Νέα

Λίνα Ζινευράκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotomoto64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Ξέρεις κανένας την ιστορία των βίντεο να μας πει;
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Αυτο που είχα ακουσει ειναι πως δουλευε στα Χανια σε μια καφετερια. Ωραία κοπέλα, καλλίγραμμη.

Κάποιος μαγκας την  :fuck2: και την εγραφε βίντεο. Τα δυο ειχαν κυκλοφορησει αρκετα και φαντάζομαι πολλοι τα έχουν δει.
Δεν ξέρω αν υπάρχουν κι αλλα.

Στο πρώτο ειναι που χτυπάει το τηλέφωνο της καθως παιρνει πιπα.
Στο δευτερο την πηδάει απο πισω με βαζελινη και το περηφανευεται στο τέλος.


Δεν ξέρω όμως πως έγινε και κυκλοφορησαν. Τα εβγαλε ο ίδιος;
Δεν ξέρω τι έγινε στη συνέχεια. Πηγαν στα δικαστηρια;
Ειχα ακουσει πως ο τυπος ήταν "καποιος" οποτε τελικά ολο το πραγμα δεν προκάλεσε "εντάσεις"

Βρίσκω τα βιντεάκια της ταυτοχρονα αστεία και ερεθιστικά.
Ομολογώ ομως πως περισσοτερο με εντυπωσιαζει και με κανει να αναρωτιεμαι πως ειναι οταν μια "πρωταγωνιστρια" ταυτοποιείται.

Θέλω να πω Τζουλια ειναι η Τζουλια. Μιά προνοσταρ ειναι πορνοσταρ και Οοι ανωνυμες τελικα παραμένουν ανωνυμες.

Οι ημιεπωνυμες; Η Λίνα νομίζω ειναι "ημιεπώνυμη"
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Αυτο που είχα ακουσει ειναι πως δουλευε στα Χανια σε μια καφετερια. Ωραία κοπέλα, καλλίγραμμη.

Κάποιος μαγκας την  :fuck2: και την εγραφε βίντεο. Τα δυο ειχαν κυκλοφορησει αρκετα και φαντάζομαι πολλοι τα έχουν δει.
Δεν ξέρω αν υπάρχουν κι αλλα.

Στο πρώτο ειναι που χτυπάει το τηλέφωνο της καθως παιρνει πιπα.
Στο δευτερο την πηδάει απο πισω με βαζελινη και το περηφανευεται στο τέλος.


Δεν ξέρω όμως πως έγινε και κυκλοφορησαν. Τα εβγαλε ο ίδιος;
Δεν ξέρω τι έγινε στη συνέχεια. Πηγαν στα δικαστηρια;
Ειχα ακουσει πως ο τυπος ήταν "καποιος" οποτε τελικά ολο το πραγμα δεν προκάλεσε "εντάσεις"

Βρίσκω τα βιντεάκια της ταυτοχρονα αστεία και ερεθιστικά.
Ομολογώ ομως πως περισσοτερο με εντυπωσιαζει και με κανει να αναρωτιεμαι πως ειναι οταν μια "πρωταγωνιστρια" ταυτοποιείται.

Θέλω να πω Τζουλια ειναι η Τζουλια. Μιά προνοσταρ ειναι πορνοσταρ και Οοι ανωνυμες τελικα παραμένουν ανωνυμες.

Οι ημιεπωνυμες; Η Λίνα νομίζω ειναι "ημιεπώνυμη"
Αυτή είναι;; :2funny: :2funny: :2funny:

Φοβερό βιντεάκι...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Λεσ να ειναι η ιδια ?????
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
682
Κριτικές
15
Like
2.566
Πόντοι
4.115

Βρε βρε το Λινάκι...όσοι έχουμε περάσει από Κρήτη το ξερουμε πολύ καλά..πολύ δυνατό τουμπανίδιο με τρελές ορέξεις.
Η Λίνα είναι Χανιώτισα αλλά δούλευε χρόνια στο Ηράκλειο σαν μπαργουμαν σε πολύ γνωστά μαγαζιά (παλιό Vogue πριν το κάψουν,Loft,Room,Sabbia) ...οι τύποι από τα βιντεάκια είναι της νύχτας και αυτή...είτε PRατζήδες είτε με κάνα ποσοστό σε μαγαζί που δούλευε και το Λινάκι...(πίσω από τον Άγιο Τίτο και στην παραλιακή του Ηρακλείου)...πάντα μετά την δουλειά κάποιος φόρτωνε το Λινάκι και έφευγε...πολλές φορές όχι μόνο ένας.

Γενικά δεν γινόταν να έχεις δουλέψει νύχτα στο Ηράκλειο πάνω από 6 μήνες και να μην είχες πάρει την Λίνα...εγώ την είχα πάρει πριν κάνει την πλαστικούλα στην μυτη(τώρα η καινούργια μύτη την έκανε πολύ πιο γλυκολοχαριτωμένο φάση) η οποία παλιά ήταν λιγο πιο γαμψη και την έκανε τρελό σκυλί..αλλά πάντα τουμπανο. Το κορίτσι δεν έχανε ευκαιρία κυριολεκτικά...ακόμα και τις δύσκολες μέρες του μήνα άμα της καθόταν φάση έδινε κατευθείαν κουλούρι χωρίς κουβέντα.
Οι φωτογραφίες την αδικούν και δεν βγάζουν αυτό που είναι...πάνε να την βγάλουν cute ενώ στην πραγματικότητα είναι σκυλί του πολέμου!!!

Για τα βιντεάκια που έχουν κυκλοφορήσει πολλαααα χρόνια πριν το ήξερε και δεν την χαλούσε καθόλου..άλλωστε είχε γυρίσει πάνω από 20-30...άργησε να καταλάβει ότι πηδιέται τζάμπα στο νησί και έτσι κατέβηκε στην ΑΘήνα για να το κάνει καριέρα τουλάχιστον. Όχι βίζιτα επίσημα...αλλά για "ανέλιξη"..και από ότι έμαθα χρόνια μετά το παραέδινε εύκολα και στην Αθήνα και για αυτό δεν είδε χαΐρι στην τηλεόραση...σου λέει ο άλλος αυτό το πηδάμε και τζάμπα γιατί να υποχρεωθούμε και από πάνω.
Και έτσι τελευταία νέα που είχα ακούσει για αυτήν είναι ότι δούλευε πριν κάνα χρόνο σε μπαράκι στο Κολωνάκι. Αλλά συνήθειες δεν έχει αλλάξει...

Εδώ είναι και το ολόκληρο βιντεάκι από αυτό που πόσταρε ο φίλος από πάνω με την Λίνα να δίνει κουλούρι στην ψύχρα...και τον τύπο στο τέλος του βίντεο να καμαρώνει στον κολλητό του που αυτού δεν του είχε δώσει (πρέπει να ήταν ο μόνος)


ΥΓ Και δω σε μια καλλιτεχνική της περφομανς (μεγάλο βήμα στην καριέρα της) στο αριστούργημα που λέγεται "Οικογενειακές Ιστορίες"
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
την εχει πετυχει κανενας προσφατα ?
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
682
Κριτικές
15
Like
2.566
Πόντοι
4.115
Συχνάζει στο Rock n Roll Κολωνάκι...άμα έχεις λίγα λεφτά για μόστρα ή κάνα μπάνικο αμάξι ή δουλειά το χεις για πλάκα το μωρό.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Συχνάζει στο Rock n Roll Κολωνάκι...άμα έχεις λίγα λεφτά για μόστρα ή κάνα μπάνικο αμάξι ή δουλειά το χεις για πλάκα το μωρό.
Το καλοκαίρι θα είναι Κρήτη η τζάμπα θα πάω  :wanker:
 

frag4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Βρε βρε το Λινάκι...όσοι έχουμε περάσει από Κρήτη το ξερουμε πολύ καλά..πολύ δυνατό τουμπανίδιο με τρελές ορέξεις.
Η Λίνα είναι Χανιώτισα αλλά δούλευε χρόνια στο Ηράκλειο σαν μπαργουμαν σε πολύ γνωστά μαγαζιά (παλιό Vogue πριν το κάψουν,Loft,Room,Sabbia) ...οι τύποι από τα βιντεάκια είναι της νύχτας και αυτή...είτε PRατζήδες είτε με κάνα ποσοστό σε μαγαζί που δούλευε και το Λινάκι...(πίσω από τον Άγιο Τίτο και στην παραλιακή του Ηρακλείου)...πάντα μετά την δουλειά κάποιος φόρτωνε το Λινάκι και έφευγε...πολλές φορές όχι μόνο ένας.

Γενικά δεν γινόταν να έχεις δουλέψει νύχτα στο Ηράκλειο πάνω από 6 μήνες και να μην είχες πάρει την Λίνα...εγώ την είχα πάρει πριν κάνει την πλαστικούλα στην μυτη(τώρα η καινούργια μύτη την έκανε πολύ πιο γλυκολοχαριτωμένο φάση) η οποία παλιά ήταν λιγο πιο γαμψη και την έκανε τρελό σκυλί..αλλά πάντα τουμπανο. Το κορίτσι δεν έχανε ευκαιρία κυριολεκτικά...ακόμα και τις δύσκολες μέρες του μήνα άμα της καθόταν φάση έδινε κατευθείαν κουλούρι χωρίς κουβέντα.
Οι φωτογραφίες την αδικούν και δεν βγάζουν αυτό που είναι...πάνε να την βγάλουν cute ενώ στην πραγματικότητα είναι σκυλί του πολέμου!!!

Για τα βιντεάκια που έχουν κυκλοφορήσει πολλαααα χρόνια πριν το ήξερε και δεν την χαλούσε καθόλου..άλλωστε είχε γυρίσει πάνω από 20-30...άργησε να καταλάβει ότι πηδιέται τζάμπα στο νησί και έτσι κατέβηκε στην ΑΘήνα για να το κάνει καριέρα τουλάχιστον. Όχι βίζιτα επίσημα...αλλά για "ανέλιξη"..και από ότι έμαθα χρόνια μετά το παραέδινε εύκολα και στην Αθήνα και για αυτό δεν είδε χαΐρι στην τηλεόραση...σου λέει ο άλλος αυτό το πηδάμε και τζάμπα γιατί να υποχρεωθούμε και από πάνω.
Και έτσι τελευταία νέα που είχα ακούσει για αυτήν είναι ότι δούλευε πριν κάνα χρόνο σε μπαράκι στο Κολωνάκι. Αλλά συνήθειες δεν έχει αλλάξει...

Εδώ είναι και το ολόκληρο βιντεάκι από αυτό που πόσταρε ο φίλος από πάνω με την Λίνα να δίνει κουλούρι στην ψύχρα...και τον τύπο στο τέλος του βίντεο να καμαρώνει στον κολλητό του που αυτού δεν του είχε δώσει (πρέπει να ήταν ο μόνος)


ΥΓ Και δω σε μια καλλιτεχνική της περφομανς (μεγάλο βήμα στην καριέρα της) στο αριστούργημα που λέγεται "Οικογενειακές Ιστορίες"

Φίλε Backpacker να'ξερες τι μου θύμισες για το Ηράκλειο και τις τέλειες νύχτες του! Ξέρεις καλά την Ηρακλειώτικη νύχτα. Να σε ρωτήσω για μια άλλη κοπέλα που δούλευε νύχτα Ηράκλειο;
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
682
Κριτικές
15
Like
2.566
Πόντοι
4.115
Θα κάνει κανα περασμα στανταρ...απο Χανια!
 

infernus

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Παιζουν πουθενα τα βιντεακια της γιατι δεν βρισκω χριστό ? ευχαριστω πολλακις :cheesy:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.621
Like
67.737
Πόντοι
12.756
μεγαλη καψουρα πρεπει να εχεις τυπε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
προφιλ στο φεις;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
που την θυμηθηκατε αυτη ρε ? παντως δυνατο κρεβατι η τυπισσα
και καθοτανε σχετικα ευκολα χωρις μα και μου
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Τελικά αυτή η κοπέλα ήταν θρύλος και δεν το ήξερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom