Νέα

Κριτική του συζυγικού κρεβατιού και γιατί πάμε, συμπληρωματικά, στα μασάζ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digit_ten
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Μετά από 10 χρόνια χαλαρής σχέσης και 21 χρόνια γάμου με την ίδια γυναίκα, δικαιούμαι να έχω ψιλοάποψη

1. Πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για μακροχρόνια σχέση
2. Πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για παιδιά (εκεί ζορίζουν τα πράγματα, μπαίνει ρουτίνα, το φαινόμενο ανεπίστροφο, δεν τα ξαναβάζεις μέσα)

Προφανώς και σου λείπει η ελευθερία που είχες, σου λείπουν τα νιάτα σου και το καραπουτσαριό.
Παιρνάνε τα χρόνια, η ζωή αλλάζει (θάταν θλιβερό να μην άλλαζε), αλλάζεις κι εσύ, αλλάζει κι εκείνη και πιθανά φτάνεις σ'αυτό που λέγαν οι Κατσιμηχαίοι στον Απρίλη Ψεύτη "... που ζήσαμε μαζί τόσα πολλά και πιά δεν γνωριζόμαστε ..."

Στο ενδιάμεσο, για να μην αποστειρωθείς, ρίχνεις κανένα αριστερά και δεξιά, κάνεις καμμιά ψιλοσχέση, ερωτεύεσαι και καμμιά φίλη παντρεμένη που τραβάει αντίστοιχα ζόρια. (oops επικίνδυνα πράγματα). Και συνεχίζεις να διαθέτεις τον εαυτό σου, χρόνο και χρήμα στην οικογένεια.

Το θέμα είναι να αναγνωρίζεις τα ίδια δικαιώματα και στη γυναίκα σου και δεν είναι ανάγκη να το συζητάτε.
Μετά φτάνουν και τα πενήντα, νέα ζόρια για τις γυναίκες που δεν είναι προετοιμασμένες, ψιλοχάνεται η ομορφιά, δεν είναι τόσο ερωτεύσιμες όσο παλιά έρχεται κι η κλημακτήριος - αλλάζουν οι ορμόνες

Για τον Εκτορα. Τα παιδιά στις μικρές ηλικίες διαμορφώνονται ΚΥΡΙΩΣ από τις μανάδες, ο πατέρας δρά καπάκι ΚΥΡΙΩΣ στις μεγαλύτερες ηλικίες και ολοκληρώνει το μεγάλωμα.

Για τον ποδολάγνο "Πες μου που πουλάν καρδιές να σου πάρω μιά.. :cheesy:" Υπάρχει κι ο παράγων "χρόνος"

Βεβαια γνωρίζω και κάτι τύπους που κάνανε τρείς γάμους και από ένα παιδί με άλλη γυναίκα σε κάθε γάμο. Απ'όλα έχει η ζωή

Νάστε καλά και αισιόδοξοι, ν' αγαπάτε τους ανθρώπους (παιδιά γυναίκες, πουτάνες κλπ) και μην ξεχνάτε..

ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ. Οσοι κατηγορούν τους πατεράδες ξεχνάνε ότι κι αυτούς, μάνα τους έκανε  :cheesy:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Υπάρχει και η προσέγγιση των φυσικών αναγκών.
Όταν πείνας, τρως φαγητό. Αρχικά στο σπίτι σου. Αν δεν χορτάσεις, τότε παίρνεις κανένα ντελίβερι, ή πας σε κανένα ταβερνάκι/σουβλατζίδικο/γκουντις/κοκ.
Όταν κρυώνεις, φοράς ζεστά ρούχα. Αν δεν φτάνει, συμπληρώνεις με τη θέρμανση/κλιματισμό.
...
Έτσι καταλήγεις να ικανοποιήσεις την ανάγκη σου.
Πάντα οδεύουμε προς τέρψη των παθών και των πόθων μας.
Ο καθένας με το μέτρο του και τις αξιακές του οριοθετήσεις.
Αλλά και με τις δυνατότητές του: άμα δεν έχεις μια, φοράς κουβέρτα, και τρως μισή πιτσα-φαν.

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
σκεφτηκα τη λυση. Να παντρευομαστε μασατζουδες  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
ΠΟτέ μου δεν επεδίωξα να λείπω πολλές ώρες. Ήταν ανάγκη λόγω της δουλειάς μου.

Όταν λοιπόν έκλεισα τα πάντα κι είπα να κάτσω σπίτι να χαρώ τα παιδιά μου και μια φυσιολογική  ήρεμη οικογενειακή ζωή, αρχίσανε τα προβλήματα.

Tώρα δεν θέλω να παρεξηγηθώ, αλλά όσο έλειπες η πισίνα ήταν καθαρή..??    ;)
Ερχότανε pool-boy...??  :dancing:
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Λοιπόν, ακούστε και την συνέχεια...

Προ μηνών, ξεκίνησα να την πηδάω από τον κώλο. Είχε μερικές αντιρήσεις στην αρχή, όχι πως δεν τον είχε ξαναφάει από πίσω, με την μία πήρε τις κατάλληλες "πόζες" και με λίγο ζόρι στην αρχή τον χώνεψε..

Πέρασαν μήνες με την νέα "εναλλαγή" ώσπου μέσω sex shop, αγόρασα ορισμένα "εργαλεία".
Σφήνες, για κώλο, και ένα περίεργο σε σχήμα "Υ" για κώλο και μουνί μαζί, κάτι λάδια κλπ..
Καλά περάσαμε, αλλά βαρέθηκα και πάλι....

Ένα απόγευμα, προ μηνός περίπου, αφού βγήκα από το μπάνιο, της λέω, δεν με τρίβεις λίγο στο σβέρκο που είναι κόκαλο...
Πράγματι, ξαπλάρω στο κρεβάτι, και αρχίζει ένα λαδοτρίβι, τύφλα να έχει η Συγγρού45....
Να και κάτι ψιλοχαΪδέματα στα αρχίδια...
Μετά από κανά 15λεπτο ακούω... "γύρνα ανάσκελα..."

Ούτε Βενιζέλου & Αχιλλέως τέτοια περιποίηση...  :S

Μετά τα λάδια από πάνω μέχρι κάτω, αρχίσανε οι μαλάξεις στα @@, λάδι στο πούτσο και φραπεδιά, με διαλείμματα από "καλαμάκι"...
Τι στο διάολο, σκέφτομαι.... λαδοκόρη έχει δουλέψει..??   :think:

Για να μην μακρυγορώ, αρχίζει η πίπα η τρελλή, φέυγουνε τα φλόκια τα οποία τα κάνει "μία μπουκιά"....  :idiot:

ΣΆΛΤΑΡΑ ο φουκαράς...........!!

Αντε πές μου εσύ τώρα....
Καύλες είχε τι να πω......??? :think:

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Tώρα δεν θέλω να παρεξηγηθώ, αλλά όσο έλειπες η πισίνα ήταν καθαρή..??    ;)
Ερχότανε pool-boy...??   :dancing:


  Όχι δεν είχα pool boy ούτε κανείς μου πήδαγε τη γυναίκα αν αυτό εννοείς.


Είχα εταιρεία που ερχότανε 3 φορές την εβδομάδα να ελέγξουν το ph και να βαλουν χλώρια όποτε χρειαζοταν. Ειχα και δύο αντλίες καθαρισμού του νερού κι ακόμα μία εξω σε περίπτωση που παθαινε τίποτα η μία από τις δυο.

  Τον χειμώνα δουλευε η μία αντλία, το καλοκαίρι οι δύο εναλλάξ.

Τα τελευταία χρόνια αδειαζα το νερό τον χειμώνα και τη σκέπαζα με μουσαμά για να μην σκάσουν τα πλακάκια. Το ρεύμα ερχόταν πολύ και δεν σύμφερε, η αλλαγή του νερού ήταν πιο φτηνη λύση, μου φέρνανε βυτίο με φρεσκο κάθε Απρίλη λίγο πριν ξεκινήσουν οι ζεστες.

  Στην αρχή το φοβήθηκα γιατί μου είχαν πει πως από την αλλαγή της πίεσης του νερού θα φευγανε τα πλακάκια, αλλά τελικά ύστερα από 4 σαιζον αποδείχτηκε πως ήταν μαλακία των πισινάδων για να πουλάνε χλώρια και νταβατζηλίκι και τον χειμώνα.

  Τίποτα δεν σκάει ούτε κανα πλακάκι πεφτει.

 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
  Όχι δεν είχα pool boy ούτε κανείς μου πήδαγε τη γυναίκα αν αυτό εννοείς.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ..! Πλάκα έκανα και αντ' αυτού έγραψες ολόκληρη έκθεση και ανάλυση της πισίνας..!!  :headbang:

Μάλλον από τον χωρισμό, σου έλειψε πιό πολύ η πισίνα παρά η γυναίκα..!!!  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ..! Πλάκα έκανα και αντ' αυτού έγραψες ολόκληρη έκθεση και ανάλυση της πισίνας..!!   :headbang:

Μάλλον από τον χωρισμό, σου έλειψε πιό πολύ η πισίνα παρά η γυναίκα..!!!   :2funny: :2funny:


Μπα δεν μου λείπει καθόλου. Απλώς σήμερα μαλακίζομαι διότι είμαι εκτός αγορών κι ήθελα να γράψω μια μαλακία να περασει η ώρα μέχρι να φύγω.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
   Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.
Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.
  ....

  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.


Σχετική η σκηνη απο την ταινια η κορη μου η σοσιαλιστρια με τον ταξιτζη που κοιμαται στο ταξι επειδη ειναι παντρεμένος   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


δεν υπαρχει παντρευομαι απο λαθος,ουτε κανω παιδια απο λαθος ουτε μου κολλαει η γκομενα και τρεχω να κρυφτω γιατι ειναι κτητικη  :jerking:

 Νταξ η ζωη δεν εχει εγγυησεις . Παντρευεσαι και περιμενεις καποια πραγματα και μπορει να μην σου κατσουν ή γίνονται τυχαια γεγονότα τα οποια μπορει να απομακρυνουν ή να φερουν πιο κοντα το ζευγαρι. κλασσικο παραδειγμα τα παιδια , ενω το λογικο ειναι να φερνουν πιο κοντα το ζευγαρι ,πολλες φορές το απομακρυνουν . Αν ξεραμε το μελλον .....

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom