Νέα

Κωλόμπαρα στην Πάτρα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lykos1072
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 90K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KingInHell

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι παίζει τώρα τύποι ψέματα θα σας πω, γενικά κασπερ περιοχή πολύ μπραβιλίκι και κλίκα και δεν γουστάρω οπότε δεν πατάω
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Ωωωωω κι εγω τα μπραβιλικια και ολη αυτη τη συμπεριφορα "μαγκια κλανια" δεν τα μπορω καθολου. Πρεπει να συσπειρωθουμε να δουμε τι τελικα υπαρχει στην Πατρα.
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
αλασκα η φαναρι λεγεται στη κορινθου είναι σκετο καλντεριμι,αν και εχω πετυχει κομματια καλα
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Δεν ξέρω τι παίζει τώρα τύποι ψέματα θα σας πω, γενικά κασπερ περιοχή πολύ μπραβιλίκι και κλίκα και δεν γουστάρω οπότε δεν πατάω
αστο εκει τυπε είναι μαζεμένα όλα τα μπραβιλικια της πατρας
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Εγω μια φορα που πηγα σεταρισμενοσ να δωσω κάτι, με 4 ποτάκια τον εδωσα στην σκαλα για στοματικο σε μια μεσόκοπη. μια αλλη που μου αρεσε ήθελε κατοσταρικο για σεξ. δεν ειδα κανενα μπραβιλικη και με κερασαν και ενα ποτο. χωρις να εχω ξαναπάει.
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
δεσμο εχει παει κανεις τελευταια?εχει τπτ καλο?
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Αδερφε γενικα στο δεσμο γινεται τιποτα, ή για χαμουρεματακι και τιποτα αλλο?
Με κανα 2 ποτα επιτοπιο φραπεδακι, με 20 πιπα στην σκαλα,με40 γαμησι στο παταρι,με 70 την παιρνεις και φευγεις για μια ωρα.....ουτε μπραβιλικια ουτε μαλακιες..απλα πραγματα ,μην ακουτε ασχετους....απλα οι γκομενες ειναι μπαζα κατα 95%....
 

avanotos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές! Έχω σκαλώσει με κάτι Ρουμάνες στο fb που δουλεύουν στην Πάτρα και στις γύρω περιοχές σε μαγαζιά που μοιάζουν με κωλομπαρα αλλά θέλω τις γνώσεις σας για να το βεβαιωσω.. Ξέρει κανείς λοιπόν τι παίζει με mavri thalassa , s.o.s. , και γενικά με τα μπαρ στην περιοχή; Ευχαριστώ!!
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου στειλε μου στο εμαιλ vavats8@gmail.com να σε ενημερωσω με οτι ξερω
 

KingInHell2

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2018
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
τυποι μην τσιμπάτε με τον μιναρα που την ειδε νταβαντζης από το διαδυκτιο
και κομπίνα να μην είναι ζητάει 20ευρα για υποτιθέμενα κομμάτια των 40
εδώ η φάση είναι αλληλεγγύη, όποιος έχει ινφο και ζητάει φράγκα να τρώει πόδι απλά.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Αχαχαχα επαιξε τετοια φαση??? Οτι να ναι!
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Φανταζομαι εχεις βαρεθει να λαμβανεις μηνυματα με δωρεαν πληροφοριες οποτε αυτο λογικο ειναι να σου κανει εντυπωση
 

harp

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες στο αβαντάζ παίζει τίποτε? Γνωρίζει κανείς κάτι?
 

KingInHell2

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2018
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Φανταζομαι εχεις βαρεθει να λαμβανεις μηνυματα με δωρεαν πληροφοριες οποτε αυτο λογικο ειναι να σου κανει εντυπωση
καλά μαλάκας είσαι; τι ρωτάω θα μου πεις, όλο το νήμα αυτό ακριβώς δεν αποσκοπεί ρε ψόλα; τις δωρεάν πληροφορίες και την αλληλεγγύη μεταξύ τύπων
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
παιδες για μενα η σιγουρη κατάθεση ειναι Δεσμός και Φανάρι απο αυτά που γνωρίζω. Εάν υπάρχει κάτι αλλο δωστε τα φώτα σας.Επισης ψαχνω και για μαυρούλα με επιδόσεις.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Φαναρι τυπε, επειδη το εχω τιμησει, ειναι σιγουρακι. Με ενα σαρανταρι και λιγο παζαρι, πηδας στα καναπεδακια πισω. Το θεμα ειναι κατα ποσο εχεις διαθεση να βαλεις το πουλι σου σε gilf σαπιο και πιθανοτατα παχουλο. Παντως κατα περιοδους εχουν περασει καποια διαμαντακια.
ΥΓ: για σιγουρη καταθεση συνισταται και η ονειροπαγιδα, στο λιμανι, που ειναι λιγο τσιμπημενο, αλλα εχει καβαντζα και πιο αξιοπρεπη τεμαχια. 
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
για το ρεφρεν  και το mayo στη γουναρη.παιζει τιποτα?
 

arisaris2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε καμία πληροφορία για ένα γωνιακό μαγαζάκι αγ Ανδρέου και βοτση; το mayio τι παίζει εκει;
 
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Dunhil bar Πάτρα η Λουτσία από Τσεχία φοβερό μουνι σαν μοντελο κάνει ακριβές βίζιτες αλλά αξίζει πολύ δυνατά γαμησια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom