Νέα

Luna - Maraces (Πάτρα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα megatroll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα προχτές στο Luna και μετά στο maraces.

Φώλα και φώλα.

- luna (στο ποτάμι που το κάνουν δρόμο κοντά στον βασιλόπουλο. δεν θυμάμαι όνομα)
Μικρός και οχι πολυ καλός χώρος.
Μερικές πολύ καλές κοπέλες, αλλα ενώ είμασταν 2 άτομα στο μαγαζί μας έγραφαν κανονικά όλες για παρα πολύ ώρα. Αφού πλησίασε μια έμαθα οτι δεν παίζει χορός. Επίσης δεν υπήρχε σοόυ.

-maraces (Στην Παραλία Πατρών)
Καλός ο χώρος.
Απο κοπέλες μερικές μετριες και κάποιες καλές. Χορό δεν κάνουν οι κοπέλες ούτε εδώ. Μου είπαν οτι ίσως κατα τις 04:00 να κάνουν κάποιες (δεν άντεξα μέχρι εκείνη την ώρα).
Απο τις κοπέλες που μίλησα μου είπαν οτι δουλευαν Αθήνα και οτι κανονικά κάνουν πολύ καλό χορό αλλα δεν τους αφήνει η αστυνομία στην Πάτρα.

Για να είμαι δίκαιος, το μαγαζί αυτό έχει potential :) Αν δηλαδή βρούν λύση με αστυνομίες κλπ πιστέυω θα γίνει καλό.

Υπάρχει κάτι καλό στην Πάτρα?
 

rod

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
στο luna φιλε γινετε δουλεια,αρκει να ξερεις ποιον θα ζητησεις.στο marakes ξερω οτι την φτιαχνουν μονες τους οι κοπελες.για μενα το καλυτερο ειναι να γινεις μελος σε καποιο γραφειο,με συνδομη.
 
OP
OP
M

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι οτι για να το λές αυτό κάτι θα ξέρεις. Θα έχεις προσωπική εμπειρία.

Αμα όμως ειναι για να περάσω καλά ένα βράδυ, να πρέπει να είμαι ο γνωστός του γνωστού και να κάνω την μυστική χειραψία , αφού έχω εκτελέσει 3 αποστολές θανάτου για να κερδίσω την εμπιστοσύνη τους, ε... άστο καλύτερα.

Το θέμα είναι, μπορεί να πάει ο οποισδήποτε συναγωνιστής απο εδώ και να περάσει καλά?

edit: τι ειναι αυτό που λές? μέλος σε γραφείο με συνδρομή?
 

rod

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ναι μελος σε γραφειο με συνδρομη,και σου στελνουν γυναικες αυτοι.ξερω ειδη 2 πατρα που κανουν αυτη τιν δουλεια,αν το ψαξεις λιγο θα τα βρεις.
 
OP
OP
M

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
rod, δεν έχεις άλλες πληροφορίες για αυτό που λές?
Είναι κάτι που το ακούω πρώτη φορά και (απο όσο ξέρω) δεν έχει ξαναγραφτεί στο site. Σίγουρα θα ενδιαφέρει και άλλους εκτός απο εμένα.

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος?
 

rod

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
φιλε τετοια γραφεια υπαρχουν αθηνα εδω και 10χρονια..απλα τωρα εχουν εξαπλωθει και εχουν κοπελες παντου(και εχουν και ελληνιδες φοιτητριες αλλα και ξενες).στελνεις την συνδρομη μεσω τραπεζικου λογαριασμου,τσεκαρουν ποιος εισαι και μετα αρχιζουν τα τηλεφωνα για ραντεβου.τηλεφωνο δεν δινω γιατι δεν περνω και bonus απο αυτους.....αλλα αν το ψαξεις σιγουρα θα τους βρεις.
 
OP
OP
M

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Απο οτι κατάλαβα όλα αυτά που λές είναι πράγματα που "έχεις ακούσει".
Θα έλεγα να μιλάμε με σίγουρα πράγματα που ξέρουμε οι ίδιοι για να μην καταστρέφουμε τα topic και για να μην μας διαβάζει ο κόσμος και μπερδέυει την αλήθεια με την φαντασία.
 

rod

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου.Δεν μιλαω για πραγματα που εχω ακουσει!αλλα δεν γινετε φατσα φορα να δινω τηλεφωνα,οσοι ειναι απο αθηνα σιγουρα θα την ξερουν αυτη την φαση...απλα αυτα τα γραφεια σου στελνουν γυναικα οτι ωρα θελεις και οπου θελεις(αυτο σου παρεχουν,σε εχουν σαν φακελωμενο,και μιλαμε για 1 διαλογη γυναικες)και ξερω προσωπικα οτι υπαρχουν 2 που ειναι απο αθηνα και εχουν κοπελες και πατρα(μενουν πατρα)δεν εχω να πω κατι αλλο,αλλα αν σκεφτεις πονηρα θα τα βρεις τα τηλεφωνα τους.το θεμα κλεινει εδω.
 

Επισκέπτης
τωρα ρε φιλε δε ξηγιεσαι καλα στον συναγωνιστη!!τι να κανει δηλαδη?να αρχισει να παιρνει τηλεφωνο οσες αγγελιες με γραφεια υπαρχουν?ελεος....!η μηπως να τρεξει στην ομονοια και να αρχισει να ρωταει δεξια και αριστερα?ασε που κανενας δεν μιλαει ελληνικα!αμα θες να βοηθησεις στειλε πριβε στον πατρινο συναγωνιστη!!
 
OP
OP
M

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε rod μάλλον μιλάς για τα γραφεία με call girls. Σαφώς και υπάρχουν πολλά. Και με σιγουριά ξέρω οτι πριν 3-4 χρόνια υπήρχε και για Πάτρα (γιατι είχα πάρει) αλλα πλέον δεν υπάρχει κάτι.
Ετσι απο περιέργεια θα πάρω τηλέφωνο μερικά απο τα γραφεία να τα ρωτήσω για Πάτρα (που το πιο πιθανό είναι να με βρίσουν και να μου το κλείσουν :) )

Πάντως με την λογική "ξέρω και δεν σας λέω" δεν συμφωνώ.
1) Είναι τελείως άχρηστο. Δεν βοηθάς κανένα
2) Αν είναι όντως κάτι που θες να είναι κρυφό, δεν το λές. Καθόλου.  Ποτέ. Φοβάσαι μην μαθευτεί.
3) Το πιο πιθανό είναι να θεωρήσουν οι άλλοι οτι δεν ξέρεις γιατι πράγμα μιλάς και  οτι τα βγάζεις απο την φαντασία σου.

Η δίνεις πληροφορίες, ή δεν μιλάς καθόλου.
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι οτι στην πατρα υπαρχει προβλημα οσαο αφορα μπουρδελα,στουντιο,βιζιτουδες!δεν αφηνει η αστυνομια τιποτα να ανοιξει!!ομως για μια πολη με παρα πολλους φοιτητες,λιμανι που τα πλοια πανε ιταλια,ειναι απαραδεκτο να μην υπαρχουν τετοια μαγαζια!αλλα και οι ντοπιοι οτι πληροφοριες εχουν τις κρατανε για αυτους!!!μπορει να εχουν ενα δικιο επειδη φοβουνται μην καψουν την πληροφορια αλλα που θα φαινοταν σε εναν πατρινο να ερχοταν αθηνα και να μην του λεγαμε τιποτα?γενικα αυτη η πολη για στουντιο,βιζιτουδες ειναι χαμενη υποθεση!!!!!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Φιλε rod μάλλον μιλάς για τα γραφεία με call girls. Σαφώς και υπάρχουν πολλά. Και με σιγουριά ξέρω οτι πριν 3-4 χρόνια υπήρχε και για Πάτρα (γιατι είχα πάρει) αλλα πλέον δεν υπάρχει κάτι.
Ετσι απο περιέργεια θα πάρω τηλέφωνο μερικά απο τα γραφεία να τα ρωτήσω για Πάτρα (που το πιο πιθανό είναι να με βρίσουν και να μου το κλείσουν :) )

Πάντως με την λογική "ξέρω και δεν σας λέω" δεν συμφωνώ.
1) Είναι τελείως άχρηστο. Δεν βοηθάς κανένα
2) Αν είναι όντως κάτι που θες να είναι κρυφό, δεν το λές. Καθόλου.  Ποτέ. Φοβάσαι μην μαθευτεί.
3) Το πιο πιθανό είναι να θεωρήσουν οι άλλοι οτι δεν ξέρεις γιατι πράγμα μιλάς και  οτι τα βγάζεις απο την φαντασία σου.

Η δίνεις πληροφορίες, ή δεν μιλάς καθόλου.

Αν ο rod μιλαει για τα "γνωστα" μας γραφεια,μας το ειπε με "δικα" του λογια..!!
και φυσικα δεν ειναι στην Αθηνα κανα-δυο ΑΛΛΑ χιλια δυο...!!
Αν εννοει κατι αλλο μαλλον θα επρεπε να το διευκρινισει καλυτερα,πραγμα που δεν εκανε..
Αφησε την "φαντασια" μας να οργιαζει.........
:o :o :o 8)
:P :-[ :-X :grin: :grin:
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Εχω ακούσει πολλά για κυκλώματα φοιτητριών στην Πάτρα από αντιπροσωπους εταιρειών που προσπαθούν μήνες και χρόνια να μπουν μέσα και δεν καταφέρνουν να αποσπάσουν ούτε ένα τηλέφωνο. Τα ίδια και στο Βόλο και στα Γιάννινα. Μου λένε όλοι μόνο κατά τύχη μπορεί να βρει κάποιος καμιά φοιτήτρια να την ταίσει...Σίγουρα κυκλώματα και γραφεία θα υπάρχουν δε μπορεί να είναι αυτές οι πολεις τόσο "αγιες" αλλά ποιος ξέρει. Μια πληροφορία πάντως που ξέρω είναι σίγουρη. Υπάρχουν Αθηναϊκά γραφεία που στέλνουν κοπέλες στην Πάτρα (Λόγω απόστασης) ή δίνουν κοπέλα για 1-3 ημέρες ταξίδι με την προϋπόθεση ότι είσαι πελάτης τους αρκετά, σε ξέρουν έχεις το χρήμα και θέλει και η συγκεκριμένη κοπέλα συνήθως πετάει για κάτι τέτοιο γιατί δε τραβιέται όλο το βράδυ και είναι πιο χαλαρά). Πριν ένα χρόνο ένας συνάδελφος μου από διπλανό γραφείο είχε κλείσει κοπέλα από Γραφείο Αθήνας για μία μέρα (1000 ευρώ) και μετά από λίγο καιρό την΄κατέβαζε για λίγο καιρό Πάτρα δήθεν στα ρεπό της και έπαιρνε τα λεφτά η τύπισσα χωρίς να το λένε στο γραφείο...Αρα όλα γίνονται...με επιμονή-επιμονή και γνωριμία...Αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία εκτός από τα CT
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
ολοι γαμανε φοιτητριες... παντως κυκλωμα να γαμισεις υπαρχει φιλε αλλα μην τα περιμενεις ολα στο πιατο.. εγω εχω να ασχοληθω καιρο τωρα βεβαια αλλα σιγουρα υπαρχει ακρη
 

daskalos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
kat'arxas file oson afora to luna epeidi mexri twra exw paei kamposes fores..xwris na xw gnwrisei i na gnwrizw kanenan xoros paizei..milas me to servitoro-ipefthino i oti allo einai pou se vazeis to trapezi..rwta ton prin katseis kai apoleietai na sou pei oxi..kai oxi na pei milas me ti kopela molis erthei kai ti kernas  sampaniaki pou kanei an thimamai kala 20 evrw,kai sou kanei xoro kai kala me prosoxi sto afentiko..(toso kanei kai o xoros an sou pei oti dexetai)..gia to marakes de xerw exw kana 2 xronia na paw sto xwro..meta gia ta grafeia me sindromi iparxoun aggelies se oles tis patrines efimeride gia gnwrimies kai kala kai einai afta ta grafeia..imera-peloponiso pantou vriskeis sta proswpika..pantws i sindromi einai psiloakrivi..kai ligo periergo to sistima me tis katatheseis..afta..
 
OP
OP
M

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Δάσκαλε δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να πάς στο Luna αλλα επειδη πήγα 2 φορές πρόσφατα και  μίλησα με αρκετές κοπέλες, μου είπαν όλες το ίδιο. Οτι της βουτηξε όλες η αστυνομία πρόσφατα και οτι δεν παίζει χορός καθόλου.  Για το maraces απο ότι μου είπαν πάλι οι κοπέλες, έπαιζε χορός κάποτε αλλα και πάλι του κυνηγάει η αστυνομία και για αυτό κάνουν χορόυς μονο πρωίνές ώρες (πχ 04:00 και μετά).

Όσο για τα γραφεία συνοικεσίων , δεν το έχω ξανα ακούσει και θα δώ πως θα το ψάξω, αλλα δεν ξέρω πως να ξεχωρίσω ένα πραγματικό απο ένα "βιτρίνα". Δηλαδή τους το λές τι θές χύμα?
 

Επισκέπτης
Στη Πάτρα η ρουφιανία και τα καρφώματα πάνε σύννεφο. Π.χ. τα μαγαζιά στο Ρίο που τα μισά είναι κλειστά από μυνήσεις για ηχορύπανση (μουσική) από ανθρωπους των άλλων μισών. Το ίδιο γίνεται και με το κύκλωμα του sex. Στριπτιζάδικα, μπουρδέλα... ο ένας να βγάλει το μάτι του άλλου και προκοπή δεν γίνεται... Που πάει αυτός ο κόσμος;!... 
 

Επισκέπτης
το patra palace που ηταν στην γουναρη ξερει κανεις εαν εχει κλεισει?εκει παντως την προηγουμενη σεζον ειχε χορο.
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Είναι ανοιχτό , μέχρι πριν 2 εβδομάδες που πέρασα από Πάτρα, αλλά είναι για τα μπάζα (1 χοντρή, 1 σιτεμένη, 1 μαύρη που δεν κατατασεται ούτε Ι4 και την ωραία του μαγαζιού που πρέπει να κάνεις τάματα για να την δεις να έρχεται προς το μέρος σου.. Η σιτεμένη παίζει μπάλα αν σου κάνει.
 

Επισκέπτης
παντως που και που ειχε καποιες καλες γκομενες αυτο το μαγαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom