Νέα

Κόρινθος/Λουτράκι μπουρδέλα/studio

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikolakis_27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αλανια που ειναι επιτελους τα κοκκινα σπιτακια στην Κορινθο?? οταν βρισκομαι εκει δεν ξερει κανεις... Ρε τι περιπτεραδες εχω ρωτισει, τι ταριφες.... δεν μπορω να καταλαβω.. Λες και ζηταω τις κορες τους... οποιος ξερει ας απαντησει please...!!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Φιλε nikolakis_27,

Έγινε συγχώνευση του θέματος προς αποφυγή διασποράς πληροφοριών και για εύκολη ανεύρεση  πληροφοριών από μέρους σου.


Ευχαριστώ
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ποια κοκκινα σπιτακια στην Κορινθο λετε? Πεθανε η Βαρβαρα εδω και πολλα χρονια.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ρε αλανια που ειναι επιτελους τα κοκκινα σπιτακια στην Κορινθο?? οταν βρισκομαι εκει δεν ξερει κανεις... Ρε τι περιπτεραδες εχω ρωτισει, τι ταριφες.... δεν μπορω να καταλαβω.. [size=12pt]Λες και ζηταω τις κορες τους... [/size] οποιος ξερει ας απαντησει please...!!!

Με το συμπάθειο, φίλε, αλλά άμα έβγαινες από καμιά Πόρσε, παίζει να σε πήγαιναν και στο σπίτι τους :rockon:
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Δεν υπάρχουν ...ρδέλα στην κορινθο , καλά που είναι κοντά η αθηνα.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
πισω στο στρατόπεδο ειχε παλια..
στον πίσω δρόμο..αν ρωτησεις τα περιπτερα απεναντι απο το στρατόπεδο θα σου πουν..
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
Με το συμπάθειο, φίλε, αλλά άμα έβγαινες από καμιά Πόρσε, παίζει να σε πήγαιναν και στο σπίτι τους :rockon:
να σου πω φιλε πριν 7 χρονα που ημουν στρατο εκει οντως μπουρδελα δεν βρηκαμε αλλα το παιχνιδι γεινονταν αλλιως.στο λιμανι εχει κολομπαρα αν θυμαμε εκει με το ανλογο αντιτιμο καθοσουν με τισ γκομενες πληρωμενο το ποτο της και μετα στα δωματιακια απο πισω εκανες την δουλεια σου.10.000δρχ τοτε και βεβαια μην περιμενεις τιποτα καλες μπαζα ολες.τωρα δεν ξερω ψαξτο ετσι ομως.συνηθως η τσατσα ειναι αυτη στο μπαρ που τσεκαρει κιολας
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Γεια σας συντροφοι αγωνιστες. Είμαι νεο μελος αλλα με εντονη προυπηρεσια σε αττικη-κορινθία..Ακουσα για καζινο αλλα ποιος εχει τα λεφτα ρε παληκαρια να δωσει μεχρι και 1000€ για χλιδατη γκομενα.κατασταση με γαμησι ακομη και χωρις λεφτα μπορει να παιξει σε δυο κωλομπαρα του λουτρακιου αλλα μιλαμε για γ΄εθνικη ουγκαντας η κατασταση οποτε δεν αξιζει. Η Κορινθος που παλια ηταν ενας παραδεισος γυρω απ το στρατοπεδο κ στον κατω δρομο λουτρακιου-κορινθου εχει πεθανει κ αυτο με λειπεί πολυ σαν θαμωνας αυτων των περιοχων και κυνηγος της απολαυσης σε κωλομπαρα κ βιζιτοκαταστασεις..πιστευω στο playboy μπορει να παιξει κατι αλλα την τελευταια φορα που πηγα δεν κινηθηκε τιποτα δυστυχως.οποτε μαθετε κατι νεο για τις περιοχες αυτες παρακαλω ενημερωστε το φορουμ!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
DIKY δες το πμ σου / οσο για το Playboy καλουτσικο φαινεται αλλα αυτη η βρωμα απο τα αιγοπροβατα που ξεχειμωνιαζουν εκει ειναι μεθυστικη / συντροφοι πειτε μας για Κορινθο ....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μη το ψαχνετε. Η Κορινθος δεν ειναι η χαμενη πουτανοατλαντιδα. Δεν γινετε τπτ. Ειδικα για οποιον εχει μαθει στις χαρες τις Αθηνας. Οπως και οι Κορινθιοι που ειναι διπλα. Οποιος εχει λεφτα να χαλασει, με ενα ποσο παραπανω για τα μεταφορικα, φερνουν call girl και στην πολη τους. Αυτοι που κραταν την αγορα των μπαρ, ειναι επιδοξοι χορηγοι. Αν επιμενεις μπορεις να κανεις κατι, αλλα δεν αξιζει τον κοπο.
Σκεφτειτε το και αλλιως. Γιατι δεν εχει ανοιξει μπουρδελο μετα την ηρωικη Βαρβαρα? (κατι σαν την Γαβριελα τις Κορινθου).
Εχετε ακουσει πουτανες τις Αθηνας λενε οτι θα δουλεψουν στην Κορινθο? Ολο για Χανια, Θεσσαλονικη και αλλου λενε οτι πανε να δουλεψουν. Η αγορα βεβαια των μπαρ ανοιγει αυτη τη περιοδο που πεφτουν οι επιταγες στους σταφυλοπαραγωγους, αλλα και εκει τα πραγματα καθε χρονο πανε απο το κακο στο χειροτερο.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Με τετοια φτωχεια ουτε οι σταφυλοπαραγωγοι δεν τα σπρωχνουν πλεον....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
λιγα τα λογια σου γιατι η καρεκλα σου υπουργε τριζει...το debate πλησιαζει και εκει θα δουμε ποιος εχει προυπηρεσια και ποιον θα τον φανε οι πορτες των κωλομπαρων :2funny:
οσο για κορινθο κριμα ρε παιδια γιατι θα ηταν μια καλη επιλογη να ξεφευγουμε απ την αθηνα κ να κανουμε μπουρδελοτουρισμο σε πιο καθαρο αερα..ας κανουμε κατι σαν κοινοτητα. :think:
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά,ξέρεις κανείς αν υπάρχουν μπουρδέλα ή studio στο Λουτράκι και την Κόρινθο?
 

Επισκέπτης
Μια ώρα δρόμος είναι η Αθήνα, πατριώτη.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
φιλε η απολυτη ξεραηλα
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Σημερα το πρωι στο κεντρο της κορινθου ενας τυπος-μαλλον αλλοδαπος-μοιραζε καποια διαφημιστικα φυλλαδια ,απο περιεργεια ανοιγω το παραθυρο του αυτοκινητου να δω περι τινος προκειται και διαπιστωνω εκπληκτος οτι προκειται για σεξ στουντιο.Το φυλλαδιο εγραφε το ακολουθο μυνημα. Η ναταλια ,η ζινα και η εμμανουελα σας περιμενουν σ'ενα αισθησιακο χωρο και ειναι προθυμες να κανουν ολες τις φαντασιωσεις σας πραγματικοτητα.
Ακολουθει διευθυνση και τηλεφωνο.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
ποια ειναι η διευθυνση οεο? στειλτη μας εστω και με πμ..
 

Επισκέπτης
Κόρινθο σίγουρα κάτι θα παίζει. Όταν ήμουν 14 χρονών, πολύ φρέσκος στα μπουρδέλα, είχαμε πάει Κόρινθο οικογενειακώς και θυμάμαι ένας δεύτερος ξάδερφός μου που ήταν από εκεί η καταγωγή του και πήγαινε συχνά, μου έλεγε ότι υπήρχε ένα κωλόμπαρο στην Κόρινθο. Το "Black Cat". Απλά δεν έτυχε να το επισκεφτούμε. Οι λόγοι ήταν δύο:

1. Τότε τα κωλόμπαρα είχαν μόνο κάτι γριές 40-45 χρονών για κονσομανσιόν και γενικά η πελατεία ήταν πολύ μεγαλύτερης ηλικίας. 30+ δηλαδή. Και ψαρώσαμε και δεν το βλέπαμε πολύ θετικά να πάμε.

2. Όπως είπα ήμασταν με τους γονείς μας... δεν είχαμε και απόλυτη ελευθερία κινήσεων!

Πάντως εγώ την Κόρινθο την κόβω για μπουρδελομέρος! Δεν ξέρω... ίσως από διαίσθηση! Ή μου έχει κολήσει ακόμα στο μυαλό το "Black Cat" που δεν επισκέφθηκα ποτέ τελικά :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom