Νέα

Λ. Αθηνών 373

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karolinaaa...
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.066
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια
να ρωτισω κατι
την σαρα την εχει παρει κανεις?
λεει τπτ?
ευχαριστω  :grin:
 

kapsourakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Κατόπιν υπόδειξης του Administrator Αντισθένη, αναρτώ στο forum κριτική μου για την τελευταία επίσκεψή μου στο Queen Girls.

Η επίσκεψη έγινε 11.03.16, Παρασκευή πρωί, και κοπέλες στη βάρδια ήταν η Νίνα και η Βάλια. Φτάνω εκεί πρωί, έχοντας πλυθεί, ξυριστεί, ντυθεί με καθαρά ρούχα και με όλη την άνεση του χρόνου που παρέχει το ξεκίνημα μιας βάρδιας, χωρίς άλλο πελάτη στην αναμονή. Η υπηρεσία τυπική αρχικά, απλώς μου αναφέρει τις κοπέλες της βάρδιας (εκ των οποίων η μία -η Βάλια- έλειπε) και ότι παρέχεται πλήρες πρόγραμμα. Και καλά! Διότι μόλις ζήτησα 45 λεπτά έναντι 150 ευρώ, άρχισαν τα πηγαινελα στο μπουντουάρ και τα “ναι μεν, αλλά η κοπέλα χρειάζεται να κάνει διάλειμμα”, “δεν έχει έρθει ακόμα η άλλη και πρέπει να βγάλει τη δουλειά μόνη της” και άλλα τέτοιες κόνξες.

Διαλέγω δωμάτιο και μου παίρνει 100 ευρώ για μισή ώρα. Μετά από περίπου 15' ανεβαίνει και η κοπέλα, μισοντυμένη από τη μέση και κάτω (όμορφη, όπως στις φωτο του site), και με το που μπαίνει μπήγει τις φωνές, μήπως και τη δούνε πίσω από τα μισοσηκωμένα ρολά. “Φεύγω και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω!” είπε και μ' αφησε.

Πίσω στο σάλονι άλλες φωνές από την υπηρεσία: “Δεν είναι εδώ το σπίτι σας κύριε, να κάνετε ό,τι θέλετε!”, και μου δίνει πίσω τα λεφτά. Ζητώντας ένα πιο φωτεινό δωμάτιο με ανεβάζει πάλι πάνω να μου δείξει έναν τρίτο χώρο με καλύτερο φωτισμό, ρίχνωντας όμως το φταίξιμο σε μένα που δεν την είχα ενημερώσει από πριν. Περιθώριο περαιτέρω συζήτησης δεν υπήρξε. Καταλήξαμε στο ό,τι “η κοπέλα δεν θέλει!” όποτε και έφυγα άπρακτος.

Στη μικρή εμπειρία που έχω στο αμοιβόμενο σεξ, δεν μου έχει ξανατύχει να μου δώσουν τα λεφτά πίσω επειδή άφησα να μπει λίγο φως στο δωμάτιο. Πάντα ευγενικός, συζητήσιμος με τα κορίτσια και τις κυρίες της υποδοχής, ανεκτικός σε παρατηρήσεις και χωρίς φωνές, ποτέ δεν δημιούργησα πρόβλημα. Η συμπεριφορά αυτή δεν ήταν επαγγελματική και δεν δικαιολογείται. Στον δικό μου χώρο εργασίας τουλάχιστον σηκώνει από πρόστιμο μέχρι και απόλυση.

Κατά τη γνώμη μου, αδικείται ένας τόσο προσεγμένος και καθαρός χώρος με τέτοια αδέξια υπηρεσία που κάνει τον πελάτη να νιώθει ανεπιθύμητος. Αναρωτιέμαι εάν έχει νόημα να ξαναπάω ή εάν θα φάω πάλι άκυρο. :huh:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
149
Like
178
Πόντοι
1
  η  Sunny  αξιζει  την  εχει  δοκιμασει  κανενας  συναγωνιστης :2funny:
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
Η Ντιάνα με το 5άρι τί λέει;
 

cryptonx135

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
H Μαρίνα που χάθηκε? Γνωρίζει κανείς?
 

anbertaker

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Τι Ρενατα την ταιλανδεζα ξερει καποιος κατι ,εμφανιση ?
 

nikosKalantas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζει κανεις κατι για την Ασπα?
@Κarolina1 εχεις καποια πληροφορια?

Ευχαριστω
 

nikosKalantas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κανενας ρε παιδια? απο το στουντιο,καποιος?
 

Vaggosbourdela

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Με αυτό ξέρουμε τι παίζει;
Βερόνικα

 

Συνημμένα

  • kiria_700_5_1570632697.jpg
    kiria_700_5_1570632697.jpg
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 776

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Δάφνη έχεις κανείς άποψη; Από μπροστινό εξοπλισμός πάει πολύ καλά φαίνεται.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom