Νέα

Κοζάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hackertom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
η δαναη/ειρηνη δουλευει κανονικα σημερα απο τηλεφωνικη μου επαφη.....
Gl αν πας καθόλου από εκεί ρώτα την αν υπάρχει περίπτωση να ξαναέρθει να δουλέψει Θεσσαλονίκη. Μας έχει λείψει  :tits: :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Gl αν πας καθόλου από εκεί ρώτα την αν υπάρχει περίπτωση να ξαναέρθει να δουλέψει Θεσσαλονίκη. Μας έχει λείψει  :tits: :tits:

Από Βαρδάρη μέχρι το σπιτάκι είναι ακριβώς 1 ώρα και 10 λεπτά, μέσω Εγνατίας χωρίς υπέρβαση ορίου ταχύτητας.

Βέβαια υπολόγισε πάνε έλα, περίπου 30 ευρώ βενζίνη και 11,20 διόδια, αλλά κάνεις και τη βόλτα σου είναι ωραία η διαδρομή μέσα απ΄ τα τούνελ.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Από Βαρδάρη μέχρι το σπιτάκι είναι ακριβώς 1 ώρα και 10 λεπτά, μέσω Εγνατίας χωρίς υπέρβαση ορίου ταχύτητας.

Βέβαια υπολόγισε πάνε έλα, περίπου 30 ευρώ βενζίνη και 11,20 διόδια, αλλά κάνεις και τη βόλτα σου είναι ωραία η διαδρομή μέσα απ΄ τα τούνελ.
:think: Λες να πάω ε? Το σκέφτομαι σοβαρά. Είναι στο δρόμο προς Πτολεμαίδα? Έχω και κάτι ξαδέρφια εκεί να πεταχτώ με ένα σμπάρο δυο τριγώνια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
:think: Λες να πάω ε? Το σκέφτομαι σοβαρά. Είναι στο δρόμο προς Πτολεμαίδα? Έχω και κάτι ξαδέρφια εκεί να πεταχτώ με ένα σμπάρο δυο τριγώνια
Είναι στην Κοζάνη, μετά τα κοίλα, στο Βιομηχανικό πάρκο, μην τυχόν πάρεις τον δρόμο για Πτομελαϊδα, υπάρχουν αρκετές αναφορές για το πως θα πάς.

Μετά το  :fuck2: λες και μιά καλησπέρα στα ξαδέλφια. :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τα χαιρετισματα μου στους "Δυδιμους πυργους" των κοιλων  :dancing:
καθος και στην μεγαλη τους αλλανα  :cheesy:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ενα συννεφιασμενο και ζεστο συναμα πρωινο του ιουλη ξημερωνει...ο δρομος μου με εχει φερει για κοινωνικες υποχρεωσεις προς δυτικη μακεδονια....η αφορμη που εψαχνα εδω και καιρο για μια επισκεψη στην πολυαγαπημενη μου δαναη -που ηξερα απο τις πολυ καλες αναφορες του τζο και τις πληροφοριες που πρωτο εδωσε το τρελο αγορι και πρεπει ολοι να το θυμομαστε αυτο-ειχε φτασει
το τηλεφωνημα και η τσατσα στην αλλη ακρη της γραμμης επιβεβαιωσε οτι δουλευε η ειρηνη οπως πλεον ειναι γνωστη στην περιοχη....απο τις 11 ειμαστε ανοιχτα μου ειπε
περνωντας απο εγνατια αντικρυσα τα σπιτακια αλλα η προσβαση απο εκει δυσκολη ειδικα αφου δεν υπαρχει ραμπα παρκινγκ...εισοδος λοιπον για κοζανη-κοιλα και εν συνεχεια μετα απο λιγο χωματοδρομο παρκαρω απεξω...τα σπιτακια ειναι οντως δυο κιτρινα προκατ απο τα οποια μονο το ενα φαινοταν ανοιχτο με φωτακι
μπαινω στο λιγο σκοτεινο σπιτι και καθομαι στο μικρο αλλα καθαρο σαλονακι...η τσατσα με ρωταει αν την ξερω την κοπελα...της απαντω στο περιπου αλλα λεω θα κατσω να την δω....ηχος απο πιστολακι μαλλιων στο βαθος...σταματα και στο σαλονι κανει εμφανιση η δαναη....η αλλαγη ειναι πολυ εμφανης και δεν περιοριζεται στο ονομα μονο....ψηλη με τα τακουνια της,πολυ αδυνατισμενη,σεξι επιπεδη κοιλιτσα,επιτελους εχει φυγει το ολοσωμο μαυρο κλασικο σετακι και την βλεπω με σουτιεν και μαυρο καυτο στριγκ που αναδεικνυει τα καλοσχηματισμενα ζουμερα οπισθια.....το μαλλι μακρυνε και το εχει κανει σαν ραστα ενω εμα μικρο διακριτικο piercing υπαρχει πλεον στην αριστερη μυτουλα συμπληρωνοντας την ομορφια της...

με θυμαται και αφου ανακοινωνω στην τσατσα οτι θα περασω ερχεται μαζι μου στο δωματιο να κανονισουμε τα του προγραμματος....θα ειμαι ειλικρινης μαζι σας για να μην πειτε οτι η εμπειρια μου θα μοιαζει απαραιτητα και με την δικη σας οπως γραφει και ο τσεγιεν...πηρα προγραμμα με τζακουζι και δυο εκτονωσεις στα 200 ευρω....μπαινω ξεντυνομαι και μετα απο λιγο ερχεται κι αυτη....περιμενοντας να ζεσταθει το νερο και να γεμισει το τζακουζι ο πρωτος γυρος ξεκινα στο κρεβατι λογω και πολυς καυλας.....αρχιζω να την φιλαω κοιλιτσα και μπουτακια,ξεντυνεται την βαζω σε θεση για γλειφομουνι,τα δαχτυλα και η γλωσσα μου κινουνται στο φρεσκοξυρισμενο πεντακαθαρο μουνακι και κωλοτρυπιδα με μια γραμμουλα τριχωσης και μετα γυριζουμε σε 69.....η καταθεση ερχεται σε σταση ιεραποστολου με βαθια και δυνατα κουνηματα και δικα της ωραια βογγητα.....την φιλαω και στον λαιμο και ξαπλωνω διπλα της χαλαρωμενος....

ακολουθει συζητηση περι παντος επιστητου...απο τα νεα της και τα νεα μου....την ρωταω πως και εφυγε απο θεσσαλονικη....μου λεει οτι τελευταια και παροτι η ιδια ειχε πελατεια και κοσμο τα πραγματα δεν πηγαιναν γενικα καλα και η δουλεια σε ολα τα μαγαζια ηταν πεσμενη και δεν βγαιναν ουτε τα εξοδα....την ρωταω αν θα ξαναγυρισει και η απαντηση ειναι σχεδον κατηγορηματικη....οχι ....εξαλλου μου λεει οτι η δουλεια εκει εχει στρωσει αρκετα και παει καλα απο ολες τις αποψεις....ρωταω αν δουλευει και το διπλα και μου λεει οτι γενικα το νοικιαζει πραγματι η χριστινα η ελληνιδα αλλα αυτην την περιοδο δεν δουλευει....η συζητηση παει στα θεσσαλονικιωτικα νεα και την απελπιστικη πραγματι μπουρδελοκατασταση της πολης

μου λεει οτι η θεσσαλονικη εχει πεθανει σε θεμα μπουρδελων και καμια καλη δεν θελει να δουλεψει πια εκει....παροτι οπως λεει με τα τελευταια γεγονοτα μαλλον θα ανοιξουν ολα τα μαγαζια που ειναι κλειστα και ισως και αλλα μεχρι τον μεγιστο αριθμο των 40 αδειων που δικαιουται πληθυσμιακα η πολη....απορω και γω και εκφραζω την αποψη  οτι δεν θα δουλεψουν....εδω με το ζορι δουλευουν τωρα δεκα μαγαζια.....συμφωνει και αυτη....ουτε κοπελες μου λεει δεν θα υπαρξουν για να ανοιξουν.....αναπολουμε μαζι τις παλιες καλες μερες και της κανω επισημανση οτι και πολλες παλιες καλες λειπουν απο τα πραγματα και μας εχουν λειψει....μου κανει μια νυξη για την φιλη της την ευα που δουλευει στα φαναρια της ανδρεου γεωργιου και οτι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας.....της λεω αν εχει και αλλες φιλες στον χωρο και γενικα μου απαντα οτι οι φιλιες στον χωρο τους ειναι δυσευρετες και σπανιες.....η συζητηση παει και σε φιλοσοφικα επιπεδα .....ποσο δυσκολο ειναι το επαγγελμα για την προσωπικη τους ζωη κλπ.....

αλλαζοντας θεμα την ρωταω ως ποτε σκοπευει να μεινει και με λυπη μου μαθαινω οτι δεκεμβρη με γεναρη σταματαει μαλλον οριστικα.....υπαρχει κατι ευχαριστο προσωπικο ρωταω;οχι μου λεει....θελω κανεναν χρονο να μεινω μονη ,να χαλαρωσω και ισως μετα σκεφτω κατι για μια σοβαρη σχεση...της επισημαινω οτι εχει πλεον πολλα ενσημα και μου λεει οτι εχει εξι χρονια σχεδον στην δουλεια ,απο 18 χρονων.....η συζητηση γινεται πλεον με συνδυασμο χαλαρωτικου μασαζ με λαδι στο οποιο ομολογουμενως ειναι αρκετα καλη
ακολουθει η ωρα του τζακουζι......αρωματικα αλατα,αφρολουτρα,τσιγαρακι και σαμπανια υπο τον ηχο και την ευχαριστη αισθηση του υδρομασαζ......μια μικρη ή μεγαλη απολαυση που χρωστουσα στον εαυτο μου αλλα και στην πολυχρονη γνωριμια μας να κανουμε μαζι....ηταν ενα απωθημενο μου που επιτελους πραγματοποιουνταν σε χωρο  ανταξιο της και με περσσεια  χρονου....

μεσα στο τζακουζι εχουμε φιλακια και χαδακια ενω συνεχιζεται και η χαλαρη κουβεντουλά....μου λεει οτι τα μπουρδελα πλεον προτιμουν κοπελες που να τα κανουν ολα οπως κωλο και γυμνα τα οποια η ιδια δεν κανει απο πεποιθηση για θεμα υγειας....της απαντω οτι οι καλες και περιποιητικες γενικα ομως δεν χανονται στον ανταγωνισμο και δεν εχουν αναγκη οπως πχ η ιδια....συζηταμε και για την θετικη αλλαγη της και την κομπλιμενταρω οτι αδυνατισε εμφανως και γενικα εγινε πολυ πιο θελτικη και σεξι....δειχνει να ικανοποιειται απο το σχολιο.....

συζηταμε τα περι πολιτειας του ερωτα που θελει να φτιαξει ο δημαρχος....ειναι αρκετα θετικη σε αυτο το σεναριο καθως μου επισημαινει οτι θα σημανει λιγοτερα εξοδα για τις κοπελες και μεγαλυτερη ασφαλεια.....


ξεπλενομαστε απο αφρους και πεφτουμε στο κρεβατι για τον δευτερο και πιο απολαυστικο γυρο .....προκαταρτικα ξανα,69 και αυτην την φορα την παιρνω σε doggy και τελειωνουμε με αυτην να κουνιεται απολαυστικα απο πανω μου με καυλολογα και βογγητα ενω οι βυζαρες της δεν χορταινω να τις πιπιλαω.....ευτυχως εκει δεν εχασε καθολου....ισα ισα μου φανηκαν πιο σκληρες σε υφη και πιο καυλωτικες.....

αποχαιρετισμος με φιλακι,υποσχεση επανοδου συντομα για οσον χρονο εν πασει περιπτωσει δουλευει ακομα και βγαινω προς την εξοδο....εχουμε περασει συνολο μπορει και μιαμιση ωρα μαζι....ξεχαστηκαμε....ξεχαστηκα και γω απο την καθημερινοτητα και τα προβληματα της....μια αισθηση γλυκιας μελαγχολιας αποχαιρετισμου με καταβαλλει.....μαζι με την αλλαγη της δαναης σε ειρηνη ,θυμαμαι την δικη μου φυγη απο θεσαλονικη πριν δυο χρονια,αναπολω τις ωραιες μερες και στιγμες που περασα με τις εκει ιερειες του ερωτα και σκεφτομαι το πως αυτα δεν προκειται ποτε να γυρισουν πισω.....το διανυσμα της ζωης μας κυλαει και γραφει την πορεια του αμειλικτα χωρις επιστροφη και μεις περναμε και δυστυχως δεν δραττουμε την στιγμη.....


αντιο προς το παρον ειρηνη.....θα τα ξαναπουμε συντομα πιστευω.....θα ευχηθω οτι σου ειπα και στο τσουγκρισμα της σαμπανιας....να σου πανε ολα καλα απο δω και μπρος και να πετυχεις οτι επιθυμεις στην ζωη σου....ευχαριστω για τις ωραιες στιγμες που μας χαριζεις....

σου αφιερωνω και το τραγουδι που επαιζε στο ραδιο τωρα που γραφω αυτο το διηγημα καθημερινοτητας....
''παντα εδω θα γυρνω''....

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αντιγραφο απο την κριτικη μου που θα αναρτηθει σε λιγο...... ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
...πηρα προγραμμα με τζακουζι και δυο εκτονωσεις στα 200 ευρω....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γιατι δεν πηρες προγραμμα με γαμο ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτο ηταν ενα πρωτο αμονταριστο σχολιο .. παω να συνεχισω την αναγνωση  :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
το διανυσμα της ζωης μας κυλαει και γραφει την πορεια του αμειλικτα χωρις επιστροφη και μεις περναμε και δυστυχως δεν δραττουμε την στιγμη.....
φιλε gl μας μελαγχολησες τωρα,τι εχεις γραψεις εκει... ποιημα... :rockon: :rockon::( :(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μαθαινω οτι δεκεμβρη με γεναρη σταματαει μαλλον οριστικα.....
ααα ετσι εξηγηται .. το αφησες για αργοτερα το προγραμμα του γαμου  :rolleyes:


Ωραιος  :rockon: αντε επιτελους ξανασμηξανε τα πιτσουνακια  :smitten:
Διαχυτη η μελαγχολια και η γλυκια χαρα του "επανιδειν" μεσα στα γραφομενα
αρκετα τα κλεισμενα συναισθηματα μεσα της
και πιστευω πως οταν θα ξαναδιαβαστει μετα απο καιρο θα τα απελευθερωσει
σαν μουσικο κουτι ...




( Για τα κερατα δε σε ρωτησε ?  :birdman:  :2funny:  :birdman:)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επειδη τωρα γυρισα κανονικα και τα βλεπω ευχαριστω ολους και ειδικα γκειμοβερ και τζο για τα καλα σχολια περι κριτικης....ηταν πραγματι μια ιδιαιτερη κριτικη απο αυτες που δεν γραφω παρα σπανια και αυτο λογω εμπνευσης.... :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
επειδη τωρα γυρισα κανονικα και τα βλεπω ευχαριστω ολους και ειδικα γκειμοβερ και τζο για τα καλα σχολια περι κριτικης....ηταν πραγματι μια ιδιαιτερη κριτικη απο αυτες που δεν γραφω παρα σπανια και αυτο λογω εμπνευσης.... :sunglasses:

Παρακαλω... παντα τετοια  :grin:
Καταλαβαινεις τωρα τι γινοταν στη Βιλα ολο το χειμωνα ετσι ? :cool2:
:fuck2:  :smitten::fuck2: :smitten: :fuck2: :smitten: :fuck2:





Για τα κερατα λεω ... δε σε ρωτησε ?  :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οχι....η μια φορα δεν πιανεται..... :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οχι....η μια φορα δεν πιανεται..... :birdman:

Ναι καλα ...
στα φορεσα και λεγε οτι θες .. ενω εσυ ζε πγολαβες  :birdman: :birdman: :birdman:
Και οπου ναναι θα μεγαλωσουν τα κερατα .. ερχετε ο Καραμαν απο τα Γιαννενα
επλιζω να μη πλακωθηκε στα τσιπουρα και επεσε μεσα στην Λιμνη ...
ειναι και λιγο ατζαμης αυτος  :idiot:
Παρε τηλεφωνο ννα δουμε που ειναι ο φιλος μας .. Ρωτα την Δαναη πες
σε πηδηξε ο Καραμαν μωρη η δεν εφτασε ακομη ?  :2funny:



Δηλαδις μεχρι τον Δεκεμβριο εκει θα ειναι η Ειρηνη / Δαναη ??  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ναι καλα ...
στα φορεσα και λεγε οτι θες .. ενω εσυ ζε πγολαβες  :birdman: :birdman: :birdman:
Και οπου ναναι θα μεγαλωσουν τα κερατα .. ερχετε ο Καραμαν απο τα Γιαννενα
επλιζω να μη πλακωθηκε στα τσιπουρα και επεσε μεσα στην Λιμνη ...
ειναι και λιγο ατζαμης αυτος  :idiot:
Παρε τηλεφωνο ννα δουμε που ειναι ο φιλος μας .. Ρωτα την Δαναη πες
σε πηδηξε ο Καραμαν μωρη η δεν εφτασε ακομη ?  :2funny:



Δηλαδις μεχρι τον Δεκεμβριο εκει θα ειναι η Ειρηνη / Δαναη ??  :think:
εκει ναι...εκτος απο τα δεκαημερα που δεν δουλευει.....που παει βολτες σαλονικα ή οπου αλλου.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εκει ναι...εκτος απο τα δεκαημερα που δεν δουλευει.....που παει βολτες σαλονικα ή οπου αλλου.....

τι ειναι αυτα τα 10 ημερα ? περιδος + ξεκουραση ?  :think:
και το μαγαζι μενει κλειστο τοτε ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τι ειναι αυτα τα 10 ημερα ? περιδος + ξεκουραση ?  :think:
και το μαγαζι μενει κλειστο τοτε ?
πρεπει να μπαινει αλλη στο ποστο....αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....δεν εκατσα να ασχοληθω και πολυ περαιτερω...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
επειδη τωρα γυρισα κανονικα και τα βλεπω ευχαριστω ολους και ειδικα γκειμοβερ και τζο για τα καλα σχολια περι κριτικης....ηταν πραγματι μια ιδιαιτερη κριτικη απο αυτες που δεν γραφω παρα σπανια και αυτο λογω εμπνευσης.... :sunglasses:

Νάσαι καλά πάντα τέτοια γούστα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πρεπει να μπαινει αλλη στο ποστο....αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....δεν εκατσα να ασχοληθω και πολυ περαιτερω...

Μαιστα .. ωραια
το μονο σφαλμα που σου καταλογιζω ειναι που δεν εβγαλες  εσωτερικες φωτο
πορνορεπορτερ της συμφορας ..  :birdman: :birdman: :birdman: του καναν 2 πιπες και ξεχασε απο που ηρθε  :idiot:

Αφου ανεβουμε λοιπον στο υψωματακι θα δουμε αυτο ...
www.imagebam.com/image/82be8f124501145] [/URL]
ειναι η πισω πλευρα του κτηριου

Ενω αυτη ειναι η μπροστινη
www.imagebam.com/image/6d467d124501133] [/URL]

Απο το εσωτερικο δεν τραβηξα ξεχασα  :idiot:  να εχει να κανει κατι και ο gl  να μη νοιωθει ασχημα που του πηρα την παρθενια
και οχι μονο αυτη αλλα και την αγαπη του  :zfuck: την Ειρηνη απο Κοζανη , η οπια ηταν γνωστη  με αλλο ονομα οπως ειπε καποιος πριν
παρτα αρρωστε  :zfuck: Κερατουκλη  :birdman:

www.imagebam.com/image/d08ab0124500794] [/URL]



Μαλλον πρεπει να παω εκει τελη του μηνα λογο επετειου ...
μετα την Εφη ποια εχει σειρα ?  :cool2: ηταν και η πρωτη μου κριτικη βασικα
σου ειπε ποτε επιστρεφει η Γειτονισσα ?  :think:

Βασικα εκει (στο στουδιο69) απο πλεροφοριες που ειχα θα ερχοταν αλλη στη θεση της ΧριστινοΡανιας .. γιατι δεν πηγε ?  :think:)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα θα βγαλω στο αλλο τζακουζι....βασικα θα ανοιχτει σελιδα στο ιντερνετ μου ειπε η ειρηνη και θα εχει και αλλες φωτο υποθετω....ε θα κλεψουμε και καμια απο κει σαν καλοι και τιμιοι αλητες ρουφιανοι  δημοσιογραφοι που ειμαστε.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom