Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
και παλι καμία ενημέρωση... όλοι ζητούν πληροφορίες και κανείς δεν δίνει..... μπράβο αλληλουποστήριξη! πολλοί μονοφαγάδες ύπάρχουν τελικά... πάρα πολλοί. Τουλάχιστον μπήκε στον κόπο και γράψτε ένα "χάλια" ή ένα "ευχαριστώ" αλλα ο ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΜΟΣ έχει πλήξει τους πάντες...
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
και παλι καμία ενημέρωση... όλοι ζητούν πληροφορίες και κανείς δεν δίνει..... μπράβο αλληλουποστήριξη! πολλοί μονοφαγάδες ύπάρχουν τελικά... πάρα πολλοί. Τουλάχιστον μπήκε στον κόπο και γράψτε ένα "χάλια" ή ένα "ευχαριστώ" αλλα ο ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΜΟΣ έχει πλήξει τους πάντες...

Γιατι το λες αυτο ρε φιλε?Δεν δινουμε πληροφοριες οταν μας το ζητανε?Τον φιλο πριν δεν τον βοηθησαμε?οΤαν παει το παλικαρρη θα μας γραψει μια ενημερωση.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Γιατι το λες αυτο ρε φιλε?Δεν δινουμε πληροφοριες οταν μας το ζητανε?Τον φιλο πριν δεν τον βοηθησαμε?οΤαν παει το παλικαρρη θα μας γραψει μια ενημερωση.

ακομα πηγαίνει..... μπουσουλώντας να πήγαινε θα είχε φτάσει τώρα !!!
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Εντάξει ρε god_gr διατάξτε.Τρέχω να πηδήξω για να σε ενημερώσω αναλυτικά όπως κάνεις εσύ.Άκου "σταρχιδισμός"!!!Κόψε κάτι ρε μέγιστε.Εσύ δεν βοηθήθηκες από πληροφορίες συναγωνιστών από δω μέσα?Στο κάτω κάτω αν ενδιαφέρεσαι για τη δική μου πόλη θα δεις τις αναφορές μου όπως και ανά 2μηνο τις αναφορές μου για τη Θεσσαλονίκη.Αυτό όμως το ακομα πηγαίνει..... μπουσουλώντας να πήγαινε θα είχε φτάσει τώρα !!! είναι μεγάλη χοντράδα.Δεν ήξερα να παρατήσω όλες τις δουλειές μου και να τρέχω 300 χιλιόμετρα μακριά για να σου ετοιμάσω report επειδή το θέλεις τώρα.Για χαλάρωσε λοιπόν φιλαράκο και την επόμενη εβδομάδα που λασκάρει το πρόγραμμά μου και θα τα καταφέρω να πάω μέχρι Κομοτηνή θα κάνω -όπως πάντα - το report μου.Μην ανησυχείς...Πρόσεχε λίγο όμως πως μιλάς....εδώ όλοι συνάδελφοι είμαστε δεν είναι δυνατό ο ένας να τα χώνει στον άλλο για χαζομάρες....Cool μαν
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Περιοδεία στην Κομοτηνή….Απόγευμα Πέμπτης.Στο ανάχωμα δε βρήκα τίποτα….Προφανώς ήταν όλα κλειστά.Φαντάζομαι ότι μπουρδέλα ήταν τα κτίρια που είχαν air-condition….Πάμε και μια βόλτα στο Lidl όπου πανεύκολα χάρη στις οδηγίες των συναθλητών βρήκα το μαγαζί με το κόκινο φως.Ανεβαίνω και μπαίνω σε ένα κανονικό διαμέρισμα-διασκευή σε μπουρδελάκι.Ωραία εικόνα.Έρχεται ο τσάτσος «θα μπεις?» με ρωτάει «να δω την κοπέλα» του απαντάω και βγαίνει μια μαύρη λεπτή και τόσο βαριεστημένη που δεν υπήρχε περίπτωση να την τιμήσω.Η πρώτη μου εντύπωση από Κομοτηνή αρνητική δυστυχώς…Μια διευκρίνιση για τα σπίτια του αναχώματος.Βγαίνω από εθνική και μπαίνω στον πρώτο δρόμο δεξιά καθώς έχω πάρει το δρόμο για να μπω στην Κομοτηνή.Μετά από 100-200 μ. έχει χωματόδρομο αριστερά που κάνει ελαφριά στροφή.Απο κει μπήκα και δε βρήκα τίποτα.Αν συνεχίσω την άσφαλτο για περίπου 2 χλμ. δε βρίσκεις πουθενά να στρίψεις αριστερά….Τέλος η περιοχή που βρίσκονται τα σπίτια λέγεται Κηκκίδιο???
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Για το Ανάχωμα βγαίνεις απο Ανατολική Έξοδο !ΜΕτά από 100-200 μέτρα στρίβεις δεξιά (ασφάλτινος δρόμος) και μετά από 2-3χιλιόμετρα (νομίζω περνάς και ένα γεφυράκι? δεν θυμάμαι) στρίβεις αριστερά και έφτασες!!! είναι στα 30μέτρα στο αριστερό σου χέρι. 3 στη σειρά.

ΥΓ. Για τα σπίτια του αναχώματος δεν είναι χωματόδρομος (τουλάχιστον όταν είχα postarei δεν ήταν!!!).
 

kav74

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας είμαι νέο μέλος αν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Προσοχή στα σπίτια (3) στο ανάχωμα. οι βρωμο-κατσίβελοι που αράζουν εκεί ζητούν χρήματα για να "προστατέψουν" το αυτοκίνητό. Έχουν ένα μαλακισμένο πιτσιρίκι , και αν δεν του δώσεις λεφτά σκάνε μύτη και οι υπόλοιποι βρωμιάρηδες και γίνεται μακελιό !!! ξεψάρωσαν και αυτοί...
 

kav74

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα Κομοτηνή χθες αλλά δεν βρήκα που είναι αυτό απέναντι απο lidl.
Όπως πάς από ξάνθη προς Κομοτηνή από τον κεντρικό δρόμο το iidl είναι στα αριστερά απέναντι δεν είδα τίποτα ένα μαγαζί σαν βουλκανιζατερ μου φάνηκε.Υπάρχει και ένας άλλος δρόμος στενός που περνάς δίπλα απο το lidl στα δεξιά αλλά και εκεί τίποτα.όποιος ξέρει ας βοηθήσει.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Λοιπον θα τα γραψΩ ολα ανορ8ογραφα και οποιανου του αρεσει μιας και ο διαχιριστις του site δεν μας αφινει να γραψουμε με γκρικλις.Απεναντη στο λιδλ εχει μια μαυρη ..πειγα εχ8ες το μεσσημερη δεν μου αρεσε και εφιγα.φιλε ειναι ακριβος απενατη απο την εχπρες σερβις εχει ενα πληντιριο αυτοκινητον.θα το δεις ειναι σε ενα χοματοδρομο.πρην το πλιντιριο αριστερα ειναι το μπουρδελο.εχει την λαμπα εξω.<<κοκκινη>> ΕΝΑ ειναι αυτο μετα ..ειναι στο λεγομενο (αναχομα) πως πας εκει? απο ξανθη ερχοντας δεν στριβεις απο την πρωτη εξοδω στριβεις απο την 2 διλαδη ανατολικα αν θιμαμε καλα ..με του που θα βρεθεις στα φαναρια περνας ακριβος απενατη σε ενα φαρδη δρωμο που παι για την καριδια (ενα χωριο) εχει και εκει ενα πλιντιριο αυτοκινητον θα το δειτε ..πας ευθεια και κιτας συνεχεια αριστερα εχει ενα σπιτι πανω στο δρωμο μικρο και εχει ενα  ανεμομιλο αν δεν κανο λαθος (μινιατουρα ) ειναι ενα μικρο σπιτακι αλλα ομορφο ..δεν εχει σχεσει με μπουρδελο βεβεα αλλα μετα απο αυτο το σπιτακι ειναι κοντα μια κατιφορα που θα δειτε τα κοκκινα φοτα στα 200 με 300 μετρα απο αυτο το σπιτακι ..το ποταμη θα ειναι στα δεξια σας εσεις στριβετε αριστερα οπωσ ειπα στην κατιφορα απο εκει παι για τα επιπλα λιουρτα μολις κατεβιτε την κατιφορα στα 50 μετρα αριστερα ειναι 3 σπιτια η μαλον 3 μπουρδελα ακριβος απεναντη ειναι ενα μαρμαραδικο. Στο 1 σπιτι ειναι η ΕΛΕΝΗ απαραδεκτη συμεριφορα ..την ροτισα ποσο ετων ειναι και μου λεει..τη σε νιαζι? θα με παντρεφτης? 2 ηταν η σοφια ..διλαδι το μεσεο μπουρδελο ..αλλα τορα ειρθε το ΑΣΤΕΡΗ .21 ετων λεει η τσατσα που περεπιπτοντος γαμιοταν και εκεινη στα μπουρδελα στην Ξανθη ..εγω παντος αν μου καθοταν την γαμουσα και εκηνη.στο θεμα μας τορα ..το ξανθο μωρο ονμα οποσ ειπα ΕΛΗ .βιζακη μετριο αλλα στιτο.ρογιτσα καγκελο. κορμι χωρις ηχνος κιταριτιδας .προσχαρη χωρις βιασινες ..σηζητισιμη ..εχει ενα χαραχτιριστο (δεν μπορει να πει καλα το ρ) εμενα με καυλοσε ακομα παραπανο κατα ενα περιεργο τροπο δεν ξερω γιατι εισως το εχω αποθιμενο που δεν πηδηξα μικρος μια γερμανηδα που γουσταρα ! και το καλιτερο ... υσος σε μερικουσ δεν αρεσει αλλα εμενα μου αρεσε τον πιρε στο στομα χωρις σαμπρελα .!!! ενοιτε οτι μολις ειχα κανει  μπανιο ..παιδια το κοριτσακι ειναι τελιο !! 3 μπουρδελο ειναι η ειρηνη χανθια και αυτη ψιλη διμετρι αλλα λιγο μεγαλι γιρο στα 35 αλλα παιδια και αυτη εχει πολη καλη συμπεριφιρα .. ξεχασα να πω οτι και στο 1 ειναι ξανθια γιρω στα 25 αλλα οπως ειπα ειναι απαραδεχτη ..και στο γαμηση ..μη σας ξεγελαση η εμφανιση της εθνικοτιτες τορα στο 1 ροσιδα .στο 2 Ελληνιδα <το αστερι> και στο 3 ροσιδα ..επεισεις τον ηδιο δρομο ακολουθεις οπος ερχεσε και απο την Αλεξανδρουπολη αλλα μονο που στρηβεις απο την 1 εξωδο της εγνατηας.Για οποιαδηποτε απορια ροτιστε με ..μη μου την βγενετε μονο για την ορθογραφια ..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
ειναι ακομα το γυφτάκι εξω απο τα μπουρδελα, που ζητάει 2 ευρώ για προστασία του αυτοκινήτου ???
 

ioannis1804

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.νεο μελος και εγω.αυριο παω κομοτηνη για 3 μερες.υπαρχει κατι νεοτερο απο αυτα που διαβασα εδω περα?
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια εκτος απο τα μπουρδελα εχετε καμια πληροφορια κ για κανενα κολομπαρο στην Κομοτηνη που να αξιζει?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

Που να αξίζει σίγουρα δεν υπάρχει.

Αλλά είχα πάει πέρυσι σε ένα κολόμπαρο απέναντι απο ένα σουπερμάρκετ (LIDL νομίζω) και δίπλα από ένα βενζινάδικο.
Υπάρχει ακόμα αυτό;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ναι αλλά τη να το κάνεις  εκεί για να γαμησεις πρέπει να αφήσεις και τα σώβρακα σου επίσης στο μεσαίο μπουρδέλο που έχω  αναφερθεί λήγω πιο πίσω έρχεται κάθε πσκ μια άλλη ποτ@να αλλά μπορεί εμφανισιακά να είναι μανεκέν ..αλλά τη μαλακία μου είπε ταν πήγα να ξαπλώσω πάνω της? δεν μας το επιτρέπουν..άκου  κύριε τι μαλακία θα ακούσουμε  ακόμα ..ποιος μωρή δεν σου το επιτρέπει? το υγειονομικό?? και έτσι να ήταν είναι μέσα στο δωμάτιο σου  την ώρα που φηστικονεσε και σε παρακολουθούν?? καράφλιασα παιδιά ..Άντζελα την λένε κσουτ μακριά ..ουστ μη την πατήσετε παιδιά με αυτήν ..είναι μια μελαχρινή ελληνιδα με μακριά μαλλιά και μικρο βυζί πανέμορφη αλλά τη να το κάνεις? όταν μου το πε αυτό μου έπεσε η μαλαπερδα αμέσως με ξενέρωσε μέχρι αηδίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom