Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο αντε γεια. δενεχω κατι αλλο να πω.
οσο για την βανεσα, την πηρα προχτες 2 χορους και τηαν παλι γαματη οπως, παντα. δεν ξερω πολλα για αυτην την κοπελα, απλα μπορω να αναφερω οτι ειναι ευγενεστατη. και αυτο μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση.
mojorising καλη τυχη, γιατι καταλαβαινω πως αισθανεσαι.

Φίλε σε ευχαριστώ,
        Και εσένα και όλα τα παιδιά που απαντήσανε... Αυτό το κάτι ανθρώπινο και ευγενικό που έχει αυτή η κοπέλλα με έχει κάνει να την βλέπω διαφορετικά. Πιστεύω ότι όσοι την πλησιάσουν θα καταλάβουν τη διαφορά.
          Σε όσους θέλουν καλή συντροφιά έχω να τους προτείνω και την Κάρμεν από το LOLITA με την οποία θα μπορέσουν να πουν και καμμιά κουβέντα...
 

Επισκέπτης
          Σε όσους θέλουν καλή συντροφιά έχω να τους προτείνω και την Κάρμεν από το LOLITA με την οποία θα μπορέσουν να πουν και καμμιά κουβέντα...

Δεν νομιζω οτι κανεις παει στα στριπτηζαδικα για "καμμια κουβεντα"...Μην τρελλαθουμε κιολας...Για να χυσουμε παμε ολοι μας...Η Καρμεν το παει το γραμμα  :jerking: ?
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Λάουρα λεπτή, όχι ψηλή, ξανθό καρέ, σαν άγγελος. Οπτασία. Definately το πιο ωραίο showgirl που έχω δει τελευταία.

Ω ναι, πόσο δίκιο έχεις! Είναι απίστευτο πλάσμα κι εγώ νομίζω ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή.  :smitten:
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
φιλε αν λες για την πολωνεζα που ειναι στο lolita με το κοντο μαλλι(δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα,μπορει να την λενε και laura),τοτε συμφωνω μαζι σου.απιστευτο μουνι!!!!απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν αυτες τις μερες.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.559
Κριτικές
15
Like
6.251
Πόντοι
8.345
φιλε αν λες για την πολωνεζα που ειναι στο lolita με το κοντο μαλλι(δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα,μπορει να την λενε και laura),τοτε συμφωνω μαζι σου.απιστευτο μουνι!!!!απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν αυτες τις μερες.
αλλη ειναι αυτη. δεν θυμαμαι ουτε ετγω τωρα το ονομα της πολωνεζας, αλλα η λαουρα ειναι μια απιστευτη αιθερια υπαρξη, με μακρυ ξανθο μαλλι.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.559
Κριτικές
15
Like
6.251
Πόντοι
8.345
το πιο απιστευτο μουνι εκει μεσα χωρις δευτερη κουβεντα ειναι η μαρια η ξανθια ουκρανεζα.....αυτη η γυναικα απλα ειναι θεα...............και δευτερη ερχεται η τρομερη ντενιζ!!!!!!!
ποια ειναι η μαρια. δωσε περιγραφη. η ντενιζ μου την σπαει. εχει υφακι και στυλακι γαμησε τα.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αυτή που κάνει σόου ως ναυτάκι, αυτήν λέω για Λάουρα και δεν κάνει φραπέ, είναι η ντίβα του μαγαζιού. Money Hunter είναι του κερατά... Ένα φιλαράκι το έχει γονατίσει... Όπως κάνουν όλες
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ʼρα Βάσο, λέει ό,τι της κατέβει σε όποιον θέλει. Για την ίδια λέμε με το καρτοτσαντάκι(πολύ εύστοχο).

Είναι περιζήτητη και το παπαράκι ο μαιτρ σε γράφει αρκετές φορές έτσι και δεν είσαι γνωστός. Ο φίλος που λέω παραπάνω του σκαγε 50αρες στην αρχή για να του την φέρνει... Μετά έμαθε και μας το παιζε κολλητός...
 

kitharistas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γειά σε όλους,
      Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με μια κοπέλλα στο Lolita  που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και αισθάνομαι πολύ όμορφα πράγματα για εκείνη. Το όνομά της είναι Βανέσσα με σγουρά μαλλιά και υπέροχο νοτιοαμερικάνικο κορμί. Είναι από την Αλβανία και πριν δούλευε στο Mousses με το όνομα Λάουρα. Όπως καταλαβαίνετε την ακολουθώ γιατί με κάνει και αισθάνομαι υπέροχα όταν βρίσκομαι μαζί της. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει πως μπορώ να προχωρήσω μαζί της και έχει κάποια γνώμη ή κάποια προσωπική εμπειρία ας μου απαντήσει δημόσια ή πριβέ. Σας ευχαριστώ.

φιλαρακι
σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και εγω (οπως και παρα πολλοι αλλοι) ειχαμε-εχουμε φαει κολλημα με στριπτιτζου..
ομως ,προσπαθησε να το δεις λιγο απο την απεξω το ζητημα.αν θες να κανεις κατι μαζι της,και δεν σε νοιαζει μονο το σεξ,τοτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ξαναπατησεις στο μαγαζι φιλε μου...εχω ακουσει πολυ κοσμο που ερωτευτηκε στριπτιτζου και θελησε να την βαλει στον ισιο δρομο κλπ... και ολοι λεγαν πως αυτη η κοπελα ηταν διαφορετικη! δεν το λεω για να σε αποθαρυνω,απλα εχεις σκεφτει πως αυτη ειναι η δουλεια της;να σε ψυχολογει και με τον ενα η τον αλλο τροπο να σε κανει πελατη;
και οκ,πες οτι βγαινετε και τα φτιαχνετε κλπ και συνεχιζει αυτη να δουλευει εκει, μπορεις εσυ να συμβιβαστεις με το γεγονος πως καθε βραδυ θα σου μπαλαμουτιαζουν την γκομενα; γενικα, ειναι μεγαλη παγιδα να την πατησεις με στριπτιτζου,και ειναι ευκολο γιατι οι κοπελες συνηθως ειναι τοσο ομορφες και ερωτικες,σαν να ξεπηδησαν απο τα ονειρα σου,ομως δεν ειναι ολα τοσο αγγελικα..
τελος παντων, εσυ ξερεις καλυτερα, απλα σκεψου το καλα
τωρα οσων αφορα το να βγεις μαζι της κλπ
ο κανονας σε στριπ αν θες να βγαλεις γκομενα ειναι να μην κανεις χορο μαζι της,αλλα να την κερασεις ποτα! και στο μιλητο θα της ζητησεις το τηλεφωνο της να την παρεις να βγειτε και εκτος μαγαζιου..
θα της δωσεις το κινητο σου να γραψει το νουμρο της.. οσο παραξενο και να σου ακουγεται ξερω 3 φιλους που εχουν παρει κινητα απο γκομενες στο ρασπουτιν πριν καιρο,ενω οι 2 τα 'φτιαξαν' με τις κοπελες,με ολα τα σθνεπακολουθα...και δεν στο λεω γιατι το ακουσα,αλλα γιατι το ειδα με τα ματια μου...
αν σε ξερει,και μιλατε κλπ τοτε ζητα της να βγειτε
ομως στο ξαναλεω, μην περιμενεις γενικα πολλα,και προ παντως να προσεχεις για κυκλωματα κλπ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Πρώτη έξοδος (αναγνωριστική) μετά από τον επαναπατρισμό έλαβε χώρα στο Lolita. Δεν βρήκα καμμία παλιά γνωστή αλλά έκανα (απλό) χορό με  την Λουίζα από Πολωνία και έμεινα ικανοποιημένος από το σέρβις. Αν και δεν είναι μουνάρα στη φάτσα είναι καυλιάρα και έχει τρομερές φυσικές βυζάρες. Συνιστάται.
 

Επισκέπτης
Πρώτη έξοδος (αναγνωριστική) μετά από τον επαναπατρισμό έλαβε χώρα στο Lolita. Δεν βρήκα καμμία παλιά γνωστή αλλά έκανα (απλό) χορό με  την Λουίζα από Πολωνία και έμεινα ικανοποιημένος από το σέρβις. Αν και δεν είναι μουνάρα στη φάτσα είναι καυλιάρα και έχει τρομερές φυσικές βυζάρες. Συνιστάται.

ρε υπουργε μας ξενερωσες.......καμμια δεν βρηκες??????και που πηγαν?ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΗΓΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ?ΣΕ ρωταω..............
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
ρε υπουργε μας ξενερωσες.......καμμια δεν βρηκες??????και που πηγαν?ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΗΓΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ?ΣΕ ρωταω..............

ΔΕΝ είμαι ο Υπουργός... μας μπέρδεψες... εγώ ένας απλός επαρχιακός βουλευτής είμαι... και σχεδόν όλες άγνωστες ήταν...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
ναι αλλα δεν μπορει να μην προσεξες το καινουριο μωρο? Μ... Λ...

Ποιό καινούργιο μωρό; Μόνο τη Λουϊζα πρόσεξα και μια με ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπαλκόνια αλλά από μακριά μόνο δε με πλησίασε, κάθησα και λίγο άλλωστε...
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
φιλαρακι
σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και εγω (οπως και παρα πολλοι αλλοι) ειχαμε-εχουμε φαει κολλημα με στριπτιτζου..
ομως ,προσπαθησε να το δεις λιγο απο την απεξω το ζητημα.αν θες να κανεις κατι μαζι της,και δεν σε νοιαζει μονο το σεξ,τοτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ξαναπατησεις στο μαγαζι φιλε μου...εχω ακουσει πολυ κοσμο που ερωτευτηκε στριπτιτζου και θελησε να την βαλει στον ισιο δρομο κλπ... και ολοι λεγαν πως αυτη η κοπελα ηταν διαφορετικη! δεν το λεω για να σε αποθαρυνω,απλα εχεις σκεφτει πως αυτη ειναι η δουλεια της;να σε ψυχολογει και με τον ενα η τον αλλο τροπο να σε κανει πελατη;
και οκ,πες οτι βγαινετε και τα φτιαχνετε κλπ και συνεχιζει αυτη να δουλευει εκει, μπορεις εσυ να συμβιβαστεις με το γεγονος πως καθε βραδυ θα σου μπαλαμουτιαζουν την γκομενα; γενικα, ειναι μεγαλη παγιδα να την πατησεις με στριπτιτζου,και ειναι ευκολο γιατι οι κοπελες συνηθως ειναι τοσο ομορφες και ερωτικες,σαν να ξεπηδησαν απο τα ονειρα σου,ομως δεν ειναι ολα τοσο αγγελικα..
τελος παντων, εσυ ξερεις καλυτερα, απλα σκεψου το καλα
τωρα οσων αφορα το να βγεις μαζι της κλπ
ο κανονας σε στριπ αν θες να βγαλεις γκομενα ειναι να μην κανεις χορο μαζι της,αλλα να την κερασεις ποτα! και στο μιλητο θα της ζητησεις το τηλεφωνο της να την παρεις να βγειτε και εκτος μαγαζιου..
θα της δωσεις το κινητο σου να γραψει το νουμρο της.. οσο παραξενο και να σου ακουγεται ξερω 3 φιλους που εχουν παρει κινητα απο γκομενες στο ρασπουτιν πριν καιρο,ενω οι 2 τα 'φτιαξαν' με τις κοπελες,με ολα τα σθνεπακολουθα...και δεν στο λεω γιατι το ακουσα,αλλα γιατι το ειδα με τα ματια μου...
αν σε ξερει,και μιλατε κλπ τοτε ζητα της να βγειτε
ομως στο ξαναλεω, μην περιμενεις γενικα πολλα,και προ παντως να προσεχεις για κυκλωματα κλπ

+1000
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Παρεπιμπτόντως, πόσο πάει ο χορός, απλός και πριβέ στο μαγαζάκι? έχει ξεχωριστό χόρο ή παίζει στο τραπέζι?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ΔΕΝ είμαι ο Υπουργός... μας μπέρδεψες... εγώ ένας απλός επαρχιακός βουλευτής είμαι... και σχεδόν όλες άγνωστες ήταν...

Παιδια προσοχη μη μπερδευομαστε - μη γινουμε μπιλιες δηλαδη  >:( >:( >:(  /  λοιπον παιδες απο το Lolita αυτο που θυμαμαι την τελευταια φορα που πηγα ηταν μια θειτσα Ουκρανεζα ονοματι ΤΖΟΥΛΙ που πηρα ενα 3πλο χορο μαζι της και τα 30 ή 35 Ευρω που πληρωσα  δεν τα εκλαψα καθολου / απο εμφανιση η θειτσα δεν ειναι κατι εντυπωσιακο αλλα οι Ουκρανεζες και στα 40αντα τους ειναι καυλιαρες ........
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπον πηγα lolita την παρασκευη μετα απο πολυ καιρο!
Δεν εχω συγκρατησει ονοματα αλλα μπορω να δωσω περιγραφες!
Απο κοπελες εχει ανεβει το επιπεδο (που θυμομουν) και μονο 2 δεν μου ειπαν τιποτα! Μια αδυνατη με μυτερη μυτη (που εμοιαζε με την Olive Oil την ουκρανικη εκδωση...) και μια μελαχρινη νταρντανα!

Στα καλα τωρα, τρεις μαυρες ολες με τρομερους πατους αλλα απο βυζι τιποτα! Πηρα χορο την Joan που ειναι πολυ φιλοτιμη αλλα επαγγελματιας μεχρι σε σημειο που σου τα πρηζει για να την ξαναπαρεις(η καποια απο τις φιλες της) και μου θυμισε τον λογο που δεν γουσταρω τις μαυρες! Σε γενικες γραμμες οχι κατι τρομερο! Ηταν τεσσερις που μου εκαναν εντυπωση εμφανισιακα! Μια ξανθια, ισιο μαλλι που μου θυμιζε γκομενα απο Αμερικανικη τσοντα (μεγαλα βυζια, αδυνατη μεση κωλαρα), μια παλι ξανθια με κοτσιδακια (τυπου χαιντι) με πολυ γλυκο προσωπο και καλο σωμα εξ Ουκρανιας(η γυναικα της διπλανης πορτας), μια με πορτοκαλοξανθο μαλλι η οποια με καβλωσε στο strip της οσο δεν παει και τελος μια μελαχρινη Λευκορωσσιδα, απο της πιο ομορφες γυναικες που εχω δει σε μαγαζι, αδυνατη με τρομερο κωλο και ενα attitude κυριας! Πηγα γυρο στις 5:30 με παρεα και προλαβα μονο ενα χορο! Η τιμη χωρου ηταν στα 14 (απαραδεκτο) ενω για φραπε ακουσα απο 50 εως 70(επισης απαραδεκτο). Θελω καποια στιγμη να κανω μια καταθεση σε μια απο τις 4 παραπανω! Μπορει σημερα οποτε αναμονη!

Σημ. Αν καποιος απο τους σεβαστους φραπεδιαρηδες (Vasos, Cpt, υπουργος) ή οποισδηποτε μπωρει να βοηθησει με τα ονοματα τον ευχαριστω προκαταβολικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom