Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βαλτο στον καταλογω ατισθενη εινε το μονο που λειπει βαλτο σαν στουντιο στην ηφαιστου και βαλε τη φωτω που τραβηξε σημερα ο συναγωνιστησ δημητρησ.μαλιστα μου ειπε η τσατσα προχθεσ οτι εφερε και καινοργιο μωρω στεφανια απο ρουμανια αλλα εκλεινε κ η κοπελα ηταν στο μπανιο με αποτελεσμα να μην τη δω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
βαλτο στον καταλογω ατισθενη εινε το μονο που λειπει βαλτο σαν στουντιο στην ηφαιστου και βαλε τη φωτω που τραβηξε σημερα ο συναγωνιστησ δημητρησ.μαλιστα μου ειπε η τσατσα προχθεσ οτι εφερε και καινοργιο μωρω στεφανια απο ρουμανια αλλα εκλεινε κ η κοπελα ηταν στο μπανιο με αποτελεσμα να μην τη δω.
:thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βαλτο στον καταλογω ατισθενη εινε το μονο που λειπει βαλτο σαν στουντιο στην ηφαιστου και βαλε τη φωτω που τραβηξε σημερα ο συναγωνιστησ δημητρησ.μαλιστα μου ειπε η τσατσα προχθεσ οτι εφερε και καινοργιο μωρω στεφανια απο ρουμανια αλλα εκλεινε κ η κοπελα ηταν στο μπανιο με αποτελεσμα να μην τη δω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Επισης,βαζω φωτο το σπιτακι που ελειπε απο τον καταλογο.Ειναι το σπιτακι της οδου Ηφαιστου,αλλα δυστηχως δεν ξερω το νουμερο.Εαν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει. :) :)
οκ το βρηκα το νουμερο,ψαχνωντας τις διπλανες παρακειμενες επιχειρησεις.ειναι Ηφαιστου 11...
(Χώροι Στάθμευσης - Γκαράζ........ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ........ Ηφαίστου 11, Λάρισα, 41222, ΛΑΡΙΣΑΣ)...ειναι το παρκινγκ ακριβως διπλα στον οικο....

ας το αναφερει καποιος στον Αντμιν....να προστεθει αμα ειναι.thanx! ;)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη με καλη καταθεση τη νυχτα στο στουντιο στην υφαιστου 11 στην ομορφη στεφανια την καινουργια ρουμανα.
μολισ εφυγε η κριτικη παιδια.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Σημερινη επισκεψη στην Λαρισα,ωρα 12:00 το πρωι...
Ηφαιστου ολα κλειστα,εκτος απο το Ηφαιστου 25,το οποιο ηταν ανοικτο κ λογικα θα ειχε την Στελλα...δεν ανεβηκα να δω. :grin: :grin:
Βυρωνος 16 οροφος,ειχε μια πιτσιρικα,αβυζη με εφηβικο σωμα κ αδιαφορη φατσα...Η τσατσα ευγενικη αλλα ελαφρως πιεστικη να περασω στο δωματιο...απο μονη της μου προτεινε ακομη κ με 25 ευρω...δεν περασα γιατι δεν μου αρεσε η κοπελα...
Βυρωνος 11 εδω πετυχα την Ρωξανη με τις βυζαρες,οπου εγινε καταθεση...αναλυτικα στην κριτικη που θα γραψω αργοτερα...εντυπωσεις χλιαρες.

Γυρνωντας απο Λαρισα προς Καρδιτσα,πετυχα σειρα τρακτερ 10 περιπου χιλιομετρων,η οποια κατευθυνεται για αποκλεισμο της Νικαιας,εκει που ηταν η Βιοκαρπετ...τοσα τρακτερ δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου....καλα ξεμπερδεματα στην Ν.Δ..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μπραβω φιλαρακι μου ωραιωωσσσσ. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
την αλλη φωρα ελα βραδακι η απογευματακι να τα βρεισ ολα ανοιχτα. λογικα πρεπει να ανοιγουν ολα μετα τησ 3 το μεσημερη φιλε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
μπραβω φιλαρακι μου ωραιωωσσσσ. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
την αλλη φωρα ελα βραδακι η απογευματακι να τα βρεισ ολα ανοιχτα. λογικα πρεπει να ανοιγουν ολα μετα τησ 3 το μεσημερη φιλε.
:thumbsup: :thumbsup:
ερχομαι συνηθως πρωΐνα γιατι βολευουν περισσοτερο... :grin: :grin:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
το καλο εινε με τη ρωξανη οτι αν δεν τελειωνσεσ γρηγωρα την κανεισ εσυ παιχνιδακι,,σιγουρα θα καθωταν μεσα 20 λεπτα ανετα φιλε.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εγω αυριο τη νυχτα φιλε μου θα επισκεθφω μια ρουμανα αστερι εξω φιλε μου πολυ μωρακι ωραιο.
40 ε για μια ωριτσα χτεσ μου το συρμαρισαν. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:σε φωτω που ειδα απο κινητο εμεινα   ακινητο  μιλαμε φιλε μου.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
το καλο εινε με τη ρωξανη οτι αν δεν τελειωνσεσ γρηγωρα την κανεισ εσυ παιχνιδακι,,σιγουρα θα καθωταν μεσα 20 λεπτα ανετα φιλε.
ειχα τοσες καυλες που δεν θα αντεχα 20 λεπτα....θα την ξανατεσταρω την Ρωξανη,μου αρεσαν τα βυζομπαλα της :tits2: :tits2: :tits2:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ξεχασα να πω κατι φιλε.
το σαββατο τη νυχτα το 8 δηλαδη ακρυβωσ στο απεναντι απο αυτο που γαμησεσ σημερα ηρθε παλι η πιπινα μελαχροινη ναταλι η ιταλιδα πολυ ωραια κοπελα,,εκει που ειδεσ την προηγ,,φωρα μια σκυλε μιλφ ξανθια την σωφια.
απλωσ να ξερετε κατι ,,τον τελευταιο καιρω σε μερικα σπιτακια την πολησ δουλευουν 2 κοπελεσ μια μερα η μια και την αλλη μερα η αλλη παιδια με αποτελεσμα να μην βρισκετε παντα αυτο που ψαχνεται.ηθελα να το πω αυτο για να βοηθησω μαγκεσ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
ξεχασα να πω κατι φιλε.
το σαββατο τη νυχτα το 8 δηλαδη ακρυβωσ στο απεναντι απο αυτο που γαμησεσ σημερα ηρθε παλι η πιπινα μελαχροινη ναταλι η ιταλιδα πολυ ωραια κοπελα,,εκει που ειδεσ την προηγ,,φωρα μια σκυλε μιλφ ξανθια την σωφια.
απλωσ να ξερετε κατι ,,τον τελευταιο καιρω σε μερικα σπιτακια την πολησ δουλευουν 2 κοπελεσ μια μερα η μια και την αλλη μερα η αλλη παιδια με αποτελεσμα να μην βρισκετε παντα αυτο που ψαχνεται.ηθελα να το πω αυτο για να βοηθησω μαγκεσ.
ωραιος! :rockon:
αν βρεθω βραδι θα την δοκιμασω.αν την βρω βεβαια.... :knockinb:
 

AncientGreek

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους...μπουρδελιάρηδες!
Να δώσω και εγώ με τη σειρά μου μερικές πληροφορίες για το τι παίζει σχετικά με τα μπουρδέλα/στούντιο της Λάρισας.
Σήμερα Τρίτη..γενικά άκυρη μέρα...και έτσι λέω να αφιερώσω την μέρα μου σε μία μεγάλη μπουρδελότσαρκα...
Λοίπον βάζω μπροστά το αυτοκίνητο πήγαινω στον φίλο μου τον παίρνω και αποφασίζουμε να σαρώσουμε όλα τα μπουρδέλα της περιοχής...
Αρχικά πάμε στη ΣΟΥΛΑ...
Εκεί συναντάμε την ίδια βαρετή κατάσταση...
Οι ίδιες κάτω του μετρίου πουτάνες,καμία ανανέωση,καμία αλλάγη.
Στο πρώτο δωμάτιο συναντάμε την Κορίνα:Ρουμάνα κοντά στα 28 χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πάνω της..μέτριο σώμα..μετριοκακή φάτσα...γενικά δεν αξίζει να κάνεις κατάθεση.Btw,την έχω πηδήξει αυτήν πριν κάνα χρόνο.
Στο επόμενο δωματίο βλέπουμε την Άντζελα:Βουλγάρα,συχνός θαμώνας του Villa Erotica αλλά για κάποιο λόγο μετακόμισε στη Σούλα...έχω πάει και με αυτήν και γενικά μου έκανε κακή εντύπωση...Γύρω στα 30 ψηλή βυζί μετριοκακό...κώλο καλούτσικο φάτσα όχι καλή...μουνί τεράστιο..Ξενέρωτη στο sex...Εν ολίγοις δεν αξίζει να την δοκιμάσετε...

Κάπου εκεί αποφασίζουμε να φύγουμε και να πάμε στον επόμενο προορισμό μας...
VILLA EROTICA:
Δύο στουντιάκια και εκεί.
Στο πρώτο βλέπουμε την Αφροδίτη:Ρουμάνα την έχω πάρει πριν κάνα χρόνο στη Σούλα.30+ τουμπανάκι βύζι μεγάλο...κωλάρα..φάτσα μέτρια..στο sex καλή επαγγελματίας αλλά δεν με πολύεμπνεει πλέον...έχει και περιττά κιλά...και γενικά εμένα μου αρέσουν οι νέες κάτω των 25..Ασε που ως έμπειρος μπουρδελιάρης είμαι πλέον πολύ αυστηρός στις επιλογές..
Δηλαδή δεν εκβιάζω καταστάσεις...Πλέον μόνο αν μου αρέσει πολύ μία θα κάνω κατάθεση...Ξεφύγαμε τέλος πάντων.
Στο δευτέρο βρίσκουμε την γνωστή πιτσιρίκα Κατερίνα:Ρουμάνα(και αυτήν) γύρω στα 20..Σχετικά καλό πρόσωπο...απίστευτα όμορφο σφρυγιλό κωλωράκι...βυζί μικρομεσσαίο..κοντούλα...αλλά συνολικά όλο το πακέτο είναι ωραίο.Και φυσικά την έχω πάρει και αύτην πριν 2 μηνάκια..Μόνο που ο θησαυρός αποδείχθηκε άνθρακας...γιατί μπορεί να είναι ωραία...αλλά έδειξε αντιεπαγγελματίας...Πονάω..μην με καρφώνεις και τα σχετικά...που σε ξενερώνουν λιγάκι...

Φεύγουμε και από το VILLA EROTICA και πάμε ΗΦΑΙΣΤΟΥ:
Η κατάσταση μάυρια χάλια...
Στο πρώτο μπουρδέλο βρίσκουμε την Ευά:Ελληνοπολωνέζα...μεγάλο μπάζο..ξενέρωτη από όλες τις απόψεις...απορώ πως κρατιέται στο επάγγελμα..
Πάμε παρακάτω...δεύτερο μπουρδέλο...Σάρα:Τσέχα άνω των  30 σχετικά καυλιάρικο προσωπάκι,αδύνατη αλλά από βυζί και κώλο άστα να πάνε...δεν βλεπόταν..Δεν γούσταρα και φεύγω και από εκεί...
Τρίτο και τελευταίο μπουρδέλο της Ηφαίστου...Στεφανία:Μικρούλα και με σοκολατί χρώμα γυφτορουμανίτσα...τίποτα το σπουδαίο πάνω της...Δεν θα την δοκίμαζα για κάνα λόγο...

Πάμε και στον τελεύταιο μας σταθμό...
Την ΒΥΡΩΝΟΣ:
Εκεί επειδή είχα πάει και τις προηγούμενες μέρες είχα καλές εντυπώσεις...
Ανέβηκε πολύ το επίπεδο...έφερεαν πολύ ώραια γκομενάκια...
Αρχίκα είχα πάρει την ρωσίδα καυλιάρα την τρελοΝικόλ που μου έκανε απίστευτο κρεβάτι...
Δεν την βρήκα όμως και απ ότι μου έιπαν την έκανε για άλλες πολιτείες...ελπίζω να ξαναρθεί σύντομα...
Μετά θυμάμαι την επίσης Ρωσίδα την Ρενάτα που όμως για κάποιο ηλίθιο λόγο δεν την έχω πηδήξει ακόμα...
Μιλάμε για μεγάλη μουν@ρ@...ψηλή μελαχρινή...σώμα τελέιο...καυλόφατσα...τελεία...
Δεν το κρύβω ότι πήγα με αποκλειστικό σκοπό να κάνω κατάθεση σε αυτήν...
Δεν την βρήκα όμως γιατί μάλλον είχε ρέπο...Τέσπα σύντομα πρέπει να την πάρω...είναι απιστευτη καυλά...
Κλείνει εδώ η παρένθεση...και περνάμε στην ουσία σε αυτό που είδαμε...
1ο μπουρδέλο..Χριστίνα ουγγαρέζα... κλασική πουτανοχαζούλα γύρω στα 25,κοκκινομάλλα...λίγα πράγματα...τίποτα το ιδιαίτερο πάνω της...κάτω του μετρίου...Μάλιστα μόλις μπήκαμε μέσα είπε ότι θέλει να μας παντρευτεί...ΝΤΟΙΝΓΚ...
2ο μπουρδέλο..κάνουμε τον κόπο να ανέβουμε τις σκάλες...για να δούμε τι;Μια Ρουμάνα ασχημούλα...Δεν χρειάζεται να κάνω ανάλυση...δεν αξίζει...
3ο μπουρδέλο Μια νεαρή Ισπανίδα..αβυζη κώλο μέτριο...φάτσα μέτρια...λίγα πράγματα και αυτήν...Η τσατσά εκεί πολλά νεύρα!!!Μάλλον δεν παν καλά οι δουλείες και ξεσπάει στους πελάτες...
4ο και τελευταίο σε αυτό με την Μωβ πόρτα εκεί που είναι τα μεγάλα...ονόματα...η Νικόλ(η οποία θυμίζω έφυγε αλλά μπορεί να ξαναρθεί)και η σεξοβόμβα η Ρενάτα..καθώς και μία άλλη ωραία Ρωσίδα που πήρα πρόσφατα την Αρτεμίς που έφυγε πριν λίγες μέρες...
Δυστυχώς δεν βρήκαμε καμία από αυτές τις 3 εκεί...παρά μια γιγάντια ρωσικής καταγωγής φάλενα ονόματι Καρίνα...Θίτσα χοντρή γύρω στα 40...Ουστ από δώ..
Πέσαμε στη λάθος μέρα γιατί εκεί παν εναλλάξ...την επόμενη λογικά έρχεται η αγαπημένη μου Ρενάτα...

Αυτά εν ολίγοις...Στα θετικά να σημειώσω την προόδο που έχει η ΒΥΡΩΝΟΣ...Κοπέλες σαν την Νικολ και τη Ρενάτα δεν συναντάς εύκολα..πόσω μάλλον αν κάνω και μια σύγκριση με το πρόσφατο παρελθόν που η κατάσταση εκεί ήταν απελπιστική...


 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βολτα τη νυχτα σε ολα τα σπιτακια.
βυρονωσ 18 χριστινα η ομορφη ουγγαρεζα.
βυρονωσ 20 η νικολ η πιπινα γαλλιδα.
βυρονωσ 16 η μαρριανα η μικροσκοπικη ρουμανα κ αποψε η λαουρα η ρουμανα.
βυρονωσ 14  τσατσα η μιλφ ατζελινα μου ανοιξε και ειδα μια καινουργια ρωσιδα γεματουλα με κοντο μαλακι καρινα μου ειπε.
απεναντι
βυρονωσ 11 ρωξανη ισπανιδα
βυρονωσ 8 ναταλι η ιταλιδα πιπινα ομορφη.
ηφαιστου τωρα
11 η στεφανια η ρουμανα.
23 η φωβερη στο δωματιο σαρα η τσεχα ξανθια απαιχτη μεσα λεμε.
25 οπου κατεθεσα στο στανταρακι μου την ευα την πολωνεζα για αλλη μια φωρα απιθανη η κοπελα.
 

madevil

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τι οραία θα ήταν να υπήρχε και φωτό απο τις κοπέλες έτσι ώστε ουτε βαριεστημένες τσατσάδες να έχουμε απο το μπες βγες των πελατών και για  να μη κόβουμε βόλτες άσκοπα!!
 

madevil

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι Λαρισινοί παίζει τιποτες καινούριο εισ τους οίκους ηδονής σας?
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
kalispera filoi synagonistes. eimai kainourgios sto site kai tha ithela na rotiso an gnorizei kaneis ti apegine i ellena pou douleve stin vyronos 20 stin larissa. oses fores anevena epano synexeia pigaina kai tin timousa. an gnorizei kati kapoios as apantisei. travao megali kapsoura  me tin party tis.
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
242
Like
33
Πόντοι
1
kalispera filoi synagonistes. eimai kainourgios sto site kai tha ithela na rotiso an gnorizei kaneis ti apegine i ellena pou douleve stin vyronos 20 stin larissa. oses fores anevena epano synexeia pigaina kai tin timousa. an gnorizei kati kapoios as apantisei. travao megali kapsoura  me tin party tis.

τυπε αυτην εχει φυγει εδω και χρονια δυστυχως.
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
kalimera se eyxaristo file The_Crafty. mipos omos mporoume na mathoume pou doulevei se poia alli poli exei paei. milame exo kolisei me tin party tis.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom