Νέα

Lady Afrodyte : Συνέντευξη Με Μια Dominatrix Διεθνούς Βεληνεκούς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.179
Κριτικές
5
Like
59.285
Πόντοι
12.056
Δεν ξερω τι λετε εσεις...παντως το μουνι που εβαλε η Νιμερτις ειναι σαφως καλυτερο  :rockon:
 

Phil Demmel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2012
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
να τανε η ζηλεια ψωρα......
Μακαρι να υπηρχαν κι αλλεσ τοσο σοβαρες παρουσιες σαν την Αφροδιτη  :lheel:

αν αυτο το ποδι φοραει τριπλο καλσον..μαλλον μπερδευτηκες..απο τις μπουταρες σου που ουτε με κολλαν ιππασιας δε θα κρυβονται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσο για τη Λολα..ειναι μια απο τις αδυναμιες μου χρονια τωρα οπως και η Αφροδιτη.Τα κοριτσια μας που ειναι 100% Γυναικες (οχι πρωην Ηλιας) και 100% Ελληνιδες επιβιωνουν χρονια στη fetish σκηνη...

Eεε, μπόι... κι αυτη στα κορίτσια σας δεν ανήκει?? Domina δεν την "βαφτισατε" κι' αυτη??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Sirina_Ellhniko_Antriko_Casting_Hlektra_Galanou_6.jpg
    Sirina_Ellhniko_Antriko_Casting_Hlektra_Galanou_6.jpg
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 93
  • hlektra-galanou5.jpg
    hlektra-galanou5.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 153

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
απλα και μονο για να μην παραπληροφορεις τον κοσμο η Αφροδιτη επαιρνε και παιρνει 100 1ω.
Η ανωτερη τιμη στην ελλαδα ειναι 120.αν ξερεις καποια με 250 1ω ποια ειναι???

στα υπολοιπα στο ειπα οτι δε θα ξανααπαντησω.συνεχισε μονη σου...να ζηλευεις..

για 100 μπατσες ειναι η συγκεκριμενη,οχι για 100 ευρω..κανονικα θα πρεπε να πληρωνει κ απο πανω για την ψυχικη οδυνη που προκαλει κ μονο που την βλεπεις  :grin:..τετοιες πατσαβουρες δε βλεπεις καθε μερα :grin:
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Λοιπόν μάγκες, καμιά επαγγελματίας "Αφέντρα" δεν είναι Αφέντρα, τουλάχιστον απ' όσες γνωρίζω στην Ελλάδα.
Όταν πληρώνεσαι και σκοπός και στόχος σου είναι να ικανοποιήσεις τον πελάτη, εκτελείς τις εντολές του γιατί αν δεν μείνει ικανοποιημένος, δεν έχεις μέλλον στο στερέωμα.
Ουσιαστικά η δουλειά τους, τις εκπαιδεύει να λειτουργούν ως υποτακτικές και όχι Αφέντρες, εκτός άμα νομίζεται πως Κυριαρχία είναι να δέρνεις κώλους και να χύνεις κεριά, αυτά είναι kinky, άντε Top.
Από εκεί και πέρα τόσο η Λόλα, και όλες τους είναι γυναίκες, άμα ξέρετε τι εστί γυναίκα έχει καλώς.
Σαν μουνιά η σειρά είναι, Λόλα, Ηλέκτρα, Αφροδίτη.
Από θέμα τεχνικών, γνώσεων, Ηλέκτρα, Λόλα, Αφροδίτη
Τέλος, άμα εσύ καυλώνεις, με το να σε "κάνει κουμάντο" η χ Αφροδίτη, ή η ψ Λόλα, τι ζόρι τραβάς, να λένε οι άλλοι τα χίλια μύρια, ζήσε την καύλα σου και παράτα μας.

Υ.Γ Ας μην κρυβόμαστε πως το Domιλίκη είναι μια πιο σικ εκδοχή της εκπόρνευσης, που βγάζεις λεφτά χωρίς να κάνεις σεξ. (Καλό ε;  :jerking:)
Και επειδή ο χώρος στο παρελθόν (λιγότερο όμως σήμερα) ήταν περιορισμένος, έτσι πολλές πατσαβούρες (εμφανισιακά), σάπιοι άνθρωποι με κόμπλεξ και ψυχοπαθολογικά προβλήματα πουλούσαν και πουλάνε ένα παραμύθι για να βιοπορίζονται, εκμεταλλευόμενες τα γούστα κάποιων ανθρώπων, που αρκετές φορές και αυτοί με την σειρά τους έχουν άλλα κόμπλεξ και ψυχοπαθολογικά προβλήματα (όχι πάντα, και όχι απαραίτητα).

ΥΓ.2. Όσο για τους τίτλους  "Lady Afrodyte : Συνέντευξη Με Μια Dominatrix Διεθνούς Βεληνεκούς" και διάφορα τέτοια κουλά, είναι απείρως αστείοι και τραγικοί όσο και αυτοί που τους ενστερνίζονται και τους πιστεύουν. Εκτός αν νομίζεται πως είναι το ίδιο ένας πυλώνας της ΔΕΗ, με τον Πύργο του Αΐφελ

ΥΓ.3. Τέλος είναι πασίγνωστο πως έχουν ξαμολήσει διάφορους λακαμάδες προμότορες παντού, στο fb, εδώ, σε κάθε site,σε διάφορα περιοδικά και εφημερίδες της πούτσας, μπας και βρούνε κανένα χάχα να τους πληρώσει το ενοίκιο και να βγει το μεροκάματο. 
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Eεε, μπόι... κι αυτη στα κορίτσια σας δεν ανήκει?? Domina δεν την "βαφτισατε" κι' αυτη??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα ολες για το μαρουλι το κανουν..οπου φυσαει ο ανεμος..αντι να κανουν βιζιτες το παιζουνε domina κ κουραφεξαλα,για να παιρνουν το παραδακι πιο ξεκουραστα :grin:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
απλα και μονο για να μην παραπληροφορεις τον κοσμο η Αφροδιτη επαιρνε και παιρνει 100 1ω.
Η ανωτερη τιμη στην ελλαδα ειναι 120.αν ξερεις καποια με 250 1ω ποια ειναι???

στα υπολοιπα στο ειπα οτι δε θα ξανααπαντησω.συνεχισε μονη σου...να ζηλευεις..

Λες βλακείες και εκτίθεσαι  :cheesy:

Στα υπόλοιπα δεν σε παίρνει να απαντήσεις προμοτεράκο  :boobies:
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ενταξει..λεω βλακιες...
αντε πιο κει τωρα,λερωνεις τον αερα μου

απλα οταν δεν εχεις τι να πεις.......λεμε βλακιες
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
ενταξει..λεω βλακιες...
αντε πιο κει τωρα,λερωνεις τον αερα μου

απλα οταν δεν εχεις τι να πεις.......λεμε βλακιες

Ρε άντε από εκεί ξόμπλι,εγώ έδωσα σαφείς πληροφορίες στα ποσταρίσματα μου.

Η γκόμενα που πλασάρεις για Domina παίρνει 50ευρώ γι'αυτό την προτιμούν τέτοιο μπάζο που είναι
και η "διεθνή της καριέρα" περιορίζεται στην αφιλοκερδή συμμετοχή της σε ένα Ολλανδικό φεστιβάλ,στο οποίο μέχρι και τα εισιτήρια της πλήρωσε.

Η αλήθεια πονάει για την Lady Afrodyte που το 2009 ήταν απλή Afrodyte και ήταν SLAVE για το σχήμα Absolute Fetish.
[URL unfurl="true"]http://absolute-fetish.blogspot.gr/[/url]

Μουατς  :-*
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ρε κοπελια λες να μην ξερω ποσα πληρωνω?????

αντε μακρυα μας ,τωρα..κοφτο λεμε

προκαλω οποιον θελει να της στειλει μνμ να απαντησει η ιδια.100 παιρνει..πριν ελεγες 40 τωρα ΄λες 50.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
ρε κοπελια λες να μην ξερω ποσα πληρωνω?????

αντε μακρυα μας ,τωρα..κοφτο λεμε

προκαλω οποιον θελει να της στειλει μνμ να απαντησει η ιδια.100 παιρνει..πριν ελεγες 40 τωρα ΄λες 50.

δεκτα τα γουστα κ τα βιτσια του καθενος..αλλα κ s/m κ να βλεπεις την μπουγελοφατσα της συγκεκριμενης κ να σκας κ 100 ευρω απο πανω..μιλαμε για πολυ hardcore καταστασεις :grin:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
ρε κοπελια λες να μην ξερω ποσα πληρωνω?????

αντε μακρυα μας ,τωρα..κοφτο λεμε

προκαλω οποιον θελει να της στειλει μνμ να απαντησει η ιδια.100 παιρνει..πριν ελεγες 40 τωρα ΄λες 50.

Έπεσα ένα δεκάρικο έξω,αυτά παρατηρείς;
Το ότι λες αηδίες και ενώ σου λέω πως ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΗΣ το κάνεις γαργάρα προμοτεράκο;

Στο μόνο που έχεις δίκιο είναι πως δεν είναι 50 αλλά 40,και μένα πελάτης της μου το είχε πει  :uglystupid:
Τώρα αν ανέβασε τις τιμές,δεν ξέρω,μήπως λόγω του bourdela; Πιστεύατε θα πιάσετε κανα κορόιδο;

Ως μονδέλο ξοφλημένη,ως χορεύτρια ξοφλημένη,ως σκλαβάκι ξοφλημένη μάλλον βρήκε το δρόμο της και έγινε Domina  :cheesy:

Υ.Γ. Μην μου ζητάτε σε πμ το τηλέφωνο της Λόλας,δεν το έχω,εγώ απλά παρέθεσα φωτογραφίες δεν κάνω την δουλειά του προμοτεράκου...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Έπεσα ένα δεκάρικο έξω,αυτά παρατηρείς;
Το ότι λες αηδίες και ενώ σου λέω πως ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΗΣ το κάνεις γαργάρα προμοτεράκο;

Στο μόνο που έχεις δίκιο είναι πως δεν είναι 50 αλλά 40,και μένα πελάτης της μου το είχε πει  :uglystupid:
Τώρα αν ανέβασε τις τιμές,δεν ξέρω,μήπως λόγω του bourdela; Πιστεύατε θα πιάσετε κανα κορόιδο;

Ως μονδέλο ξοφλημένη,ως χορεύτρια ξοφλημένη,ως σκλαβάκι ξοφλημένη μάλλον βρήκε το δρόμο της και έγινε Domina  :cheesy:

Υ.Γ. Μην μου ζητάτε σε πμ το τηλέφωνο της Λόλας,δεν το έχω,εγώ απλά παρέθεσα φωτογραφίες δεν κάνω την δουλειά του προμοτεράκου...
Μαναρα μου εσυ  :boobies:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
σε πιεσε να πας ρε φιλε???

να παω?οχι ρε τυπε αμα ηθελα ταινια τρομου εβαζα κ κανα dvd στο σπιτι :2funny: :2funny: απλως παραθετω τα αυτονοητα..αντε γιατι μας τας χεις κανει τσουρεκια με το promotion της συγκεκριμενης :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
να παω?οχι ρε τυπε αμα ηθελα ταινια τρομου εβαζα κ κανα dvd στο σπιτι :2funny: :2funny: απλως παραθετω τα αυτονοητα..αντε γιατι μας τας χεις κανει τσουρεκια με το promotion της συγκεκριμενης :grin:
Μπορει να ειναι ερωτευμενο το παιδι.
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
την ξερω 3 χρονια και παντα επαιρνε 100
αν του πηρε 50 θα θαμπωθηκε απο τα καλλη του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom