Νέα

Κωλόμπαρα στην Πάτρα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lykos1072
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 90K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
το Manhattan είναι ένα μικρό μαγαζάκι κανα δεκάλεπτο εξω απο το κέντρο της Πάτρας με το αμάξι.Αν ρωτήσεις εναν ταξιτσή θα σου πεί.οχι τίποτα σπουδαίο μαγαζι καλο απλα.

Ειναι ευκολο να δωσεις οδηγιες μηπως το επισκεφτω συντομα? :p (Θα παω με αμαξι :p)

Kολομπαρο ειναι ε? εχει χορους κτλ? / τιμες?
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
η πατρα εχει κολομπαρα κανα δυο.το πατρα παλας ειναι απατη και δινεις αλλα δεν παιρνεις.περιπολια καντε εκει στα στενα των ξενοδοχειων στο λιμανι και αμα πετυχετε καμια κολομπαρτζου αρπαξτε την ευκαιρια.επισης στα ξενοδοχεια στο λιμανι μπειτε μεσα χυμα και ρωτηστε αμα παιζει καμια πουτανα στο χυμα τον θυρωρο.παρτε και μια εφημεριδουλα της πατρας(τοπικη)και τσεκαρετε τα μασαζ.παιζει να πετυχετε amateur κολλ γκιρλ.εν τελοις αγ.νικολαου παιζει παρα πολυ μουνι διαθεσιμο για μαγικες νυχτες.
 

ddros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ακούσει για ενα μαγαζί που λέγεται ροκ  .ξέρει κανείς για αυτο και τι παίζει και που ακριβώς είναι;
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες επειδή βλέπω εδώ και καιρό ότι σκίζεστε, έχω να κάνω μία ενημέρωση για την Πάτρα. Τρία ολόκληρα χρόνια την έχω γυρίσει με τον κολλητό μου και έχουμε ψάξει κυριολεκτικά ΤΑ ΠΑΝΤΑ όσο αναφορά σε κωλόμπαρα, μπουρδέλα, πιάτσες και στριπτιτζάδικα.

ΠΙΑΤΣΕΣ: Έχω ακούσει και έχω διαβάσει ότι κατά καιρούς, ένα βράδυ που ‘βρεχε κλπ κάποιοι έχουν πετύχει πιάτσες και μαλακίες. Λοιπόν, μπορώ να σας υπογράψω υπεύθυνα ότι στην Πάτρα πιάτσες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ: 1) Luna. Λεωφόρος Ελευθερίου Βενιζέλου έναν ή δυο δρόμους πάνω από την Κορίνθου.
2) Marakes-Βρχανέικα. Πάρτε το δρόμο τον παραλιακό και θα το δείτε στο αριστερό σας χέρι.
Κάτι άλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΧΩΝΕΥΤΕ ΤΟ.

ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ: Μάγκες από μπουρδελάκια μόνο ότι βρείτε στο Γλαύκο και δίπλα από το deco. Κολλητά με την ψαροταβέρνα πάνω στην παραλιακή.

ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ:
1) Ξανθή - Γούναρη&Αγ Ανδρέου
2) MUST Pub - Αγ Ανδρέου&Κανάρη
3) Νατάσα - Πλατεία Βορείου Ηπείρου
4) Patras Palace – Αγ Ανδρέου&Γούναρη
5) Φανάρι Φως – Κορίνθου (στην αρχή λίγο αφού στρίψετε από την λεωφόρο Ελ Βενιζέλου)
6) Αριζόνα – Πλατεία Ομόνοιας
7) Mercedes – Ρήγα Φεραίου&Μιαούλη (ή Ρήγα Φεραίου&Τσαμαδού-ένα τετράγωνο είναι)
8) Porto – Επί της παραλιακής λίγο πριν τα VESO.
9) Μανχάτταν – Είναι έξω από την Πάτρα στο ύψος του Γλαύκου αλλά χαμηλά κάπου στα όρια Λεύκας/Οβρυάς. Ρωτήστε κανάν ταρίφα.
10) Star Café (Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) – Κορίνθου μεταξύ Τριών Ναυάρχων και Κοραή
11) Café Δεσμός ( Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) Στο στενό μεταξύ Γούναρη και Κανάρη στο ύψος της Αγ Ανδρέου
12) Είναι ακόμα ένα σχετικά καλό και εξακριβωμένο κωλόμπαρο επί της παραλιακής μεταξύ Γούναρη και Βότση. Κάνει μπαμ έχει κόκκινη/βυσσινή πινακίδα. Απλά δε θυμάμαι όνομα.
13) Μικρό Παρίσι στην περιοχή Μαρούδας προς το ΤΕΙ αλλά δεν ξέρω ακριβή τοποθεσία. ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξέρουν οι ταρίφες. Μην ντρέπεστε να ρωτήσετε! Και αυτοί κωλομπαράδες είναι κατά 99%
14) Υπάρχουν άλλα 2 προς Βραχνέικα αλλά δεν τα έχω εξακριβώσει. Αν ξεχνάω κάτι προσθέστε το αλλά δε νομίζω να χρειάζεται. Έδωσα αρκετές επιλογές.

Σε πολλά από αυτά τα κωλόμπαρα οι πουτάνες δίνουν τηλέφωνο για να τις βρείτε έρθουν σπίτι σας ή να βρεθείτε σε ξενοδοχείο για γαμίσι. Οι περισσότερες ζητάνε από 80-100 ευρώ.  Θα βρείτε αρκετά καλές μαυρούλες, βουλγάρες και λιθουανέζες. Δε θα συγκεκριμενοποιηθώ γιατί δε θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση κάποιου μαγαζιού. Δοκιμάστε τα! Αξίζει τον κόπο και έχει και τον χαβαλέ του.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες επειδή βλέπω εδώ και καιρό ότι σκίζεστε, έχω να κάνω μία ενημέρωση για την Πάτρα. Τρία ολόκληρα χρόνια την έχω γυρίσει με τον κολλητό μου και έχουμε ψάξει κυριολεκτικά ΤΑ ΠΑΝΤΑ όσο αναφορά σε κωλόμπαρα, μπουρδέλα, πιάτσες και στριπτιτζάδικα.

ΠΙΑΤΣΕΣ: Έχω ακούσει και έχω διαβάσει ότι κατά καιρούς, ένα βράδυ που ‘βρεχε κλπ κάποιοι έχουν πετύχει πιάτσες και μαλακίες. Λοιπόν, μπορώ να σας υπογράψω υπεύθυνα ότι στην Πάτρα πιάτσες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ: 1) Luna. Λεωφόρος Ελευθερίου Βενιζέλου έναν ή δυο δρόμους πάνω από την Κορίνθου.
2) Marakes-Βρχανέικα. Πάρτε το δρόμο τον παραλιακό και θα το δείτε στο αριστερό σας χέρι.
Κάτι άλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΧΩΝΕΥΤΕ ΤΟ.

ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ: Μάγκες από μπουρδελάκια μόνο ότι βρείτε στο Γλαύκο και δίπλα από το deco. Κολλητά με την ψαροταβέρνα πάνω στην παραλιακή.

ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ:
1) Ξανθή - Γούναρη&Αγ Ανδρέου
2) MUST Pub - Αγ Ανδρέου&Κανάρη
3) Νατάσα - Πλατεία Βορείου Ηπείρου
4) Patras Palace – Αγ Ανδρέου&Γούναρη
5) Φανάρι Φως – Κορίνθου (στην αρχή λίγο αφού στρίψετε από την λεωφόρο Ελ Βενιζέλου)
6) Αριζόνα – Πλατεία Ομόνοιας
7) Mercedes – Ρήγα Φεραίου&Μιαούλη (ή Ρήγα Φεραίου&Τσαμαδού-ένα τετράγωνο είναι)
8) Porto – Επί της παραλιακής λίγο πριν τα VESO.
9) Μανχάτταν – Είναι έξω από την Πάτρα στο ύψος του Γλαύκου αλλά χαμηλά κάπου στα όρια Λεύκας/Οβρυάς. Ρωτήστε κανάν ταρίφα.
10) Star Café (Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) – Κορίνθου μεταξύ Τριών Ναυάρχων και Κοραή
11) Café Δεσμός ( Χωρίς να είναι εξακριβωμένο κωλόμπαρο) Στο στενό μεταξύ Γούναρη και Κανάρη στο ύψος της Αγ Ανδρέου
12) Είναι ακόμα ένα σχετικά καλό και εξακριβωμένο κωλόμπαρο επί της παραλιακής μεταξύ Γούναρη και Βότση. Κάνει μπαμ έχει κόκκινη/βυσσινή πινακίδα. Απλά δε θυμάμαι όνομα.
13) Μικρό Παρίσι στην περιοχή Μαρούδας προς το ΤΕΙ αλλά δεν ξέρω ακριβή τοποθεσία. ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξέρουν οι ταρίφες. Μην ντρέπεστε να ρωτήσετε! Και αυτοί κωλομπαράδες είναι κατά 99%
14) Υπάρχουν άλλα 2 προς Βραχνέικα αλλά δεν τα έχω εξακριβώσει. Αν ξεχνάω κάτι προσθέστε το αλλά δε νομίζω να χρειάζεται. Έδωσα αρκετές επιλογές.

Σε πολλά από αυτά τα κωλόμπαρα οι πουτάνες δίνουν τηλέφωνο για να τις βρείτε έρθουν σπίτι σας ή να βρεθείτε σε ξενοδοχείο για γαμίσι. Οι περισσότερες ζητάνε από 80-100 ευρώ.  Θα βρείτε αρκετά καλές μαυρούλες, βουλγάρες και λιθουανέζες. Δε θα συγκεκριμενοποιηθώ γιατί δε θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση κάποιου μαγαζιού. Δοκιμάστε τα! Αξίζει τον κόπο και έχει και τον χαβαλέ του.

σωστος ο φυλος προσθετω στα κωλομπαρα το αβανταζ,ειναι διπλα απο το patras palace..........
απο εθνικοτητες προσθετω ρουμανες και λεττονες!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
για το αβαντάζ δεν είμαι σίγουρος. μια φορά που έκατσα δεν παίχτηκε τίποτα απολύτως. όντως δουλεύουν αλλοδαπές αλλά μου φάνηκε καθαρά παρακμιακό ελληνάδικο άφτερ. αλλά τσεκάρετέ το, δεν χάνετε και κάτι. stevegr σωστός για τις λετονές!!! :rockon: τις είχα ξεχάσει, σόρρυ ;)
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
για το αβαντάζ δεν είμαι σίγουρος. μια φορά που έκατσα δεν παίχτηκε τίποτα απολύτως. όντως δουλεύουν αλλοδαπές αλλά μου φάνηκε καθαρά παρακμιακό ελληνάδικο άφτερ. αλλά τσεκάρετέ το, δεν χάνετε και κάτι. stevegr σωστός για τις λετονές!!! :rockon: τις είχα ξεχάσει, σόρρυ ;)

φυλε παιζει πολυ και το αβανταζ σου το λεω συγουρα,ολες πουτανιτσες ειναι εκει μεσα,δινουν τηλεφωνο για γαμισι,ξερω πρωσοπικα πολυ καλα και ενα απο τα πουτανιδια που δουλευει μεσα...............
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
21
Like
454
Πόντοι
31
alex απολυτα ψαγμενο σε βρισκω και μ' αρεσεις  :sunglasses:

Παιζει τιποτα Φιλοποιμενος μεταξυ Κορινθου και Κανακαρη αριστερη πλευρα του δρομου? Οχι τιποτα αλλο αλλα χθες πετυχα εκει δυο μανουλια με το τηλεφωνο στο χερι (εναλλαξ εξω απο τη πορτα του μπαρ), με υποπτα χαρακτηριστικα (...και βλεμματα).

Για ψωνισμα δεν υπαρχει στα σιγουρα ε? και ειχα ακουσει κατι φημες για Πλατεια Ολγας.

Πολη με λιμανι και να μην εχει ...scene.Μονο στην Ελλαδα συμβαινουν αυτα.
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
jonboy για αυτό που λες Φιλοποιμενος μεταξυ Κορινθου και Κανακαρη δεν έχω ιδέα αλλά υπόσχσομαι να το τσεκάρω σύντομα και να αναφέρω! για πλατεία όλγας ό,τι άκουσες είναι μούφες. όσο για το "πόλη με λιμάνι και να μην έχει ...scene" ας μην το σχολιάσω. να σου πω μόνο ότι πριν κάτι χρόνια (πρόσφατα σχετικά) ήταν γεμάτη πιάτσες και μπουρδέλα στο κέντρο και τα κλείσανε επειδή οι κάτοικοι θεωρούσαν ότι ήταν κοντά σε κάποια εκκλησία που έχει εκεί και αυτό αποτελούσε προσβολή για την πόλη τους. τι να πεις... :jerking: ... επίσης και για κάτι call-girls και πιάτσες που λένε ότι υπήρχανε πριν σχετικά λίγο καιρό, τις μαζέψανε και τις διαολοστείλανε (σύμφωνα με φήμες και ό,τι διαβάζω εδώ μέσα, κάτι έγκυρο επί του θέματος δεν ξέρω κ εγώ).anyway... για οτιδηποτε νεότερο ξαναστέλνω.
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
21
Like
454
Πόντοι
31
Αν θυμαμαι σωστα το ελεγαν Club Tropicana.

Παντως για cg ειχα παρει μια τοπικη εφημεριδα (την ΓΝΩΜΗ) και στις γνωριμιες ειχε μια καταχωρηση που παρεπεμπε σε local (και μαλλον amateur) cg, ομως δεν καλεσα.

Οσο για πιατσες, οσο ημουν κατω σε διαβεβαιω γυρισα ολο το κεντρο και περιξ αυτου αλλα χωρις αποτελεσμα.

Η φαση...οταν περασα απο τις "παλιες μπουρδελογειτονιες", Τσαμαδου, Σαχτουρη, κτλπ απο τον παραδρομο που παει παραλληλα στην Οθ.Αμαλιας  ;) με παιρνει κυριολεκτικα απο πισω (φοβομουν μη τρακαρουμε) ενας τυπας μεχρι Γουναρη και Κορινθου (ΙΚΑ) οπου στο φαναρι γυριζει και μου κανει νοημα με ματι, γλωσσα κτλπ μια ξελιγωμενη αδερφω κοινως

καταλαβε η λουγκρα τι εψαχνα και μυριστηκε ψητο χαχα.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Αν θυμαμαι σωστα το ελεγαν Club Tropicana.

Παντως για cg ειχα παρει μια τοπικη εφημεριδα (την ΓΝΩΜΗ) και στις γνωριμιες ειχε μια καταχωρηση που παρεπεμπε σε local (και μαλλον amateur) cg, ομως δεν καλεσα.

Οσο για πιατσες, οσο ημουν κατω σε διαβεβαιω γυρισα ολο το κεντρο και περιξ αυτου αλλα χωρις αποτελεσμα.

Η φαση...οταν περασα απο τις "παλιες μπουρδελογειτονιες", Τσαμαδου, Σαχτουρη, κτλπ απο τον παραδρομο που παει παραλληλα στην Οθ.Αμαλιας  ;) με παιρνει κυριολεκτικα απο πισω (φοβομουν μη τρακαρουμε) ενας τυπας μεχρι Γουναρη και Κορινθου (ΙΚΑ) οπου στο φαναρι γυριζει και μου κανει νοημα με ματι, γλωσσα κτλπ μια ξελιγωμενη αδερφω κοινως

καταλαβε η λουγκρα τι εψαχνα και μυριστηκε ψητο χαχα.

:2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Γνωστός με είχε ενημερώσει ότι πάιζουν μόνο αραπίνες εκεί.
Τουλάχιστον πριν λίγους μήνες.
τι???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ποιος το ειπε αυτο,φερτο μου εδω!
σε δουλευε,δεν παιζουν αραπινες εκει μακαρι να ειχε.................εκει που σου λεω εχει ενα μπουρδελο πανω απο το μπαρ λιμανακι............φερνει κοπελες απο ανατολικο μπολ(βλεπε ρωσσια,ουκρανια,μολδαβια,τσεχια,ουγγαρια,ρουμανια,βουλγαρια)
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
κάνω μια ενημέρωση όπως και υποσχέθηκα. jonboy τσέκαρα αυτό που μου είπες. λοιπόν στην οδό Φοιλοποίμενος ανάμεσα από Κορίνθου και Κανακάρη υάρχει άλλο ένα κωλόμπαρο που δεν είναι στη λίστα που είχα ποστάρει. λέγεται Copa Cabana και έχει μιλφάκια και κανά 2 πιο νέες καλές. ίσως είναι και το ακριβώς απέναντι που λέγεται Δαναϊδες, κάπως έτσι αλλά κρατάω μια επιφύλαξη καθώς δεν πήγα. μην του βγάλουμε και φήμη χωρίς να ισχύει. οπότε μέχρι στιγμής έχουμε ένα καινούργιο, το Copa Cabana. αυτά προς το παρόν.
 

pony7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
re paideia kana swsto kolomparo stin patra twra paizei pou theloume na pame???
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λογω δουλειας ειμουνα στην πατρα ολο το χειμωνα και απο κωλομπαρα γνωρισα το patra palace, το ΞΑΝΘΗ και το αβανταζ..το πρωτο αξιζει να πας απλα να πιεις ενα ποτο και να φυγεις δεν κανει βιζτες το μαγαζι παρα μονο χορο και τα γνωτα,το ξανθη παλι παιδια χειροτερο μαγαζι δεν εχω ξαναδει βρομαει μια μουχλα μεσα σου ερχετε να κανεις εμετο ασε που τα σκαμμπο στο μπαρ ειναι πολυ χαμηλα και ισα ισα που βλεπεις την μπαροβια απο μεσα χεχεχε το αβανταζ παλι ειναι ηπιων τονων δηλαδη δε σου τη πεφτουνε χυμα οπως στα αλλα μονο αν κανεις εσυ κινηση και ποιασεις το μπλα μπλα κατι μπορεις να κανεις,θυμαμαι που δουλευε απο μεσα στο μπαρ και μια πουσταρα για πολυ γελιο μιλαμε  :tits2: :tits2: :tits2:
 

dreico333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι θα γινει με την πόλη μας ρε παιδια??? Εχει κανα κολώμπαρο της προκοπης?? Ξέρετε κάποιο νέο έχετε ακούσει κάτι??? Ειμαι όλο αυτια!
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Φυσικά και έχει η Πάτρα πονηρά μπαράκια...είναι δυνατόν να μην έχει?

Απλά θέλει λίγο ψάξιμο και να πάτε στα μπάρ ΚΑΙ εκτός κέντρου πόλης.
Είναι πιο ήσυχα και απόμερα και επομένως γίνεται το όποιο παιχνίδι, με μεγαλύτερη ασφάλεια και διακριτικότητα.

Πάντα όμως θα χρειαστεί να έχετε μαζί σας , τουλάχιστον στην αρχή , κάποιον θαμώνα των ιδρυμάτων , ώστα να <<ανοίξουν>> οι πόρτες...

Χύμα στο κύμα δεν θα βρείτε τίποτα όμως ...
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ενημερώνω τη λίστα που είχα στείλει με τα εξής που έχω να προσθέσω:

1) water moon, στο στενάκι μεταξύ Γούναρη και Κανάρη (Μπορεί να είναι και η ίδια η οδός Κανάρη τελικά) και το ακριβώς δίπλα

2) επίσης , στην οδό Αγ Τριάδος έχει άλλα 3 εκ των οποίων εξακριβωμένα είναι τα 2 και μάλιστα έχουν και πολύ καλά μουνιά. όπως ανεβαίνετε τη Βενιζέλου, στρίβετε αριστερά. δυστυχώς δε θυμάμαι ονόματα αλλά κάνουν μπαμ και τα 3.

άντε.. και καλή τύχη, μάγκες.
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
μόλις πέρασα από τις κλασικες κωλομπαροπεριοχές/πουτανοπεριοχές. είδα ότι ανοίγει καινούργιο στριπτιτζάδικο μάγκες!  Γούναρη κ Αγ Ανδρέου, ακριβώς απέναντι από τα "μπαρ-καφέ" που λέγονται "Δεσμός" και "Water Moon". Η ταμπέλα έγραφε Moolin Rouge Strip Club. Είναι ακόμα υπό κατασκευή και λοιπές προετοιμασίες μάλλον μιας και είδα ότι η είσοδος δεν ήταν ανοιχτή και υπήρχαν παραπεταμένα χαρτόνια και μαδέρια αλλά απ'ό,τι φαίνεται είναι όλα έτοιμα για να ανοίξει πολύ σύντομα. Ας ευχηθούμε καλή αρχή και ας ελπίσουμε επιτέλους θα έρθει κάτι καλό στην Πάτρα που έχει πέσει τόσο τα τελευταία χρόνια. Θα το ποστάρω και σε άλλη ενότητα για να το δει περισσότερος κόσμος.

Υ.Γ. αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ή αν κάποιος κάνει μια αναγνωριστική με το που ανοίξει το strip club ας ενημερώσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom