Νέα

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 880K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.838
Like
18.106
Πόντοι
3.656
δεν εχω δει τωρα πως ειναι

εχασε κανενα ραφι?
Eμεις την εκτιμουμε και την θαυμαζουμε οπως κι αν ειναι,ασε που μερικοι την λεγανε ντρηχο:confused::confused::confused::coffee:
Survivor-2018-16.jpg
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.011
Πόντοι
6.056

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445

Τρελο μαλλιοτραβηγμα μεταξυ των μουνετων!:rockon::rockon:
Μακαρι να εχει και συνέχεια:grin:
H πλακα ειναι οταν η χοντρέλα αρχισε να γραφει οτι πηρε η αλλη τηλεφωνο τον αντρα της . Θα φαει καλα ο γαμπρος , ειναι απο αυτερς τις χοντρες που παραμονευουν τον αντρα τους για να του ριξουν ξυλο ...:knuppel: :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Σε αυτή την ηλικία που ήταν ο μακαρίτης όταν έβλεπε την Κωνσταντίνα να γλύφει την Ελένη στα τριο ταξίδια τους στα πουκέτ μια χαρά τον έπαιζε. θα έγλυφε και καμία κωλοτρυπίδα και όλα καλά. Έβγαιναν τα εισιτήρια και το μπανγκαλόου πάνω στο κύμα
Eλενη=;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.011
Πόντοι
6.056

«Έχω μία αποκάλυψη και θα την πω πολύ γρήγορα. Μου την είπαν εδώ συνάδελφοι τεχνικοί την προηγούμενη εβδομάδα και αφορά στην Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. Όλοι οι τεχνικοί που είναι στις κάμερες φορούν ακουστικά και μιλούν με τον σκηνοθέτη. Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου νόμιζε επί έναν χρόνο ότι ακούνε μουσική», είπε ο Στέφανος Κωνσταντινίδης.

Μιλαμε για τέρμα ηλιθια!:headbang::idiot::uglystupid:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

«Έχω μία αποκάλυψη και θα την πω πολύ γρήγορα. Μου την είπαν εδώ συνάδελφοι τεχνικοί την προηγούμενη εβδομάδα και αφορά στην Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. Όλοι οι τεχνικοί που είναι στις κάμερες φορούν ακουστικά και μιλούν με τον σκηνοθέτη. Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου νόμιζε επί έναν χρόνο ότι ακούνε μουσική», είπε ο Στέφανος Κωνσταντινίδης.

Μιλαμε για τέρμα ηλιθια!:headbang::idiot::uglystupid:
Τώρα και αυτό ότι είπε κάποιος ότι του είπαν κάποιοι δεν ξέρουμε και τι δόση αλήθειας έχει .
Ανεξάρτητα θεωρώ την μαλακω μεγάλη καριολα όπως και όλες του συστήματος.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.011
Πόντοι
6.056
Τώρα και αυτό ότι είπε κάποιος ότι του είπαν κάποιοι δεν ξέρουμε και τι δόση αλήθειας έχει .
Ανεξάρτητα θεωρώ την μαλακω μεγάλη καριολα όπως και όλες του συστήματος.
Εγω το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι οτι ειναι πουτανα ψυχη και σωμα, ηλιθια και κακος ανθρωπος.
Και ομως αυτη η τυπισσα που δεν κανει ουτε για γραμματέας σε καναλι πόσο μάλλον για τηλεπαρουσιάστρια την τρωμε στην μαπα τοσα χρονια, βρήκε φραγκατο ανδρα( καλος ηλίθιος και αυτος) και θα κανει και παιδι.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056

«Έχω μία αποκάλυψη και θα την πω πολύ γρήγορα. Μου την είπαν εδώ συνάδελφοι τεχνικοί την προηγούμενη εβδομάδα και αφορά στην Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. Όλοι οι τεχνικοί που είναι στις κάμερες φορούν ακουστικά και μιλούν με τον σκηνοθέτη. Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου νόμιζε επί έναν χρόνο ότι ακούνε μουσική», είπε ο Στέφανος Κωνσταντινίδης.

Μιλαμε για τέρμα ηλιθια!:headbang::idiot::uglystupid:
εχει πολλες τετοιες ιδιοφυιες εκει εξω

βεβαια τα φιλτρα και τα κοψε-ραψε στα σοσιαλ τα παιζουν στα δαχτυλα...κατα τα αλλα ειναι θαυμα που βγαζουν την μερα χωρις να τους πεσει το σεσουαρ στην μπανιερα :undecided:
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Ρε τυπε η Ελενη η τοτε ηταν φτασμένη σιγα μην καθόταν να την γλύψει ο χοντρος.
Πλάκα κάνεις. Η δασκάλα ήταν της μικρής. Φτασμένη για εσένα όχι για τους κύκλους που κινείτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Η Μενεγάκη;;;;;
Σε σκηνικό με ψαλίδια με Σπυροπούλου;;;;
Και γαμω τα σκηνικά!!
Μία είναι η Ελένη φίλε, τι ρωτάς
Περίμενα τέτοια ενημέρωση από τον συναγωνιστή αρμόδιο για κοσμικό ρεπορταζ @boobookies ...εκτός αν έχει μάτια μόνο για την Τσιμτσιλη το οποίο βεβαίως είναι απολυτως σεβαστον.....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.983
Κριτικές
1
Like
32.878
Πόντοι
6.256

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Η Μενεγάκη;;;;;
Σε σκηνικό με ψαλίδια με Σπυροπούλου;;;;
Και γαμω τα σκηνικά!!
Δεν είναι σκηνικό ψαλίδια ρε τυπε.
Απλώς η γριά πουτανα έδινε φώτα στην νεώτερη πως παίζεται το παιγνίδι
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.380
Πόντοι
2.646
Μόνο και μόνο επειδή της κάνουν επίθεση ένα ένα τα σκουπίδια αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι, την κάνει ακόμα πιο συμπαθητική. Κωνσταντίνα :bigdick: :alivedick: :bigdick: :alivedick:
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.838
Like
18.106
Πόντοι
3.656
Μόνο και μόνο επειδή της κάνουν επίθεση ένα ένα τα σκουπίδια αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι, την κάνει ακόμα πιο συμπαθητική. Κωνσταντίνα :bigdick: :alivedick: :bigdick: :alivedick:
Moνο και μονο επειδη την γλειφανε οταν την ειχε στα ωπα ωπα ο χοντρογερος,τους κανει πιο αηδιαστικους:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.668
Like
67.816
Πόντοι
12.756
και μονο που εβλεπε αυτη την χλαπατσα λιπους ξεβρακωτο και δεν επεσε απο κανα μπαλκονι ειναι τυχερη
να εχεις αυτο το κητος διπλα σου που δεν θα μπορουσε απο το παχος να σκουπισει η να πλυνει το κωλο του μετα απο χέσιμο η να σφηνωνεται στις καρεκλες που καθεται ειναι ενα καθημερινό θρίλερ για γερα νευρα..

Και ολα αυτα για να κάνει καριέρα περνώντας απο την πισω πορτα της διαδικασίας που παει καπάκι στην κορυφη της εξουσίας..

:coffee:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445
και μονο που εβλεπε αυτη την χλαπατσα λιπους ξεβρακωτο και δεν επεσε απο κανα μπαλκονι ειναι τυχερη
να εχεις αυτο το κητος διπλα σου που δεν θα μπορουσε απο το παχος να σκουπισει η να πλυνει το κωλο του μετα απο χέσιμο η να σφηνωνεται στις καρεκλες που καθεται ειναι ενα καθημερινό θρίλερ για γερα νευρα..

Και ολα αυτα για να κάνει καριέρα περνώντας απο την πισω πορτα της διαδικασίας που παει καπάκι στην κορυφη της εξουσίας..

:coffee:
ο γερος οσο ητανε INteramerican αλλαζε γκομενες καθε 2-3 χρονια . Δεν υπηρχε μα- μου . Πηγαινε σε οτι γκομενακι του γυαλιζε στα κεντρικα δωρο σπιτι με απεσταλμενο του που της ελεγε ο κυριος Κ σας καλει σπιτι του για φαγητο . Αμα καθοταν την χρυσωνε , αμα ελεγε μα-μου ηταν συντομα ιστορια . Αργοτερα εγινε ποιο ομος οπως ο Κυριακου που ειναι γνωστο το "Ελενη παμε ?" απο το πουθενα :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom