Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
την κορινα την εχω παρει πολλες φορες, ειναι πολυ πιο στενη απο την λαρισα αν σε ενδιαφερει καποια στενομουνα, αλλα για καβαλημα τσουτσουνας που ειναι και η αγαπημενη μου σταση προτιμω λαρισα στο δεκαρικο και ντενισα ψηλη στο εικοσαρικο η ντενισα ειναι υπερθεαμα να την εχεις απο πανω σου
για τη Λαρίσα έχω βιώσει τον ωραίο της χορό από πάνω μου αλλά όχι ακόμα τουλάχιστον για την Ντενίσα όμως έτσι είναι από τις πληροφορίες! στην αλυσίδα αυτή προτεραιότητα έχει η Νικολέτα...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662
Παντελώς αδιάφορη (εμφανισιακά) για τα γούστα μου.   :badair:

παντελως αδιαφορη ?  :huh:  :huh: σιγουρα γουστα ειναι αυτα αλλα σε βρισκω λιγακι αδικο απο τις πιο ωραιες παρουσιε στο μεταξι και οπως ειπε και ο φυστικης με σταθερη αποδοση.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Η Κορίνα για εμένα σε εμφάνιση είναι 10 κλάσεις ανώτερη από τη Λαρίσα.   :sunglasses:

 

Επισκέπτης
Οχι και 10 κλασεις ρε....
Η Λαρισα εχει πιο ομορφο προσωπο, αλλα ειναι στυλιαρι.
Η Κορινα εχει λιγο ασχημοφατσα αλλα εχει γαμω τα σωματα με βυζαρες.

anyway γουστα ειναι αυτα.......

Η Λαρίσα έχει εντελώς αδιάφορο πρόσωπο και καραγύφτικο χρώμα δέρματος.  :badair:

Η Κορίνα έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και υπερκαυλωτικό κατάλευκο δέρμα.  :sunglasses:   :rockon:



 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Η Λαρίσα έχει εντελώς αδιάφορο πρόσωπο και καραγύφτικο χρώμα δέρματος.  :badair:

Η Κορίνα έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και υπερκαυλωτικό κατάλευκο δέρμα.  :sunglasses:   :rockon:
η κορινα ειναι γλυκο κοριτσακι και φιλοτιμο στο δωματιο
 

Επισκέπτης
Δεν πειράζει Κορινάκι...  :-*

 

I've been holding on
So much longer than I should.
But it's not easy letting go
When deep inside you know
That it used to be so good.

You're the kind of girl
Who's got to make it in this world.
So if that is going to be
Your one priority,
Better walk away from me.

And I just wanted to say
Thank you for the use of your love.
It was good while the dream was young.
Faded now.
I won't stand in your way,
Thank you for the use of your love.
'Cause there's nothing more precious than time.
You take yours,
I'll take mine.

I've been lookin' back,
I don't regret a single day.
But the woman that you were,
I'm still in love with her
And the way it used to be.

So I just wanted to say
Thank you for the use of your love.
It was good while the dream was young.
Faded now.
I won't stand in your way,
Thank you for the use of your love.
'Cause there's nothing more precious than time.
You take yours,
I'll take mine.

You'll always be a part of me.
Time will never change the way I feel.

I just wanted to say
Thank you for the use of your love.
It was good while the dream was young.
Faded now.
I won't stand in your way,
Thank you for the use of your love.
'Cause there's nothing more precious than time.

I just wanted to say
Thank you for the use of your love...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Γειά σου ρε picker καραμπουζουκλή :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Τι σου έκανε πάλι ρε πικερ...?
 

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Πολύ κακό πράγμα η υπεροψία Κορινάκι και αν λες ότι εγώ είμαι ένα τίποτα για σένα, τότε εσύ είσαι ένα τίποτα γενικά. Και αν λες ότι όλοι οι πελάτες σου είναι ένα τίποτα και σκέφτεσαι μόνο τον άντρα της ζωής σου, κόψε καλύτερα το πουτανιλίκι και μείνε μόνο μαζί του για να δούμε πόσο θα σ' αγαπάει όταν δεν θα του φέρνεις πια λεφτά.

Αυτά από μένα για να καταλάβουν και οι άλλοι τι περίπτωση είσαι, γιατί πάρα πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου και δεν το άξιζες καθόλου δυστυχώς!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Πολύ κακό πράγμα η υπεροψία Κορινάκι και αν λες ότι εγώ είμαι ένα τίποτα για σένα, τότε εσύ είσαι ένα τίποτα γενικά. Και αν λες ότι όλοι οι πελάτες σου είναι ένα τίποτα και σκέφτεσαι μόνο τον άντρα της ζωής σου, κόψε καλύτερα το πουτανιλίκι και μείνε μόνο μαζί του για να δούμε πόσο θα σ' αγαπάει όταν δεν θα του φέρνεις πια λεφτά.

Αυτά από μένα για να καταλάβουν και οι άλλοι τι περίπτωση είσαι, γιατί πάρα πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου και δεν το άξιζες καθόλου δυστυχώς!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Κορινάκι ποια νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις τόσο ντίβα? Πώς την έχεις δει και δεν βγαίνεις καν να σε δούμε δηλαδή? Ποιος νομίζεις ότι είμαι που με βλέπεις στο σαλόνι από την κάμερα και απαιτείς να φύγω για να βγεις να σε δουν οι Πακιστανοί?

Πολύ κακό πράγμα η υπεροψία Κορινάκι και αν λες ότι εγώ είμαι ένα τίποτα για σένα, τότε εσύ είσαι ένα τίποτα γενικά. Και αν λες ότι όλοι οι πελάτες σου είναι ένα τίποτα και σκέφτεσαι μόνο τον άντρα της ζωής σου, κόψε καλύτερα το πουτανιλίκι και μείνε μόνο μαζί του για να δούμε πόσο θα σ' αγαπάει όταν δεν θα του φέρνεις πια λεφτά.

Αυτά από μένα για να καταλάβουν και οι άλλοι τι περίπτωση είσαι, γιατί πάρα πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου και δεν το άξιζες καθόλου δυστυχώς!
ΞΕΚΟΛΛΑ ΡΕΕΕΕ!!! Μια πουτανα του 10ρικου ειναι! Την γαμαει ο καθε βρωμιαρης Πακιστανος!!! Βρες μια γκομενα!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Χωρισατε τωρα δηλαδη...??? :think: :think: :think:
 

dredd13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα και από μένα,θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή picker και ως ένδειξη αλληλεγγύης και συμπαράστασης δε θα ξαναπατήσω στο Κορινάκι,υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom