Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
71
Like
107
Πόντοι
0
Φίλε μου, πόσες φορές την ημέρα?

Πέρασμα από Fuego. Ευγενεστατοι οι άνθρωποι στο μαγαζί. Είχε κοπέλες λίγο πιο μεγάλης ηλικίας εκείνη την ημέρα, εγώ παίζω μπάλα σε εικοσαρες. Γενικά καλά πέρασα, δεν έκανα κάτι με κάποια, γιατί εγώ δεν το έψησα, μόνο κουβέντα και δεν έφαγα πολλά χρήματα. Θα ξαναπροτιμηθει.
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
245
Πόντοι
21
Πέρασμα από Fuego. Ευγενεστατοι οι άνθρωποι στο μαγαζί. Είχε κοπέλες λίγο πιο μεγάλης ηλικίας εκείνη την ημέρα, εγώ παίζω μπάλα σε εικοσαρες. Γενικά καλά πέρασα, δεν έκανα κάτι με κάποια, γιατί εγώ δεν το έψησα, μόνο κουβέντα και δεν έφαγα πολλά χρήματα. Θα ξαναπροτιμηθει.
20αρες που θα βρεις σε κωλομπαρα?Δεν υπαρχουν αυτες οι ηλικιες που λες.....οσες εχουν μεινει ειναι απο 30 και πανω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
11
Like
17.455
Πόντοι
3.796
Πέρασμα από Fuego. Ευγενεστατοι οι άνθρωποι στο μαγαζί. Είχε κοπέλες λίγο πιο μεγάλης ηλικίας εκείνη την ημέρα, εγώ παίζω μπάλα σε εικοσαρες. Γενικά καλά πέρασα, δεν έκανα κάτι με κάποια, γιατί εγώ δεν το έψησα, μόνο κουβέντα και δεν έφαγα πολλά χρήματα. Θα ξαναπροτιμηθει.
Ρε παιχταρα ,μέχρι αυτά που έκανες έπιασες ταβάνι στο φουεγκο .
Σε κωλομπαρο πηγες όχι σε μπουρδέλο .τι παραπάνω νομίζεις ότι θα κάνεις ;
Άκου εκεί ,εγώ δεν το εψησα..το παίζεις και δύσκολος πρόσεχε γιατί το ψάρι ψήνεται και από τις δύο μεριές και εσένα ακόμα σε είχαν στο αλεύρι .
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
173
Like
292
Πόντοι
21
Μάγκες, από το you and me μία Θεία ξανθιά 55αρα μάλλον Αλβανιδα τι φάση...? Ξέρετε αν παίζει μπάλα έξω από το μαγαζί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom