Νέα

κομμωτρια-μασαζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peoklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
πριν λιγες μερες μου βγηκε μια αγγελια στο marketplace για μασαζ απο τυπισα η οποια κανει και κουρεματα κατ οικον(περιοχη Περιστερι)προκειται για milf σκυλε ελληνιδα γυρω στα 45,της εστειλα μηνυμα και μου εκλεισε ραντεβου για το μασατζιδικο της Λενορμαν(εχω ανοιξει σχετικο θεμα),πηγα ππληρωσα τα 25 ευρω,και περιμενοντας στο δωματιο προς εκπληξη μου δεν ηρθε αυτη αλλα μια χοντρη ελληνιδα με γυαλια,η οποια μου ανεφερε οτι απλα συνεργαζονται με την αλλη με τα πολλα εκατσα μου εκανε ενα υποφερτο μασαζ τριων τεταρτων και της εδωσα αλλα 5 ευρω για να μου τον παιξει(ζητουσε 20 το μπαζο).Γυριζοντας πισω της εστειλα μηνυμα για το σκηνικο που ππαιχτηκε και κανονισα αλλο ραντεβου για αυριο με την προυποθεση οτι θα ερθει αυτη(δεν συζητησα ουτε για τιμη ουτε για αλλου ειδους"υπηρεσιες",αλλα θεωρω σιγουρο οτι ξερει τι παιχτηκε με την χοντρη γιατι μου ειχε στειλει μηνυμα να με ρωτησει αν περασα καλα,αυτα τα λιγα αν εχει κανεις αναλοογη εμπειρια ας γραψει
 

alitaras

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
140
Πόντοι
0
πριν λιγες μερες μου βγηκε μια αγγελια στο marketplace για μασαζ απο τυπισα η οποια κανει και κουρεματα κατ οικον(περιοχη Περιστερι)προκειται για milf σκυλε ελληνιδα γυρω στα 45,της εστειλα μηνυμα και μου εκλεισε ραντεβου για το μασατζιδικο της Λενορμαν(εχω ανοιξει σχετικο θεμα),πηγα ππληρωσα τα 25 ευρω,και περιμενοντας στο δωματιο προς εκπληξη μου δεν ηρθε αυτη αλλα μια χοντρη ελληνιδα με γυαλια,η οποια μου ανεφερε οτι απλα συνεργαζονται με την αλλη με τα πολλα εκατσα μου εκανε ενα υποφερτο μασαζ τριων τεταρτων και της εδωσα αλλα 5 ευρω για να μου τον παιξει(ζητουσε 20 το μπαζο).Γυριζοντας πισω της εστειλα μηνυμα για το σκηνικο που ππαιχτηκε και κανονισα αλλο ραντεβου για αυριο με την προυποθεση οτι θα ερθει αυτη(δεν συζητησα ουτε για τιμη ουτε για αλλου ειδους"υπηρεσιες",αλλα θεωρω σιγουρο οτι ξερει τι παιχτηκε με την χοντρη γιατι μου ειχε στειλει μηνυμα να με ρωτησει αν περασα καλα,αυτα τα λιγα αν εχει κανεις αναλοογη εμπειρια ας γραψει
δώσε κάποιο λινκ να δούμε τι παίζει
 
OP
OP
P

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20
Στούντιο σουβλατζίδικο

Ο καναπές να γίνει σουβλατζίδικο και η τσα να τυλίγει τις πίτες όσο οι κοπέλες μέσα κάνουν πίπες


Ιδέα εκατομμυρίου αυτή

Υ.Γ.
Τζατζίκι και κρεμμύδι θα βάζετε μετά την συνάντηση
Μην λιποθυμήσει η κοπέλα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Προσεξε μην σου στειλει κανα χοντρο αυτη την φορα.
 
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
125
Πόντοι
0
Λοιπον τσακάλια εγώ θα τη ρίξω εδώ την ιδέα που έχω και αν βρεθεί κάποιος τολμηρός ελπίζω να την υλοποιήσει.
Κομμωτήριο -μπαρμπέρικο όπου οι κοπέλες που σε λούζουν και σου κάνουν μασαζάκι στο κεφάλι (καύλα ειναι εγώ πολύ τη βρίσκω), με κατι τις παραπάνω σου ΤΟΝ λούζουν είτε με τα σάλια τους είτε με τα μουνοχύσια τους. Οτι επιλέξει ο πελάτης.
Μετά ένα ποτήρι ουί και κουρεμα από τον μπαρμπέρη σου.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81

JamesDaniel

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
1.893
Πόντοι
1.061
Πήγα χθες σε στουντιο-βουλκανιζατερ. Ήταν μια ημίχοντρη υπεύθυνη, μάλλον Σοβιετική.
- Λέω καλησπέρα, μπορείτε να ελέγξετε τον αέρα στα λάστιχά μου, νομίζω ότι τα πίσω χάνουν λίγο.
- Μου λέει: "Ντακσει αγκόρι, εγκώ κοιταξει εσύ λαστικο αερα, μόνο αυτό τέλει? "
- "Τι άλλο προσφέρεις της λέω", γεμάτος νόημα.
- "Ότι τέλι το παλιγκάρι. Τελει ζάντα, εγκώ βάλει ζάντα, Τέλει λάστικο, εγκώ βάλει λάστικο."
- Της λέω "Κοίταξε να δεις, επειδή νιώθω ένα φούσκωμα, θέλεις να βάλεις λίγο την αντλία μου στο στόμα σου μήπως μου φύγει το φούσκωμα?"
- "Οτι πει το πελάτη, εγκώ κάνω" μου λεει.
Οπότε βγάζω τον πούτσο μου έξω και της λέω:
-"Μπορείς σε παρακαλώ να το μπουκώσεις λίγο να δούμε τι θα γίνει"
- "Ναι παλιγκάρι, μου λέει, να ντω το αντλία σου"
Παίρνει και μπουκώνει τον πούτσο μου και αρχίζει λοιπόν μία πίπα, στην αρχή σιγά σιγά. Ταυτόχρονα η καριόλα μου έβαζε και κωλοδάκτυλο.
-"Τι κάνεις εκεί της λέω?"
- "Παλιγκάρι μου, ντεν τέλω χάνεις αέρα από πίσω, και κλείνω βαλβίντα."
- "Λέω κοίτα να ανεβάσεις στροφές για να τελειώνουμε."
Οπότε όντως άρχισε μια γρήγορη πίπα και έχυσα μέσα στο στόμα της.
- "Το αντλία σου χάνει λάντια" μου λέει.
Δεν πειράζει λέω, όλα καλά. Άλλη φορά θα έρθω να σου βάλω την αντλία μου από πίσω σου.
- "Ενταξει παλιγκάρι μου," μου λέει, "σου εύκομαι να έκεις Good Year"
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Πήγα χθες σε στουντιο-βουλκανιζατερ. Ήταν μια ημίχοντρη υπεύθυνη, μάλλον Σοβιετική.
- Λέω καλησπέρα, μπορείτε να ελέγξετε τον αέρα στα λάστιχά μου, νομίζω ότι τα πίσω χάνουν λίγο.
- Μου λέει: "Ντακσει αγκόρι, εγκώ κοιταξει εσύ λαστικο αερα, μόνο αυτό τέλει? "
- "Τι άλλο προσφέρεις της λέω", γεμάτος νόημα.
- "Ότι τέλι το παλιγκάρι. Τελει ζάντα, εγκώ βάλει ζάντα, Τέλει λάστικο, εγκώ βάλει λάστικο."
- Της λέω "Κοίταξε να δεις, επειδή νιώθω ένα φούσκωμα, θέλεις να βάλεις λίγο την αντλία μου στο στόμα σου μήπως μου φύγει το φούσκωμα?"
- "Οτι πει το πελάτη, εγκώ κάνω" μου λεει.
Οπότε βγάζω τον πούτσο μου έξω και της λέω:
-"Μπορείς σε παρακαλώ να το μπουκώσεις λίγο να δούμε τι θα γίνει"
- "Ναι παλιγκάρι, μου λέει, να ντω το αντλία σου"
Παίρνει και μπουκώνει τον πούτσο μου και αρχίζει λοιπόν μία πίπα, στην αρχή σιγά σιγά. Ταυτόχρονα η καριόλα μου έβαζε και κωλοδάκτυλο.
-"Τι κάνεις εκεί της λέω?"
- "Παλιγκάρι μου, ντεν τέλω χάνεις αέρα από πίσω, και κλείνω βαλβίντα."
- "Λέω κοίτα να ανεβάσεις στροφές για να τελειώνουμε."
Οπότε όντως άρχισε μια γρήγορη πίπα και έχυσα μέσα στο στόμα της.
- "Το αντλία σου χάνει λάντια" μου λέει.
Δεν πειράζει λέω, όλα καλά. Άλλη φορά θα έρθω να σου βάλω την αντλία μου από πίσω σου.
- "Ενταξει παλιγκάρι μου," μου λέει, "σου εύκομαι να έκεις Good Year"
Τεράστιος είσαι...Μου εχει σκάσει το λάστιχο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Παίκτη μπράβο για την επιμονή σου. Κι αν δε σου κάτσει ο φραπές κρατάς το κούρεμα.
 
OP
OP
P

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
τελικα ρε μαγκες πως να το χειριστω με τηνκομμωτρια-μασερ?να της στειλω πριν το ραντεβου και να ξεκαθαρισω τι θελω,η να παω κανονικα και να γινει η διαπραγματευση εκει?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Στούντιο σουβλατζίδικο

Ο καναπές να γίνει σουβλατζίδικο και η τσα να τυλίγει τις πίτες όσο οι κοπέλες μέσα κάνουν πίπες


Ιδέα εκατομμυρίου αυτή

Υ.Γ.
Τζατζίκι και κρεμμύδι θα βάζετε μετά την συνάντηση
Μην λιποθυμήσει η κοπέλα
Kαντε και μια έκδοση Βορείου Ελλάδος όπου δεν θα υπάρχει τζατζίκι αλλά ρωσική σαλάτα...
 

Giwrg01

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
88
Like
77
Πόντοι
0
τελικα ρε μαγκες πως να το χειριστω με τηνκομμωτρια-μασερ?να της στειλω πριν το ραντεβου και να ξεκαθαρισω τι θελω,η να παω κανονικα και να γινει η διαπραγματευση εκει?
Αν έχουμε μάθει ένα πράγμα σαν μπουρδελακηδες αυτό είναι να συννενοηθουμε πριν δώσουμε λεφτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom