Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
Σωστός! Μου κάνει εντύπωση πάντως που τόσο ψαγμένοι δεν ξέρατε για Black & White  :huh: Τότε είχε πολλά επίπεδα καλύτερο ρόστερ απο π.χ. Πρίγκηπα. Για τώρα αναμένουμε να μάθουμε.
Κάποιοι ξέρανε , ε??? :dancing:  :dancing:
Σίγουρα τότε είχε καλύτερο ρόστερ αλλά και τώρα δεν νομίζω να είναι δύσκολο να αποκτήσει καλύτερο από τον πρίγκηπα αν δεν έχει ήδη!
Βέβαια γι'αυτό αγαπάμε τον πρίγκηπα :( Πρίγκηπας = cultίλα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:)
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
χύστες ξέρετε πόσα κωλόμπαρα υπάρχουν που είναι διάσπαρτα σε Πειραιά και στις γύρω γειτονιές?????

αμέτρητα πότε να τα γυρίσεις όλα για να έχεις άποψη για ρόστερ και παρεχόμενες υπηρεσίες..... :pipa1: :fuck1:

τις προάλλες πήγα ε κωλόμπαρο στο Μικρολίμανο του οποίου ούτε καν γνώριζα την υπαρξή του :o

Υ.Γ να μην μετρήσω τα μαγαζιά του κέντρου θα χάσουμε τον λογαριασμό :grin:
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
χύστες ξέρετε πόσα κωλόμπαρα υπάρχουν που είναι διάσπαρτα σε Πειραιά και στις γύρω γειτονιές?????

αμέτρητα πότε να τα γυρίσεις όλα για να έχεις άποψη για ρόστερ και παρεχόμενες υπηρεσίες..... :pipa1: :fuck1:

τις προάλλες πήγα ε κωλόμπαρο στο Μικρολίμανο του οποίου ούτε καν γνώριζα την υπαρξή του :o

Υ.Γ να μην μετρήσω τα μαγαζιά του κέντρου θα χάσουμε τον λογαριασμό :grin:
Kωλόμπαρο στο Μικρολίμανο?????????  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το μαγαζί PLAYBOY εχει κάθε εβδομάδα επίσκεψη αστυνομίας. Η Νίκη έχει αρκετά μέτωπα .
Την περασμένη εβδομάδα μαζέψανε όλα τα κορίτσια και δυο πελάτες που δεν ειχαν ταυτότητες και τους πήγαν πακέτο στο ΑΤ Αμφιάλης.

Τα μωρά ψάχνονται να την κάνουν για άλλα γειτονικά ιδρύματα της Νίκαιας κυρίως.
 

teopsy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αυτα 1 φορα τα ακουο οσες φορες εχο παει δεν πεζει αστυνομια. :think:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Εσύ δεν πρόσεξες ότι τα ρήματα θέλουν  [size=30pt]ω[/size] στην λήγουσα.............................





Που να δεις που παίζει η αστυνομία!
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Αστυνομία με πολιτικά και με μάρκες στην τσέπη παίζει σίγουρα πάντως.  ;)
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Και οι αστυνομικοί άνθρωποι είναι. Με πιάνεις... :2funny:
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα... Τις μάρκες τις δέχθηκαν από τις αγαπητές κυρίες μεσιέ, δεν τις πουλάνε!  :2funny:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα... Τις μάρκες τις δέχθηκαν από τις αγαπητές κυρίες μεσιέ, δεν τις πουλάνε!  :2funny:

περίμενε τις μάρκες τις δέχθηκαν πριν περάσουν βραχιολάκια ή μετά???

:grin:
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Εξαρτάται από την ηθική υπόσταση του εκάστοτε οργάνου αυτό, δεν είμαι ο αρμοδιότερος δια να απαντήσω. :huh:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εξαρτάται από την ηθική υπόσταση του εκάστοτε οργάνου αυτό, δεν είμαι ο αρμοδιότερος δια να απαντήσω. :huh:

δεν ξέρω αν όντως έχει μπλεξίματα το εν-λόγω ίδρυμα με την αστυνομία αυτό που ξέρω όμως είναι ότι καλό μαγαζί της Αθήνας είχε-έχει επισκέψεις από την αστυνομία(το είχα επισκεφθεί προσφάτως όπου έμαθα το ατυχές γεγονός :o)

δλδ δεν είναι ένα μεμονωμένο γεγονός ή κάτι που συμβαίνει μόνο εδώ και άλλα μαγαζιά αντιμετωπίζουν παρόμοια προβλήματα.
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Τις εποχές που ήμουν ενεργός δεν είχε συμβεί ποτέ τίποτα πάντως. Αν έχουν αλλάξει τα πράγματα δεν γνωρίζω.
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τις εποχές που ήμουν ενεργός δεν είχε συμβεί ποτέ τίποτα πάντως. Αν έχουν αλλάξει τα πράγματα δεν γνωρίζω.

είπαμε λίγο πολύ σε όλα τα μαγαζιά συμβαίνουν τα απρόοπτα της αστυνομίας.......

κάποτε είμασταν στον Πρίγκηπα ξημερώματα :grin: έκανε ντου η αστυνομία,πετάχτηκε έξω ο ιδιοκτήτης έβγαλε άδειες,χαρτιά σκατά όλα νόμιμα.....δεν περνάει ούτε 1 ώρα ξανά οι τσέοι για έλεγχο :jerking: :jerking:

Εεεεε δεν βρήκαν τίποτα για 2η φορά που τους επισκέφθηκαν και έφυγαν άπραχτοι......είναι καθημερινό φαινόμενο γι'αυτά τα μαγαζιά :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom