Νέα

Lacoba Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BEST
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα ερωτιση εαν ζητισεισ τηλ σε καποια ποθ φενεται βιζιτα θα σ το δωσει?
γτ μια φορα ζιτισα κ μ ειπε δεν μπορω να σ το δωσω
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
καλησπερα ερωτιση εαν ζητισεισ τηλ σε καποια ποθ φενεται βιζιτα θα σ το δωσει?
γτ μια φορα ζιτισα κ μ ειπε δεν μπορω να σ το δωσω

Ξαναρώτα. Δεν το δίνουν εύκολα όσες δουλεύουν σε γραφείο για αυτό αλλά καποια αλλη που δουλεύει μόνη της θα στο έδινε.
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
μαληστα ευχαριστω φιλε αφου σκέφτομαι να κάτσω από έξω και ένα ρωτάω οποια βλέπω μετά από τόσα ραντεβού δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
μαληστα ευχαριστω φιλε αφου σκέφτομαι να κάτσω από έξω και ένα ρωτάω οποια βλέπω μετά από τόσα ραντεβού δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο

Την καλύτερη δουλειά κάνεις. Κάνε και ενα rotation στα hotels. Εγώ μια φορά είχα δει ένα εξω απο τον πρίαμο ένα καλο και περίμενε τον οδηγό της στην Βασ. Σοφίας αλλά μέχρι να πάω να την ρωτήσω ήρθε και την πήρε
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα ειμαι ετοιμος για μαχη σε μια ωρα ειμαι χοτελ λακοβα χωρις να εχω κατι αν βρω βρηκα αν οχι λεω για ιζαβελλα δεν ξερω καποια αλλη εχω παρει κ 2 φορεσ ναυομυ αλλα δεν την ξανα περνω αν εχετε να προτινετε κατι ευχαριστωσ να παρς
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
καλησπερα ειμαι ετοιμος για μαχη σε μια ωρα ειμαι χοτελ λακοβα χωρις να εχω κατι αν βρω βρηκα αν οχι λεω για ιζαβελλα δεν ξερω καποια αλλη εχω παρει κ 2 φορεσ ναυομυ αλλα δεν την ξανα περνω αν εχετε να προτινετε κατι ευχαριστωσ να παρς

δοκιμασε στελλα
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
στελα?αν μπορεις να βοηθισεις λιγο κ πμ οκ ειμαι ευχαριστω
 

alexvasila

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι καινούργιος μάγκες στο φορουμ αλλά είπα να γράψω κάτι να περάσει η ώρα μου, λοιπόν απλά λόγια το χοτελάκι το κυριεύει η απλότητα αφήστε κιόλας ότι είναι και πανάκριβο , πήγα με ένα φίλο και μια τύπισα για ούζα και μας πήρα 50 ευρό ημιδιαμονή
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρε μάγκες από τι τιμές παιζουν τα δωμάτια ,και αν υπάρχει κάποιο προτιμώμενο..γιατί στο σαιτ  τους δεν λένε τίποτα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.200
Πόντοι
41.443
Ρε μάγκες από τι τιμές παιζουν τα δωμάτια ,και αν υπάρχει κάποιο προτιμώμενο..γιατί στο σαιτ  τους δεν λένε τίποτα.

20-22 ευρω αν θυμαμαι καλα.εχω καιρο να παω lacoba
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ρε μάγκες από τι τιμές παιζουν τα δωμάτια ,και αν υπάρχει κάποιο προτιμώμενο..γιατί στο σαιτ  τους δεν λένε τίποτα.
Ολα καλα ειναι φιλε...αρκει να βρεις στεγνο δωματιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom