Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Απλά πάντα μου άρεσουν οι κρεμπιέδες και ιδιαίτερα στις τσόντες όπου έψαχνα και ψάχνω μανιωδώς για κάποιον κρεμπιέ

Ο κρεμπίες σε τι αναφέρετε?Δώσε φώτα ρε συ Λουκ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Μα πεςκαι συ οτι επηρεαστηκες.οτι την ωρα που πηγες να γαμησεις μελη της creampie clan σου εβγαλαν με το ζορι την καποτα και σε βαλαν με το μαχαιρι στο λαιμο να ριξεις τον κρεμπιε :S :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Καλημέρα Συναγωνισταί  :hi: :hi:
Εντόπισα εχθές το βράδυ κάποιες παχύρευστες λευκοκίτρινες εκκρίσεις από την ουρήθρα. Κατά πάσα πιθανότητα είναι ή γονόρροια ή χλαμύδια απ'όσο έψαξα στο Διαδίκτυο.
Θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος προς τα που να κινηθώ για εξετάσεις πχ.Συγγρός ή σε κάποιον ιδιώτη ιατρό.
Επίσης κάποιος αν γνωρίζει το κόστος των φαρμάκων. Πχ. διάβαζα ότι χρειάζονται ενα εμβόλιο σε 2 δόσεις καθώς και ότι χορηγούνται κάποια αντιβιοτικά εκ του στόματος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων . . .  :hi: :hi:

Πριν πάρεις οποιαδήποτε αντιβίωση, θα πρέπει να κάνεις μια πλήρη (δηλαδή για αερόβια και αναερόβια) καλλιέργεια ουρηθρικού υγρού για να δεις ποιο είναι το μικρόβιο...Στο αντιβιόγραμμα που θα ακολουθήσει εφόσον αναπτυχθεί μικροοργανισμός, θα έχεις μια πλήρη γκάμα από αντιβιοτικά που το καταπολεμούν, οπότε μ΄αυτό πας στη συνέχεια σ΄έναν δερματολόγο ή παθολόγο και σου δίνει το κατάλληλο...Δε νομίζω κι εγώ ότι ειναι κάτι πολύ σοβαρό, αλλά γενικά μάγκες προσέχουμε...πόσω μάλλον όταν βρισκόμαστε με τατάνες....Την καλλιέργεια, την κάνεις σε οποιοδήποτε διαγνωστικό κέντρο, απλά ρώτα πριν πας για τιμές που αφορούν ιδιωτική πληρωμή, αφού πιθανολογώ από τα λεγόμενά σου ότι είσαι ανασφάλιστος...
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Μα πεςκαι συ οτι επηρεαστηκες.οτι την ωρα που πηγες να γαμησεις μελη της creampie clan σου εβγαλαν με το ζορι την καποτα και σε βαλαν με το μαχαιρι στο λαιμο να ριξεις τον κρεμπιε :S :S
Εγώ από την αρχή το είπα για να προλάβω διάφορους εξυπνάκηδες ότι αναλαμβάνω την πλήρη ευθύνη των πράξεων μου!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
Εγώ από την αρχή το είπα για να προλάβω διάφορους εξυπνάκηδες ότι αναλαμβάνω την πλήρη ευθύνη των πράξεων μου!!!

τυπε τελικα πηγες σε κανενα γιατρο ή περιμενεις με το μπλα μπλα στο site να δεις τι θα γινει?  :S
 

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
267
Like
3.436
Πόντοι
10.450
πριν 3 χρονια περιπου ειχα κατι αναλογο. Εκανα καλλιεργεια σπερματος κατοπιν επισκεψης σε ουρολογο. Ηταν ενα περιεργο μικροβιο "μοργανελλα - μοργανινη". Δεν ηταν απο σεξ παρολο οτι συνηθιζω να μου κανουν ακαποτες πιπες κατα κορον.
Σημειωτεον οτι η βλενοροια τσουζη στο κατουρημα.
Σε αφροδισιολογο η ουρολογο ολοταχως
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
σε γνωστα σπιτια φωκαιασ και φιλιππιδου πηγαινω     δεν μπορω να πω αλλες λεπτομερειες οι κοπελες ειναι γνωστες 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
μια συγκεγκριμενη κορασιδα μου κανει πολυ καλο ακαποτο τσιμπουκι 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom