Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 26 31,0%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 13 15,5%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 16 19,0%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 10 11,9%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλημεριζω την μπουρδελοπληκτη κοινωνια...αυτο το θεμα που ανοιγω αναφερεται στις ιεροδουλες,αλλα απο μια διαφορετικη διασταση που σιγουρα εχει περασει απο το μυαλο ολων μας:1)Πως ενα κοριτσι καταληγει να κανει τη δουλεια του πληρωμενου ερωτα?Μου εχει τυχει κατα την καταδρομη μου σε πασιγνωστο στουντιο του οποιου η τιμη υπερβαινει κατα λιγο των υπολοιπων να ακουσω απο την τσατσα κατα την παρουσιαση ενος 18χρονου πιπινιου να λεει πως 'μολις τωρα απηχθη το κοριτσι'και δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω συναντησει μια ιεροδουλο με μωλωπες σε σημεια του σωματος της και με τετοιο τροπο που δεν δικαιολογει το 'επεσα και χτυπησα'Γιατι λοιπον μια κοπελα γινεται ιεροδουλος?Τι την ωθει?Η εντελως συνειδητη αναγκη για οικονομικη και υλικη ευμαρεια?Η καταπιεση απο καποιο νταβατζη που ειχε αρχικα παρουσιστει σαν πριγκηπας στο αλογο και ειχε γοητευσει μια κοπελα?Πολλες πεφτουν θυματα τραφικινγκ?καποιος αλλος λογος?...Και τελος 2)ποιος ειναι ο ψυχισμος μιας κοπελας του πληρωμενου σεξ?Ποια πραγματα αναγκαζεται να απαρνηθει και απεναντι σε ποια πραγματα να 'σκληρυνει'?Τι σημαινει για εκεινη ερωτας και τι σεξ?Πως ειναι η ζωη της εκτος δουλειας? 
 

Επισκέπτης
βασικα στην αρχη ειναι τα δυσκολα στον ψυχισμο τους...τα πρωτα χρονια οπου ειναι ακομα σχετικα αθωες κ το κανουν μεν γιατι γλυκενονται απο τα λεφτα αλλα συχενονται κ τον εαυτο τους που τις γαμαει ο καθενας...οσο ομως μεγαλωνουν γινονται πραγματικα σκατοψυχες οι περισσοτερες σχεδον ολες κ επι της ουσιας παρολο που δεν τους αρεσει εχουν γλυκαθει τοσο πολυ απο το χρημα που πιστευουν οτι ειναι κ ευτισμενες κιολας...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Τιποτις βρε παιδες για το θεμα αυτο?Δεν σας εχει απασχολησει ποτε?Δεν σκεφτηκατε ποτε πως εφτασε μια ιεροδουλος να κανει αυτη τη δουλεια?Θεωρησατε δεδομενο πως ηταν αποκλειστικα δικη της επιλογη?Μονο για το ευκολο χρημα?Αναρρωτηθηκατε ποτε μετα το σχολασμα που θα παει σπιτι της πως θα νοιωσει?Οταν πεσει για υπνο ποια ζωη θα ονειρευτει?Οταν ακουσει ενα τραγουδι στο ραδιοφωνο για ερωτα που θα παει το μυαλο της?....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Τιποτις βρε παιδες για το θεμα αυτο?Δεν σας εχει απασχολησει ποτε?Δεν σκεφτηκατε ποτε πως εφτασε μια ιεροδουλος να κανει αυτη τη δουλεια?Θεωρησατε δεδομενο πως ηταν αποκλειστικα δικη της επιλογη?Μονο για το ευκολο χρημα?Αναρρωτηθηκατε ποτε μετα το σχολασμα που θα παει σπιτι της πως θα νοιωσει?Οταν πεσει για υπνο ποια ζωη θα ονειρευτει?Οταν ακουσει ενα τραγουδι στο ραδιοφωνο για ερωτα που θα παει το μυαλο της?....
Tα εχουμε αναλυσει πολλες φορες εδω μεσα ωσπου ολοι καταλαβαμε οτι οι περισσοτερες καυλωνουν και γουσταρουν να ειναι πουτανες λογω χρηματων,ναρκισσισμου,καυλας και χιλια δυο αλλα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Tα εχουμε αναλυσει πολλες φορες εδω μεσα ωσπου ολοι καταλαβαμε οτι οι περισσοτερες καυλωνουν και γουσταρουν να ειναι πουτανες λογω χρηματων,ναρκισσισμου,καυλας και χιλια δυο αλλα
τι λες ρε φιλαρακι?
γουσταρουν?
για μενα αυτο ειναι περα για περα χαζο
το να προσποιουντε οτι ολα ειναι οκ ναι
αλλα το να γουσταρουν δε νομιζω
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Ολοι πιστευω αναρωτιονται εστω για λιγο,αλλα και τι μπορεις να πεις?και να θες να πεις δυο κουβεντες με μια απο τις κοπελες ο χωρος και το ολο σκηνικο δεν αφηνει περιθωριο.
 

Επισκέπτης
Tα εχουμε αναλυσει πολλες φορες εδω μεσα ωσπου ολοι καταλαβαμε οτι οι περισσοτερες καυλωνουν και γουσταρουν να ειναι πουτανες λογω χρηματων,ναρκισσισμου,καυλας και χιλια δυο αλλα
Ένα πολύ μικρό ποσοστό το βλέπει έτσι μα πάρα πολύ μικρό ποσοστό!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Tα εχουμε αναλυσει πολλες φορες εδω μεσα ωσπου ολοι καταλαβαμε οτι οι περισσοτερες καυλωνουν και γουσταρουν να ειναι πουτανες λογω χρηματων,ναρκισσισμου,καυλας και χιλια δυο αλλα
ουτε κατα διανοια λοιπον σεναρια καταπιεσης απο νταβατζηδες η θυματων τραφικινγκ...και με τη σειρα μου εχω την εξης απορια:πως γινεται να καυλωνουν με τοσους πολλους ανδρες?αυτο εναντιωνεται στη γυναικεια φυση συμφωνα με την οποια ενα θυληκο επιλεγει απο πολλα αρσενικα που την πολιορκουν ενα μονο η εστω περιρισμενο αριθμο(ανανφερομαι στις 'ευκολες')προκειμενου να καυλωσει μαζι του η τους...οταν ομως περνανε ΟΛΟΙ πως γινεται να ερεθιζονται και κυριως οταν σε αυτους τους ολους περιλαμβανονται απο τοιν πιο ασχημο μεχρι τον πιο ωραιο απο τον πιο βρωμικο μεχρι τον πιο καθαρο,κτλΕπισης στις περιγραφες συναγωνιστων στις διαφορες κριτικες εχει πολλες φορες αναφερθει πως η κοπελα 'εδειχνε να το απολαμβανει'...  
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
τι λες ρε φιλαρακι?
γουσταρουν?
για μενα αυτο ειναι περα για περα χαζο
το να προσποιουντε οτι ολα ειναι οκ ναι
αλλα το να γουσταρουν δε νομιζω
Επειδη ο καθενας εχει τη γνωμη του ας την κρατησει για τον εαυτο του εδω μεσα,δεν προκειται να μπω σε αντιπαραθεση για το μουνι τους,οι περισσοτερες ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ να κονομανε μια καλη χαρτουρα που ουτε στον υπνο σας δεν θα δειτε
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ουτε κατα διανοια λοιπον σεναρια καταπιεσης απο νταβατζηδες η θυματων τραφικινγκ...και με τη σειρα μου εχω την εξης απορια:πως γινεται να καυλωνουν με τοσους πολλους ανδρες?αυτο εναντιωνεται στη γυναικεια φυση συμφωνα με την οποια ενα θυληκο επιλεγει απο πολλα αρσενικα που την πολιορκουν ενα μονο η εστω περιρισμενο αριθμο(ανανφερομαι στις 'ευκολες')προκειμενου να καυλωσει μαζι του η τους...οταν ομως περνανε ΟΛΟΙ πως γινεται να ερεθιζονται και κυριως οταν σε αυτους τους ολους περιλαμβανονται απο τοιν πιο ασχημο μεχρι τον πιο ωραιο απο τον πιο βρωμικο μεχρι τον πιο καθαρο,κτλΕπισης στις περιγραφες συναγωνιστων στις διαφορες κριτικες εχει πολλες φορες αναφερθει πως η κοπελα 'εδειχνε να το απολαμβανει'... 
πολυ δυσκολα να το απολαμβανει πραγματικα
απλα η διαφορα ειναι οτι ορισμενες κανουν οτι απολαμβανουν
μερικες με επιτυχια και μερικες οχι
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Δεν το πολυκοβω να καυλωνουν.αμα ηταν ετσι θα παντρευονταν ενα πλουσιο και θα ειχαν εραστη οποιον γουσταρανε.γιατι να μπει σε αυτη την διαδικασια?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Επειδη ο καθενας εχει τη γνωμη του ας την κρατησει για τον εαυτο του εδω μεσα,δεν προκειται να μπω σε αντιπαραθεση για το μουνι τους,οι περισσοτερες ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ να κονομανε μια καλη χαρτουρα που ουτε στον υπνο σας δεν θα δειτε
ρε φιλε δεν θελω να σε προσβαλω
απλα και εγω λεω την αποψη μου
το να μην συμφωνουμε δεν σημαινει οτι εχουμε και διαθεση να τσακοωθουμε
προς θεου
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
ρε φιλε δεν θελω να σε προσβαλω
απλα και εγω λεω την αποψη μου
το να μην συμφωνουμε δεν σημαινει οτι εχουμε και διαθεση να τσακοωθουμε
προς θεου
Σου εχει τυχει(επειδη μου εχει τυχει πολλες φορες στην 12χρονη μπουρδελοκαριερα μου :sunglasses: :2funny:)να σε τσιμπουκωνουν,να γαμιουνται με λυσσα και να γουσταρουν? :rockon:
Δεν μιλαω για πορνιδια που κανουν αγγαρεια και ειναι ΠΑΛΤΑ και ΕΠΙΠΛΑ γιατι τρωνε ''μαυρο''απο το bourdela.com μετα
Ολοι(της πιατσας ατομα) γνωριζουμε τι πινουν και δεν μας δινουν...
Λυθηκε η απορια τωρα?
Φιλικα νικο
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Σου εχει τυχει(επειδη μου εχει τυχει πολλες φορες στην 12χρονη μπουρδελοκαριερα μου :sunglasses: :2funny:)να σε τσιμπουκωνουν,να γαμιουνται με λυσσα και να γουσταρουν? :rockon:
Δεν μιλαω για πορνιδια που κανουν αγγαρεια και ειναι ΠΑΛΤΑ και ΕΠΙΠΛΑ γιατι τρωνε ''μαυρο''απο το bourdela.com μετα
Ολοι(της πιατσας ατομα) γνωριζουμε τι πινουν και δεν μας δινουν...
Λυθηκε η απορια τωρα?
Φιλικα νικο
ναι ρε φιλαρακι μου εχει τυχει
απλα κατσε και σκεψου στις 100 ποσες ειναι ετσι?
και αυτες που ειναι ετσι ποσες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γουσατρουν
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
freddie krueger η λεξη-απαντηση κατ εμε πιστευω ειναι μια. :shit:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
ναι ρε φιλαρακι μου εχει τυχει
απλα κατσε και σκεψου στις 100 ποσες ειναι ετσι?
και αυτες που ειναι ετσι ποσες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γουσατρουν
Στις 100 ειναι οι 50 ετσι,οι αλλες ειναι ΓΤΠ(για τον πουτσο) :jerking:απλα και καλα θα κανουν να κανουν καμια αλλη δουλεια,στα CT/CG/Studio/μπουρδελα ειναι πολλα πορνιδια που βγαζουν τη μερα οσα εσυ και εγω σε ενα μηνα οποτε ας μην τις κλαιμε,επιλογη τους ειναι και επιλογη μας ειναι να ''παιρνουμε΄΄ δυνατα και ασταματητα non stop καλα πορνιδια :rockon:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Στις 100 ειναι οι 50 ετσι,οι αλλες ειναι ΓΤΠ(για τον πουτσο) :jerking:απλα και καλα θα κανουν να κανουν καμια αλλη δουλεια,στα CT/CG/Studio/μπουρδελα ειναι πολλα πορνιδια που βγαζουν τη μερα οσα εσυ και εγω σε ενα μηνα οποτε ας μην τις κλαιμε,επιλογη τους ειναι και επιλογη μας ειναι να ''παιρνουμε΄΄ δυνατα και ασταματητα non stop καλα πορνιδια :rockon:
τελος παντων
αλλο λεμε αλλα δε πειραζει

καλα να ειμαστε και να καταθετουμε
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σου εχει τυχει(επειδη μου εχει τυχει πολλες φορες στην 12χρονη μπουρδελοκαριερα μου :sunglasses: :2funny:)να σε τσιμπουκωνουν,να γαμιουνται με λυσσα και να γουσταρουν? :rockon:
Δεν μιλαω για πορνιδια που κανουν αγγαρεια και ειναι ΠΑΛΤΑ και ΕΠΙΠΛΑ γιατι τρωνε ''μαυρο''απο το bourdela.com μετα
Ολοι(της πιατσας ατομα) γνωριζουμε τι πινουν και δεν μας δινουν...
Λυθηκε η απορια τωρα?
Φιλικα νικο
...αυτες για μενα ειναι οι λεγομενες 'εξυπνες'...φυσιακ και θα ειναι πυραυλοι μεσα στο δωματιο,ακριβω ςγια να εχουν πελατεια και να μην φανε μαυρο απο το site...αυτος για μενα ειναι ο επαγγελματισμος...η τεχνη του να συμπεριφερεται μαι πουτανα σαν μη επαγγελματιας μεσα στο δωματιο δειχνοντας οτι της αρεσει,τσιμπουκωνοντας τρελα,βγαζοντας πειστηκες κραυγες κτλ...βεβαιως τιποτα δεν ειναι απολυτο...μπορει καλλιστα να γουσταρει μια επαγγελματιας ειδικα αν γενικα εχει επιβεβαιωθει απο πολλους πως ειναι παλτο η επιπλο και σε σενα ειναι αγρια τσιμπουκωματα και σεξ με θερμη και φαντασια...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
οι κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες είναι οι γαμιόλες στο σώμα και στη ψυχή.δεν το έχει οποιαδήποτε γυναίκα αυτό να πάει σε ένα μπουρδέλο και να την γαμάνε άγνωστοι άνθρωποι.το γιατί γίνονται πουτάνες είναι επειδή τους αρέσει η χρυσοπληρωμένη πούτσα και δεν χρειάζεται να νοιώθουν τίποτα γιατί έχουν όποιο γαμιά με κριτήριο την μεγάλη σκληρή πούτσα που θέλουν και φυσικά κάθε πούτσα και φράγκα.πολλές πούτσες=πολλά φράγκα.τωρα όταν διαβάζω μελοδράματα για πουτάνες απο πυροβολημένους μου έρχεται να αφήσω αξύριστα τ'αρχίδια μου λόγω θλίψης. :) :2funny: :2funny: εξαιρώ μόνο τα θύματα τράφικινγκ που είναι απειροελάχιστες εξαιρέσεις πλέων.
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
οι κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες είναι οι γαμιόλες στο σώμα και στη ψυχή.δεν το έχει οποιαδήποτε γυναίκα αυτό να πάει σε ένα μπουρδέλο και να την γαμάνε άγνωστοι άνθρωποι.το γιατί γίνονται πουτάνες είναι επειδή τους αρέσει η χρυσοπληρωμένη πούτσα και δεν χρειάζεται να νοιώθουν τίποτα γιατί έχουν όποιο γαμιά με κριτήριο την μεγάλη σκληρή πούτσα που θέλουν και φυσικά κάθε πούτσα και φράγκα.πολλές πούτσες=πολλά φράγκα.τωρα όταν διαβάζω μελοδράματα για πουτάνες απο πυροβολημένους μου έρχεται να αφήσω αξύριστα τ'αρχίδια μου λόγω θλίψης. :) :2funny: :2funny: εξαιρώ μόνο τα θύματα τράφικινγκ που είναι απειροελάχιστες εξαιρέσεις πλέων.
+10000 καλά που τα είπες εσύ γιατί βαριέμαι να γράψω  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom