Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
δηλαδη αυτους αν τους πας διπλα στον ΑΧΟΡΤΑΓΟ,θα το κανουν με την εξάτμηση? :P :P
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ουρολαγνεια ναι.
Να εχει πιει πολυ τσαι και να εχει κατουρησει κανα δυο φορες πριν για να βγουν καθαρα τα ουρα.
 

kpn

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
παρτε και ενα καλο
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
Το ζεστό αυγουστιάτικο βράδυ με βρίσκει ταμπουρωμένο έξω από τις γρίλιες ενός λουτροκαμπινέ μιας βίλας στη Νέα Κηφισιά. Το οφθαλμοφανές, εκ των συμφραζομένων, της ιδιότητος μου, αποσαφηνίζεται πλήρως με την εμφάνιση στον υπό παρατήρηση λουτροκαμπινέ της ιδιοκτήτριας της βίλας. Πρόκεται περί γκομενάρας,ημίγυμνης, γύρω στα τριάντα, με τις βυζάρες της ν' ανεβοκατεβαίνουν σε κάθε της κίνηση, χαρίζοντας μου ένα θέαμα που δικαιώνει απόλυτα τη δράση της συμπαθούς τάξεως των μπανιστηρτζήδων. Η έξαψη μου φτάνει στο απροχώρητο όταν η γκομενάρα, με μια αποφασιστική κίνηση, κατεβάζει το μοναδικό εσώρουχο που φορούσε αποκαλύπτοντας μου ένα θεσπέσιο και ηδονικό κωλαράκι. Με σταθερές κινήσεις, η ανυποψίαστη ιδιοκτήτρια ανασηκώνει το καπάκι της τουαλέτας, και πριν προλάβει καλά καλά να καθίσει αρχίζει να κλάνει, συνέχεια και δυνατά, ενώ το χαρακτηριστικό πλαφ της πρώτης κουράδας έρχεται να ολοκληρώσει το ξάφνιασμα μου.Η μπόχα της σκατίλας, αναμεμιγμένη με τη μυρωδιά του σκοτωμένου αίματος της περιόδου, καθώς και η θέα της ματωμένης σερβιέτας μπροστά στα πόδια της γκομενάρας, έκανε αδύνατη τη συνέχεια της παρατήρησης.
Κουφάλα δημιουργέ, τα πάντα εν σοφία εποίησες!

Τζιμης Πανουσης
 

toshiba

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Τι αηδιες θεματα ειναι αυτα.Αισχοςςςςςςς :uzi: :uzi: :uzi:
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
Διπλα μου, σε θεση μπροστα από τον καθρευτη εχω στημενη την καλη μου ετοιμασμενος να της τον καρφωσω από πισω. Στην πυλη του ροζε σαν του παλιου καλου κρασιου ,χρωματος πρωκτου της,ξεμυτιζει  μια καλοσχηματισμενη αχνιστη κουραδα.  Ξετυλιξα αφθονο κωλοχαρτο που αν και δεν ταιριαζει με την αισθητικη μου, ειχα στο κωμοδινο μου.
Με μια αριστοτεχνικη κυκλικη κινηση του δεξιου χεριου μου , που παρεπεμπε σε κλεφτρονι τσαντακια σε λεωφορειο  , αδρατω την κουραδα με προσοχη. Την παρατηρω με δεος και την πασαλειβω στις μολις πριν τετραωρου καλωπισμενες  από πεντικιουριστα πατουσες της.Της ζητω ευγενικα να  περπατησει με λικνιστες κινησεις προς το σαλονι οπου εχω αφησει από πρωιας μια λιμνουλα  εμπλουτισμενα με χλωριο από την πισινα  ουρα χαρακτηριστικης οσμης .      Σερνομαι από πισω της σταδιακα, πανω από τα ιχνη των περιττωματων που αφηνουν οι πατουσες της. Το κωλοχαρτο απελευθερωνόταν στο πατωμα και απλα η κουραδες το καθοδηγουσαν σ αυτό το νυχτερνο ταξιδι. Ενας νυχτερινος περιπατος. Ένα φανταστικο δρωμενο να ξετυλιγεται μπροστα στα ματια μου. Παρ ολο που επικρατουσε πληρη εκστασιακη ηδονικη στιγμη , το δημιουργημα της εμενε αρκετη ωρα περηφανα αποτυπωμενο στο πατωμα.
Μετα τα 10 μετρα που μεσολαβουσαν από υπνοδωματιο σε σαλονι  που συρθηκα γονατιστος ,ορμω την ριχνω στην λιμνουλα και ξαφνου την σηκωνω και την πετω με βια στο πιανο  . Και πεξαμε μαζυ την   ‘ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΤΣΙΣΩΝ
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Το ζεστό αυγουστιάτικο βράδυ με βρίσκει ταμπουρωμένο έξω από τις γρίλιες ενός λουτροκαμπινέ μιας βίλας στη Νέα Κηφισιά. Το οφθαλμοφανές, εκ των συμφραζομένων, της ιδιότητος μου, αποσαφηνίζεται πλήρως με την εμφάνιση στον υπό παρατήρηση λουτροκαμπινέ της ιδιοκτήτριας της βίλας. Πρόκεται περί γκομενάρας,ημίγυμνης, γύρω στα τριάντα, με τις βυζάρες της ν' ανεβοκατεβαίνουν σε κάθε της κίνηση, χαρίζοντας μου ένα θέαμα που δικαιώνει απόλυτα τη δράση της συμπαθούς τάξεως των μπανιστηρτζήδων. Η έξαψη μου φτάνει στο απροχώρητο όταν η γκομενάρα, με μια αποφασιστική κίνηση, κατεβάζει το μοναδικό εσώρουχο που φορούσε αποκαλύπτοντας μου ένα θεσπέσιο και ηδονικό κωλαράκι. Με σταθερές κινήσεις, η ανυποψίαστη ιδιοκτήτρια ανασηκώνει το καπάκι της τουαλέτας, και πριν προλάβει καλά καλά να καθίσει αρχίζει να κλάνει, συνέχεια και δυνατά, ενώ το χαρακτηριστικό πλαφ της πρώτης κουράδας έρχεται να ολοκληρώσει το ξάφνιασμα μου.Η μπόχα της σκατίλας, αναμεμιγμένη με τη μυρωδιά του σκοτωμένου αίματος της περιόδου, καθώς και η θέα της ματωμένης σερβιέτας μπροστά στα πόδια της γκομενάρας, έκανε αδύνατη τη συνέχεια της παρατήρησης.
Κουφάλα δημιουργέ, τα πάντα εν σοφία εποίησες!

Τζιμης Πανουσης


γι αυτο υπαρχουν και ταμπον  :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Οποιος την νυχτα περπατει λασπες και ...ε το παρακατω το ξερετε να μην το γραφω :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ωραιο η λιμνη των τσισων!!!!!φανταστικο ακουγεται!!!!!!
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Κατεβάστε και κανα σχετικό βιντεάκι να μορφωθούμε
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
άσχετο...
σκατά να φας, σκατά να πιεις, σκατά να πα να φέρεις, μες στα σκατά να κοιμηθείς, μες στα σκατά να σηκωθείς και στα σκατά να πλένεις.....τι μου θυμήσατε...και γω που νόμιζα πως αυτό το λέγανε για βρισιά...

Δεν είναι βρισιά, αλλά δεν το ξέρεις και καλά.
Το σωστό είναι:

Σκατά τα πάντα θεωρώ και χωρίς πια να απορώ,
σκατά μασώ, σκατά ρουφώ, σκατά πάω να χέσω,
απ' τα σκατά θα σηκωθώ και στα σκατά θα πέσω.


Και είναι απ την "Ανθολογία" του Γεωργίου Σουρή.


Πάρτε και το ποίημα ολόκληρο:

ΜΥΡΩΜΕΝΟΙ ΣΤΙΧΟΙ (Γ. Σουρής)

Τίποτε δεν απόμεινε στον κόσμο πια για μένα,
όλα βρωμούν τριγύρω μου και φαίνονται χεσμένα.
Όλα σκατά γενήκανε και ο δικός μου κώλος
σκατά εγίνηκε κι αυτός, σκατά ο κόσμος όλος.

Μόνο σκατά φυτρώνουνε στον τόπο αυτό τον άγονο
κι όλοι χεσμένοι είμαστε, σκατάδες στο τετράγωνο.
Μας έρχεται κάθε σκατάς, θαρρούμε πως σωθήκαμε,
μα μόλις φύγει βλέπομε πως αποσκατωθήκαμε.

Σκατά βρωμάει τούτος δω, σκατά βρωμά κι εκείνος,
σκατά βρωμάει το σκατό, σκατά βρωμά κι ο κρίνος.
Σκατά κι εγώ, μες στα σκατά, και με χαρτί χεσμένο
ό,τι κι αν γράψω σαν σκατό προβάλλει σκατωμένο.

Σκατά τα πάντα θεωρώ και χωρίς πια να απορώ,
σκατά μασώ, σκατά ρουφώ, σκατά πάω να χέσω,
απ' τα σκατά θα σηκωθώ και στα σκατά θα πέσω.

Όταν πεθάνω χέστε με, τα κόλλυβά μου φάτε
Και πάλι ξαναχέστε με και πάλι ξαναφάτε,
μα απ' τα γέλια τα πολλά κοντεύω ν' αρρωστήσω
και δεν μπορώ να κρατηθώ, μου φεύγουν από πίσω.

Σκατά ο μεν, σκατά ο δε, σκατά ο κόσμος όλος
κι απ' το πολύ το χέσιμο μου πόνεσε ο κώλος!

Και για περισσότερα ποιήματά του (και βιογραφικά στοιχεία), εδώ:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Κατεβάστε και κανα σχετικό βιντεάκι να μορφωθούμε
εκει που γραφει search πατηστε dimitrakis29 εχω 2 πολυ ενδιαφερον βιντεακια για τα σκατα το hezo εχεσα στο μπανιο στο Νοβγκοροντ!και το  hezo2  χεζω στο μπανιο στο σπιτι μου στην Αγια Πετρουπολη!και 2 ενδιαφεροντα θεματα με τσισα!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
παντως ,περα απ'την πλακα προκειται για τη χειροτερη μορφη σεξουαλικου ερεθισμου...
να φτιαχνεσαι με σκατα και κατουρα...
ποσο "αρρωστος"μπορει να εισαι...
Εχει και χειροτερα μεγαλε. Τι χειροτερα δηλαδη! Τα ιδια "σκατα" ειναι.
Νεκροφιλια!!!!!!!  μπρρρρρρρρρρρρρρρρ
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
οδηγιες προς ναυτιλομενους κοπρολαγνους

προ της αφοδευσεως προτεινω γευμα σαλατας παντζαριων
δινει χρωμα στα ονειρα σας
 

Συνημμένα

  • SANY0008.JPG
    SANY0008.JPG
    83,3 KB · Εμφανίσεις: 22

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom