Νέα

κομμωτρια-μασαζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peoklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Λοιπον τσακάλια εγώ θα τη ρίξω εδώ την ιδέα που έχω και αν βρεθεί κάποιος τολμηρός ελπίζω να την υλοποιήσει.
Κομμωτήριο -μπαρμπέρικο όπου οι κοπέλες που σε λούζουν και σου κάνουν μασαζάκι στο κεφάλι (καύλα ειναι εγώ πολύ τη βρίσκω), με κατι τις παραπάνω σου ΤΟΝ λούζουν είτε με τα σάλια τους είτε με τα μουνοχύσια τους. Οτι επιλέξει ο πελάτης.
Μετά ένα ποτήρι ουί και κουρεμα από τον μπαρμπέρη σου.
Θέλει επεξεργασία η ιδέα φιλαράκι.. με βρεγμένα μαλλιά μπορεί να αρπάξουν κρυολόγημα οι πελάτες..
τελικα ρε μαγκες πως να το χειριστω με τηνκομμωτρια-μασερ?να της στειλω πριν το ραντεβου και να ξεκαθαρισω τι θελω,η να παω κανονικα και να γινει η διαπραγματευση εκει?
Φιλαράκι επειδή η κοπέλα μπορεί να μην το χει στο μασάζ, πες της για πριβέ κούρεμα με φραπεδακι... Τώρα άμα είσαι κ καραφλος ακόμα καλύτερα, θα μπει κατευθείαν στο νόημα!
 

Drakouliaris

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Χαχαχα τι κούρεμα κι μασάζ ρε μεγάλε μην παίζεις με τα μαλλιά σου άντε πήγαινε να τον δώσεις σε κανα οίκο κάθεσαι και παιδεύεσαι ?
 
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
125
Πόντοι
0
Θέλει επεξεργασία η ιδέα φιλαράκι.. με βρεγμένα μαλλιά μπορεί να αρπάξουν κρυολόγημα οι πελάτες..
ε καλά εγώ την ιδέα έριξα.... τεχνικά ζητήματα επιλύονται με το αζημίωτο!
 

LEBRON(2)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
τελικα ρε μαγκες πως να το χειριστω με τηνκομμωτρια-μασερ?να της στειλω πριν το ραντεβου και να ξεκαθαρισω τι θελω,η να παω κανονικα και να γινει η διαπραγματευση εκει?
το μασαζ στην λενορμαν που ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom