Νέα

lizahot4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
καλημερα παιδες..ειδα το θεμα μου αρεσαν οι φωτογραφιες και ειπα να επισκευτω την κοπελα...για αρχη οτι βλεπεις στις φωτο..θα δεις και απο κοντα.
μπαινω ..αραζουμε στον καναπε..πολυ φιλικη..ποτακι και τα λοιπα..δεν βιαζεται καθολου..αραξαμε και μετα την πραξη και τα λεγαμε..χωρος μετριος αλλα απο οτι ειδα τον φτιαχνει με γουστο...καναμε παιχνιδακια στον καναπε με φιλακια και χαδακια..ανεβηκε πανω μου και με εκανε τουρμπο..παμε κρεβατι για συνεχεια..αρκετα χαδια..ηθελε και δαχτυλακι οπου τισ μαλακισα τον προστατη αρκετη ωρα και γουσταρε τρελα...πιπωθηκαμε με προφυλακτικο παντα...προσωντα εχει μετρια σαν μεγεθος αλλα με καλη στυση οποτε αν το θες κανει και ενεργητικο...ειναι ψηλη αδυνατη..χωρις στηθος..αλλα προσωπικα δεν με χαλαει..το προτιμω απο τη σιλικονη..απο ορμονες βεβαια δεν θα με χαλαγε αλλα ειναι αλλο θεμα.....τελειωσαμε σχεδον μαζι..ειχε ανεβει πανω μου και οπως πηδιομαστε μαλακιζοταν....εν κατακλειδι..αρκετα τιμια επισκεψη..δεν εκλαψα το πενηνταρικο..οχι πως ειναι μικρο το ποσο για τις μερες μας αλλα για μια στο τοσο..νταξει..

αυτη ειναι μια ολοκληρωμενη κριτικη
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ρε Μπίλυ η "δικιά" μας είναι πολύ καλύτερη από αυτή την Cassy...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλημερα παιδες..ειδα το θεμα μου αρεσαν οι φωτογραφιες και ειπα να επισκευτω την κοπελα...για αρχη οτι βλεπεις στις φωτο..θα δεις και απο κοντα.
μπαινω ..αραζουμε στον καναπε..πολυ φιλικη..ποτακι και τα λοιπα..δεν βιαζεται καθολου..αραξαμε και μετα την πραξη και τα λεγαμε..χωρος μετριος αλλα απο οτι ειδα τον φτιαχνει με γουστο...καναμε παιχνιδακια στον καναπε με φιλακια και χαδακια..ανεβηκε πανω μου και με εκανε τουρμπο..παμε κρεβατι για συνεχεια..αρκετα χαδια..ηθελε και δαχτυλακι οπου τισ μαλακισα τον προστατη αρκετη ωρα και γουσταρε τρελα...πιπωθηκαμε με προφυλακτικο παντα...προσωντα εχει μετρια σαν μεγεθος αλλα με καλη στυση οποτε αν το θες κανει και ενεργητικο...ειναι ψηλη αδυνατη..χωρις στηθος..αλλα προσωπικα δεν με χαλαει..το προτιμω απο τη σιλικονη..απο ορμονες βεβαια δεν θα με χαλαγε αλλα ειναι αλλο θεμα.....τελειωσαμε σχεδον μαζι..ειχε ανεβει πανω μου και οπως πηδιομαστε μαλακιζοταν....εν κατακλειδι..αρκετα τιμια επισκεψη..δεν εκλαψα το πενηνταρικο..οχι πως ειναι μικρο το ποσο για τις μερες μας αλλα για μια στο τοσο..νταξει..

Ομολογώ, δεν έχω λόγια!  :thumbsup:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Περουκα..... Νο στηθος..... Νο thanks!!!!
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Πως κάνεις έτσι βρε βάτραχε; Γούστα ειναι αυτα.
αμα σου αρεσει το πρωι να πηγενει στο μεροκαματο σαν ανδρας και το βραδυ να φορα μια περουκα και να βαζει λιγο ρουζ τοτε εχεις δυκιο....
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
αμα σου αρεσει το πρωι να πηγενει στο μεροκαματο σαν ανδρας και το βραδυ να φορα μια περουκα και να βαζει λιγο ρουζ τοτε εχεις δυκιο....
Kαταρχήν δεν το φαντάζομαι έτσι, κατά δεύτερον αρχίζεις να "φαλτσάρεις" που θα έλεγε και ο μεγαλέ και δεν "κάνει" ...
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Kαταρχήν δεν το φαντάζομαι έτσι, κατά δεύτερον αρχίζεις να "φαλτσάρεις" που θα έλεγε και ο μεγαλέ και δεν "κάνει" ...
πως το φανταζεσαι για  πες την αποψη σου???εγω φιλε θελω μαλουρα φυσικη θηλθκοτητα στο προσωπο βυζακι κωλαρακι δεν με ενδιαφερει κατι αλλο.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
πως το φανταζεσαι για  πες την αποψη σου???εγω φιλε θελω μαλουρα φυσικη θηλθκοτητα στο προσωπο βυζακι κωλαρακι δεν με ενδιαφερει κατι αλλο.
Εύγε, αφου δεν σε ενδιαφέρει τίποτάλλο τι ρωτάς;
Αρκέσου σε αυτά που λένε οι άλλοι για τα γούστα τους. Δεν σου ειπαμε να πας με το ζόρι με όποιες πάνε και οι άλλοι. Στη τελική εστιάζω στην εικόνα που έχει εκεινη τη στιγμή αδιαφορώντας τι κάνει το υπόλοιπο της ζωής της. Δεν θα την παντρευτώ.
Διαφώνησες μία δύο, ε, εντάξει τα εμπεδώσαμε τα γούστα σου!
Άσε και τους άλλους να εκφράσουν τα δικά τους.
Μην  αναλάβει ο Μάικ   :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom