Νέα

κοπέλα για τρίο με ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sid780
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
S

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Δεν σε κοιτάζει κανένας! Πάνε και πάρα πολλοί gay εκεί οπότε δεν ξέρουν εσύ τί είσαι, μπορεί να είσαι η "φιλενάδα" της δικιάς σου. ;)
Πως θα βρείτε είναι σίγουρο τώρα μην περιμένετε να είναι και μοντέλο, αυτά γίνονται μόνο στις τσόντες. :)
Μια κοινή κοπέλα θα είναι, αλλά και πάλι δεν ξέρεις ποτέ. Το ερώτημα είναι πόσο "μετράει" η δικιά σου. Εσύ μάλλον τους είσαι αδιάφορος, αλλά αρκετές θα σε δεχθούν για τέτοιο παιχνίδι...

το ξέρω το μαγαζί.. ίσως πάρω και ένα φιλαράκι γκέι που είναι θαμώνας για ξεκάρφωμα ... ευχαριστώ πάντως ρε φίλε που έστω και έτσι προσπαθείτε να βοηθήσετε  :hi: :hi:
 
OP
OP
S

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα
μπορεις να δοκιμασεις και το Νιρβανα

έχουμε πάει στα άλλα δύο από μια φορά αλλά δεν έχουμε πετύχει ξέμπαρκη... λες νιρβάνα να έχει και να μην είναι 150 χρόνων (να της αρέσει και λίγο)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
έχουμε πάει στα άλλα δύο από μια φορά αλλά δεν έχουμε πετύχει ξέμπαρκη... λες νιρβάνα να έχει και να μην είναι 150 χρόνων (να της αρέσει και λίγο)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ξερω αδερφε, εγω σου προτεινω.
δεν ειναι ευκολο.
υπαρχει και το site Prive
 
OP
OP
S

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω αδερφε, εγω σου προτεινω.
δεν ειναι ευκολο.
υπαρχει και το site Prive

και πολύ καλά κανείς και προτεινεις αδερφέ και ευχαριστώ για αυτό .... απλά κάνουμε συζήτηση και όλο κάτι θα βγει
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
cosmopolitan? στην αρχή  mou φάνηκε τρολλιά αλλά λες;;; :think: :think: τόσες μαλακίες γράφουν έτσι και αλλιώς   :2funny: :2funny: :2funny:

έχω φίλη που καίγετε με το τάμπλετ της όλη μέρα εκεί μέσα και μαθαίνω τι λένε μεταξύ τους  :tooth:
τρολιά ?
εδώ μέσα είμαστε εκκλησία μπροστά τους  :2funny:
 

marialenakostas

Call-Girl
Εγγρ.
16 Ιουλ 2015
Μηνύματα
314
Like
24


το επί πληρωμή φίλε μου το σκέφτηκα αλλά είναι μεγάλο το κόστος 300+ ευρώ δεν το έχουμε ξανακάνει έτσι οπότε θέλει χρόνο και το ρολόι γράφει


Εγώ μπορω να συμμετέχω ενεργά, Με τα μιςα χρηματα! γιατι μου αρεςει να ειμαι αναμεςα σε ζευγάρια.
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφέ αφού κατάφερες και την έψησες για τρίο με άλλη γκόμενα, είσαι αρχηγός!
 
OP
OP
S

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
sounds promising... με το που θα ποσγειωθώ στο ΕΛ.ΒΕΛ για τις εκλογές θα στείλω το σχετικό μήνυμα  ;)  :-*

τι promising ρε αδερφέ δλδ για "ανεξάρτητη" θεωρείς 100 την ώρα ΜΙΣΗ τιμή;;; ρε θέλετε και τα λέτε;;; τραμούντανα συγνώμη ρε φίλε αλλά ή μας δουλευεις ή δεν ξέρω τι να πω....και μιλάμε πάντα για την κοπέλα που βλέπουμε στη φωτο .. δλδ να υποθέσω για κανένα τούμπανο πουλάς νεφρό για να το πάρεις... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε κατσε μη το πληρωσω ακριβα στο μελλον  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν σε κόβω για τέτοιο τύπο, άσε που οτιδήποτε ξεφεύγει από την πεπατημένη δυστυχώς καλείσαι να το πληρώσεις, μερικές φορές και ακριβά...αρκεί να αξίζει τον κόπο και να το ευχαριστηθείτε και οι δύο. ;) ;) ;)
 
OP
OP
S

sid780

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Δεν σε κόβω για τέτοιο τύπο, άσε που οτιδήποτε ξεφεύγει από την πεπατημένη δυστυχώς καλείσαι να το πληρώσεις, μερικές φορές και ακριβά...αρκεί να αξίζει τον κόπο και να το ευχαριστηθείτε και οι δύο. ;) ;) ;)

φιλαρακι ελπιζω να μην το πληρωσω...  :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom