Νέα

Κολονοσκόπηση, όσα λένε οι άνδρες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχετε κανει κωλονοσκοπηση

  • ναι.

  • οχι.

  • ναι και μου αρεσε.

  • ναι αλλα πονεσα.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
baros

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.512
Κριτικές
31
Like
12.192
Πόντοι
5.097

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.564
Like
44.476
Πόντοι
6.256
μετα εκλανες η εχεζες νομιζωντας οτι ειναι κλανια? :confused::confused::confused:
θα γραψω σοβαρα αν και με σενα ειναι ματαιο...η εξεταση κοστιζει αλλα δεν καταλαβαινεις τιποτα,ουτε κλυσμα κανεις..αν δεν εχεις παραπεμτικο παει πιο ακριβα...μου βρηκαν οτι εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου αν και ο γιατρος το ειχε ψυλιαστει..επισης ειχα και 3 πολυποδες πολυ μικρους και αφαιρεθηκαν κατα την διαρκεια της εξετασης που ειναι πολυ σημαντικο...
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
γαμει το νημα 50 online :wanker:
 
OP
OP
baros

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.512
Κριτικές
31
Like
12.192
Πόντοι
5.097
πρωτα ο μπαρος με τον νιπλη και μετα
φοβαμαι μην κανω και μετα τι θα σας γραψω?το εκανα και μου αρεσε η το εκανα και δεν καταλαβα τιποτα το ενα χειροτερο απο το αλλο. :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
baros

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.512
Κριτικές
31
Like
12.192
Πόντοι
5.097
θα γραψω σοβαρα αν και με σενα ειναι ματαιο...η εξεταση κοστιζει αλλα δεν καταλαβαινεις τιποτα,ουτε κλυσμα κανεις..αν δεν εχεις παραπεμτικο παει πιο ακριβα...μου βρηκαν οτι εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου αν και ο γιατρος το ειχε ψυλιαστει..επισης ειχα και 3 πολυποδες πολυ μικρους και αφαιρεθηκαν κατα την διαρκεια της εξετασης που ειναι πολυ σημαντικο...
δλδ τοτε καταλαβες οτι εχεις προβλημα στο εντερο? :confused::think:
 
OP
OP
baros

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.512
Κριτικές
31
Like
12.192
Πόντοι
5.097
ενοχλησεις ειχα καιρο και ετσι πηγα στον γιατρο ρε..καλα αυτιστικο εισαι ρε γαμημενε;
ρε μπαστπυνοκεφαλε δεν το ειχαν καταλαβει απο πριν οτι εχεις ευαισθησια στο εντερο?με την κολονοσκοπηση το καταλαβαν. :tickedoff: δλδ εσυ την κολονοσκοπηση την εκανες λογω των συμπτωματων και οχι προληπτικα? :confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.564
Like
44.476
Πόντοι
6.256
ρε μπαστπυνοκεφαλε δεν το ειχαν καταλαβει απο πριν οτι εχεις ευαισθησια στο εντερο?με την κολονοσκοπηση το καταλαβαν. :tickedoff: δλδ εσυ την κολονοσκοπηση την εκανες λογω των συμπτωματων και οχι προληπτικα? :confused::confused::confused:
οχι δεν την εκανα προληπτικα γιατι σαν και σενα τον αυτιστικο δεν ηθελα γιατι δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτος ο τροπος κλπ...
 
OP
OP
baros

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.512
Κριτικές
31
Like
12.192
Πόντοι
5.097
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
φιλε μπορει να ειναι πολλα τα λεφτα αλλα αξιζει...μονο νηστικος απο το βραδυ πας και ουτε κλυσμα ουτε τιποτα και κοιμασαι με την μεθη και ξυπνας αρχοντας οταν τελειωσει..αν θες σε πμ σου στελνω και το ονομα του γιατρου και το διαγνωστικο για να ρωτησεις και να πειστεις
Με έβαλες σε ψάξιμο. Θα ρωτήσω το δικό μου. Αν υπάρχει τέτοια μέθοδος εννοείται πως είναι μονόδρομος. Αν μου πει για την κλασσική πάλι, εννοείται πως θα ζητήσω τα στοιχεία να ρωτήσω
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.564
Like
44.476
Πόντοι
6.256
Με έβαλες σε ψάξιμο. Θα ρωτήσω το δικό μου. Αν υπάρχει τέτοια μέθοδος εννοείται πως είναι μονόδρομος. Αν μου πει για την κλασσική πάλι, εννοείται πως θα ζητήσω τα στοιχεία να ρωτήσω
οποτε θες σου στελνω ονομα..σιγουρα θα σου πει ο γιατρος σου για την εξεταση δεν μπορει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom