Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
842
Πόντοι
311
Τύπε αν θες μικρουλες τότε μάλλον βρίσκεσαι σε λάθος thread.
Επίσης εχε υπόψιν σου οτι Αθήνα οι αποστάσεις είναι κάπως μεγάλες. Πάντως το πιο κοντινό μαγαζί στο κέντρο είναι το Πιρουέτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Καλησπέρα παιδιά επειδή δεν είμαι από Αθήνα θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί που θα περάσω καλά
Τα έχουμε ξαναγράψει, ξεκινάς από "La luna" στη Μιχαλακοπούλου ή από "Χαλαρά" στην Κύπρου στο Περιστέρι. Είναι τα πιο "ασφαλή" μαγαζιά αν δεν είσαι μπασμένος στο σπορ
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
καλησπέρα έχει κάποιος πληροφορίες για strass
ενδιαφέρομαι να πάω σήμερα
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
καλησπέρα έχει κάποιος πληροφορίες για strass
ενδιαφέρομαι να πάω σήμερα
Όταν είχα πάει εγώ 3 χρόνια πριν ειχε 2 τυπισσες.Η μια ξανθιά χοντρούλα δε βλεποταν και άλλη μία μελαχρινή αρκετά σκιννυ που επίσης δεν έλεγε κάτι..Α νομίζω κάποτε ηταν και η Δώρα στο μαγαζί μια επίσης χοντρούλα μικρή σε ηλικία αλλά πάλι δεν έλεγε κάτι για εμένα πάντα..Αλλά άλλοι συναγωνιστές είχαν περάσει καλά..

γενιά πάντως είχε περιθώριο να προχωρήσουν από όσο θυμάμαι (σίγουρα σε φραπέ πίπα και μάλλον τέρμα μέσα είχε καβατζα)απλά εγώ δεν.
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
Όταν είχα πάει εγώ 3 χρόνια πριν ειχε 2 τυπισσες.Η μια ξανθιά χοντρούλα δε βλεποταν και άλλη μία μελαχρινή αρκετά σκιννυ που επίσης δεν έλεγε κάτι..Α νομίζω κάποτε ηταν και η Δώρα στο μαγαζί μια επίσης χοντρούλα μικρή σε ηλικία αλλά πάλι δεν έλεγε κάτι για εμένα πάντα..Αλλά άλλοι συναγωνιστές είχαν περάσει καλά..

γενιά πάντως είχε περιθώριο να προχωρήσουν από όσο θυμάμαι (σίγουρα σε φραπέ πίπα και μάλλον τέρμα μέσα είχε καβατζα)απλά εγώ δεν.
ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
καλησπέρα επισκεψη στο μαγαζι ( strass), τίποτα ιδιαίτερο
ίσως επειδή με βλέπανε πρώτη φορά, κέρασμα τη μελίσσα
πολύ καλό παιδί αλλά μέχρι εκεί
ελπίζω για κάτι καλύτερο στο μέλλον
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Καλησπέρα συναγωνιστές
Παίδες για Τρούμπα τι υπάρχει αυτόν το Καιρό ;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
καλησπερα ξερει κανεις τι παιζει στο aplo bar ειναι κοντα στο μετρο του αγιου Ιωαννη παιζει τιποτα μεσα στο μαζαζι εχει καμια καβατζα για γαμσι η εστω καμια πιπα
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Επειδή είδα ωραίες φωτό στα social media, αλλά έχω πλήρη άγνοια στο συγκεκριμένο σπορ, θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για το τι παίζει στο Απλό Μπαρ; Ευχαριστώ
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
842
Πόντοι
311
Επειδή είδα ωραίες φωτό στα social media, αλλά έχω πλήρη άγνοια στο συγκεκριμένο σπορ, θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για το τι παίζει στο Απλό Μπαρ; Ευχαριστώ
Πήγα μια φορά μες στο καλοκαίρι, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.
Εργαζόμενες τρείς, μια νταρντανα σκουρόχρωμη πίσω απ'την μπάρα που πιστεύω μας έχει όλους εδώ μέσα στο μπρα ντε φερ.
Μια χοντρούλα που όταν ήρθε να μου μιλήσει παραλίγο να βάλω τα γέλια γιατί είχε μια φωνή σαν να είχε ρουφήξει μπαλόνι με ήλιο.
Και μια μυστήρια που καθόταν σε ένα σκαμπό και έπαιζε με το κινητό της.
Με λίγα λόγια μακριά
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Πήγα μια φορά μες στο καλοκαίρι, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε.
Εργαζόμενες τρείς, μια νταρντανα σκουρόχρωμη πίσω απ'την μπάρα που πιστεύω μας έχει όλους εδώ μέσα στο μπρα ντε φερ.
Μια χοντρούλα που όταν ήρθε να μου μιλήσει παραλίγο να βάλω τα γέλια γιατί είχε μια φωνή σαν να είχε ρουφήξει μπαλόνι με ήλιο.
Και μια μυστήρια που καθόταν σε ένα σκαμπό και έπαιζε με το κινητό της.
Με λίγα λόγια μακριά
Το πιο κοροιδιλικι μπαρ στον πλανητη. Εκανε ντορο απο τα σοσιαλ και κατι βητα κατηγοριας μοντελακια μεχρι το 2017-2018. Μετα επεσε πολυ και τωρα ειναι νεκρο. Χαιρομαι πολυ γιατι τη μοναδικη φορα που πηγα ειχε πολυ τουπε το αφεντικο και οι δικες σου και αντεξα μια μπυρα. Τωρα βαραει μυγες και παρτε τα διααρχι μου. Ευχαριστω φιλε μου εφτιαξες τη μερα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
καλησπερα ξερει κανεις τι παιζει στο aplo bar ειναι κοντα στο μετρο του αγιου Ιωαννη παιζει τιποτα μεσα στο μαζαζι εχει καμια καβατζα για γαμσι η εστω καμια πιπα
Είναι ίσως το πιο πιροφοραδικο μπαρ που υπάρχει...δούλευε πριν λίγο καιρό έκει μία φίλη μου...Το όνομά της είναι Χαρά.... συγκεκριμένα πήγα δύο φορές μόνο και μόνο επειδή δούλευε αυτή... κέρασα ένα-δύο ποτά τη φίλη μου και λόγω γνωριμίας μας ήταν και πιο θερμή απέναντί μου ....Αλλά μη φανταστείς τίποτα περισσότερο από αγκαλίτσες μπλα μπλα και βλέμματα γεμάτα υποσχέσεις !!!!Ήταν και ένας δύο τύποι εκεί που κανονικά τους έγδαραν.... Η προσωπική μου άποψη είναι μακριά μακριά μακριά!!!!!!!! εκτός αν θες να δώσεις τα λεφτά σου χωρίς λόγο!!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Εισαι απλα Αρχηγος και ευτυχως που τα λες και εσυ μαπς και γλυτωσουμε κανεναν απο το γδαρσιμο. Δεν ειδες ετοιμοι οι Αρκουδιαρηδες στο Ρουα Ματ να τα φανε απο τους πιρφορους
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
281
Πόντοι
21
Θελω οποιος εχει τη καλοσυνη να μου πει ενα κωλομπαρο οπουδηποτε στην Αθηνα που με κανα 100αρικο και θα πιω κανα 2 ποτα θα κερασω 2 ποτα θα περασω καλα και θα γαμησω καμμια 45χρονη 50χρονη που να βλεπετε οχι μπαζο συγνωμη αν ζηταω πολλα και ευχαριστο εκ των προταιρων
 

Lagnias

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα
Το χαλαρα που ειναι στο Περιστέρι ???
Αξίζει να παει καποιος ???
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.640
Like
7.873
Πόντοι
1.056
Θελω οποιος εχει τη καλοσυνη να μου πει ενα κωλομπαρο οπουδηποτε στην Αθηνα που με κανα 100αρικο και θα πιω κανα 2 ποτα θα κερασω 2 ποτα θα περασω καλα και θα γαμησω καμμια 45χρονη 50χρονη που να βλεπετε οχι μπαζο συγνωμη αν ζηταω πολλα και ευχαριστο εκ των προταιρων
Θα σου πρότεινα το La Luna στα Ιλίσια, Μαιάνδρου 3 (παράλληλος της Μιχαλακοπούλου).
Έχει αρκετές γυναίκες, σε αυτές τις ηλικίες, και στην καβάντζα πας με 50 ευρώ συνήθως.
Με 100 που λες είσαι κομπλέ.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.640
Like
7.873
Πόντοι
1.056
Καλημερα
Το χαλαρα που ειναι στο Περιστέρι ???
Αξίζει να παει καποιος ???
Είναι στην οδό Κύπρου στο Μπουρνάζι. Νούμερο δεν θυμάμαι, αλλά αν ξεκινήσεις την Κύπρου από πλατεία Μπουρναζίου θα το δεις στα αριστερά, έχει φωτεινή πινακίδα που ξεχωρίζει.
Έχω πολύ καιρό να πάω, δεν ξέρω τι παίζει τώρα,αλλά στο παρελθόν έχω περάσει πολύ καλά εκεί.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Εισαι απλα Αρχηγος και ευτυχως που τα λες και εσυ μαπς και γλυτωσουμε κανεναν απο το γδαρσιμο. Δεν ειδες ετοιμοι οι Αρκουδιαρηδες στο Ρουα Ματ να τα φανε απο τους πιρφορους
Καλημερα
Το χαλαρα που ειναι στο Περιστέρι ???
Αξίζει να παει καποιος ???
Mε αυτα τα λεφτα στο Χαλαρα θα περασεις πασαλιδικα αρκει να διαβασεις λιγο πισω τις συμβουλες των γιγαντιαιων μορφων Womanholic, Masazonomaxos, El Papacito, Vyzolagnos kai Golemis
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom