Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Κι εγώ σκέφτομαι για καμιά καταδρομική στο μαγαζί και ενδιαφέρομαι για καμιά κοπέλα με μεγάλα βυζιά γιατί είμαστε λάτρεις των χορών υπάρχει κανείς για ενημέρωση;  ευχαριστώ
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Ξέρουμε εάν η Τζούλια με τα γνωστά βυζόμπαλα είναι στο Le Cabaret?Είχα πάει πριν κανα μήνα αλλά δεν την πέτυχα.
Oι απανταχού λάτρεις των πλαστικών μπορούν εγγυημένα να την βρουν με την συγκεκριμένη.Είναι κανένας γκουρού που να ξέρει πότε δουλέυει?
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Παρασκευη και Σαββατο παντως ηταν κανονικα στο ποστο της... αλλα την κοβω λιγο κουρασμενη  :walkingpenis: τωρα τελευταια...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Ξέρουμε εάν η Τζούλια με τα γνωστά βυζόμπαλα είναι στο Le Cabaret?Είχα πάει πριν κανα μήνα αλλά δεν την πέτυχα.
Oι απανταχού λάτρεις των πλαστικών μπορούν εγγυημένα να την βρουν με την συγκεκριμένη.Είναι κανένας γκουρού που να ξέρει πότε δουλέυει?

Κανονικα εκει ηταν.
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
125
Like
604
Πόντοι
81
Υπάρχει κανείς που να πηγαίνει χρόνια στο Λε Καμπαρέ; p.m.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
χθες οδηγούσα στη Μητροπόλεως και όταν είδα μία αφίσα του μαγαζιού κόντεψε να μου φύγει το τιμόνι από τα γέλια.
Raisa Calderon η μεγάλη πορνοσταρ λέει...
Η κοπέλα είναι μουναρα μεν την ξέρω από Αθήνα αλλά μπορεί στη ζωή της να μην έχει ούτε καν δει ταινία πορνό
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
θα δει εκει εξαλλου εχει projectorα που προβαλει ταινιες ενηλικων...  :headbaning2:
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
125
Like
604
Πόντοι
81
κανείς συστηματικός θαμώνας στο le cabaret? p.m.
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Τα τελευταια χρονια επισκεπτομαι το λεκαμπαρε αρκετες φορες την τελευταια πριν απο 5 μερες ειχε πολλες και ομορφες παρουσιες και εκανα παιχνιδι με αρκετες οι δυο αδυναμιες μου ειναι η βικτορια απο βουλγαρια και η νανσυ απο λευκορωσια εχει βεβαια λαι αλλα μωρα που αξιζουν τα χρηματα σου ειμαι αρκετα χρονια στα στριπτιζαδικα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα γνωστα σπιτακια για καποια καταθεση!
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
994
Πόντοι
81
γνωριζει κανεις μια μικα-νικα(??) καπως ετσι...απο το λε καμπαρετ... μια φορα την ειδα και δεν μπορεσα να κατσω για πριβε... οποιος ξερει κατι αν δουλευει αλλου η αν κανει και αλλες δουλειες...ας πει.ειχα ερωτευτει
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Τα τελευταια χρονια επισκεπτομαι το λεκαμπαρε αρκετες φορες την τελευταια πριν απο 5 μερες ειχε πολλες και ομορφες παρουσιες και εκανα παιχνιδι με αρκετες οι δυο αδυναμιες μου ειναι η βικτορια απο βουλγαρια και η νανσυ απο λευκορωσια εχει βεβαια λαι αλλα μωρα που αξιζουν τα χρηματα σου ειμαι αρκετα χρονια στα στριπτιζαδικα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα γνωστα σπιτακια για καποια καταθεση!

Καταθεση με ποσο ρε φιλε στο καμπαρε; Γιατι με τα ιδια λεφτα πας 3 φορες στα σπιτακια, η παιρνεις ενα call girl μια ωρα και κανεις οτι θελεις...
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Κανω καταθεση πανω απο 150 ευρω ξερω οτι στα εσκορτ και στα σπιτακια ειναι πιο value for money αλλα εγω δεν θελω να πηδηξω απλα θελω να περασω ομορφα με καποιες κοπελες την βραδια μου
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Χθεσυνοβραδυνη επίσκεψη μετά από καιρό...

Σύνολο 6-7 κοπέλες....Εκ των οποίων 2-3 άξιζαν...

Εκαν το Λάθος -εξαιτίας της μανίας μου να θηλάσω μεγάλο βυζι- να πάρω χώρο μια Άννα,ξανθια ,ρωσσιδα. Ωραίο σώμα,σιλικονατα βυζια 4αρια. (Δεν δέχομαι αμφισβήτηση,εχω μεταπτυχιακό στα βυζια) .Κωλος όχι πολύ σφιχτός (κακώς,θα μπορούσε και έπρεπε) ..Δεν είναι δηλαδή σωματικά στο ίδιο επίπεδο με Τζούλια...

Αφού κατευθεια ζήτησε "κεράσει ποτό" και μάλιστα σαμπάνια..Τι λρες βρε σαύρα???? Την πήρα μόνο για χορό,αν και την είδα να στραβώνει αφού ήθελε πριν και ποτό...Πάμε πάνω,δινω την κάρτα,καθομαι,και με το που βγάζει το πάνω μέρος μου φέρνει τα βυζια της στο πρόσωπο..τέλεια λεω..αυτό ήθελα...παω να τα φιλήσω και να τα γευτώ και τραβιέται..και μου λέει.."τι περιμένεις με 10 ευρώ κάρτα?.Αν θέλεις παραπάνω σαμπάνια "...και μένω μλκς....Δεν μου έχει συμβεί ποτέ...Λεω..που είμαστε,στο Las Vegas? Χωρος 3 λεπτου χωρις ν ακουμπαει καν πανω σου,στον αερα...Ρε ουστ...

Ήρθε μετά μια πολύ καλή και με ανατολίτικα χαρακτηριστικά,επιθετικη,ζεστη,με ωραία 3αρια σιλικονατα...Ξενερωμενος από πριν δεν την κράτησα ούτε για ποτό...Παρ όλα αυτά,πολυ συμπαθητική.

Τέλος να αναφέρω ένα περιστατικό...Στο διπλανό καναπεδάκι,ενα ζευγάρι..ένας νεαρός γύρω στα 25-28 ,με μια κοπελίτσα...Δεν έδωσα φυσικά εξαρχής σημασία. Στα δυο λεπτά,αρχιζει μια οπτική επίθεση και ένα κάρφωμα από την κοπέλα...να καπνίζει ,και να με κοιτά στα μάτια,να έχει καρφωθεί πάνω μου σε σημείο που που να νιώθω άσχημα και να μην ξέρω πώς να την αντιδράσω.Με κοιτάξει και ο νεαρός φυσικά όποτε προσπαθούσα να μην κοιτώ συνέχεια και δημιουργηθεί καμία παρεξήγηση. Αλλά η κοπέλα,κοιτουσε τόσο πολύ,που δεν ξέρω αν μου έχει ξανατύχει αυτό...Στο μεταξύ,πρεπει να ήταν γνωστή με κάποιες κοπέλες γιατί μιλούσε με 1-2 κοπέλες του μαγαζιού...Αλλά το ντύσιμο της νορμαλ,με παντελόνι και μαύρο κλειστό μπλουζάκι...Δεν ξέρω τι θα κάνατε εσείς στη θέση μου....Φυσικά κα ιδεν θα είχα πρόβλημα να της κάνω κίνηση αλλά σεβάστηκα το παλλικαρι δίπλα της (μπορεί να ήταν απλά φίλος της,δεν ξέρω) αλλά σε τέτοιες καταστάσεις και σε τέτοια μαγαζιά ,δεν ξέρεις που μπορεί να οδηγήσουν ,όποτε,εφυγα χωρίς να κάνω κάτι περισσότερο,
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Μαλακια σου φιλε. Αφου σε κοιτούσε εντονα όπως λες επρεπε να κανεις κατι. Εγω αυτο θα εκανα.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Μαλακια σου φιλε. Αφου σε κοιτούσε εντονα όπως λες επρεπε να κανεις κατι. Εγω αυτο θα εκανα.
Συνοδευόμενη? Κι αν ήταν γκόμενος? Δεν θέλει πολύ μερικές φορές ..μπορεί και να έχεις δίκιο,δεν ξέρω αλλα να πας σε στριπτιτζαδικο,μονος,κα ίνα σε καρφώνει τόσο έντονα πελάτισσα που συνοδεύεται (?) δεν μου χει ξανατύχει..
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Τα τελευταια χρονια επισκεπτομαι το λεκαμπαρε αρκετες φορες την τελευταια πριν απο 5 μερες ειχε πολλες και ομορφες παρουσιες και εκανα παιχνιδι με αρκετες οι δυο αδυναμιες μου ειναι η βικτορια απο βουλγαρια και η νανσυ απο λευκορωσια εχει βεβαια λαι αλλα μωρα που αξιζουν τα χρηματα σου ειμαι αρκετα χρονια στα στριπτιζαδικα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα γνωστα σπιτακια για καποια καταθεση!
Για γίνε πιο σαφής φίλε έχω δει μια Ρωσίδα και θα ήθελα να ξέρω
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Μηπως ξερει κανεις τι παιζει εχω φαει αρρωστια με μια ρωσσιδα ονοματι αλεξια
Κανουν τιποτα εξτρα η τσαμπα επειμενω??
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Χωρίς να είμαι ειδήμων, σε κάποια φάση που κυνηγούσα εκεί το φθινόπωρο πέρσι, η μόνη που καθόταν ήταν μία Σιβηριανή μιλφάρα και ζητούσε 250 ευρώπουλα. Δεν προχώρησα όμως. Ζαχάρωνα μια άλλη (Ρουμάνα νομίζω) αλλά απ' ότι κατάλαβα στο εν λόγω ίδρυμα μιλώντας με τα κορίτσια κάθονται κάποιες αν τους αρέσεις, και φυσικά κάποιες αν σε δουν να τα σκας.
Γενικά οι στριπτηζούδες ζητάν πολλά (κατά τη γνώμη μου) για να κάνεις παιχνίδι έξω.
Αν σου λέει όχι όμως και επιμένει, παράτα το μάλλον και δες αλλού.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
50
Like
5.711
Πόντοι
7.636
Λε Καμπαρέ έχει κάρφωμα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom