Νέα

Λεξικό της μπουρδελικής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.863
Like
469
Πόντοι
36
Να συνεισφέρουμε στο λεξικο,

Μουνόδουλος ( Συνώνυμα καληνυχτάκιας η γκομενοβοσκός η παλαιότερον το κοροιδάκι της δεσποινίδος )= Ο άντρας που κάνει εκπτώσεις στον εγωισμό και την αξιοπρέπειά του τρέχοντας τις περισσότερες φορές χωρίς αποτέλεσμα πίσω από γυναίκες ως πειθήνιο σκυλάκι κάνοντας ως υποτακτικός τους ότι του ζητήσουν έχοντας γενικότερα συμπεριφορά και νοοτροπία που παραπέμπει στο  ''ελεήστε και μένα το φτωχό που είμαι χωρίς γυναίκα''.  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.471
Κριτικές
1
Like
30.208
Πόντοι
8.006
Χαρα μου τωρα το πηρες χαμπαρι αυτο? Εχει σχολιασθει εδω μεσα ηδη απο εβδομαδες και εχει πεσει και το σχετικο κραξιμο. Προκειται περι επιφανειακής ερευνας απο εναν ασχετο.

Σαν την Μελετη που κανει εκπομπες για τα μπουρδελα και τις πορνοταινιες στο "Ε" και γινεται γραφική μεσα στην επιφανειακοτητα της.
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
ξεχασε το "Αλεξ" συνωνυμο των πυρφορος, αγαπουλης,σαλιαρης καθως και το "γεια σου ειμαι ο αλεξανδρος" που σημαινει ειμαι ενας αγαμητος με τοσο χαμηλη αυτοεκτίμηση ετοιμος να δωσω τα παντα απλα για να με βαλει σε κουβεντα μια κοπελα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ξεχασε το "Αλεξ" συνωνυμο των πυρφορος, αγαπουλης,σαλιαρης καθως και το "γεια σου ειμαι ο αλεξανδρος" που σημαινει ειμαι ενας αγαμητος με τοσο χαμηλη αυτοεκτίμηση ετοιμος να δωσω τα παντα απλα για να με βαλει σε κουβεντα μια κοπελα
τυπε εισαι σκληρος  :-
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Χαρα μου τωρα το πηρες χαμπαρι αυτο? Εχει σχολιασθει εδω μεσα ηδη απο εβδομαδες και εχει πεσει και το σχετικο κραξιμο. Προκειται περι επιφανειακής ερευνας απο εναν ασχετο.

Σαν την Μελετη που κανει εκπομπες για τα μπουρδελα και τις πορνοταινιες στο "Ε" και γινεται γραφική μεσα στην επιφανειακοτητα της.
Ενταξει το λεει ο ανθρωπος οτι ειναι ασχετος και λεει να του στειλετε κι αλλα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.204
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Ο κρεμπιες πως βγηκε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.471
Κριτικές
1
Like
30.208
Πόντοι
8.006
ξεχασε το "Αλεξ" συνωνυμο των πυρφορος, αγαπουλης,σαλιαρης καθως και το "γεια σου ειμαι ο αλεξανδρος" που σημαινει ειμαι ενας αγαμητος με τοσο χαμηλη αυτοεκτίμηση ετοιμος να δωσω τα παντα απλα για να με βαλει σε κουβεντα μια κοπελα

Μπραβο τύπε. Τα ειπες? το χαρηκες? Αντε κοιμισου τωρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.471
Κριτικές
1
Like
30.208
Πόντοι
8.006
αυτον και το νωντα δεντους παω καθολου και δεν μπορω και να το κρυψω
E καλα, μην νιωθεις ασχημα, αμοιβαιο ειναι. Δεν θα βαλουμε και τη γατα μας να κλαιει επειδη δεν μας συμπαθεις. Χεστηκαμε.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
ο τιτλος νομιζω  ειναι κατανοητος ...

τον ορισμο ολοι πλεον τον ξερουμε!
η προελευση της λεξης ομως ;;;;


παρακαλουνται οι παλιοι να  δωσουν τα φωτα τους . . :)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.959
Πόντοι
22.785
ο τιτλος νομιζω  ειναι κατανοητος ...

τον ορισμο ολοι πλεον τον ξερουμε!
η προελευση της λεξης ομως ;;;;


παρακαλουνται οι παλιοι να  δωσουν τα φωτα τους . . :)
.........

,,,,,,,,, είναι έκφραση τού τεράστιου pitsilisti  :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Από το μέλος "πιρφορος" που ζούσε στην Ουκρανία και σκορπουσε λεφτά στις ουκρανιδες χωρίς να γαμαει. Ο όρος έγινε ευρέως γνωστός με το τοπικ του πορνομεταναστη "οι πιρφοροι κατέστρεψαν την Ελλάδα" όπου ουσιαστικά παρέθετε τη φράση του pitsilistis με την οποία διαφωνούσε.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
μαλιστα . . . .
υπηρχε δηλαδη ζωντανος πιρφορος ;;;; :2funny:
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom