Νέα

Κολλάς ΣΜΝ από γλειφοκώλι;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whiteman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
267
Like
3.436
Πόντοι
10.450
Στις αρχές του 2018 κόλλησα βλενορροια σε μπουρδελο. Είχα κάνει γλυφομουνι κ μου πήρε πιπα ακαποτη. Στου Συγγρού που πήγα για θεραπεία μου είπαν ότι είτε γλύφεις είτε σε γλύφουν ακαποτα κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Αν δε έχεις κ πληγή κολλάς κ aids
 

trelogiatross

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
78
Like
374
Πόντοι
20
ρε μαγκεσ εγο τρελενομε να γλιφο κολο...προτιμο να γλιφο κολο παρα να γαμαο...πιστευετε αμα παο σε πουτανα και τισ πο να τισ κανο μονο γλυφοκολι και να τον παιζο ταυτοχρονα θα δεχτει???
Μήπως θα έπρεπε να λέγεσαι «goustarwnagleifw» τότε τύπε ;;; :tooth::tooth::tooth:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
οτι κολλησα στο παρελθον 3 περιστατικα τελος παντων τα κολλησα απο Ελληνιδες γυναικες ελευθερες στην ηλικια των 20-25..ουτε απο Βιζιτες ουτε απο Κινεζες ουτε απο παντρεμενες και μαλιστα επαιξε τρομερο ακαποτο με μουνοχυματα και γλυφοκωλια
 
OP
OP
whiteman

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
441
Like
209
Πόντοι
1
Στις αρχές του 2018 κόλλησα βλενορροια σε μπουρδελο. Είχα κάνει γλυφομουνι κ μου πήρε πιπα ακαποτη. Στου Συγγρού που πήγα για θεραπεία μου είπαν ότι είτε γλύφεις είτε σε γλύφουν ακαποτα κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Αν δε έχεις κ πληγή κολλάς κ aids
σε ευχαριστω πολυ φιλαρακο. ελπιζω να εισαι πληρως υγιης τωρα
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Πολύ σωστά σε ενημέρωσαν. Άλλο γλυφοκώλια κτλ με άτομο εμπιστοσύνης, όπου τοποθετούμαστε διαφορετικά στο θέμα κι άλλο στα μπουρδέλα. Όσον αφορά τα μπουρδέλα, ο κίνδυνος είναι εφικτός
όπως και να έχει. Όσες πουτάνες δεν βλέπονται ή δεν έχουν δουλειά (όπως έχει γίνει η κατάσταση πλέον) επιδιώκουν ή επιτρέπουν κάργα ακάποτα γαμήσια έτσι ώστε να έχουν δουλειά. Οι τρύπες τους λοιπόν αποτελούν εστίες μόλυνσης. Σε αυτό πρόσθεσε και λιγουροΈλληνες που δεν έχουν δει μουνί ζωγραφιστό
και πράττουν ομοίως. Θερίζουν οι ασθένειες και πολύ σωστά ανέφερες την σύφιλη που είναι εξαιρετικά επικίνδυνη ασθένεια. Ο κίνδυνος εκτοξεύεται στα ουράνια όταν κάποιες πουτάνες διατηρούν σχέσειςμε Πακιστανούς οι οποίοι λόγω κουλτούρας πάνε μεταξύ τους πολλές φορές ακάποτα (άρα πρωκτικά) και το ίδιο ζητούν κι από αυτές με όλα ακάποτα. Κυρίως εκτός μπουρδέλου για να μην γκρινιάζουν οι Έλληνες
όπου σε παρακμιακά ξενοδοχεία επιδίδονται σε γλωσσόφιλα, γλυφομούνια, ακάποτα γαμήσια κτλ.
Έχουν μπόλικο μαύρο παραδάκι λόγω των ανάλογων εργασιών και άρα γίνονται ανάρπαστοι ως πελάτες.
Αν δεν τους δέχονταν δεν θα τους βλέπαμε να καιροφυλακτούν στα μπουρδέλα.
Ευθύνη λοιπόν έχουν όλοι αυτοί. Τα υπόλοιπα είναι να'χαμε να λέγαμε και να'χαμε να πούμε.

:hi:
πολυ σωστες επισημανσεις !
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
Πολύ σωστά σε ενημέρωσαν. Άλλο γ΄λυφομούνια, γλυφοκώλια κτλ με άτομο εμπιστοσύνης, όπου τοποθετούμαστε διαφορετικά στο θέμα κι άλλο στα μπουρδέλα. Όσον αφορά τα μπουρδέλα, ο κίνδυνος είναι εφικτός όπως και να έχει. Όσες πουτάνες δεν βλέπονται ή δεν έχουν δουλειά (όπως έχει γίνει η κατάσταση πλέον) επιδιώκουν ή επιτρέπουν κάργα ακάποτα γαμήσια έτσι ώστε να έχουν δουλειά. Οι τρύπες τους λοιπόν αποτελούν εστίες μόλυνσης. Σε αυτό πρόσθεσε και λιγουροΈλληνες που δεν έχουν δει μουνί ζωγραφιστό
και πράττουν ομοίως. Θερίζουν οι ασθένειες και πολύ σωστά ανέφερες την σύφιλη που είναι εξαιρετικά επικίνδυνη ασθένεια. Ο κίνδυνος εκτοξεύεται στα ουράνια όταν κάποιες πουτάνες διατηρούν σχέσειςμε Πακιστανούς οι οποίοι λόγω κουλτούρας πάνε μεταξύ τους πολλές φορές ακάποτα (άρα πρωκτικά) και το ίδιο ζητούν κι από αυτές με όλα ακάποτα. Κυρίως εκτός μπουρδέλου για να μην γκρινιάζουν οι Έλληνες
όπου σε παρακμιακά ξενοδοχεία επιδίδονται σε γλωσσόφιλα, γλυφομούνια, ακάποτα γαμήσια κτλ.
Έχουν μπόλικο μαύρο παραδάκι λόγω των ανάλογων εργασιών και άρα γίνονται ανάρπαστοι ως πελάτες.
Αν δεν τους δέχονταν δεν θα τους βλέπαμε να καιροφυλακτούν στα μπουρδέλα.
Ευθύνη λοιπόν έχουν όλοι αυτοί. Τα υπόλοιπα είναι να'χαμε να λέγαμε και να'χαμε να πούμε.

:hi:

Δεν θες να ξέρεις πόσες βίζιτες των 150+ επιδιώκουν και επιτρέπουν ακάποτα. Βασικά να στο πω αλλιώς, υπάρχουν δυο κατηγορίες. Η μια είναι αυτές που το επιτρέπουν με οποιονδήποτε τακτικό πελάτη μέτριας ή άνω εμφάνισης. Η άλλη είναι αυτές που το επιτρέπουν με πελάτη ακόμα και της μιας φοράς αν η προσέγγιση του είναι σωστή και αν αυτές είναι εντελώς χαζές (έχουμε και μέσα στο σάιτ αν θες). Και όλες μα όλες το επιδιώκουν όταν η φάση είναι καλή και έχουν καύλες ή παίξουν ντρογκια. Με άλλα λόγια, το ακάποτο πάει σύννεφο και περιττο να σου πω ότι καμια μα καμια ακριβοπληρωμένη βίζιτα γραφείου δεν κάνει ποτέ ΣΜΝ εξετάσεις (είναι παράνομα στη χώρα με ψεύτικη βίζα, η μόνη εξέταση που θα κάνει είναι της μύτης της στο Παιλοτ μετά από ολονύκτιο). Λανθασμένα πιστεύεις ότι είναι θέμα κάστας. Απλά στα μπουρδελα θα πάνε πιο βρωμιάρηδες. Έχει βρωμιαρηδες και με χρήματα, γράφουν και κριτικές μάλιστα.

Αυτά σαν μια μικρή εικόνα, τα υπόλοιπα ας μη τα πούμε. :coffee:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Ego pou exo roufixsei kolotrypida apo kopela olo mesa ti glossa isa isa pio leyka ginane ta donta mou ti na po..
Τζάμπα λεύκανση! Τι να πουν και αυτοί που δίνουν ένα κάρο λεφτά για να ασπρίσουν τα δόντια τους...
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
αν είσαι μπάκουρας, κάγκουρας, μοναχικός καβαλάρης , παρτάλι μόνο του, (τομάρι) πως να το πούμε αλλιώς? Παρτάκιας μεγάλος ....Δεν σε ψάχνει κανείς, δεν δίνεις λογαριασμό σε κανέναν....Έχει και πολύ σημασία αν κολλήσεις κάτι?
Αν όμως μετα το μπουρδέλο πας σπίτι στην οικογένεια να πάρεις αγκαλιά τα παιδιά σου...να φιλήσεις τη γυναίκα σου ,μετά να δεις τους υπερήλικες γονείς σου και την άλλη μέρα τα ανίψια σου ,δεν είναι κάπως αλλιώς αν έχεις κολλήσει καμιά αρρώστεια από μια πουτάνα που έτσι κι αλλιώς παίζει κάθε μέρα κορώνα γράμμα τη ζωή της ?
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.723
Πόντοι
201
ολόσωμες πλύσεις με Betandine Solution, μετά γαργάρες και μετά 10 ml με σύριγγα μέσα στην κολοτρυπιδα, εγγύηση μέχρι και 20 λεπτά μετά την επαφή .
μιλάει εμπειρία χρόνων
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Μιας και είδα την ανάρτηση ενός φίλου στο thread, έχω να πω και εγώ πως το 2019 είχα κολλήσει βλενόρροια, από κοπέλα του επαγγέλματος. Φυσικά σεξ έκανα με προφύλαξη, αλλά η πίπα ήταν χωρίς. Δεν την είχα γλύψει πουθενά θυμάμαι. Ο γιατρός μου είπε ότι και αυτό ήταν αρκετό για να κολλήσω. 28 μέρες αντιβίωση είχα πάρει-2 διαφορετικά χάπια. Αυτό που μου έχει μείνει είναι πως ανέφερε ότι κολλάς είτε σε γλύφουν είτε τις γλύφεις.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Στις αρχές του 2018 κόλλησα βλενορροια σε μπουρδελο. Είχα κάνει γλυφομουνι κ μου πήρε πιπα ακαποτη. Στου Συγγρού που πήγα για θεραπεία μου είπαν ότι είτε γλύφεις είτε σε γλύφουν ακαποτα κολλάς σύφιλη κ βλενορροια. Αν δε έχεις κ πληγή κολλάς κ aids
δε συμφωνω με αυτο που λες,θεωρω πως απο γλειφομουνι και ακαποτη πιπα κολλας τα απλα,δλδ βλενοροια,χλαμυδια,κονδυλωματα και με ακαποτο σεξ κολλας τα χοντρα δλδ υπατιτιδες,aids,συφιλη,εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Και πολύ καλά ξηγήθηκες. Κακά τα ψέμματα. Όταν γλύφεις εκεί που χύνει ο καθένας (με όσα διαβάζουμε), πολλά μπορούν να συμβούν. Είναι ιδιαίτερα ανησυχητικό για τα νέα παιδιά η τους ερωτικά στερημένους πελάτες που σπαταλούν τα ευτελή 10 λεπτά (συμπονούμε το ψέμα τους να μας αραδιάζουν ότι καθονται κάργα στο δωμάτιο μπουρδέλου) για να γλύψουν μια πιθανή αρρωστιάρα στο μουνί ή στον κώλο της μπας και καυλώσουν η οποία άλλο που δεν θέλει προκειμένου να μην κουραστεί. Εύχομαι να συνεχίσεις υγιέστατος αγαπητέ φίλε.

:hi:
Ακριβώς φίλε. Υπάρχουν πολλές γυναίκες που δεν γνωρίζουν για τις αρρώστιες που κουβαλάνε, αλλά και πολλές που γνωρίζουν και δεν τους νοιάζει να κολλήσουν και τους υπόλοιπους. Γενικά πρέπει να προσέχουμε, και από την εμπειρία μου μέχρι στιγμής στον αγοραίο έρωτα έχω να πω πως το ένστικτο τις περισσότερες φορές λέει την αλήθεια. Αν δεν σας το βγάλει να την γλύψετε η να την πηδήξετε για οποιοδήποτε λόγο, μην το κάνετε!!!
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Συγχαρητήρια που σκέφτεσαι με το πάνω κεφάλι. Θα συμφωνήσω με μεγάλη επιφύλαξη ακόμα και στο ένστικτο. Δυστυχώς πολλοί πορνοπελάτες μπουρδέλων, μόλις δουν μουνί ή κώλο πάνε και απλώνουν την μουσούδα τους απο ανάγκη και στέρηση
οι δύστυχοι, να σαρώσουν τα πάντα. Ας μην πείθονται από τα κάλπικα αχ και βαχ διότι εγκυμονούν φοβεροί κίνδυνοι στην υγεία τους. Θα τους γίνουν τα χείλια και το στόμα σαν παραμορφωμένες τουλίπες :confused: καμιά φορά χώρια το τι άλλο. Παλιότερα ακούγαμε κάποιες μπουρδελιάρες να λένε βάλτο έτσι η να αδιαφορούν και όταν κάποια την κοιτούσες ανάστατος, σου έλεγε θα τα γλύψει ο επόμενος και χαχάνιζε. Τώρα πιστεύω θα είναι ακομα χειρότερα τα πράγματα. Πρέπει να πάρουν δρόμο τέτοια βοθροσκούπιδα.

:hi:
Η αλήθεια είναι αδελφέ πως συμβαίνει κατά μεγάλο ποσοστό αυτό αλλά δεν καταλαβαίνουν. Βέβαια τι να τους πεις αν δεν τους νοιάζει. Σαν συμβουλή και μόνο θα έπρεπε να γειώνουν τα κορίτσια αυτά και να προστατεύονται και οι ίδιοι. Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω, πως έχεις μια ασθένεια και δεν σε νοιάζει να κολλήσεις κάποιον άλλον; Έχουν ξεφύγει τα πράγματα αδελφέ.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.756
Πόντοι
266
Μάγκες επειδή είμαι παθών και σχετικά πρόσφατα, ένα θα σας πω, χωρίς καποτα ούτε στο κωλο σας, θα σας γράψω την εμπειρία μου πολύ αργότερα μαζί με την εξέλιξη της υγείας μου
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Μάγκες επειδή είμαι παθών και σχετικά πρόσφατα, ένα θα σας πω, χωρίς καποτα ούτε στο κωλο σας, θα σας γράψω την εμπειρία μου πολύ αργότερα μαζί με την εξέλιξη της υγείας μου
περααστικά, από τον τόνο που γράφεις φαίνεται κάτι πολύ σοβαρό, ευχόμαστε την καλυτερη εξε΄λιξη.
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
Μάγκες επειδή είμαι παθών και σχετικά πρόσφατα, ένα θα σας πω, χωρίς καποτα ούτε στο κωλο σας, θα σας γράψω την εμπειρία μου πολύ αργότερα μαζί με την εξέλιξη της υγείας μου

Τι επαθες αδερφέ;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Μάγκες επειδή είμαι παθών και σχετικά πρόσφατα, ένα θα σας πω, χωρίς καποτα ούτε στο κωλο σας, θα σας γράψω την εμπειρία μου πολύ αργότερα μαζί με την εξέλιξη της υγείας μου
Μας τρομάζεις....
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Δυστυχώς έτσι είναι. Δεν μας αφήνουν κάποιοι τραγικοί με την αυλή τους να τα γράψουμε αυτά στην ενημέρωση διότι στενοχωρούν οι αιχμηρές αλήθειες (άλλοι πάλι γράφουν ένα κάρο μαλακίες) :confused: οπότε στην ψωλή μας αφού δεν προσέχουν. Όλοι ενήλικες άρα ευθύνη κάργα. Όμως η υγεία είναι νούμερο 1 θέμα όσο κι αν κακαρίζουν σαν φραγκόκοτες.

:rockon:
Πριν κανένα εξάμηνο έβγαλα κονδυλώματα. Ήταν η πρώτη φορά και ξέρεις, ένιωσα αμήχανα. Γενικά η θεραπεία κράτησε ενάμιση μήνα και ήταν ψυχολογικά δύσκολη. Το χειρότερο όμως ήταν όταν πήγα να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ που είναι αναγκαστικό σε τέτοια περίπτωση. Μάγκες, δεν αξίζει να βάζετε τον εαυτό σας σε τέτοια ψυχολογική διαδικασία για καμία καριόλα. Καλύτερα να προσέχετε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom