Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τι ερημιά είναι αυτή; κρίμα γιατί και σε πολύ καλή θέση είναι και πολύ καλό εσωτερικά.Άραγε πολύ αργά απο 12-01 και μετά παίζει κόσμός; όσοι πάνε στα τραβέστι στη Συγγρού καταλήγουν κάποιοι εκεί;
οποτε και να πας αδειο θα το βρεις δεν εχει κοσμο παρασκευη κυριακη απογευμα θα εχει βραδυ μετα τις 12?

οι λογοι ειναι οτι δεν επεσε αρκετο προμοσιον απτους παπατζηδες του ιντερνετ να γραφουν για 2-3 ζευγαρια,ξανθιες που γαμιουνται ακαποτα και ολα αυτα,δεν πληρωνει καλα το αφεντικο φαινεται

εχει πορτα,δεν εχει ανοιχτη εισοδο

οι μαλακες οι υπαλληλοι περιφερονται στο αδειο χωρο του πρωτου οροφου σαν αστυφυλακες και κοιτανε το 1 ατομο που θα ειναι εκει,κοιτανε σε καθε καμπινα χωρις λογο,σαν να σου λενε φιλε μην ξαναερθεις

το εισητηριο ειναι πολυ ακριβο για την ανυπαρξια του σινεμα

ειναι μακρια απο ομονοια και αυτο ειναι αρνητικο

σαν χωρος ειναι ο καλυτερος που υπαρχει απο σινεμα ισως επειδη δεν εχει κοσμο αν ειχε μπορει να ηταν και αυτο αχουρι

το αφεντικο δεν νοιαζεται για το αν εχει κοσμο η οχι μαλλον το μαγαζι το εχει για αλλους λογους κυριως φορολογικους οπως κανουν πολλοι σε νορμαλ συνθηκες επρεπε να ειχε κλεισει εδω και καιρο δεν πρεπει να κοβει πανω απο 5 εισητηρια την μερα
 

trannylove

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
σκέφτομαι να πάω λίγο αργότερα σε καμπίνα με glory hole, θα είναι κάνεις?
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Καποια ενημερωση για απογευματινη πιθανη επισκεψη;
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Σκέψου τύπε σκηνικό να κλειδώσουν οι πόρτες και να μην μπορείς να βγεις μέσα από το τσοντάδικο!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Απόψε το βραδάκι έχουμε τίποτα εγώ θα κάνω ένα πέρασμα μπας και καταφέρω να είμαι τυχερός να δω ζευγάρι
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Απόψε το βραδάκι έχουμε τίποτα εγώ θα κάνω ένα πέρασμα μπας και καταφέρω να είμαι τυχερός να δω ζευγάρι

Αναμένουμε Φατσεα να μας πεις τι είδες στο σχεδόν πάντα άδειο Lamda!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Για την ώρα έχει μπάλα
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Σκέψου τύπε σκηνικό να κλειδώσουν οι πόρτες και να μην μπορείς να βγεις μέσα από το τσοντάδικο!
αποκλειεται ο υπαλληλος περιφερεται σαν μπατσος σε ολο τον χωρο
θα σε εντοπισει σιγουρα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Και όμως είχε ζευγαράκι κατά της 00:30
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Φιλος μου που ήταν εχθές, μου είπε δεν υπήρχε καν ζευγάρι και ήταν μόνο 2 άτομα!
θα ειδε αυτα τα 2 ατομα ο φατσεας και θα τα περασε για ζευγαρι
παλι παραμυθια γραφει ο φατσεας
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ρε συ Φατσεα, δεν πατάει ψυχή εκεί! Τα 2-3 άντε 4 άτομα που πάνε? Είπαμε είναι πολύ ωραίος χώρος, απο τους  καλύτερους στην Αθηνα αυτή τη στιγμή, αλλα με μηδενικη Κίνηση.
Εγώ μια φορά είχα πετύχει ένα ζευγάρι ευσωμοι και  η κυρία ξανθιά αλλά αντικαυλωτικοι παντελώς!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Επειδή δεν πατάει κανείς είναι ωραίος ο χώρος.
Αν είχε κόσμο θα ήταν γεμάτος από φλόκια και βρωμό καπότες από εδώ και από εκεί. Διαλέγεις και παίρνεις!
Είναι μέχρι να αρχίσουν να χύνουν και εκεί πάνω στα τραπέζια και να πηγαίνουν οι βρωμόγεροι να τα γλύφουν!
:zombie:
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό λέω να επισκεφτώ το μαγαζί διαβάζω ότι δυστυχώς έχει ερημώσει απλά με εξυπηρετεί σαν τοποθεσία και σαν χώρος με έλκει πολύ κάποια ενημέρωσε κανείς ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom