Νέα

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 878K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
βρε παιδια την φιλοσοφικη τελιωσε το κοριτσι δεν εγινε νευροχειρουργος

δεν την εχω δει στο γυαλι γιατι δεν βλεπω τετοιες εκπομπες ομως σαν κορμι λεει πολλα....εαν ειχα τα φραγκα ως επιχειρηματιας θα τις προσφερα ενα <δωρακι> για να την εχω για 1 εβδομαδα διπλα μου,ομως μεχρι εκει

ή αν ειμουν καποιος διασημος ποδομπασκετακιας θα την τιμουσα με το πεος μου

γιατι οταν εισαι επιχ. πρεπει να πληρωσεις ενω οταν εισαι ποδομπασκετιστας απλα τις πηδας αυτο και τιποτε αλλο
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
βρε παιδια την φιλοσοφικη τελιωσε το κοριτσι δεν εγινε νευροχειρουργος

δεν την εχω δει στο γυαλι γιατι δεν βλεπω τετοιες εκπομπες ομως σαν κορμι λεει πολλα....εαν ειχα τα φραγκα ως επιχειρηματιας θα τις προσφερα ενα <δωρακι> για να την εχω για 1 εβδομαδα διπλα μου

δεν κανουν τετοια πραγματα οι μοντελες της τηλεορασης τυπε  :rolleyes:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ποια μορφωση βρε παιδια?? Εκεινο που πρωτοβλεπει ο αρρεναs ειναι κανα βυζακι που ατενιζει τον ουρανο σαν αντιαεροπορικο, καμμια ισια γαμπα και κανα τσουπωτο κωλαρακι.....Βαφονται, μακιγιαρονται, χτενιζονται με τιs ωρεs για να εισπραξουν το θεικο...."Τι κωλαρα εισαι εσυ μαναρ μ!!" :grin:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
Ποια μορφωση βρε παιδια?? Εκεινο που πρωτοβλεπει ο αρρεναs ειναι κανα βυζακι που ατενιζει τον ουρανο σαν αντιαεροπορικο, καμμια ισια γαμπα και κανα τσουπωτο κωλαρακι.....Βαφονται, μακιγιαρονται, χτενιζονται με τιs ωρεs για να εισπραξουν το θεικο...."Τι κωλαρα εισαι εσυ μαναρ μ!!" :grin:

ειπες την ατακα τις χρονιας φιλαρα    :thumbsup:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ποια μορφωση βρε παιδια?? Εκεινο που πρωτοβλεπει ο αρρεναs ειναι κανα βυζακι που ατενιζει τον ουρανο σαν αντιαεροπορικο, καμμια ισια γαμπα και κανα τσουπωτο κωλαρακι.....Βαφονται, μακιγιαρονται, χτενιζονται με τιs ωρεs για να εισπραξουν το θεικο...."Τι κωλαρα εισαι εσυ μαναρ μ!!" :grin:

:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
βρε παιδια την φιλοσοφικη τελιωσε το κοριτσι δεν εγινε νευροχειρουργος

δεν την εχω δει στο γυαλι γιατι δεν βλεπω τετοιες εκπομπες ομως σαν κορμι λεει πολλα....εαν ειχα τα φραγκα ως επιχειρηματιας θα τις προσφερα ενα <δωρακι> για να την εχω για 1 εβδομαδα διπλα μου,ομως μεχρι εκει

ή αν ειμουν καποιος διασημος ποδομπασκετακιας θα την τιμουσα με το πεος μου

γιατι οταν εισαι επιχ. πρεπει να πληρωσεις ενω οταν εισαι ποδομπασκετιστας απλα τις πηδας αυτο και τιποτε αλλο

τοση ζητηση εχουν οι μπασκετμπολιστες τυπε?  :think:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
H μόρφωση - όσο υψηλή και αν είναι - δεν συνάδει με το ήθος και το ύφος που πλασάρει ο κάθε άνθρωπος.

Νομίζω, στις περισσότερες των περιπτώσεων, είναι αντιστρόφως ανάλογα.
Ακαδημαϊκοί, επιστήμονες, πανεπιστημιακοί κλπ αμέτοχοι χρόνια απο τα πραγματικά προβλήματα, εγκλωβισμενοι στον ορθολογικό τρόπο σκέψης τους και κυρίως στην εικόνα τους που θέλουν να της διασφαλίσουν ένα μυστηριακό χαρακτήρα.

Οσο για την κοπελίτσα που συζητάτε δεν έχει σημασία - για αυτην τουλάχιστον - αν ξεχωρίζει το "Ειλείθυια" από το "Ηλίθια" ....ουτε αν τη θεωρείται το δεύτερο παρότι αυτή ξέρει τι είναι το πρώτο..
Σημασία έχει ότι επιβιώνει χαλαρά, με τις χαζομαρούλες, σε μια περίοδο που εσεις ξεροχύνετε πάνω στο πληκτρολόγιο παίρνοντας μάτι τα στηθάκια της...και εγώ κάθομαι και γράφω εδω...
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
H μόρφωση - όσο υψηλή και αν είναι - δεν συνάδει με το ήθος και το ύφος που πλασάρει ο κάθε άνθρωπος.

Νομίζω, στις περισσότερες των περιπτώσεων, είναι αντιστρόφως ανάλογα.
Ακαδημαϊκοί, επιστήμονες, πανεπιστημιακοί κλπ αμέτοχοι χρόνια απο τα πραγματικά προβλήματα, εγκλωβισμενοι στον ορθολογικό τρόπο σκέψης τους και κυρίως στην εικόνα τους που θέλουν να της διασφαλίσουν ένα μυστηριακό χαρακτήρα.

Οσο για την κοπελίτσα που συζητάτε δεν έχει σημασία - για αυτην τουλάχιστον - αν ξεχωρίζει το "Ειλείθυια" από το "Ηλίθια" ....ουτε αν τη θεωρείται το δεύτερο παρότι αυτή ξέρει τι είναι το πρώτο..
Σημασία έχει ότι επιβιώνει χαλαρά, με τις χαζομαρούλες, σε μια περίοδο που εσεις ξεροχύνετε πάνω στο πληκτρολόγιο παίρνοντας μάτι τα στηθάκια της...και εγώ κάθομαι και γράφω εδω...

οι περισσοτερες με  ωραια στηθακια χαλαρα επιβιωνουν φιλε,εδω μερικες δεν εχουν και πανε και βαζουν για να επιβιωσουν
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
σε πανελ που εχει κατσει η ελενα δεν μπορει να σταθει αλλη γκομενα :headbang: :boobies: :uglystupid: :idiot:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 133851

Επισκέπτης

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τι είναι τούτο;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom