Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

Επισκέπτης
Συνάδελφοι έχω ένα  φίλο που είναι λάτρης της Κούβας από το 90 και πάντα έφερνε φωτογραφίες  και της έκανα την επεξεργασία εγώ κάτι γαμήσια τρικούβερτα και με πιτσιρίκες  πρώτες.

Τώρα όμως πάει  Βιετνάμ
 

Επισκέπτης
μαγκες η κουβα ειναι πολυ καλο μερος αν εισαι χαμηλου οικονομικου επιπεδου και δεν εχεις ταξιδεψει καπου αλου,επισης αν σου αρεσει να γαμας παρανομα μεσα σε ερειπια και στο διπλα δωματιο που το χωριζει μια κουρτινα,να σε περιμενει να τελειωσεις μια οικογενια με τα παιδακια τους τοτε εισαι στο σωστο μερος!!Αν αισθανεσαι ωραια με το να εισαι παρανομα με οπιαδηποτε κοπελα ειναι μαζι σου τοτε  ηρθε η ωρα να πας!!Αν εισαι κουμουνι πηγενε και οταν θα γυρισεις θα ψηφισεις καρατζαφερη.Η Ελλαδα ειναι απο  τις 4-5 χωρες που στελνει τουρισμο στον αληταρα τον καστρο.........ο υπολιπος πλανιτης κατι ξερει.........Αν η διατροφη σου στην ελλαδα ειναι να τρως σε μερη που ζημωνουν κιμα με μασχαλες(μπαιρακταρης)ακομη και τοτε θα εχεις προβλημα με το φαι.Υπαρχουν πολλα μερη που πρεπει να πατε πρωτα ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ!!!!
 

Επισκέπτης
μαγκες η κουβα ειναι πολυ καλο μερος αν εισαι χαμηλου οικονομικου επιπεδου και δεν εχεις ταξιδεψει καπου αλου,επισης αν σου αρεσει να γαμας παρανομα μεσα σε ερειπια και στο διπλα δωματιο που το χωριζει μια κουρτινα,να σε περιμενει να τελειωσεις μια οικογενια με τα παιδακια τους τοτε εισαι στο σωστο μερος!!Αν αισθανεσαι ωραια με το να εισαι παρανομα με οπιαδηποτε κοπελα ειναι μαζι σου τοτε  ηρθε η ωρα να πας!!Αν εισαι κουμουνι πηγενε και οταν θα γυρισεις θα ψηφισεις καρατζαφερη.Η Ελλαδα ειναι απο  τις 4-5 χωρες που στελνει τουρισμο στον αληταρα τον καστρο.........ο υπολιπος πλανιτης κατι ξερει.........Αν η διατροφη σου στην ελλαδα ειναι να τρως σε μερη που ζημωνουν κιμα με μασχαλες(μπαιρακταρης)ακομη και τοτε θα εχεις προβλημα με το φαι.Υπαρχουν πολλα μερη που πρεπει να πατε πρωτα ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ!!!!
μπορεις να μου πεις σε παρακαλω γιατι η ΚΟΥΒΑ εχει εμπαργκο τοσα χρονια?επισης να σε πληροφορησω οτι οποιος ελληνας παει ΓΕΝΙΚΑ στην λατινικη αμερικη θα εχει προβλημα με το φαγητο!!και δεν εχει καμια σχεση με το πολιτευμα της εκαστοτε χωρας!!
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα μου βρίσκετε μιά καλή δικαιολογία γιά τη γυναίκα μου, για να μπορέσω να πάω στην Κούβα;
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Εμένα μου βρίσκετε μιά καλή δικαιολογία γιά τη γυναίκα μου, για να μπορέσω να πάω στην Κούβα;
Καλα ρε αδερφε πρεπει να σαι τοσο ειλικρινής; Χάθηκε ο κόσμος να της πεις ότι πας κάπου αλλού για επαγγελματικούς λόγους;

Πάντως και γω από ένα φίλο που πήγε το καλοκαίρι έχω ακούσει τα καλύτερα, αλλά για τρελές καταστάσεις(του είπε πατέρας στο δρόμο να πηδήξει την κόρη του) αλλά και παράνομες καταστάσεις με σπίτια στη μέση του πουθενά και για ντόπιους που απαγορεύονται να μπούνε στα ξενοδοχεία....

Εγώ πάντως προτείνω Βαλκάνια, εκτός και αν σας νοιάζει τόσο πολύ το μέρος
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Καλα ρε αδερφε πρεπει να σαι τοσο ειλικρινής; Χάθηκε ο κόσμος να της πεις ότι πας κάπου αλλού για επαγγελματικούς λόγους;

Πάντως και γω από ένα φίλο που πήγε το καλοκαίρι έχω ακούσει τα καλύτερα, αλλά για τρελές καταστάσεις(του είπε πατέρας στο δρόμο να πηδήξει την κόρη του) αλλά και παράνομες καταστάσεις με σπίτια στη μέση του πουθενά και για ντόπιους που απαγορεύονται να μπούνε στα ξενοδοχεία....

Εγώ πάντως προτείνω Βαλκάνια, εκτός και αν σας νοιάζει τόσο πολύ το μέρος
Ετσι ακριβως ειναι οπως σου τα ειπε απλα στο ξενοδοχειο οι σεκιουριταδες θελουν μιζα για να αφησουν να μπουν μεσα οι γκομενες αν δωσεις ολα ειναι οκ....εμενα ετυχε να με παει γκομενα σε ενα σπιτι που στο σαλονι καθοταν οι οικογενεια και εγω θα πηγαινα σε ενα δωματιο να πηδηξω( φυσικα και δεν το εκανα γιατι φοβηθηκα)
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά είναι αλήθεια ότι λένε για την Κουβα έχω πάει πολλές φορες από γερμανία και στην χαβάνα και στο σαντιάγκο δε κουβα είναι οποά τα λένε τα παιδιά.και μην ακούω μα...es για fidel και koumounismo.to ga..si είναι αυτόνο και πολύ φτηνό.και η έλληνες δεν exeis problima
 

Επισκέπτης
το εμπαρκο που εχει η κουβα οφειλετε στο οτι υπαρχει κουμουνισμος,αλλα εμπαργκο εχουν μονο απο αμερικη ,απο τον υποληπο κοσμο δεν εισαγουν παρα μονο ελαχιστα πραγματα ,ολλα τα φτιαχνουν οι ιδιοι.οπως και το απαραδεκτο φαγητο,αν θες μπορω να σου στειλω φωτογραφειες που ψωνιζουν κρεατα απο το πεζοδρομιο.οσο για την υπολιπη λατινικη αμερικη το φαγητο ειναι καταπληκτικο 
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Πόσο σου κόστισε το ταξίδι στην κούβα?
ειχα παει κουβα το μαιο του 2004.
το καλυτερο ειναι να πας μεμονωμενα και οχι με γκρουπ, υπαρχει πρακτορειο στην αθηνα που σου κανονιζει τα παντα.
αφου οπου και να πας σε περιμενει καποιος τυπος που σε οδηγει στα ξενοδοχεια, στα αξιοθεατα, στα αεροδρομια, παντου.
η κουβα ειναι παραδεισος του sex, με τις διακριτικες ευλογιες και της κυβερνησης. αφου σε ερωτηση που ειχαν κανει στον φιντελ καστρο για το τεραστιο μεγεθος που εχει παρει η πορνεια στη χωρα του αυτος απαντησε οτι παντου στον κοσμο υπαρχουν πορνες αλλα οχι στο επιπεδο μορφωσης που εχουν οι κουβανες πορνες!!! (το καθεστως υποχρεωνει τον λαο της κουβας να μορφωθει και να βγαλει τουλαχιστον το λυκειο).
βλεπεις συνεχεια γυρω σου, ειδικα στα club και στα ξενοδοχεια, μεσηλικες τυπους να συνοδευουν πανεμορφες ή λιγοτερο ομορφες μελαμψες υπαρξεις.
τις συγκεκριμενες γυναικες δεν τις βρισκεις, σε βρισκουν αυτες. εξαλλου κανεις μπαμ για τουριστας, αν δε συνοδευεσαι και απο γυναικα τοτε τα πραγματα ειναι απλα!!
το κοστος τοτε ηταν ξεφτυλα: μιλαμε για 10-15$ (το 2004) και την ειχες ολη μερα μαζι σου! να εχετε υποψη οτι ο μεσος μισθος τους ειναι περιπου στα 15$ το μηνα, αρα με 1 βραδυα παιρνουν μηνιατικο και σου κανουν και κωλοτουμπες!
κινδυνος δεν υπαρχει κανενας απολυτως, υπαρχει παντου διακριτικη αστυνομευση. θα σε προσεγγισουν μονο να σου πουλησουν πουρα παρανομα η να σε ταισουν στο σπιτι τους με το αζημιωτο βεβαια.
θα περασεις απιστευτα φιλε μου και δε θα θες να φυγεις απο εκει!!


οσον αφορα για τις φωτογραφιες σε οσους ζητησα μου ποζαραν. αλλοι ομως το εχουν κανει επαγγελμα και σου ζητανε 1$ τη ποζα. μιλαμε ομως για απιστευτες μουρες!!!

 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
21
ρε συ τασαεφ και που το ξερεις οτι στην Κουβα πανε μονο ατομα απο 5 χωρες; Ειναι εγκυρο και  διαπιστωμενο αυτο η ετσι το φανταζεσαι;

Παντως πιστευω οτι οι Κουβανες ειναι αλλη φαση , δεν δυγκρινονται με τις σλαβες ουτε βεβαια πολυ περισσοτερο με τα κοντοπουτανα μαιμουδακια της Ασιας.
Ο Τσε για να παρατησει τη χωρα του και να ζησει μονιμα στην Κουβα κατι θα ηξερε!!!
 

Επισκέπτης
ποσο εχει το γαμισι στι κουβα ρε παιδια????
 

Επισκέπτης
οσο και στιν ελλαδα διλαδι??κριμα...καπιοσ που εχει παι κουβα ασ μασ πει τιμεσ απο κουβα σχετικα με το γαμισι!!! ποσο εχει το ενα καυλι????
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Πόσο σου κόστισε το ταξίδι στην κούβα?

γυρω στα 1300 ευρω ( ξενοδοχειο, αεροπορικα εισητηρια, πρωινα και 1 γευμα) + τα εξοδα μου εκει.

Δεν έχω πάει αλλά από ότι έχω ακούσει οι τιμές παίζουν από 20-50 ευρώ... με κάθε επιφύλαξη!

το 2004 ηταν φθηνοτερα και οι πληρωμες σε usd. τιμη, οχι για μια ξεπετα, αλλα για 24ωρη συντροφια με την κοπελλα.
 

Επισκέπτης
διλαδι ποσα πλιρονεισ τιν κοπελα για τιν συντροφια ???
 

Επισκέπτης
το 2004 ηταν φθηνοτερα και οι πληρωμες σε usd. τιμη, οχι για μια ξεπετα, αλλα για 24ωρη συντροφια με την κοπελλα.

Όχι, δεν μιλάω για ξεπέτα, για όλη την βραδυά μιλάω. Πάντως την πληροφορία αυτή την δίνω με κάθε επιφύλαξη γιατί δεν την έχω κάνει cross-check ο ίδιος.
 

Επισκέπτης
ρε συ τασαεφ και που το ξερεις οτι στην Κουβα πανε μονο ατομα απο 5 χωρες; Ειναι εγκυρο και  διαπιστωμενο αυτο η ετσι το φανταζεσαι;

Παντως πιστευω οτι οι Κουβανες ειναι αλλη φαση , δεν δυγκρινονται με τις σλαβες ουτε βεβαια πολυ περισσοτερο με τα κοντοπουτανα μαιμουδακια της Ασιας.
Ο Τσε για να παρατησει τη χωρα του και να ζησει μονιμα στην Κουβα κατι θα ηξερε!!!

Το ξερω φιλτατε γιατη πιγα.Το γιατη πιγενουν ειναι μαλλον γιατι υπαρχουν καπιοι στις χωρες αυτες που λενε καλα λογια χωρις να εχουν παει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom