Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Για την Φωτεινή λέω. Την άλλη δε την ξέρω.
Καλά Φωτεινή 2 3 πιστονιές βάρεσα .. έτσι για να φύγει η καύλα .. Το ξέρω φταίω δεν αντιλέγω. . Το θέμα είναι μην έχω κολλήσει τίποτα άλλα. . Χειρότεραααα!!
 

Killer Elite

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Καλά Φωτεινή 2 3 πιστονιές βάρεσα .. έτσι για να φύγει η καύλα .. Το ξέρω φταίω δεν αντιλέγω. . Το θέμα είναι μην έχω κολλήσει τίποτα άλλα. . Χειρότεραααα!!

Εεεεμ δεν ήπιες το εξτραδιξ σου φίλε μου ....
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πληρώνεις αν πας απόγευμα. Το λέω θα επιβαρυνθείς.
Αν πας πρωί δεν πληρώνεις για να σε δουν οι γιατροί. Από εκεί αν κάνεις εξετάσεις θα πρέπει για να μην της πληρώσεις
να τους δώσεις το ΑΜΚΑ σου εφόσον έχεις χαρακτηρισθεί ανασφάλιστος.

Αυτά είναι περαστικά. Να κάνεις εξετάσεις για HIV μετά από κάποιο διάστημα λέγοντας στους γιατρούς όλο το ιστορικό με τα ακόπατα
στα μπουρδέλα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
εγω τα εκοψα ολα ρε

εχω βρει κατι καλες τσοντουλες και οποτε εχω καυλες τραβαω μια και ειμαι κομπλε
εισαι ο καλυτερος και όπως λέει και ο ποιητης "..δε γαμώ γκωλο που χέζει και μουνι που κατουρεί,την επαίζω με το χέρι και την εχω καθαρή" :hi:

αλλο ενα βαρετό θρέντ για μυγγιαγιχτους έτερο που τον δωσαν ακάποτα και φοβούνται μη τσιμπήσαν κάνα Εμπολα ενω στα τόσα  "μερακλίδικα" θρέντ του σαιτ οι λεβέντες δεν ασχολούνται με σμν και μαλακίες
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
εισαι ο καλυτερος και όπως λέει και ο ποιητης "..δε γαμώ γκωλο που χέζει και μουνι που κατουρεί,την επαίζω με το χέρι και την εχω καθαρή" :hi:

αλλο ενα βαρετό θρέντ για μυγγιαγιχτους έτερο που τον δωσαν ακάποτα και φοβούνται μη τσιμπήσαν κάνα Εμπολα ενω στα τόσα  "μερακλίδικα" θρέντ του σαιτ οι λεβέντες δεν ασχολούνται με σμν και μαλακίες
Αν ο μυγιάγγιχτος συνεπάγεται αυτόν που προσέχει την προσωπική του υγιεινή τότε θα με χαρακτήριζα έτσι !!!  :)
 

Έρως

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2016
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ναί  :knockinb: :knockinb: ακαπό τάνα στο Μετάξι κ την κρεμπιέδιασα κιόλας. . .αλλά τελικά ξινά μου βγήκαν!!!!
Δεν πειράζει Λουκιανέ! Την επόμενη φορά θα είσαι καλύτερα προετοιμασμένος αφού φαίνεται πως γενικότερα έχεις τάση προς ρομαντικές ερωτικές συνευρέσεις. Εύχομαι καλή ανάρρωση!  :hi:
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Δεν πειράζει Λουκιανέ! Την επόμενη φορά θα είσαι καλύτερα προετοιμασμένος αφού φαίνεται πως γενικότερα έχεις τάση προς ρομαντικές ερωτικές συνευρέσεις. Εύχομαι καλή ανάρρωση!  :hi:
Είχα αγαπητέ Έρωτα, πλέον μόνο με σκουφί που σου κόβει πάνω από το 50% της αίσθησης αλλά δυστυχώς έτσι είναι η γαμημένη ζωή ότι προσφέρει μεγάλα ''ποσά'' ηδονής και καύλας είναι επικίνδυνο !!!  >:( >:( >:(
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Είχα αγαπητέ Έρωτα, πλέον μόνο με σκουφί που σου κόβει πάνω από το 50% της αίσθησης αλλά δυστυχώς έτσι είναι η γαμημένη ζωή ότι προσφέρει μεγάλα ''ποσά'' ηδονής και καύλας είναι επικίνδυνο !!!  >:( >:( >:(
Μύστη μου
Εχεις μεινει στην εποχή του τσίγκου
Οταν υπάρχουν κεβλαρ, ανθρακονηματα και ανθρακούχα ;)
 

Συνημμένα

  • DSC_0242.JPG
    DSC_0242.JPG
    314 KB · Εμφανίσεις: 81

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.135
Πόντοι
206
λουκιανε ο τροπος γραφης σου δειχνει συγκροτημενο ατομο,απο την αλλη πας και κρεμπεδιαζεις αρρωστιαρες στο μεταξι...
χωρις παρεξηγηση μηπως πας θολωμενος απο κανα ποτακι;;
οπως και να χει περαστικα και ανεβα κατηγορια,το μεταξι εχει χαλασει απ οταν γεμισε ισλαμοπιθηκους και πρεζονια
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλημέρα Συναγωνισταί  :hi: :hi:
Εντόπισα εχθές το βράδυ κάποιες παχύρευστες λευκοκίτρινες εκκρίσεις από την ουρήθρα. Κατά πάσα πιθανότητα είναι ή γονόρροια ή χλαμύδια απ'όσο έψαξα στο Διαδίκτυο.
Θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος προς τα που να κινηθώ για εξετάσεις πχ.Συγγρός ή σε κάποιον ιδιώτη ιατρό.
Επίσης κάποιος αν γνωρίζει το κόστος των φαρμάκων. Πχ. διάβαζα ότι χρειάζονται ενα εμβόλιο σε 2 δόσεις καθώς και ότι χορηγούνται κάποια αντιβιοτικά εκ του στόματος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων . . .  :hi: :hi:

Τύπε έχεις αυτοκτονικές τάσεις (ακάποτα με πουτάνα)? εδώ με γκόμενα που δεν την ξέρεις καλά και προφυλάσσεσαι  Πάντως μπράβο που ενημερώνεις συναθλητές για τις κοπέλες που πήγες !!!!! και φυσικά περαστικά, και ελπίζω να έβαλες λίγο μυαλό.
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
λουκιανε ο τροπος γραφης σου δειχνει συγκροτημενο ατομο,απο την αλλη πας και κρεμπεδιαζεις αρρωστιαρες στο μεταξι...
χωρις παρεξηγηση μηπως πας θολωμενος απο κανα ποτακι;;
οπως και να χει περαστικα και ανεβα κατηγορια,το μεταξι εχει χαλασει απ οταν γεμισε ισλαμοπιθηκους και πρεζονια
Δυστυχώς έπεσα σε αυτή την πλάνη σαν παιδί και εγώ αλλά το έχω μετανιώσει πικρά λίαν επιεικώς !!!!! :S :S
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Τύπε έχεις αυτοκτονικές τάσεις (ακάποτα με πουτάνα)? εδώ με γκόμενα που δεν την ξέρεις καλά και προφυλάσσεσαι  Πάντως μπράβο που ενημερώνεις συναθλητές για τις κοπέλες που πήγες !!!!! και φυσικά περαστικά, και ελπίζω να έβαλες λίγο μυαλό.
Σε ευχαριστώ πολύ συναγωνιστά . . .Δεν έβαλα λίγο αλλά πολύ. Ελπίζω να βοήθησα και άλλους μύστες εντός αλλά και εκτός των ''συνόρων'' του σάιτ !!!  :)
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
18
Like
9.531
Πόντοι
7.595
Το θέμα αγαπητέ είναι να μην κάνουμε ακάποτα γιατί ιδού τ'αποτελέσματα!!!

Δηλαδή τώρα κατάλαβες ότι δεν κάνουμε ακαποτο? Επειδή κόλλησες? Αν δεν κολλούσες δηλαδή θα το συνέχιζες?? Και κώλο ακά ρε φίλε?????? Ημαρτον!!!

Δεν πάτε καλύτερσ να παίξετε Ρωσσική ρουλέτα όπως στον "Ελαφοκυνηγό"?? Δηλαδή το HIV δεν το φοβήθηκες? Την Συφιλη? Την Ηπατίτιδα? Νομίζεις ότι μόνο χλαμύδια και βλεννόροια κολλάς?
Και μετά πας και κάνεις κ σχεσούλα κ κολλάς και την ανυποψίαστη γκομενά σου, που δεν θα φανταζόταν ποτέ ότι θα ήσουν τόσο αφελής κ τρελλός (και κάτι ακόμα αλλά δεν το λέω, ξέρεις τι εννοώ) οπου θα πηγαινες σε μπουρδέλα να γαμήσεις και μάλιστα ακάποτα!!!

Τι να πω?!?! Ευχομαι να βάλεις μυαλό γενικά και όχι απλά να λες "ποτε ξανά ακάποτο"!! Grow up....
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Δηλαδή τώρα κατάλαβες ότι δεν κάνουμε ακαποτο? Επειδή κόλλησες? Αν δεν κολλούσες δηλαδή θα το συνέχιζες?? Και κώλο ακά ρε φίλε?????? Ημαρτον!!!

Δεν πάτε καλύτερσ να παίξετε Ρωσσική ρουλέτα όπως στον "Ελαφοκυνηγό"?? Δηλαδή το HIV δεν το φοβήθηκες? Την Συφιλη? Την Ηπατίτιδα? Νομίζεις ότι μόνο χλαμύδια και βλεννόροια κολλάς?
Και μετά πας και κάνεις κ σχεσούλα κ κολλάς και την ανυποψίαστη γκομενά σου, που δεν θα φανταζόταν ποτέ ότι θα ήσουν τόσο αφελής κ τρελλός (και κάτι ακόμα αλλά δεν το λέω, ξέρεις τι εννοώ) οπου θα πηγαινες σε μπουρδέλα να γαμήσεις και μάλιστα ακάποτα!!!

Τι να πω?!?! Ευχομαι να βάλεις μυαλό γενικά και όχι απλά να λες "ποτε ξανά ακάποτο"!! Grow up....
Αγαπητέ έχετε απόλυτο δίκιο. . Καταρχάς δεν ξέρω πως μου κολλήσατε την ρετσινιά ότι εισήλθα εκ του απευθυσμένου. . .Παρ'όλο που είμαι λάτρης ενός σφιχτού απευθυσμένου δεν θα διανοούμουν ποτέ να εισέλθω εκ του πρωκτού άνευ προστασίας. . .!!! Επίσης σκόπευα μετά την δεύτερη φορά να τα κόψω τα ακάποτα πράγμα που θα το κάνω και με μεγάλο αντίτιμο μάλιστα !!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Συνημμένα

  • apostasy_sign2.jpg
    apostasy_sign2.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • apostasy-290.jpg
    apostasy-290.jpg
    48,8 KB · Εμφανίσεις: 52

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
147
Like
2.184
Πόντοι
2.630
Περαστικα παιχταρα μου μη μασας θα σου περασει και γρηγορα μαλλιστα αν θες να μην εχεις μεγαλη αισθηση τσουξιματος και επισεις ειναι και ενας τροπος για πιο γρηγορη αναρωση παρε μαγειρικη σοδα και ανακατεψε τη με λιγο νερο ( οχι μεγαλη ποσοτητα θα σου φερει κοψιμο :2funny:) μια κουταλια σοδα σε ενα ποτηρι νερο κανει το πε χα στη περιοχη ουδετερο ετσι δεν μπορουν να ζησουν βακτηρια και αλλες μαλακιες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom