Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως εγω γουσταρω τον πιτσιρικά που εχει πεσει με τα μουτρα.
αν δεν πεσει τωρα, πότε θα πεσει ????
κι αν δεν πεσει, πώς θα μαθει ????
 

Επισκέπτης
ε δεν με καταλαβενεται tespa
οποιος ξερει για αυτην βοη8αει
thnks.

δηλαδη εισαι 19 χρονων κ περιμενεις οτι σ αυτη την ηλικια εισαι πιο εξυπνος απο την στριπτιτζου  που ειναι 10 χρονια καθημερινα μες την πουτανια κ εσυ απο εκει που επαιζες μπαλιτσα με τους κολλητους θα μπεις κ θα συναναστραφεις με τον υποκοσμο κ θα βγεις κερδισμενος...?
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ θα σου πω το άλλο...
Τι ακριβώς θα εξυπηρετείς 19 χρ αφάνταρο στη παραδουνάβια?
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ε λοιπον ρε μαγκες 8α παω με το που 8α γυρισει δηλαδη 6 μαιου και 8α τις πω οτι νιωθω με τροπο και ενταξει τοσιγουρο ειναι οτι θα μου πει οχι εννοειτε αλλα απο το να τα κραταω μεσα μου 8α ειναι καλητερα
παντως η εμπειρια που εζεισα 2 βραδια αξιζε και μου εμα8ε πολλα...
σας ευχαριστω για τα σχολια σας.
τωρα απο αποψη μαγαζιου ειναι μικρο συνηθως αν πατε 8α εισται εσεις και ο σερβιτορος δηλαδι σαβατο που πηγα ειχε 2 παρεες απο τις 1 εως τισ 5 απο κοπελες αξιζαν η "δικια μου"
και ισως μια μαυρουλα παντως αν κανεις περισσοτερα απο 2 πριβε ισως σε κανει τιποτα παραπανω ι κοπελα.
Υστερογραφο Οταν ηταν ο λογαριασμος γυρω στα 4,5 κατοσταρικα μου κερασε και ενα ποτο η κοπελα...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
ε λοιπον ρε μαγκες 8α παω με το που 8α γυρισει δηλαδη 6 μαιου και 8α τις πω οτι νιωθω με τροπο και ενταξει τοσιγουρο ειναι οτι θα μου πει οχι εννοειτε αλλα απο το να τα κραταω μεσα μου 8α ειναι καλητερα
παντως η εμπειρια που εζεισα 2 βραδια αξιζε και μου εμα8ε πολλα...
σας ευχαριστω για τα σχολια σας.
τωρα απο αποψη μαγαζιου ειναι μικρο συνηθως αν πατε 8α εισται εσεις και ο σερβιτορος δηλαδι σαβατο που πηγα ειχε 2 παρεες απο τις 1 εως τισ 5 απο κοπελες αξιζαν η "δικια μου"
και ισως μια μαυρουλα παντως αν κανεις περισσοτερα απο 2 πριβε ισως σε κανει τιποτα παραπανω ι κοπελα.
Υστερογραφο Οταν ηταν ο λογαριασμος γυρω στα 4,5 κατοσταρικα μου κερασε και ενα ποτο η κοπελα...

Φίλε ξεκόλα και πάρε δρόμο από εκει πέρα !!!
και γρήγορα, γιατί όπως σε κόβω... μπορεί μέχρι και νηστικος να μείνεις, μέρες που 'ναι...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
ναι θα σου πω !!!!

ΘΑ ΣΤΑ ΦΑΕΙ ΟΛΑ !!!!


υ.γ. και μετα θα παρεις και πουτανο-δάνειο..
+100000000000000 παναγιωτατε :priest:
Λοιπον φιλε GEOPOLI313 ενα σου λεω.μην ξαναπατησεις στο μαγαζι.αν εισαι τρελλα καψουρεμενος πηγαινε μια φορα και πες της να την πηδηξεις.αν δε θελει παρε τον πουλο οριστικα.αν θελει πηδα τη και κοπανα τη μετα.αυτη ειναι η δικια μου συμβουλη.για θυματα ψαχνουν φιλτατε οπως υπηρξα και εγω ο μαλακας στο παρελθον και αρκετοι ακομα.μη γινεις και εσυ ;)
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε ξεκόλα και πάρε δρόμο από εκει πέρα !!!
και γρήγορα, γιατί όπως σε κόβω... μπορεί μέχρι και νηστικος να μείνεις, μέρες που 'ναι...
αδερφε απο δευτερα ειμαι με 20ε εχω τωρα 2,5ε ισα ισα για να παω λαρισα με τρενο
τελεφταια φορα που παω σας το ορκιζομαι...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
+100000000000000 παναγιωτατε :priest:
Λοιπον φιλε GEOPOLI313 ενα σου λεω.μην ξαναπατησεις στο μαγαζι.αν εισαι τρελλα καψουρεμενος πηγαινε μια φορα και πες της να την πηδηξεις.αν δε θελει παρε τον πουλο οριστικα.αν θελει πηδα τη και κοπανα τη μετα.αυτη ειναι η δικια μου συμβουλη.για θυματα ψαχνουν φιλτατε οπως υπηρξα και εγω ο μαλακας στο παρελθον και αρκετοι ακομα.μη γινεις και εσυ ;)
φιλε το τελεφταιο που  θελω απο αφτην ειναι να την πηδηξω

τελικα να εισαι ευαισθητος ειναι μεγαλη μαλακια
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
φιλε το τελεφταιο που  θελω απο αφτην ειναι να την πηδηξω

τελικα να εισαι ευαισθητος ειναι μεγαλη μαλακια
επειδη μου θυμιζεις τον εαυτο μου ξεκολλα φιλαρακο.μια πουτανα ειναι και θα σε δαγκωσει παρα μα παρα πολυ ασχημα αν δεν ξεκολλησεις.φιλικα στο λεω ως παθων με πολλα χιλιαρικα "καταθεσεις"
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ειδικά με τις συγκεκριμένες γυναικες είναι μεγάλη μαλ....  ;)

Κάποτε είχα ένα γνωστό που τότε ήταν 50 χρονών. Μια ζωή στις πουτανομάγαζα.
Η τελευταία που ερωτευτηκε ήταν ρουμάνα.
Μέχρι container με εξοπλισμό ολόκληρου σπιτιου της είχε στείλει στην πατρίδα της.
Είχε 2 μαγαζια. Τωρα απ' ότι έμαθα δουλεύει κάπου για να μπορέσει να πάρει συνταξη.
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
επειδη μου θυμιζεις τον εαυτο μου ξεκολλα φιλαρακο.μια πουτανα ειναι και θα σε δαγκωσει παρα μα παρα πολυ ασχημα αν δεν ξεκολλησεις.φιλικα στο λεω ως παθων με πολλα χιλιαρικα "καταθεσεις"
τελικα δεν ειμαι ο μονος μαλακας που ερωτευτηκε μια striper.
τουλαχιστον μου δινεται θαρρος
σαν αναμνησει μπορω να την θυμαμε και να πηγαινω που και που για ενα ποτακι?(μου το ειπε και ο σερβιτορος 'δεν χρειαζεται να ερθεις και να αφηνης τοσα λεφτα ελα μονο για ενα ποτακι')
με πηρα πρεφα και ο μπαρμαν
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Μπράβο σου.

Τωρα μιλάς πιο σωστα.  ;)

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
τελικα δεν ειμαι ο μονος μαλακας που ερωτευτηκε μια striper.
τουλαχιστον μου δινεται θαρρος
σαν αναμνησει μπορω να την θυμαμε και να πηγαινω που και που για ενα ποτακι?(μου το ειπε και ο σερβιτορος 'δεν χρειαζεται να ερθεις και να αφηνης τοσα λεφτα ελα μονο για ενα ποτακι')
με πηρα πρεφα και ο μπαρμαν
οχι ειμαστε πολλοι οι μαλακες :2funny: :2funny: :2funny:.εισαι σιγουρος οτι θα αρκεστεις στο ενα ποτακι αν ξαναπας? :think: :think: :think: :think: :think: :think:δεν το πιστευω με τιποτα.κανε αυτο που σου λεω και δε θα χασεις.μην ξαναπατησεις.αυταπατη ειναι η ολη φαση.σαν μονη εναλλακτικη να την πηδηξεις για να ξεκαυλωσεις απλα παιζει να κολλησεις περισσοτερο ετσι...το σιγουρο ειναι ενα.προσεχε πολυ γιατι ειναι σκατοκαταστασεις αυτες και μη χαλας λεφτα που θα σου λειψουν αυριο οπως μου ειχαν λειψει και εμενα ;) ;)
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
οχι ειμαστε πολλοι οι μαλακες :2funny: :2funny: :2funny:.εισαι σιγουρος οτι θα αρκεστεις στο ενα ποτακι αν ξαναπας? :think: :think: :think: :think: :think: :think:δεν το πιστευω με τιποτα.κανε αυτο που σου λεω και δε θα χασεις.μην ξαναπατησεις.αυταπατη ειναι η ολη φαση.σαν μονη εναλλακτικη να την πηδηξεις για να ξεκαυλωσεις απλα παιζει να κολλησεις περισσοτερο ετσι...το σιγουρο ειναι ενα.προσεχε πολυ γιατι ειναι σκατοκαταστασεις αυτες και μη χαλας λεφτα που θα σου λειψουν αυριο οπως μου ειχαν λειψει και εμενα ;) ;)
αδερφε η 8α παω μια τελεφταια για νατισ πω πως νιωθω (πιστευω 8α μου κανει καλο)η αν δεν ξαναπαω 8α τιν σκεφτομαι μεχρι να ξανααγαπησω. πριν την γνωρισω ειχα να κανω σχεση 3 χρονια :(
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
αδερφε η 8α παω μια τελεφταια για νατισ πω πως νιωθω (πιστευω 8α μου κανει καλο)η αν δεν ξαναπαω 8α τιν σκεφτομαι μεχρι να ξανααγαπησω. πριν την γνωρισω ειχα να κανω σχεση 3 χρονια :(
κανε οτι θες φιλαρακι.εγω τη γνωμη μου ειπα μεσα απο τις εμπειριες μου απλα.μονο προσεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom