Νέα

Κολωνάκι: Ξυλοκόπησαν μέχρι λιποθυμίας Βραζιλιάνο τρανσέξουαλ μέσα στο σπίτι του και τον λήστεψαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Daeva2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEBM

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Αφ' ενός αναφέρουν ότι το διαμέρισμα βρίσκεται στην οδό Στησιχόρου. Η Μπιάνκα έχει ενοικιάσει διαμέρισμα σε άλλη οδό και δεν θα το έλεγε κάποιος πολυτελές, παρ'ότι είναι πολύ περιποιημένο και πολύ προσεγμένο από την ίδια. Αφ' ετέρου λένε ότι η ηλικία του θύματος είναι 21 ετών (στην σελίδα που ανέβασε ο φίλος, όπου υπάρχουν και οι φωτογραφίες της κοπέλας, περιγράφεται ως 27χρονη. Εν τω μεταξύ, δεν είναι η Μπιάνκα αυτή που δείχνουν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες). Η Μπιάνκα είναι μεγαλύτερη. Είναι 30 ετών.
Από αυτά τα στοιχεία θέλω να ελπίζω ότι δεν είναι αυτή που κτύπησαν.
Συγγνώμη... Σπευσίππου ήθελα να γράψω... Η Στησιχόρου βγήκε από τον αυτόματο διορθωτή! Η Μπιάνκα μένει σε παράλληλη οδό σχετικά κοντά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.899
Κριτικές
18
Like
15.615
Πόντοι
4.546
Αν γινονταν φονικο θα θεωρουνταν γυναικοκτονια τυποι ? :think: :confused: :confused: :confused:
Τρανσεξουαλοκτονία. Από πού και ως πού ... γυναίκα, έχει μουνί, ωοθήκες, φυσική θηλυκότητα; Μην τρελαθούμε κιόλας με κάθε ανωμαλία που ακούμε.
Υ.Γ.: δεν το γράφω για το πρόσωπό σου, καταλαβαίνω την ειρωνία.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Τρανσέξουαλ τουρίστας !!!! (και με 6 χιλιάρικα μετρητά συρτάρι)
Δεν έχουν το θεό τους οι δημοσιόγραφοι.
Πείτε την αλήθεια ρε παιδιά. Βίζιτες δούλευε και του την πέσαν κάποιοι δήθεν πελάτες.
Φοβάστε τους lgbt ?
6 χιλιάρικα και 4 κινητά.Σίγουρα για τουρισμό ήρθε...
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Αφ' ενός αναφέρουν ότι το διαμέρισμα βρίσκεται στην οδό Στησιχόρου. Η Μπιάνκα έχει ενοικιάσει διαμέρισμα σε άλλη οδό και δεν θα το έλεγε κάποιος πολυτελές, παρ'ότι είναι πολύ περιποιημένο και πολύ προσεγμένο από την ίδια. Αφ' ετέρου λένε ότι η ηλικία του θύματος είναι 21 ετών (στην σελίδα που ανέβασε ο φίλος, όπου υπάρχουν και οι φωτογραφίες της κοπέλας, περιγράφεται ως 27χρονη. Εν τω μεταξύ, δεν είναι η Μπιάνκα αυτή που δείχνουν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες). Η Μπιάνκα είναι μεγαλύτερη. Είναι 30 ετών.
Από αυτά τα στοιχεία θέλω να ελπίζω ότι δεν είναι αυτή που κτύπησαν.

Το βεβαιον ειναι οτι εχει ακουστει εκτεταμενα πως η Bianca δυστυχως επεσε θυμα βιαιοτατου ξυλοδαρμου γυρω στο Νοεμβρη του 22 σε τετοιο βαθμο που ειναι αγνωστο η και αμφιβολο εαν ποτέ θα ξαναδουλεψει … ακουσα οτι παραμορφωθηκε το προσωπο της και πως μεσα σ’ολα τραυματιστηκε σοβαρα και το ματι της. Κριμα … πολυ κριμα… το κοριτσι. Ευχομαι να αναρρωσει.
 

NEBM

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Το βεβαιον ειναι οτι εχει ακουστει εκτεταμενα πως η Bianca δυστυχως επεσε θυμα βιαιοτατου ξυλοδαρμου γυρω στο Νοεμβρη του 22 σε τετοιο βαθμο που ειναι αγνωστο η και αμφιβολο εαν ποτέ θα ξαναδουλεψει … ακουσα οτι παραμορφωθηκε το προσωπο της και πως μεσα σ’ολα τραυματιστηκε σοβαρα και το ματι της. Κριμα … πολυ κριμα… το κοριτσι. Ευχομαι να αναρρωσει.
Σοβαρά μιλάς; Είναι δυνατόν; Πώς μπόρεσε να κτυπήσει κάποιος αυτήν την κοπέλα; Ήταν πάντα τόσο ευγενής όσες φορές την συνάντησα... Πρέπει να είναι άρρωστος αυτός που της έκανε τέτοια ζημιά...
Θλίψη...
 

topmpixtis

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Το βεβαιον ειναι οτι εχει ακουστει εκτεταμενα πως η Bianca δυστυχως επεσε θυμα βιαιοτατου ξυλοδαρμου γυρω στο Νοεμβρη του 22 σε τετοιο βαθμο που ειναι αγνωστο η και αμφιβολο εαν ποτέ θα ξαναδουλεψει … ακουσα οτι παραμορφωθηκε το προσωπο της και πως μεσα σ’ολα τραυματιστηκε σοβαρα και το ματι της. Κριμα … πολυ κριμα… το κοριτσι. Ευχομαι να αναρρωσει.
Καλησπέρα, δεν ξέρω αν όντως είχε συμβεί το προαναφερόμενο περιστατικό στη Βianca αλλά στο twitter νομίζω ανεβα΄ζει φώτος και δείχνει μια χαρά
 

NEBM

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, δεν ξέρω αν όντως είχε συμβεί το προαναφερόμενο περιστατικό στη Βianca αλλά στο twitter νομίζω ανεβα΄ζει φώτος και δείχνει μια χαρά
Καλησπέρα...
Είχε σταματήσει να ανεβάζει το οτιδήποτε από αρχές Νοεμβρίου του 22, τόσο στο Twitter, όσο και στο Instagram. Ξεκίνησε πάλι κάπως να δραστηριοποιείται δειλά σε αυτά από το τέλος του Δεκεμβρίου. Όσες φωτογραφίες ή βίντεο αναρτά, όμως, είναι εμφανές ότι προέρχονται από το παρελθόν. Δεν είναι πρόσφατες, δεν είναι σημερινές... Δεν υπάρχει κάποια πρόσφατη εικόνα της, όταν παλαιότερα οι νέες αναρτήσεις της ήταν σχεδόν καθημερινές.
Αυτά, δυστυχώς, ταιριάζουν με τις πληροφορίες του φίλου πιο πάνω. Ελπίζω να αποτελούν απλώς σύμπτωση και να είναι πραγματικά καλά, υγιής και να μην αντιμετωπίζει κανένα απολύτως πρόβλημα στην ζωή της!
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Σοβαρά μιλάς; Είναι δυνατόν; Πώς μπόρεσε να κτυπήσει κάποιος αυτήν την κοπέλα; Ήταν πάντα τόσο ευγενής όσες φορές την συνάντησα... Πρέπει να είναι άρρωστος αυτός που της έκανε τέτοια ζημιά...
Θλίψη...
Εχεις απολυτο δικηο. Η κοπελα ηταν παντα ευγενικη και σωστη στη συμπεριφορα της και παντα παρειχε υπηρεσιες υψιστου επιπεδου. Την πληροφορια την εχω διασταυρωσει απο τουλαχιστον 4 αλλες κοπελλες που ολες τους διηγουνταν την ιστορια με δεος και τρομο. Καμμια δεν ηξερε το λογο που εγινε αυτο και μαλιστα απο οτι καταλαβα η ιδια η Bianca δεν μιλαει γι’αυτο. Λεγεται ομως οτι ηταν αλλοδαποι αυτοι που το καναν και μαλιστα κατα παραγγελια, οχι πελατης. Η κοπελα αναρρωνει στο σπιτι της Σαρας που ειναι φιλη της. Παλι καλα… Η δικη μου εξηγηση ειναι οτι η ειχε ναρκοχρεος απληρωτο η κολησε καποιον καποια αρρωστια … Της σπασανε το κρανίο παιδια, απ’οτι ακουσα… Γαμησέ τα… Εδω υπηρχε πολυ μισος … Πελατης αποκλειεται να ηταν (εκτος και κολησε καποια αρρωστεια και για εκδικηση. Αλλα αμφιβαλλω γι’αυτο. Μαλλον το πρωτο σεναριο πρεπει να ηταν γιατι ξερουμε οτι αν και παντοτε ειχε εξαιρετικο σερβις με αριστη συμπεριφορα, η Μπιανκα ειχε μερικες «κακες» συνηθειες..)
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
16
Like
909
Πόντοι
371
Εχεις απολυτο δικηο. Η κοπελα ηταν παντα ευγενικη και σωστη στη συμπεριφορα της και παντα παρειχε υπηρεσιες υψιστου επιπεδου. Την πληροφορια την εχω διασταυρωσει απο τουλαχιστον 4 αλλες κοπελλες που ολες τους διηγουνταν την ιστορια με δεος και τρομο. Καμμια δεν ηξερε το λογο που εγινε αυτο και μαλιστα απο οτι καταλαβα η ιδια η Bianca δεν μιλαει γι’αυτο. Λεγεται ομως οτι ηταν αλλοδαποι αυτοι που το καναν και μαλιστα κατα παραγγελια, οχι πελατης. Η κοπελα αναρρωνει στο σπιτι της Σαρας που ειναι φιλη της. Παλι καλα… Η δικη μου εξηγηση ειναι οτι η ειχε ναρκοχρεος απληρωτο η κολησε καποιον καποια αρρωστια … Της σπασανε το κρανίο παιδια, απ’οτι ακουσα… Γαμησέ τα… Εδω υπηρχε πολυ μισος … Πελατης αποκλειεται να ηταν (εκτος και κολησε καποια αρρωστεια και για εκδικηση. Αλλα αμφιβαλλω γι’αυτο. Μαλλον το πρωτο σεναριο πρεπει να ηταν γιατι ξερουμε οτι αν και παντοτε ειχε εξαιρετικο σερβις με αριστη συμπεριφορα, η Μπιανκα ειχε μερικες «κακες» συνηθειες..)
Απο έγκυρη πηγή (αγαπημένη φίλη- και όχι μόνο - Βραζιλιάνα τράνς έμαθα πως ήταν σε κώμα για 1-2 μήνες , οταν συνήλθε πηγε πισω στην Βραζιλία για να κάνει επέμβαση στο μάτι (πού νομίζω το έχασε - δεν είμαι σίγουρος - και στο πρόσωπο που της το χτύπησαν κλπ κλπ
 

NEBM

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Εχεις απολυτο δικηο. Η κοπελα ηταν παντα ευγενικη και σωστη στη συμπεριφορα της και παντα παρειχε υπηρεσιες υψιστου επιπεδου. Την πληροφορια την εχω διασταυρωσει απο τουλαχιστον 4 αλλες κοπελλες που ολες τους διηγουνταν την ιστορια με δεος και τρομο. Καμμια δεν ηξερε το λογο που εγινε αυτο και μαλιστα απο οτι καταλαβα η ιδια η Bianca δεν μιλαει γι’αυτο. Λεγεται ομως οτι ηταν αλλοδαποι αυτοι που το καναν και μαλιστα κατα παραγγελια, οχι πελατης. Η κοπελα αναρρωνει στο σπιτι της Σαρας που ειναι φιλη της. Παλι καλα… Η δικη μου εξηγηση ειναι οτι η ειχε ναρκοχρεος απληρωτο η κολησε καποιον καποια αρρωστια … Της σπασανε το κρανίο παιδια, απ’οτι ακουσα… Γαμησέ τα… Εδω υπηρχε πολυ μισος … Πελατης αποκλειεται να ηταν (εκτος και κολησε καποια αρρωστεια και για εκδικηση. Αλλα αμφιβαλλω γι’αυτο. Μαλλον το πρωτο σεναριο πρεπει να ηταν γιατι ξερουμε οτι αν και παντοτε ειχε εξαιρετικο σερβις με αριστη συμπεριφορα, η Μπιανκα ειχε μερικες «κακες» συνηθειες..)
Μένω άναυδος... Της έσπασαν το κρανίο... Έλεος... Τι μίσος είναι αυτό!
Τουλάχιστον είναι στην φίλη της την Λίζα (Η Σάρα, δηλαδή). Είναι η καλύτερή της φίλη, μου είχε πει στην τελευταία μας συνάντηση... Για τις "κακές” συνήθειες που γράφεις... δεν ξέρω. Δεν κατάλαβα ποτέ κάτι εγώ. Δεν μπορώ, φυσικά, να αμφισβητήσω αυτά που γνωρίζεις. Όσον αφορά το να κόλλησε κάποιον κάτι... Η καθαριότητα που διέκρινε την ίδια και τους χώρους όπου την συνάντησα, αλλά και η σχολαστικότητά της σε κάθε μορφή προφύλαξης και υγιεινής ήταν απολύτως υποδειγματικές! Βέβαια, όλα μπορούν να συμβούν...
Όπως και να έχει, όποια κι αν είναι η αιτία, δεν επιτρέπεται να προκαλείται ζημιά αυτού του μεγέθους σε κάποιον άνθρωπο. Ειδικά για αυτήν την κοπέλα, την οποία έχω εκτιμήσει αφάνταστα από τις επαφές που είχα μαζί της, το βρίσκω αδιανόητο!
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Απο έγκυρη πηγή (αγαπημένη φίλη- και όχι μόνο - Βραζιλιάνα τράνς έμαθα πως ήταν σε κώμα για 1-2 μήνες , οταν συνήλθε πηγε πισω στην Βραζιλία για να κάνει επέμβαση στο μάτι (πού νομίζω το έχασε - δεν είμαι σίγουρος - και στο πρόσωπο που της το χτύπησαν κλπ κλπ
Δυστυχως αυτα ακουσα κι εγω … δεν ηξερα ομως οτι πηγε πισω στη Βραζιλια. Για το ματι … δυστυχως το ακουσα… Τραγωδια ανειπωτη τραγωδια…
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: NEBM

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Μένω άναυδος... Της έσπασαν το κρανίο... Έλεος... Τι μίσος είναι αυτό!
Τουλάχιστον είναι στην φίλη της την Λίζα (Η Σάρα, δηλαδή). Είναι η καλύτερή της φίλη, μου είχε πει στην τελευταία μας συνάντηση... Για τις "κακές” συνήθειες που γράφεις... δεν ξέρω. Δεν κατάλαβα ποτέ κάτι εγώ. Δεν μπορώ, φυσικά, να αμφισβητήσω αυτά που γνωρίζεις. Όσον αφορά το να κόλλησε κάποιον κάτι... Η καθαριότητα που διέκρινε την ίδια και τους χώρους όπου την συνάντησα, αλλά και η σχολαστικότητά της σε κάθε μορφή προφύλαξης και υγιεινής ήταν απολύτως υποδειγματικές! Βέβαια, όλα μπορούν να συμβούν...
Όπως και να έχει, όποια κι αν είναι η αιτία, δεν επιτρέπεται να προκαλείται ζημιά αυτού του μεγέθους σε κάποιον άνθρωπο. Ειδικά για αυτήν την κοπέλα, την οποία έχω εκτιμήσει αφάνταστα από τις επαφές που είχα μαζί της, το βρίσκω αδιανόητο!
Η κοπελλα ηταν παντα υποδειγματικη σε ολα της. Καθαριοτητα, επιπεδο υπηρεσιων, επαγγελματισμος κλπ κλπ… Ακομα και στις οποιες «κακες συνηθειες» που ενδεχομενως να ειχε , παρεμενε σε απολυτο ελεγχο … Εαν ομως (ΕΑΝ…) υπηρξε καπου καποιο χρεος (και τωρα μπαινουμε στη σφαιρα της υποθεσης…) αυτο θα μπορουσε να φερει τα ολεθρια αυτα αποτελεσματα … αλλιως, τετοιο μενος, τετοια κτηνωδη συμπεριφορα απο πελατη ειναι αδυνατον να την φανταστει ανθρωπος που ειχε την τυχη να την γνωρισει. Κριμα … κριμα… κριμα…
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Το πιο τραγικό είναι ότι, δυστυχώς, για τρανς άτομα, πολλώ δε μάλλον αλλοδαπές κοπέλες, το να προσπαθήσουν να βρουν κάπως το δίκιο τους είναι στη σφαίρα της φαντασίας.... δυστυχώς!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Σε χθεσινή μου επικοινωνία μαζί της, μου τα αρνήθηκε ΟΛΑ και μου είπε πως βρίσκεται στη Βραζιλία για διακοπές! Επίσης είναι πολύ θυμωμένη και στεναχωρημένη με τις ανυπόστατες φήμες όπως λέει ότι διαδίδουν κάποια κορίτσια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEBM

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom