Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Μήπως ξέρει κανείς συναγωνιστής για τις παρακάτω:

Νάντια: Ξανθιά, μαλλί καρέ, μετρίου αναστήματος, ωραία αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο, με αρκετά ανοιχτόχρωμο δέρμα, Ρωσίδα ή Ουκρανέζα, έκανε πολύ καλό χορό σε όσους "γνώριζε παραπάνω", δούλευε στο Lido πριν 3-4 χρόνια, χάθηκε για λίγο και μετά επανήλθε Lido, αλλά τώρα είναι χαμένη για καμιά διετία.

Λίλιαν-Κατερίνα-Όλγα: Είναι η γνωστή που δούλευε στο Aphrodite, μετά Baby Gold, και μάλλον τώρα τελευταία Baby O (ex Siroco). Έχω πάει κανα δυο φορές το τελευταίο δίμηνο αλλά δεν είναι πια εκεί.
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
γεια χαρα παιδες - μην εχει παρει  το ματι σας την ΜΙΑ σε κανενα Grand Ritorno, στη Μιχαλακοπούλου...ευχαριστω
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ξαναρωτάω μπας και...

Η Όλγα/Νικόλ μέχρι πρότινος στο Ανατολή, που πήγε? Ψηλή, καστανή από Λευκορωσία. Έμαθα ότι άλλαξε, πού δεν έμαθα...

Ψηλή λευκορωσίδα, καστανό καρέ παλιά, έβαλε σιλικόνη πέρισυ μέχρι πρότινος ήξερα για BG-αποχή-Ανατολή-αποχή-ξανά δουλειά. Αλλά πού?
 

Επισκέπτης
γεια χαρα παιδες - μην εχει παρει  το ματι σας την ΜΙΑ σε κανενα Grand Ritorno, στη Μιχαλακοπούλου...ευχαριστω
δν ηταν στο GR αυτη τη βδομαδα τουλαχιστον....στο ΤΕΣΣΕΡΑ εψαξες που ηταν μεχρι να τη χασεις? θα ανεβαινε Ρωσια για μια περιοδο περιπου 1-1.5 μηνα...αλλα δν ξερω αν γυρισε...

Η Όλγα/Νικόλ μέχρι πρότινος στο Ανατολή, που πήγε? Ψηλή, καστανή από Λευκορωσία. Έμαθα ότι άλλαξε, πού δεν έμαθα...

Ψηλή λευκορωσίδα, καστανό καρέ παλιά, έβαλε σιλικόνη πέρισυ μέχρι πρότινος ήξερα για BG-αποχή-Ανατολή-αποχή-ξανά δουλειά. Αλλά πού?

Baby_O_Πειραιως - Παρασκευη κ Σαββατο ειδες ?
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω παιδες,το διασταυροσα και γω για την ΜΙΑ.Η πληροφορια του MCLEIN ειναι σωστη ειναι για διακοπες.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Ρε παιδια μπας και εχει δει κανεις κανεις την ελενα και την ευα που δουλευανε εδω και 3-4 χρονια στισ μουσες?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Όλγα/Νικόλ μέχρι πρότινος στο Ανατολή, που πήγε? Ψηλή, καστανή από Λευκορωσία. Έμαθα ότι άλλαξε, πού δεν έμαθα...

Ψηλή λευκορωσίδα, καστανό καρέ παλιά, έβαλε σιλικόνη πέρισυ μέχρι πρότινος ήξερα για BG-αποχή-Ανατολή-αποχή-ξανά δουλειά. Αλλά πού?

ανατολη ηταν πριν 2 βδομαδες που περασα!
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια μπας και εχει δει κανεις κανεις την ελενα και την ευα που δουλευανε εδω και 3-4 χρονια στισ μουσες?

Αν η Έλενα που ψάχνεις είναι μια μαυρομάλλα Ρωσίδα από το Kalinigrad τότε έχει κοντά χρόνο που σταμάτησε από το μαγαζί. Την είχε φέρει η Ζέτα, η 40αρα ξανθιά με το κοντό μαλλί που είναι κι αυτή από την ίδια πόλη. Δεν ξέρω αν συνεχίζει σε άλλο μαγαζί αλλά χλωμό το κόβω γιατί είχε κάποια προβλήματα με τον πρώην άντρα της που δεν της έδινε διαζύγιο και μου είχε πει ότι θα πήγαινε να το τακτοποιήσει.

Παρεπιμπτόντως, η Έλενα που λέω εγώ οδηγούσε Dugatti. έτσι μου είχε πει τουλάχιστον
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Η Όλγα/Νικόλ μέχρι πρότινος στο Ανατολή, που πήγε? Ψηλή, καστανή από Λευκορωσία. Έμαθα ότι άλλαξε, πού δεν έμαθα...

Ψηλή λευκορωσίδα, καστανό καρέ παλιά, έβαλε σιλικόνη πέρισυ μέχρι πρότινος ήξερα για BG-αποχή-Ανατολή-αποχή-ξανά δουλειά. Αλλά πού?

ανατολη ηταν πριν 2 βδομαδες που περασα!

εχω την εντυπωση πως ειναι grand ritorno. τι εγινε, ξαναγυρισε ανατολη ρε συ βασο? ωραιο κορμι, λαμπαδα το κουριτσι!..
 

wurger

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γνωρίζει κανείς τι έγινε μια Vanessa απο την Αλβανία που χόρευε στις Μούσσες μελαχρίνη με απίστευτο κώλο καλά ελληνικά και πολύ καύλα στο χορό? Ηταν πρίν απο κανένα χρόνο περίπου στις Μούσσες (δούλευε 2-3 χρόνια εκεί) και πρίν απο αυτό ήταν στο ATHENS QUEENS στο Χαϊδάρι?  Επίσης γνωρίζει κανείς για μια Ελληνίδα με το όνομα Ζωή ξανθιά με μικρό στήθος αλλά απίστευτο κώλο και πρόσωπο έχει 2 χρόνια που έφυγε απο τις Μούσσες (σημείωση: έπινε σαν φίδι). Τις έχετε πετ΄ύχει να χορεύουν πουθενά?
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
7
Πόντοι
5.765
Εύα, Νο1 του Lido πριν 3-4 χρόνια. Λίγο πιο πριν το είχε και ως Φωτεινή. Μελαχροινή, κορμάρα, κοντά στα 30 (όχι πραπάνω). Είχε αδυναμία στην καλοπέραση  :)
Άπό Μολδαβία αν θυμάμαι καλά. Γνωρίζει κάποιος, κάτι ?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εύα, Νο1 του Lido πριν 3-4 χρόνια. Λίγο πιο πριν το είχε και ως Φωτεινή. Μελαχροινή, κορμάρα, κοντά στα 30 (όχι πραπάνω). Είχε αδυναμία στην καλοπέραση  :)
Άπό Μολδαβία αν θυμάμαι καλά. Γνωρίζει κάποιος, κάτι ?

μουναρα,την θυμαμαι και εγω με νοσταλγια,αλλα χαμενη εδω και καιρο...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδες εκλεισε το τουτι φρουτι εδω και κανα μηνα και ψαχνω να βρω την νατελα.ψηλη ξανθια ισιο μαλλι ,γαλανοματα,λεπτη,με στηθος 2αρι,και μακρια ποδια...μηπως την μπανισατε σε κανα μαγαζι αλλο?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες, είμαι θαμώνας του ωραιότερου κατ'εμέ κωλόμπαρου των β.π., το Ράσπουτιν.Εκεί δούλευε ένα ωραίο μουνάκι από Ουζμπεκιστάν, η Αννέτα,ψηλή με στητό βυζί,καστανοκόκκινο μαλλί, φοβερό σώμα και κάτι απίστευτες ποδάρες!!Ξέρετε που δουλεύει τώρα κι αν θα επιστρέψει εκεί όπου αναδείχθηκε; Τη θέλω επιμόνως και εναγωνίως!!
 

Επισκέπτης
Μάγκες, είμαι θαμώνας του ωραιότερου κατ'εμέ κωλόμπαρου των β.π., το Ράσπουτιν.Εκεί δούλευε ένα ωραίο μουνάκι από Ουζμπεκιστάν, η Αννέτα,ψηλή με στητό βυζί,καστανοκόκκινο μαλλί, φοβερό σώμα και κάτι απίστευτες ποδάρες!!Ξέρετε που δουλεύει τώρα κι αν θα επιστρέψει εκεί όπου αναδείχθηκε; Τη θέλω επιμόνως και εναγωνίως!!
ψαξε στα υπολοιπα μαγαζια του "ομιλου" ρασπουτιν...καπου θα την πετυχεις,αν δεν ειναι διακοπες... ;)
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για κάνε μια επεξήγηση.Το Πρίνσες είναι του ομίλου;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ μεγάλε!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μάγκες, είμαι θαμώνας του ωραιότερου κατ'εμέ κωλόμπαρου των β.π., το Ράσπουτιν.Εκεί δούλευε ένα ωραίο μουνάκι από Ουζμπεκιστάν, η Αννέτα,ψηλή με στητό βυζί,καστανοκόκκινο μαλλί, φοβερό σώμα και κάτι απίστευτες ποδάρες!!Ξέρετε που δουλεύει τώρα κι αν θα επιστρέψει εκεί όπου αναδείχθηκε; Τη θέλω επιμόνως και εναγωνίως!!

Όντως από τα καλύτερα ( και για ποτά, συζήτηση όχι επί δυνατών θεμάτων :2funny: )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom