Νέα

Λευκωσία Τουρκο-Κυπριακή μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pink_floyd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Opaliosinealios

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2015
Μηνύματα
42
Like
32
Πόντοι
0
επειδή λοιπόν δεν υπαρχει απαντηση εκανα καταδρομικη μονος μου στα club στον γερολακκο, πηγα σε 4 μαγαζια… πρωτα sto dolls όπου είχε 2 υπερμουναρες (μοντελα πασαρέλας) αλλα δεν ηταν διαθέσιμες, οι υπόλοιπες κάτω του μετρίου (αλλα θα ελεγα κανονικής εμφάνισης σε σχέση με εδω), συνεχισα στο imperator αλλα καναν ανακαίνιση και δεν ειχε κοριτσια, μετα tutti frutti οπου παλι οι πολυ καλες γκομενες ειταν fully booked, κατέληξα στο playboy που για καλη μου τύχη πέτυχα μια απο Μαροκο με μεση δαχτυλίδι κωλαρα τεράστια αλλα σαν Βραζιλιάνα οχι πεσμένη βηζαρες ψεύτικες αλλα καλοφτιαγμενες και ομορφο πρόσωπο! Σε ολα τα μαγαζια 2500 λίρες μια ωρα (85 ευρω) για την Μαροκινή μου ζήτησαν 3000 ειπα 2500, οχι μου λεει, κανω οτι παω να φύγω μου λεει οκ… κάποιες κανουν και anal συνήθως 500 λίρες έξτρα! Στο playboy εχει και πισίνα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις με την γκόμενα και παίζουν και προγραματα 5-6 ώρες αν σου αρέσει η γκομενα και θες να αραξετε μαζί με πισίνα κλπ κλπ….
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Το ακριβιναν πολύ... Πέρσι που πήγαινα συχνά ήταν στης 1200 λίρες η ώρα!! Λογικό να αυξήσουν λίγο της τιμές αφού έπεσε η τιμή της τουρκικής λίρας, αλλά αυτή το παραξηλωσαν!
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Και πάντα έχε υπόψη σου να πληρώνεις με revolut γιατί κλέβουν στα μέτριτα.. η είσοδος πόσο πάει τώρα? Παλιά ήταν στης 50 τουρκικές λίρες με ένα ποτό.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.707
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
Συν βενζίνες, συν ασφάλεια στα σύνορα...
Ακόμα αξίζει στα κατεχόμενα με τέτοιες τιμές;
 

Opaliosinealios

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2015
Μηνύματα
42
Like
32
Πόντοι
0
Και πάντα έχε υπόψη σου να πληρώνεις με revolut γιατί κλέβουν στα μέτριτα.. η είσοδος πόσο πάει τώρα? Παλιά ήταν στης 50 τουρκικές λίρες με ένα ποτό.
φιλε ποσα ηταν οι 1500 λιρες σε ευρω τοτε; κοιτα ειχε και γκομενες με 2000 (65 ευρω) για μια ωρα αλλα προτιμώ να δώσω 20 παραπάνω και να ειμαι με το θεομουνο! Επίσης ναι παντα revolut! Οσο για είσοδο δεν ξερω, πήγα μερα… σου δείχνουν photo τις κοπέλες και διαλέγεις… πιο ήρεμα… στα 3 απο τα 4 μαγαζιά ειμουν μόνος μου και μετα τον πρώτο γύρο έριξα και μια βουτιά στην πισίνα πριν περάσουμε στον δευτερο όποτε το προτιμω παρα νύχτα
 

Opaliosinealios

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2015
Μηνύματα
42
Like
32
Πόντοι
0
Συν βενζίνες, συν ασφάλεια στα σύνορα...
Ακόμα αξίζει στα κατεχόμενα με τέτοιες τιμές;
ασφάλεια ενα μήνα 25 ευρω… αν πας και με ντεπόζιτο άδειο μόνο απο την οικονομία που θα κανείς αν το γεμίσεις απο εκεί έχεις βγάλει το μισό γαμησι… και πανω απο ολα εκει βρίσκεις κοπελες που εδω ζητάνε 200-250 με 85 και plus άλλες ανέσεις, που τωρα που τα λεμε αξίζει να πας 5-6 ώρες επειδή ειναι πολύ καλύτερες οι τιμές και να αραξεις με τα θεομουνα ρωσιδια στην πισινα και απεριόριστα γαμησια (σε λογικά πλαίσια)
 

Opaliosinealios

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2015
Μηνύματα
42
Like
32
Πόντοι
0
Συν βενζίνες, συν ασφάλεια στα σύνορα...
Ακόμα αξίζει στα κατεχόμενα με τέτοιες τιμές;
με απλα μαθηματικα φίλε για ενα μήνα εχεις έξοδα 25 ασφαλεια και πες 1 ντεπόζιτο βενζίνη που ειναι υπερβολή! αν το γεμίσεις κατεχόμενα ειναι μιση τιμη οποτε 50 ευρω χοντρικά… οποτε 75 ευρω… επειδή εισαι μύστης σοβαρος και εργατικός (σε παρακολουθώ που δίνεις info) θα πας 4 Σαββατοκύριακα τον μηνα! οποτε συνολικό κοστος 415 ευρω το μηνα…. στην χειρότερη περίπτωση… τώρα απο τα αλλα 3 γεμίσματα βενζίνη γλιτώνεις 150 ευρω νοούμενου οτι θες ενα ντεπόζιτο τη βδομάδα…. οποτε το κοστος παει στα 265 οποτε δια 4 φορες το μηνα εισαι στα 67 ευρω…. 67 ευρω η ωρα με μωρα που εδω θελουν 200-250 και plus οι πισινες κλπ κλπ … με λιγα λογια αν το κανείς εβδομαδιαίως το άθλημα αξίζει χωρις δεύτερη σκέψη
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Της πρωτες φορες είχε πάρει στην revolut 43 euro,(οι ακριβές, η θεομουναρες), είχε και πιο φτηνές. Μετά άρχισε της αυξήσεις, λέγοντας έπεσε η λίρα. Πηγεναμε παρέα 4 άτομα. Περνάμε όλοι plus , τα ποτά μας. Δηλαδή με ένα 55-60αρικο πήραμε από 4 ποτά+ γαμησι τα θεομουνα για μια ώρα. Μας είχε πει 100 ευρώ, για πρόγραμμα 3-4 ώρες. Της τελευταίες φορές άρχισε αυξήσεις, κάθε φορά 5-10 ευρώ πάνω. Πληρώσαμε με τα ίδια ποτά και της θεομουναρες 80 ευρώ ο καθένας, και δεν ξαναπήγαμε. Δεν λέω, αξίζει απλώς μην μας περνούν και κορόιδα, η λίρα πέφτει άρα έπρεπε να πέφτουν και τα ευρώ.. αλλά βλέπεις τότε 1200 ΤΛ ,τώρα λες το έκανε τα διπλά 2500. Αξίζει πάλι αλλά δυπλασιασαν της τιμές
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Αυτά που λέω πριν ένα χρόνο, άμα πας πίσω στο φόρουμ θα τα διαβάσεις..
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Συν βενζίνες, συν ασφάλεια στα σύνορα...
Ακόμα αξίζει στα κατεχόμενα με τέτοιες τιμές;
Η κοπέλες εκεί , είναι όπως του safari όλες! Δεν ξέρεις ποια να διαλέξεις. Αυτές που εδώ ζητάνε κάτι 150 το μησαωρο και 250 την ώρα.. Συμφέρει οικονομικά, το θέμα είναι ότι άμα σε ένα χρόνο δυπλασιασαν της τιμές, προφανώς θα της ψυλοσουν και άλλο. Τότε 1200TΛ , τώρα ζήτησαν στον φίλο 3000ΤΛ. Πριν ένα χρόνο 3000ΤΛ την επερνες για πρόγραμμα 6-7 ώρες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.707
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
Η κοπέλες εκεί , είναι όπως του safari όλες! Δεν ξέρεις ποια να διαλέξεις. Αυτές που εδώ ζητάνε κάτι 150 το μησαωρο και 250 την ώρα.. Συμφέρει οικονομικά, το θέμα είναι ότι άμα σε ένα χρόνο δυπλασιασαν της τιμές, προφανώς θα της ψυλοσουν και άλλο. Τότε 1200TΛ , τώρα ζήτησαν στον φίλο 3000ΤΛ. Πριν ένα χρόνο 3000ΤΛ την επερνες για πρόγραμμα 6-7 ώρες.
Μόνο Αθήνα μένουν σταθερές οι τιμές στα καλά μαγαζιά τελικά. Παντού στην Κύπρο έχουν τρελαθεί. Ακόμα και Ρουμανες πλέον ζητάνε 70€. Μαυρουες στα 50..

Αθήνα ακόμα με 80€ παίρνεις 1 ώρα με αρκετά έξτρα.
Οκ όχι μοντέλα, αλλά βρίσκεις από όλα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.707
Κριτικές
15
Like
11.335
Πόντοι
3.846
με απλα μαθηματικα φίλε για ενα μήνα εχεις έξοδα 25 ασφαλεια και πες 1 ντεπόζιτο βενζίνη που ειναι υπερβολή! αν το γεμίσεις κατεχόμενα ειναι μιση τιμη οποτε 50 ευρω χοντρικά… οποτε 75 ευρω… επειδή εισαι μύστης σοβαρος και εργατικός (σε παρακολουθώ που δίνεις info) θα πας 4 Σαββατοκύριακα τον μηνα! οποτε συνολικό κοστος 415 ευρω το μηνα…. στην χειρότερη περίπτωση… τώρα απο τα αλλα 3 γεμίσματα βενζίνη γλιτώνεις 150 ευρω νοούμενου οτι θες ενα ντεπόζιτο τη βδομάδα…. οποτε το κοστος παει στα 265 οποτε δια 4 φορες το μηνα εισαι στα 67 ευρω…. 67 ευρω η ωρα με μωρα που εδω θελουν 200-250 και plus οι πισινες κλπ κλπ … με λιγα λογια αν το κανείς εβδομαδιαίως το άθλημα αξίζει χωρις δεύτερη σκέψη
Μόνο για τον κόπο που έκανες να βάλεις κάτω τα νούμερα σε παραδέχομαι.

Αλλά για άτομα σαν εμένα που μένουμε Λεμεσό, απλά δεν είναι ρεαλιστικό το σενάριο που λες.
Δε γίνεται να τρέχεις τόσο συχνά προς τα εκεί.

Και υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας: ο χρόνος.
Σιγά μη χαλάω τόσες ώρες στο δρόμο για ένα γαμησι.
Ειδικά που δεν παίζει παρέα.
Παίρνω τη μοτορα, πάω Ρίχνω έναν πούτσο με 50-60€ και έχω τελειώσει μέσα σε 1ώρα, μαζί με τα πηγαινελα.

Για άτομα που μένουν Λευκωσία, σαφώς και αξίζει καλύτερα στο σύνολο προς κατεχόμενα.
 

A1T1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
επειδή λοιπόν δεν υπαρχει απαντηση εκανα καταδρομικη μονος μου στα club στον γερολακκο, πηγα σε 4 μαγαζια… πρωτα sto dolls όπου είχε 2 υπερμουναρες (μοντελα πασαρέλας) αλλα δεν ηταν διαθέσιμες, οι υπόλοιπες κάτω του μετρίου (αλλα θα ελεγα κανονικής εμφάνισης σε σχέση με εδω), συνεχισα στο imperator αλλα καναν ανακαίνιση και δεν ειχε κοριτσια, μετα tutti frutti οπου παλι οι πολυ καλες γκομενες ειταν fully booked, κατέληξα στο playboy που για καλη μου τύχη πέτυχα μια απο Μαροκο με μεση δαχτυλίδι κωλαρα τεράστια αλλα σαν Βραζιλιάνα οχι πεσμένη βηζαρες ψεύτικες αλλα καλοφτιαγμενες και ομορφο πρόσωπο! Σε ολα τα μαγαζια 2500 λίρες μια ωρα (85 ευρω) για την Μαροκινή μου ζήτησαν 3000 ειπα 2500, οχι μου λεει, κανω οτι παω να φύγω μου λεει οκ… κάποιες κανουν και anal συνήθως 500 λίρες έξτρα! Στο playboy εχει και πισίνα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις με την γκόμενα και παίζουν και προγραματα 5-6 ώρες αν σου αρέσει η γκομενα και θες να αραξετε μαζί με πισίνα κλπ κλπ….
Μύστη μου ευχαριστούμε για την ενημερωση! Υπάρχει τρόπος να τις βλέπουμε πριν πάμε και να κλεινουμε ραντεβού; Κάποιο σάιτ ή Viber ?
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Άμα τους στηλεις στο whats app, σου δείχνουν και φωτογραφίες.. το τηλ το βρίσκεις εύκολα με ενα search.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Μόνο για τον κόπο που έκανες να βάλεις κάτω τα νούμερα σε παραδέχομαι.

Αλλά για άτομα σαν εμένα που μένουμε Λεμεσό, απλά δεν είναι ρεαλιστικό το σενάριο που λες.
Δε γίνεται να τρέχεις τόσο συχνά προς τα εκεί.

Και υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας: ο χρόνος.
Σιγά μη χαλάω τόσες ώρες στο δρόμο για ένα γαμησι.
Ειδικά που δεν παίζει παρέα.
Παίρνω τη μοτορα, πάω Ρίχνω έναν πούτσο με 50-60€ και έχω τελειώσει μέσα σε 1ώρα, μαζί με τα πηγαινελα.

Για άτομα που μένουν Λευκωσία, σαφώς και αξίζει καλύτερα στο σύνολο προς κατεχόμενα.
Συμφωνώ, θα είναι πολύ κουραστικό το ταξίδι από Λεμεσό, οι τιμές είναι όντως δελεαστικές. Το έχω σκεφτεί να πάω μια εκδρομή απλός για την εμπειρία αλλά είναι και το εθνικό θέμα. Έχουν κάνει τη μισή Κύπρο Άνδρο της παρανομίας, από σεξ και τζόγο μέχρι δολοφονίες και ναρκωτικά. Ο μόνος μοχλός πίεσης που μας έμεινε είναι ο αποκλεισμός και ακόμα και αυτό δεν μπορούμε να το κρατήσουμε, δώσε του Κυπραίου χρήματα και μουνί και ξεχνάει και τι μάνα του...
 

Mike_1988

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Δεν ασχολήθηκα με ιστοσελίδες κατεχόμενα, μόνο καπαρε και στον δρόμο.

Πήρα μια από την στάση την περασμένη εβδομάδα εκεί στο 1 roundabout μόλις περάσεις το οδόφραγμα. Ήταν πολύ όμορφη, από Ταϊλάνδη. Ρίσκαραν, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ. Με πήρε στο διαμέρισμα της 5 λεπτά με το αυτοκίνητο, μου έβγαλε τα λάδια. Τρωμερο τσιμπούκι. Πήρε 50 ευρώ αν και αρχικά είπε 1000ΤΛ δεν είχα λίρες. Έμεινα 1.5 ώρα.
Φίλε μου πήρες το τηλέφωνο της?
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Χαιρετώ την παρέα. Όποιος έχει πληροφορίες ή κάποια εμπειρία με τα προγράμματα των 6 ωρών να μου στείλει προσωπικό μήνυμα pls
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Χαιρετώ την παρέα. Όποιος έχει πληροφορίες ή κάποια εμπειρία με τα προγράμματα των 6 ωρών να μου στείλει προσωπικό μήνυμα pls
E παιδιά....... επεράσαν 3-4 μέρες και κανένας δεν μου έστειλε!!!! Είμαστε δαμεσα πολλοί που γράφουν και παρακολουθουν. Εν δυνατό κανένας να μην είχε έτσι εμπειρία?????!

Στειλτε μου παρακαλώ εν τζε να σας κάμω ανακριση....θέλω να ρωτήσω κάποια πράματα επί της διαδικασίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom