Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κουντουριώτου 144, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis Sperminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Έχει αναφερθεί κάτι για μια που βρίσκεται πίσω από το Τζάννειο αλλά μέχρι στιγμής οι πληροφορίες είναι λίγες και οι κριτικές όχι και τόσο καλές
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Έχει αναφερθεί κάτι για μια που βρίσκεται πίσω από το Τζάννειο αλλά μέχρι στιγμής οι πληροφορίες είναι λίγες και οι κριτικές όχι και τόσο καλές

Η παρακάτω είναι:
]
Την είχα πάρει παλιότερα τηλ και ήθελε 40 (το έριχνε και 35), αλλά με τα χίλια ζόρια μου είπε για εκτόνωση και μόνο και μάλιστα έλεγε και ξαναέλεγε μόνο ραντεβού και να τηρηθεί ο χρόνος που θα πούμε από πριν και τέτοια.
Τη βρήκα και στο facebook από μια αγγελία που είχε σχετικά με πωλήσεις (το έχει κατεβάσει τώρα νομίζω) και μου φάνηκε αρκετά μεγάλη για να ασχοληθώ και μάλιστα μόνο για εκτόνωση.
Άσε που θυμάμαι σε παλιότερες σελίδες να λένε ότι γκρινιάζει σε χουφτώματα και τέτοια... Οπότε τελικά δεν κανόνισα συνάντηση, προτίμησα να πάω με τα ίδια χρήματα κέντρο, που τουλάχιστον ξέρεις τι θα ψωνίσεις.
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Διάβασα την περασμένη εβδομάδα σε τοπική εφημερίδα στον Πειραιά ότι την έπεσε η αστυνομία στο συγκεκριμένο μασατζίδικο (Κουντουριώτου 144) και συνέλαβε δύο κοπέλες που δούλευαν μέσα. Αυτό σημαίνει ότι ήταν εν λειτουργία μέχρι τότε. Επίσης σημαίνει ότι μάλλον δεν θα ξαναλειτουργήσει στη συγκεκριμένη διεύθυνση ...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Η κύρα Ελένη την άλλη φορά είχε ανοίξει κατάστημα στη Γρ. Λαμπράκη σχεδόν μέσα στο αστυνομικό τμήμα. Ούτε βενζίνα δε κάψανε για να την πέσουν τα στρουμφάκια.
Τώρα της την πέσανε και Κουντουριώτου.
Ετσι κι αλλιώς υπολειτουργούσε πιστεύω, ίσως μόνο με γνωστούς και κάποιος από τους γνωστούς θα δυσαρεστήθηκε και θα έπεσε κάρφωμα.
Όποιοι συναγωνιστές επιθυμούν να επενδύσουμε για ενα ανοίξουμε ενα καλό κατάστημα στον Πειραιά ας μαζευτούμε να φτιάξουμε business plan :)
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Είναι must στο πειραια.τι λιμάνι έχει παράδοση .γιατί 2-3 χρόνια ξηρασία;με βολυετ απίστευτα κοντά στη δουλειά.σχολουσα εριχνα ένα κ σπίτι.ειχε 3-4 πολύ καλά θυμάμαι.προφανως φταίει το αστυνομικό τμήμα ή ο δήμαρχος τι να πω;κριμα
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Η κύρα Ελένη την άλλη φορά είχε ανοίξει κατάστημα στη Γρ. Λαμπράκη σχεδόν μέσα στο αστυνομικό τμήμα. Ούτε βενζίνα δε κάψανε για να την πέσουν τα στρουμφάκια.
Τώρα της την πέσανε και Κουντουριώτου.
Ετσι κι αλλιώς υπολειτουργούσε πιστεύω, ίσως μόνο με γνωστούς και κάποιος από τους γνωστούς θα δυσαρεστήθηκε και θα έπεσε κάρφωμα.
Όποιοι συναγωνιστές επιθυμούν να επενδύσουμε για ενα ανοίξουμε ενα καλό κατάστημα στον Πειραιά ας μαζευτούμε να φτιάξουμε business plan :)

και με την αναβαθμιση της τρουμπας, επιβαλλεται!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τωρα θα φανώ χαιρέκακος αν πω:"Καλά να πάθουνε;"

Τις δύο τελευταίες φορές που είχα περάσει, ενώ μου άνοιγαν από κάτω, όταν έφτανα πάνω, μου άνοιγαν και έλεγαν ότι είναι κλειστά και υπο μεταφορά σε νέα διεύθυνση.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
και με την αναβαθμιση της τρουμπας, επιβαλλεται!

Σωστά, παίζει να είναι το επόμενο μικρολίμανο.
Πρέπει να φροντίσουμε το θέμα της στάθμευσης για να πάει καλά το μαγαζί. Πιστεύω μια συμφωνία με ενα παρακείμενο πάρκινγκ επιβάλλεται. Θα λες το σύνθημα στο παρκαδόρο και θα έχεις τη συμφωνημένη έκπτωση το τίμημα της οποίας θα αφαιρείται από την παροχή υπηρεσιών στο μαγαζί
Στην Ολλανδία μου δίνανε κάρτα στάθμευσης για 2 ώρες από το μασατζίδικο.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Σωστά, παίζει να είναι το επόμενο μικρολίμανο.
Πρέπει να φροντίσουμε το θέμα της στάθμευσης για να πάει καλά το μαγαζί. Πιστεύω μια συμφωνία με ενα παρακείμενο πάρκινγκ επιβάλλεται. Θα λες το σύνθημα στο παρκαδόρο και θα έχεις τη συμφωνημένη έκπτωση το τίμημα της οποίας θα αφαιρείται από την παροχή υπηρεσιών στο μαγαζί
Στην Ολλανδία μου δίνανε κάρτα στάθμευσης για 2 ώρες από το μασατζίδικο.

:thumbsup:
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Βάλε ένα γκάλοπ πόσοι θέλουμε στο πείραμα να ψηφίσουν.σιγουρη πελατεία.ναυτιλιακες δικαστήρια δημοτικοί υπάλληλοι.σιγουρη μπιζνα λέμε.
 

Kavliaris_panthiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
280
ναι ρε παιδια λειπει ενα μασατζιδικο απο το πειραια
θα το τιμουσα αφου περναω συνεχεια
 

tilegrfos111

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
75
Κριτικές
6
Like
70
Πόντοι
0

nokia1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα. Μαθαμε μοιπωσ ανοιξε παλι. Περνω τηλ. και ειναι κλειστο.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τίποτα φίλε.. δεν ξέρω αν διάβασες τα προηγούμενα μηνύματα, αλλα τους την έπεσαν και τέλος. Όχι ότι πριν λειτουργούσε κιόλας, αλλα τώρα ήρθε κι έδεσε.
 

nokia1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
εμαθε κανεισ αν ξανα ανοιξε το καταστημα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
άκουσα οτι έχει μετακομίσει το κατάστημα αλλού, ξέρεις κανείς αν ισχύει ή αν πρόκυται για παρανόησης?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Προσωπικα δεν ξερω κατι. Που το άκουσες εσυ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom