Νέα

Κολωνία - Pascha

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimisap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τίποτα νεότερο για Κολωνια; Με βλέπω να μένω με το πτηνό ανα χείρας...

Πέρα από το Pascha,η Κολωνία όπως και κάθε Γερμανική πόλη,έχει και street hookers και στουντιάκια.

Σε όλες τις Γερμανικές πόλεις,η μπάλα παίζεται κυρίως πέριξ των Hauptbahnof(Κεντρικών σιδηροδρομικών σταθμών).
Αν είσαι σκληρός και παρακμιακός τύπος,μπορείς να ψωνίσεις ακόμη και μέρα μεσημέρι,
από το δρόμο που έχω μαρκάρει με το βέλος.Αλλά από τις γκόμενες αξιογάμητη είναι μία στις 10 και καμιά τους Γερμανίδα.

wJsM6d7.jpg



Αν θες στουντιάκι,κοίτα στο χάρτη εκείνο που μάρκαρα τη διεύθυνση.
Η σελίδα τους είναι αυτη:
www.eros-center-bruehl.de/Haus80/kontakt.html]http://www.eros-center-bruehl.de/Haus80/kontakt.html[/url]

Δεν έχω πάει,αλλά έχω γνωρίσει σε διπλανό μπαρ εργαζόμενη και μου είπε 60ευρώ-30λεπτά και μέχρι 2 μπαλάκια.

Γενικά παίζει ποδόγυρος,απλά σε αυτή την περιοχή αν γυρνάς μόνος βράδυ,έχε το νου σου.




 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ξέχασα,τα μεσάνυχτα του Σαββάτου παίζει ένα πάρτυ σε πασίγνωστο club,όπου σκάμε μύτη με τα ρούχα,
τα αφήνουμε στο βεστιάριο και συνεχίζουμε,άντρες-γυναίκες με τα εσώρουχα.
Είσοδος:20 ευρώ
Κόσμος σούπερ αξιόλογος,μουνάρες Γερμανίδες,80% του κόσμου θα έρθει για να γαμηθεί και 20% για να πάρει μάτι.
Άμα είσαι Σάββατο εδώ και ψήνεσαι,στείλε pm να σου πω τι και πως.
Απλά να ξέρεις ότι παίζει και μια άλφα πόρτα,δεν είναι χύμα.
 

Partal1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο το παρτυ καθε ποτε γινεται?

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αυτο το παρτυ καθε ποτε γινεται?

Δεν είναι κάτι σταθερό,απλά τώρα που σιγά-σιγά ο κόσμος γυρνάει από Ίμπιζες και Μαγιόρκες και είναι ακόμα καυλωμένος και μαυρισμένος,είναι στο πρόγραμμα άλλα 2 αντίστοιχα πάρτυ μέχρι τέλη του μηνός.
Σεξ μπορείς να κάνεις επιτόπου ή να καβαντζωθείς όσο γίνεται ή να κρατήσεις επαφή και για εκτός πάρτυ.

 

Partal1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
OK ευχαριστω που γινεται αυτο το παρτυ μπορεις να μας πεις?
 

Partal1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
To Pascha ειναι ισως η πιο αισχρη εμπειρια που μπορει να εχει καποιος...οπως πολλα πραγματα στη Γερμανια, φαγητο, αισθητικη κτλ, μια επισκεψη μονο για τουριστικους λογους και πολυ ειναι...

Στην περιοχη Κολωνιας υπαρχουν 1-2 φθηνα FKK που ανηκουν σε Τουρκους (λενε οτι ειναι συγγενεις), δυστυχως οι γκομενες εκει ειναι κυριως Ρουμανες χωρις αυτο να ειναι  κακο.

Στην Ελλαδα στα studiakia του 50αρικου υπαρχουν πολυ πιο αξιολογες γκομενες απο αυτες τους Pascha αρα μην ψαρωνετε φιλοι μου...;-)

To επιπεδο της Γερμανιας γενικα κατω του μετριου ειδικα στην περιοχη της Westfalias. Αυτο δεν το λεω εγω αλλα και πολλοι Ελληνες που μενουν μονιμα στην περιοχη.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
OK ευχαριστω που γινεται αυτο το παρτυ μπορεις να μας πεις?

Eδώ μπορείς να βλέπεις οτιδήποτε έχει σχέση με σεξοπάρτυ:
www.fickanzeiger.com/sexpartys/]http://www.fickanzeiger.com/sexpartys/[/url]

αν και βλέπω ότι δεν τα έχει όλα.

Όσο για τα υπόλοιπα που γράφεις,συμφωνώ ότι η μπουρδελοκατάσταση στη Γερμανία είναι γτπ καβάλα.
Εγώ εξ'αρχής δεν έχω ασχοληθεί με FKK και άλλες παρακμιακές καταστάσεις εδώ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Και κάτι που ξέχασα..
Το πιο μεγάλο κασκαντεριλίκι που μπορείτε να κάνετε Κολωνια είναι να σκάσετε Engelsstraße και πέριξ ,είναι αραβοτούρκικο γκέτο η περιοχή και να ψάχνετε τα σπίτια που έχουν βάλει εκείνη την βραδιά πορτατίφ/λαμπατέρ στο περβάζι του παραθύρου με ροζ λάμπα.
Τη μέρα είναι σπίτια κανονικές κατοικίες,που εναλλάξ μπορεί κάποιες βραδιές να έχουν γυναίκες.
Μπαίνεις μέσα και μπορεί μέχρι 2 ώρες πριν να έπαιζαν τα παιδάκια της οικογένειας εκεί μέσα,για εκείνο όμως το βράδυ,το σπίτι το κάνουν να λειτουργεί οι νταβάδες σαν μπουρδέλο.

Αυτά,για τη Γερμανία της νομιμότητας και των ελέγχων :rolleyes:, που έχει μόνο FKK και δε μπορεί να γαμήσει κάποιος πουθενά αλλού..   :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πώς συγκρίνεις πουτσικώς την Κολωνία με το Κράκωβ?Πού είναι πιο large ο Βαλκάνιος?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πώς συγκρίνεις πουτσικώς την Κολωνία με το Κράκωβ?Πού είναι πιο large ο Βαλκάνιος?

Αρχηγέ,βρήκες πόλη να συγκρίνεις..
Την μεγαλύτερη πουστρογυφτούπολη της Γερμανίας με την Κρακοβία..

Καμία Γερμανική πόλη,δε συγκρίνεται με τις Πολωνικές που πήγα,σε ευκαιρίες αμεσογαμισμού.
Επίσης για τσομπαναραίους ενδείκνυται μόνο η Πολωνία.
Στη Γερμανία με προφίλ τραγίλα και μπεγλέρι,θα κάτσει μόνο κανένα βούρλο Γερμανίδα που θα πήγαινε και με τούρκο,άμα ήταν σφίχτης και είχε bmw.

Οι γυναίκες αυτών των δύο χωρών,θέλουν τελείως αντίθετη προσέγγιση.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ενω τοσο καιρο ο Σεβαλιε προσπαθουσε να μας πεισει οτι οι Πολωνεζες ειναι Δυτικες και δυσκολοτερες απο τις Γερμανιδες.Γενικα πιστευεις ο Βαλκανιος αρχοντας και το κλαρινο ειναι πιο αποτελεσματικοι Πολωνια η Γερμανια?
Απο πλευρας καθαρης ευκολιας συμφωνεις με την αποψη μου οτι οι Πολλωνεζες ειναι πλεον πολυ ευκολοτερες απο τις Τσεχες αν και μετριοτερης εμφανισης κατα μεσο ορο?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εν`ω τ`οσο καιρ`ο ο Σεβαλιε προσπαθουσε να μας πεισει οτι οι Πολωνεζες ειναι Δυτικες και δυσκολοτερες απο τις Γερμανιδες.Γενικα πιστευεις ο Βαλκανιος αρχοντας και το κλαρινο ειναι πιο αποτελεσματικοι Πολωνια η Γερμανια?

Πολωνία,με μεγάλη διαφορά.

Πάντως για να μη βγάλουμε τρελό τον Σεβαλιέ,πολλές Πολωνέζες είναι wannabe Γερμανίδες και γενικά ονειρεύονται να ήταν οικονομικά ανεξάρτητες,άσχετα αν αυτό δεν είναι εφικτό.
Τελικά όμως είναι υποταγμένες στον πούτσο,δούλες και κυρές,ξέρουν και να ζημώνουν κανένα ψωμί άμα λάχει  :grin:

Όμως θα σου πω κάτι που μου έκανε εντύπωση.
Πήγα στο γυμναστήριο το McFit στην Κρακοβία να δω τι παίζει και νόμιζα ότι είμαι στο McFit που πάω Γερμανία(εννοείται χωρίς τούρκους,άραβες και λοιπούς γύφτους).
Αλλά οι γκόμενες είχαν ακριβώς το ίδιο στυλάκι και αμφίεση..


 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Ξέχασα,τα μεσάνυχτα του Σαββάτου παίζει ένα πάρτυ σε πασίγνωστο club,όπου σκάμε μύτη με τα ρούχα,
τα αφήνουμε στο βεστιάριο και συνεχίζουμε,άντρες-γυναίκες με τα εσώρουχα.
Είσοδος:20 ευρώ
Κόσμος σούπερ αξιόλογος,μουνάρες Γερμανίδες,80% του κόσμου θα έρθει για να γαμηθεί και 20% για να πάρει μάτι.
Άμα είσαι Σάββατο εδώ και ψήνεσαι,στείλε pm να σου πω τι και πως.
Απλά να ξέρεις ότι παίζει και μια άλφα πόρτα,δεν είναι χύμα.

Τυπε αναφερεσαι στα Kit-Kat party στο Bootscamp? Εαν ναι, ειναι σουπερ (καλυτερα απο Βερολινο που ειναι το ορτζιναλ κλαμπ θα ελεγα) αλλα δυστηχως γινεται μονο καθε 3 μηνες.... αρχες Δεκεμβριου το επομενο!!
 

Επισκέπτης
Ενω τοσο καιρο ο Σεβαλιε προσπαθουσε να μας πεισει οτι οι Πολωνεζες ειναι Δυτικες και δυσκολοτερες απο τις Γερμανιδες.Γενικα πιστευεις ο Βαλκανιος αρχοντας και το κλαρινο ειναι πιο αποτελεσματικοι Πολωνια η Γερμανια?
Απο πλευρας καθαρης ευκολιας συμφωνεις με την αποψη μου οτι οι Πολλωνεζες ειναι πλεον πολυ ευκολοτερες απο τις Τσεχες αν και μετριοτερης εμφανισης κατα μεσο ορο?
ο σεβαλιε εχει να γαμησει 10 χρονια κι εχει χαζεψει, δεν ξερει τι λεει
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Περα απο αυτο
Σε εναν οροφο εχει μονο Travesti transexual
Απο την πλαινη πορτα εχει ακομα μια εισοδο που μονο με ασανσερ ( παλια ηταν κλειστο club ) οπου πας στον πανω οροφο ....Η ΧΛΙΔΑ ...το παλιο Maharaja ..νυν Pasha night club οπου μολις δεις τις κυριες ντυμενες ....απλα ψαχνεις τα ματακια σου που επεσαν ...

Και για να περιορισουν τους ματακηδες εχει και εισοδο 1 ευρω

Και ακριβως απεναντι εχει αλλο ενα επισης τεραστιο
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.201
Κριτικές
35
Like
5.846
Πόντοι
6.796
Ο οίκος ανοχής είναι ανοιχτός επί 24ώρου βάσεως και οι επισκέπτες για να εισέλθουν πληρώνουν είσοδο 5 ευρώ. Ένας από τους ορόφους προορίζεται για υπηρεσίες χαμηλού κόστους και ένας άλλος για τρανς ιερόδουλες.

Εντός του κτηρίου υπάρχει κανονικό ξενοδοχείο, strip club, αρκετά μπαρ και club οργiων στον τελευταίο όροφο.

Ο οίκος διατηρεί μάλιστα και πολιτική εγγύησης σε πελάτες που θα δηλώσουν ότι οι υπηρεσίες δεν τους ικανοποίησαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom