Νέα

κλιμακα βαθμολογησης γαμησιου-πουτανες vs γκομενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ananias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Καμια γυναικα δεν γαμαει εμας...Ιδεες γαμαει, οπως χρημα και εξουσια-τιποτε αλλο!!!

και όταν ήμουν 20 χρονών πιπίνι χωρίς χρήματα και εξουσία γιατί με γαμούσαν η θέλαν να με γαμήσουν σχεδόν όλες ?   :zfuck:
μήπως κάποιοι άντρες έχουν την μύγα με τα χρήματα και την εξουσία ?
 
OP
OP
ananias

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
και όταν ήμουν 20 χρονών πιπίνι χωρίς χρήματα και εξουσία γιατί με γαμούσαν η θέλαν να με γαμήσουν σχεδόν όλες ?  :zfuck:
μήπως κάποιοι άντρες έχουν την μύγα με τα χρήματα και την εξουσία ?


ελα ντε....κι εγω μια απτα ιδια!
Οσο με θυμαμαι, τις καλυτερες γκομενες που ειχα ποτε μου, ετυχαν να είναι σε φασεις αφραγκιας αλλα και πληρους σταρχιδισμου!
Απλυτο ρεμαλλι κι εγω 22-23 και σκαγε η άλλη φτιασιδομενη με γοβα να παμε βολτιτσα στα περιξ! Τι στο διαολο, δεν εξηγειται!
Πλούσιος δεν εκανα στην ζωη μου, αλλα σε περιοδους οικονομικης ηρεμιας ας πουμε, ηταν πιο νερόβραστες οι γκομενες που τυχαιναν....καποιο ψυχολογικο αντικτυπο θα παιζει κι εδώ, τυποι μου!
 

qwert96321

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
30
Πόντοι
0
Νομιζω οτι το θεμα εξεταζεται μονοπλευρα.
Πόσες φορές εχεις πάει με ταναπου και εχεις κανει ξενερωτο γαμισι?
Εμενα ποσοστιαια είναι περισσότερο αυτή η περιπτωση παρά αυτή που περιγράφεται στο αρχικό ποστ.

Πάντως συμφωνώ απολύτως με την εισαγωγή κλίμακας αξιολόγισης γαμισιού! Να συσταθεί άμεσα ομάδα εργασίας! :s&m_2:
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Η αρχή είναι η διάθεση που έχεις για μία γυναίκα, μετά η μεταξύ σας χημεία. Τα υπόλοιπα ακολουθούν
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Να πω και εγω την ταπεινη μου γνωμη και εμπειρια, οτι το καλυτερο σεξ το εκανα με κοπελες απλες και μαλιστα μετρις εμφανισιακα. Δεν λεω οτι οι ομορφες δεν κανουν καλο σεξ, απλα εμενα τι μου ετυχε.
Με οσες επαγγελματιες πηγα ηταν καλο, αλλα απλα καλο...
Σε μια κοπελα που σε γουσταρει και δεν κωλωνει στο σεξ να πειραματιστει, βγαζεις τα ΑΠΕΙΡΑ γουστα... την κανεις οτι θες, γουσταρει και εσυ γουσταρεις παραπανω!!!
Αυτα που εχω κανει με κοπελιτσες, αν εκανα τα αντιστοιχα επι πληρωμη θα μου ζητουσα πολλα χιλιαρικα.
Και επισης αλλη η αισθηση της κατακτησης και οτι τρελαινεις μια κοπελα και αλλο να ξερεις οτι η αλλη ο,τι κανει το κανει για να παρει χρηματα και χεστηκε...
Επισης με την κοπελιτσα το κανεις συνεχεια!! μεχρι να πεθανεις! σκηνικα 8ωρα και καθημερινα.
Ε με την πληρωμενη πως θα τα κανεις αυτα;;
Εξαιρουντε τυποι Blizerian και Charle Sean
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom