Νέα

Κωλόμπαρα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 51K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε είναι έξω απο τα Χανιά..Στο δρόμο οπως πας για Πλατανιά,μετά το Jumbo και πριν φτάσεις στο mambo(αν ξέρεις) στα αριστερά σου....
Ακριβώς ακριβώς δεν ξέρω να σου πω.....
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Το καλοκαιρι που ημουν χανια το playboy δεν υπηρχε καθολου. Ουτε κλειστο ουτε ανοιχτο...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Το καλοκαιρι που ημουν χανια το playboy δεν υπηρχε καθολου. Ουτε κλειστο ουτε ανοιχτο...
Μια χαρα υπηρχε....

καλοκαιρι σιγουρα ανοιχτο, τωρα δεν ξερω...

200-300 μετρα μετα τη bmw einai
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ρε μάγκες άκουσα από  συναγωνιστή μια πληροφορία για κωλόμπαρο τα Αστέρια,κάπου στη Σούδα,αλλά προς το βουνό λέει.Είχε πάει πέρυσι και θυμόταν ότι από Σούδα κάπου ανεβαίνεις προς τα πάνω και το βρίσκεις.Ξέρει κανείς λεπτομέρειες???
 

eteos

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
gia sas pedia!!!!!!!!!! mipos xeri kanis tipota gia kapio kolomparo pu to afentiko tu to lene grigori???? exi kai spiti kanonika me ginekes ektos to mpar!!!!! exo akusi oti pezi kalo pragma eki!!!!! mpori kapios na voithisi!?!?!?!?!?!?!?!?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Αγαπητοί κωλομπαράδες της Κρήτης,μόλις επέστρεψα από το L AMORE,το οποίο βρίσκεται στο κέντρο της πόλης,όπου και πέρασα το βράδυ μου μ'ένα καινούριο (όπως μου δήλωσε) τεμάχιο ονόματι Άννα,εκ Πολωνίας.Από φάτσα όχι κάτι το ιδιαίτερο,αλλά τα 4αρια φυσικά βυζιά  :tits: της όλα τα λεφτά :cum:.Ήταν η πρώτη μου φορά στο μαγαζί και απ'ότι έκοψα κίνηση παίζανε 3 μαύρες,2 αλβανίδες,η Ζανέτ και η πολωνέζα Άννα.Τα ποτά μου φάνηκαν εντάξει,αν και πήρα μόνο 2 δικά μου :idiot:.Η κοπέλα δεν μιλούσε καλά ελληνικά αλλά ήξερε να σε κάνει να περάσεις καλά :2funny:.Μετά το πρώτο ποτό που την κέρασα,μεταφερθήκαμε στους (αρκετά μικρούς,θα έλεγα) καναπέδες,όπου με άρχισε στα γλωσσόφιλα χωρίς όμως ν'ακουμπάει την επίμαχη περιοχή.Καταλαβαίνω ότι απαιτήται ένα ποτό ακόμη για να φθάσει κι εκεί.Και όντως μετά το τρίτο ξεκίνησε το φραπέ με καλαμάκι,αποκαλύπτωντας ταυτόχρονα και τις απίστευτες βυζάρες της :pipa1: :tits2:.Μετά από  κανα 10λεπτο έντονης προσπάθειας(μιας και είχε προηγηθεί μια μπυροκατάνυξη στο σπίτι μου) ήρθε και το τέλος :dancing:.Γενικά καλή φάση,το μαγαζί σχεδόν άδειο και οι τιμές 10 το δικό σου και (12 το απλό ή 24 το σπέσιαλ) της γκόμενας.
 

eteos

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
kalimera pedia!!!! exume kamia pliroforia gia ton noti????? pezi tipota kalo eki????? pu vriskete akrivos??????ime kenurios sta xania kai den xero pola!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
kalimera pedia!!!! exume kamia pliroforia gia ton noti????? pezi tipota kalo eki????? pu vriskete akrivos??????ime kenurios sta xania kai den xero pola!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Ποιο noti ρε φίλε???δεν σε πιάνω :idiot:.Εξήγησέ μας τι ακριβώς ψάχνεις και ίσως μπορούμε να βοηθήσουμε ;)
 

Tolis1L

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί κωλομπαράδες της Κρήτης,μόλις επέστρεψα από το L AMORE,το οποίο βρίσκεται στο κέντρο της πόλης,όπου και πέρασα το βράδυ μου μ'ένα καινούριο (όπως μου δήλωσε) τεμάχιο ονόματι Άννα,εκ Πολωνίας.Από φάτσα όχι κάτι το ιδιαίτερο,αλλά τα 4αρια φυσικά βυζιά  :tits: της όλα τα λεφτά :cum:.Ήταν η πρώτη μου φορά στο μαγαζί και απ'ότι έκοψα κίνηση παίζανε 3 μαύρες,2 αλβανίδες,η Ζανέτ και η πολωνέζα Άννα.Τα ποτά μου φάνηκαν εντάξει,αν και πήρα μόνο 2 δικά μου :idiot:.Η κοπέλα δεν μιλούσε καλά ελληνικά αλλά ήξερε να σε κάνει να περάσεις καλά :2funny:.Μετά το πρώτο ποτό που την κέρασα,μεταφερθήκαμε στους (αρκετά μικρούς,θα έλεγα) καναπέδες,όπου με άρχισε στα γλωσσόφιλα χωρίς όμως ν'ακουμπάει την επίμαχη περιοχή.Καταλαβαίνω ότι απαιτήται ένα ποτό ακόμη για να φθάσει κι εκεί.Και όντως μετά το τρίτο ξεκίνησε το φραπέ με καλαμάκι,αποκαλύπτωντας ταυτόχρονα και τις απίστευτες βυζάρες της :pipa1: :tits2:.Μετά από  κανα 10λεπτο έντονης προσπάθειας(μιας και είχε προηγηθεί μια μπυροκατάνυξη στο σπίτι μου) ήρθε και το τέλος :dancing:.Γενικά καλή φάση,το μαγαζί σχεδόν άδειο και οι τιμές 10 το δικό σου και (12 το απλό ή 24 το σπέσιαλ) της γκόμενας.
Μια παράθεση για το κόστος των ποτών μόνο :
6 το δικό σου , 12 της κοπέλας
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ποιο noti ρε φίλε???δεν σε πιάνω :idiot:.Εξήγησέ μας τι ακριβώς ψάχνεις και ίσως μπορούμε να βοηθήσουμε ;)

Mαλλον ηπιες πολυ. Ο Νοτης ειναι ενας απο τους δυο ιδιοκτητες του μαγαζιου που τα επινες χτες  ;)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μάγκες,σήμερα περπατώντας άσκοπα στο κέντρο,πήρε το μάτι μου πίσω από τα ΚΤΕΛ,δύο (κωλο)μπαρ ονόματι Ρόδον και Ίλιον :sunglasses: :rolleyes:.Έχεις επισκεφθεί κανείς κάποιο από τα δύο :idiot: :think:.Γενικά η περιοχή μου φάνηκε πολύ παρακμιακή και μπορεί να παίζεται κάτι καλό εκεί :huh: :pipa1: :fuck2:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Μάγκες,σήμερα περπατώντας άσκοπα στο κέντρο,πήρε το μάτι μου πίσω από τα ΚΤΕΛ,δύο (κωλο)μπαρ ονόματι Ρόδον και Ίλιον :sunglasses: :rolleyes:.Έχεις επισκεφθεί κανείς κάποιο από τα δύο :idiot: :think:.Γενικά η περιοχή μου φάνηκε πολύ παρακμιακή και μπορεί να παίζεται κάτι καλό εκεί :huh: :pipa1: :fuck2:

Μονο αν εισαι γνωστος  :headbang: :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ρε μάγκες τις τελευταίες μέρες με ρωτάνε στη δουλειά  για ένα κωλόμπαρο που λέγεται DOLCE VITA αν ισχύει ότι εκεί παίζουν 20χρονα ρουμανάκια :idiot:.Ένας φίλος μου μου είπε ότι είναι κάπου στο κέντρο,αν και έκανα μια βόλτα πριν από λίγο,δεν το βρήκα :think:Μήπως το ξέρει κανείς αυτό το κατάστημα???Α! εντόπισα ένα άλλο που λεγόταν TRAFFIC,στο οποίο δούλευαν κατά τις 17:00 2 τεμάχια,το ένα μάλιστα αρκετά καλό όπως το έκοψα από μακριά.Μήπως ξέρουμε κάτι παραπάνω και γι αυτό :uglystupid:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
ΚΑΦΕ-ΜΠΑΡ ''ΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ'',στο Γεράνι.Μακράν το πιο παρακμιακό κωλόμπαρο που έχω πάει στην Κρήτη.Μια τσιγγανορουμάνα γύρω στα 28,μια βουλγάρα 40αρα,2 ελληνίδες 45+,2 μαυρούλες και κανα 2 χοντρές ακόμα :rockon: :rockon:.Πάντως γίνονται ωραία σκηνικά  :pipa1: :pipa2: :zfuck: κι έχει ένα χαβαλέ η όλη φάση
 

ilias_thes

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το Σάββατο άνοιξε το Playboy στο Κάτω Δαράτσο. Έχει πάει κανείς παλιότερα να μας πει τι παίζει??
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Παιδιά το Σάββατο άνοιξε το Playboy στο Κάτω Δαράτσο. Έχει πάει κανείς παλιότερα να μας πει τι παίζει??

Παλιότερα φίλε παιζόντουσαν ωραία σκηνικά :pipa1: :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:.Το θέμα είναι συνεχίζονται και σήμερα :rolleyes: :rolleyes:.Αλήθεια εκεί είναι Κάτω Δαράτσο ή Αγ.Απόστολοι :think:
 

A8hnaios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Aληθεια οτι στο dolce vita παιζουν κατι πολυ ωραια κομματια εκ ρουμανιας κατι αλβανιδες κ μια ουκρανεζα (ζυγουρα!)
πηγα το περασμενο σαββατο  ειχε μια ρουμανιτσα ξανθουλα ολο φωτια... μιλαγαμε αγγλικα ηξερε λιγα ελληνικα...
Τωρα που βρισκεται¨... Απεναντι απ την Αγορα των χανιων(κεντρο) οπως λεμε ομονοια εχει ενα δρομο δε θυμαμαι τ ονομα του εχει σκαλες κ ανεβαινεις πανω.. ειναι πριν το καφε  klock..  ;) εχει κ το μεδιυσα πισω απο την αγορα.. το playboy ειναι μετα την bmw  χανιων οπως πηγαινεις προς καλαμακι στο αριστερο σου χερι,πριν μια στροφη κατηφοριζει λιγο ο δρομος εκει..περσυ που ειχα παει γινοταν ο ΧΑΜΟΣ!  :tits2:  Φετος το καλοκαιρι το εβλεπα ανοικτο δε πηγα ..ακομα///

Eλπιζω να βοηθησα 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom