Νέα

Κόλπα για βελτίωση της απόδοσης των call girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coolfly
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Σοβαροτατα. Ακομη την θυμαμαι να κατεβαινει τη σκαλα της πολυκατοικιας, να γυριζει να μου στελνει φιλιά και να λεει "σε λατρευω".

ok αυτο ειναι καθαρά ανθρώπινο και σε τιμά κιόλας που το κανες.. αλλά δε ξέρουν εκτιμούν οι τάνες τέτοιες κινήσεις έχω τις αμφιβολίες μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
ok αυτο ειναι καθαρά ανθρώπινο και σε τιμά κιόλας που το κανες.. αλλά δε ξέρουν εκτιμούν οι τάνες τέτοιες κινήσεις έχω τις αμφιβολίες μου
Ο οποιοσδηποτε ανθρωπος, αντρας ή γυναικα, πουτανα ή μη, μπορει να εκτιμησει ή να μην εκτιμησει κατι. Ειναι θεμα ανθρωπου. Το θεμα ειναι να εισαι εσυ ενταξει με τον εαυτο σου.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Φίλε μου με όλο το θάρρος πόσο καιρό και με ποια συχνότητα ασχολείσαι με το σπόρ;;Δεν προσπαθώ να σε προσβάλλω απλά ρωτάω.

Αυτά που ρωτάς είναι ερωτήσεις αρχάριου.Τον υδραυλικό που σου φτιάχνει τα λούκια πως τον κάνεις να σου τα φτιάξει καλύτερα ας πούμε;

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό.Η σωστή επαγγελματίας είναι σωστή επαγγελματίας και θα σου κάνει τα γούστα σου, εντός του προγράμματός της φυσικά, ανεξάρτητα αν της κάνεις γλειφομούνι ή αν την κομπλιμεντάρεις ή αν της πας λουλούδια ή της δώσεις περισσότερα.

Αν της πας κιόλας λουλούδια θα σε πάρει μυρωδιά τι σόι πυρφόρος είσαι και θα σε βάλει στην καψούρα.Και πίστεψέ με είναι πρύτανης στο δούλεμα γιατί από αυτό ζει.Ήδη από το βλέμμα σου μπορεί να καταλάβει τι σόι τύπος είσαι.

Μην ψαρώνεις θα μπλέξεις!!!

Σωστός   :thumbsup:

Αλλα οπως και να χει μπορείς να τις κάνεις να λειτουργήσουν καλύτερα προς όφελος σου πάντα..

πχ μια βιζιτα μου ειπε οτι θέλω να μιλήσω 5 λεπτά πρώτα πριν ξεκινήσω και οτι το χει να ανάγκη αυτο.. τέτοια tips ρωτάει ο τύπος
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Ο οποιοσδηποτε ανθρωπος, αντρας ή γυναικα, πουτανα ή μη, μπορει να εκτιμησει ή να μην εκτιμησει κατι. Ειναι θεμα ανθρωπου. Το θεμα ειναι να εισαι εσυ ενταξει με τον εαυτο σου.

Ναι έτσι είναι  :thumbsup:
 
OP
OP
coolfly

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Φίλε μου με όλο το θάρρος πόσο καιρό και με ποια συχνότητα ασχολείσαι με το σπόρ;;Δεν προσπαθώ να σε προσβάλλω απλά ρωτάω.

Αυτά που ρωτάς είναι ερωτήσεις αρχάριου.Τον υδραυλικό που σου φτιάχνει τα λούκια πως τον κάνεις να σου τα φτιάξει καλύτερα ας πούμε;

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό.Η σωστή επαγγελματίας είναι σωστή επαγγελματίας και θα σου κάνει τα γούστα σου, εντός του προγράμματός της φυσικά, ανεξάρτητα αν της κάνεις γλειφομούνι ή αν την κομπλιμεντάρεις ή αν της πας λουλούδια ή της δώσεις περισσότερα.

Αν της πας κιόλας λουλούδια θα σε πάρει μυρωδιά τι σόι πυρφόρος είσαι και θα σε βάλει στην καψούρα.Και πίστεψέ με είναι πρύτανης στο δούλεμα γιατί από αυτό ζει.Ήδη από το βλέμμα σου μπορεί να καταλάβει τι σόι τύπος είσαι.

Μην ψαρώνεις θα μπλέξεις!!!
Είμαι 42 και εδώ και 15 χρόνια ασχολούμαι με το "σπορ"
Αν μιλησεις με βίζιτες θα σου πουν πως ΔΕΝ αποδίδουν το ίδιο με όλους τους πελάτες...
Αυτό λοιπόν είναι κ το ερωτημά μου, ώστε να πέσουν στο τραπέζι καλές κ έξυπνες ιδέες.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Είμαι 42 και εδώ και 15 χρόνια ασχολούμαι με το "σπορ"
Αν μιλησεις με βίζιτες θα σου πουν πως ΔΕΝ αποδίδουν το ίδιο με όλους τους πελάτες...
Αυτό λοιπόν είναι κ το ερωτημά μου, ώστε να πέσουν στο τραπέζι καλές κ έξυπνες ιδέες.

Εγω ειπα κατι που πιάνει πάντα.. της δίνεις τα λεφτά απο την αρχή και της δίνεις +20 ευρώ και της λές αυτό γιατι εισαι πιο όμορφη απο οτι περίμενα.

Οποτε πάλι πρέπει να πληρώσεις..  Αλλα θα παίξει καλό  :fuck1:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Είμαι 42 και εδώ και 15 χρόνια ασχολούμαι με το "σπορ"
Αν μιλησεις με βίζιτες θα σου πουν πως ΔΕΝ αποδίδουν το ίδιο με όλους τους πελάτες...
Αυτό λοιπόν είναι κ το ερωτημά μου, ώστε να πέσουν στο τραπέζι καλές κ έξυπνες ιδέες.

Έστω, παρεξήγηση.Δε σου κάνω το φωστήρα μπορεί κι εγώ να κάνω λάθος.

Νομίζω ότι το να είσαι καθαρός, ευγενής, και κοινωνικός δεν είναι κολπάκια αλλά στοιχειώδης σεβασμός στους γύρω σου, της πουτάνας συμπεριλαμβανομένης.

Από εκεί και πέρα η χημεία μεταξύ δυο ανθρώπων δεν αγοράζεται.Γι' αυτό γαμάμε πολλές αλλά λίγες έχουμε στανταράκια.

Είπα και ελάλησα και αμαρτίαν ούκ έχω!!!!   :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Τυποι, συμφωνω με τον Αλεξ, τον Αλτη, και τον Αμπελαλε.

Αν εισαι ανθρωπος θα παρεις καλυτερες υπηρεσιες. Τοσο απλα.
Δεν αγοραζεις τοματες, αγοραζεις μια υπηρεσια, η οποια ευτυχως η δυστυχως ειναι ενα και το αυτο με εναν ανθρωπο. Οποτε οσο καλυτερα της φερθεις τοσο παραπανω θα παρεις.
Προσωπικα, σε στουντιο, cg, ct που εχω τιμησει, ασχημα εχω περασει σε λιγοτερο απο 5% των συναντησεων.
Οχι, δεν ειμαι μοντελο. Αλλα, ρε φιλε, τους αφιερωνω τον χρονο τους, καποιες φορες εχω κανα ποτο, πιο σπανια κανα γλυκο, και δεν το παιζω πορνοσταρ.

Ματαιοδοξο-ξεματαιοδοξο, μ'αρεσει να περναει καλα (η οσο καλυτερα μπορει τελος παντων) η τυπισα.

Παντως, κοροιδο δεν νομιζω οτι εχω πιαστει ακομα. Μια πηγε να με πιασει μαλακα, κι απο τοτε την ξεκοψα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Τύπε νομιζω το οσκαρ πιρφορίασης μου ανηκει. Εμενα μου εχει τυχει να φερω βιζιτα στο σπιτι, και επειδη την ειδα κουρασμενη, της εβαλα να φαει, να πιει και την αφησα να κοιμηθει και ενα μισαωρο. Νομιζω το εχω ξαναπει...
τυπε μετα θα φταιει ο εχτορας;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Eχεις δικιο, λαθος μου.


Απο δω και στο εξης οσοι πανε σε μπουρδελα, studio, μαζατσιδικα κτλ να γαμησουν θα περνανε πρωτα απο το ζαχαροπλαστειο. 

Χαχαχα, οχι ρε παικτη, δεν σκαω με μπουκετο και σοκολατακια..
Απλα η αλλη κοιταζε στον καταλογο του ξενοδοχειου ενα σουφλε σοκολατα. Αφου θα την πληρωσω που θα την πληρωσω πανω απο 100, γιατι να μην την κερασω κι ενα γλυκο που ηθελε; Θα μου λειψουν τα 4 ευρω;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Χαχαχα, οχι ρε παικτη, δεν σκαω με μπουκετο και σοκολατακια..
Απλα η αλλη κοιταζε στον καταλογο του ξενοδοχειου ενα σουφλε σοκολατα. Αφου θα την πληρωσω που θα την πληρωσω πανω απο 100, γιατι να μην την κερασω κι ενα γλυκο που ηθελε; Θα μου λειψουν τα 4 ευρω;
Ελα ντε. Και σε μενα ετυχε μια κοπελα καποτε να κοιταει τον καταλογο με τα παγωτα. Και ντρεποταν να ζητησει. Θα ημουν δηλαδη πολυ μαγκας και αντρας αν την αφηνα να ξερογλειφεται? Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τους βαρύμαγκες που μας το παιζουν δηθεν εδω μεσα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Eχεις δικιο, λαθος μου.


Απο δω και στο εξης οσοι πανε σε μπουρδελα, studio, μαζατσιδικα κτλ να γαμησουν θα περνανε πρωτα απο το ζαχαροπλαστειο. 
Ανθρωποι να ειμαστε. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε.
 

g@vanosh

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδες νομιζω ο σεβασμος κερδιζει πραγματα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
964
Κριτικές
29
Like
1.926
Πόντοι
1.416
Ελα ντε. Και σε μενα ετυχε μια κοπελα καποτε να κοιταει τον καταλογο με τα παγωτα. Και ντρεποταν να ζητησει. Θα ημουν δηλαδη πολυ μαγκας και αντρας αν την αφηνα να ξερογλειφεται? Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τους βαρύμαγκες που μας το παιζουν δηθεν εδω μεσα.

Παικτη, δεν νομιζω οτι εχουμε να απολογηθουμε για κατι. Ακομα και σε δημοσιες υπηρεσιες παιρνω σχεδον παντα καλο service με το να μην το παιζω γαμιας και να ειμαι ευγενικος και ανθρωπινος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom