ξαναειδες τετοιο βρωμοστομα σαν του μπουλη? εχει καταβρισει ολο τον κοσμο ,το ιδιο εκανε και σαν fidelio
σιγα να μην τον παμε με το κυριλε κιολας
δηλαδη ρε τασο να ξαναγινουμε μπαχαλακηδες?
ο κωλογερας ο μιδας φταει


ειναι αληθεια οτι ειναι τοσο γερος που ειναι ανικανος οχι στην ψωλη αλλα στην γλωσσα και τα δακτυλα ακομα; :2funny:
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
φιλε σλαβ βλεπω μια "παρεουλα" να επιτηθειτε επειδη σχολιασα εσκορτ φωτο απο νετ  καποιου παντογνωστη και μετα επιθεση απο ολους τους ξερολες σε μενα,επειδη βουλωσα στοματα!!!! εβαλα φωτο εμενα και γκομενας μου..αυτοι τι βαζουν κανα εσκορτ?
τωρα ο ενας λεει μπαζο,ο αλλος πουτανα ο αλλος ο μπαρμπας ταξιτζης με λεει μπουλη ποιος ο μπαρμπας!!!!! :headbang: βαζω φωτο τουμπεκι... μετα δεν ειμαι εγω κλπ
ο νυκτερος βαζει φωτο,καλα κανει αλλα με την ιδια λογικη θα γραφανε "ποτε εγινε?ποσο? και σιγα την γκομενα και αντρακλας " ε λοιπον  με την ιδια λογικη απαντω!!!!!!
την αλλη φορα εφυγα απο το σαιτ γιατι καποιος που ενω ηταν κατα δηλωσιν του αγαμητος 1 μηνα μολδαβια με εκραζε..φωτο του δεν εβαζε.. δεν εχω τιποτε αλλο να πω και να αποδειξω, οσοι με γνωριζουν απο κοντα ξερουν!!!!
οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες!!!!!

καλη συνεχεια!
εσυ ξεκινησες ομως
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
φιλε σλαβ βλεπω μια "παρεουλα" να κανει "ορχηστρωμενη" επιθεση, επειδη σχολιασα εσκορτ φωτο απο νετ καποιου παντογνωστη
και μετα κραξιμο απο ολους τους ξερολες σε μενα,επειδη τους ρωτησα να πατε με γκομενες???!!!!
εβαλα φωτο εμενα και γκομενας μου..και βουλωσα στοματα αυτοι τι βαζουν κανα εσκορτ?τωρα ο ενας λεει μπαζο  :uglystupid:,ο αλλος πουτανα  :jerking:,ο αλλος ο μπαρμπας ταξιτζης με λεει "μπουλη" ποιος ο μπαρμπας!!!!! :headbang: βαζω φωτο τουμπεκι... μετα λενε δεν ειμαι εγω κλπ  :jerking: οτι ναναι!!
ο νυκτερος βαζει φωτο, αλλα με την ιδια λογικη θα γραφανε "ποτε εγινε?ποσο? και σιγα την γκομενα και μορφωνιος " ε λοιπον  με την ιδια λογικη απαντω!!!!!!
Την αλλη φορα εφυγα απο το σαιτ γιατι καποιος που ενω ηταν κατα δηλωσιν του αγαμητος 1 μηνα μολδαβια με εκραζε..φωτο του δεν εβαζε..  :jerking:
Δεν εχω τιποτε αλλο να πω και να αποδειξω, οσοι με γνωριζουν απο κοντα ξερουν!!!!

Τελικα οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες!!!!!

ντασβιντανια και καλη συνεχεια!
απο σενα αρχισε αυτο με το να τους βριζεις ολους ανεξαιρετως , και να μας λες συνεχως ποσο πλουσιος εισαι  :jerking:
λες και γνωριζεις την οικονομικη κατασταση του καθενος και τι καπνο φουμαρει.

οσο για το ταξιτζης αλλου αυτα :grin: και σιγα τα στοματα που βουλωσες ,με το μυαλο σου μπορει...
εμεις οι μπαρμπες καμια φορα χτυπαμε και γκομενακια με 27 χρονια διαφορα ,για να μην λες ξανα και ξανα οτι δεν βαζουμε φωτο
 

Συνημμένα

  • 12001.jpg
    12001.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 132
  • 12003.jpg
    12003.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 118

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
δηλαδη ρε τασο να ξαναγινουμε μπαχαλακηδες?
ο κωλογερας ο μιδας φταει


ειναι αληθεια οτι ειναι τοσο γερος που ειναι ανικανος οχι στην ψωλη αλλα στην γλωσσα και τα δακτυλα ακομα; :2funny:
:2funny:
αν βαλει ο κωλογερος μιδας φωτο απο γκομενες που εχει παρει , θα τρεχουμε ολοι παντως να κρυφτουμε
να το ξερεις  :grin: αλλα ειναι ασχετος με αυτα , με το ζορι εβαλε παλια μια δυο μουναρες
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ok σεβασμος στην νεολαια  :woldman: βαζω φωτο εμενα δεν ειμαι εγω λενε.. :jerking: βαζουμε φωτο ειναι μπαζα λεει ο ενας ειναι Fake ή απο νετ λεει ο αλλος...1,83 μπαζο οκ..τα μπραβο πανε στα εσκορτς 2000 γκριβνα :2funny:
τα τοπ μοντελς τα αφηνω σε εσας τους εμπειρους και την τριτη ηλικια  :2funny: εγω δεν ειπα για τοπ μοντελ ουκρανιας αλλα για γκομενα που ξεπερνα πολλες.... αλλα μην τα παραλετε..εσεις που εχετε καλυτερες πουτανες και μη βαλτε τις!!!!!!να πω και μπραβο!!
[/quote σε πιστευουμε οτι εισαι εσυ μπουλη,χαλαρωσε χαχαχαχαχ.μια χαρα ειναι η κοπελα δεν ειναι ασχημη.θα μπορουσε να βρει χιλιαδες ουκρανους καλυτερουσ του μπουλη χαχαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απο σενα αρχισε αυτο με το να τους βριζεις ολους ανεξαιρετως , και να μας λες συνεχως ποσο πλουσιος εισαι  :jerking:
λες και γνωριζεις την οικονομικη κατασταση του καθενος και τι καπνο φουμαρει.

οσο για το ταξιτζης αλλου αυτα :grin: και σιγα τα στοματα που βουλωσες ,με το μυαλο σου μπορει...
εμεις οι μπαρμπες καμια φορα χτυπαμε και γκομενακια με 27 χρονια διαφορα ,για να μην λες ξανα και ξανα οτι δεν βαζουμε φωτο
μπραβο τασο.ειναι και η δικια σου πλουσια με πατερα επιχειρηματια?χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom