Νέα

Κλέλια Ρένεση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 798
  • Εμφανίσεις 302K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.581
Like
8.966
Πόντοι
1.056
Όχι, να μη το ποστάρει! Δεν χρειάζεται να δίνουμε αξία στις πνευματικές εκκενώσεις μιας αυτόκλητης φεμινίστριας, που έχει βάλει πλώρη για υποψήφια βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ. Εστιάζουμε στην εμφάνισή της και μόνο, που επειδή έχει αντιληφθεί πως φθίνει το γύρισε στον ακτιβισμό για να διατηρείται επίκαιρη. Αν ήταν άξια για κάτι καλύτερο δεν θα χρειαζόταν να ξεβρακώνεται, ακόμα και για να περάσει την προπαγάνδα της. Άλλωστε, γνωστή έγινε από τη σειρά «Μίλα μου βρώμικα» και έκτοτε μια χαρά υπηρετεί αυτόν τον ρόλο, συνεπώς ας αφήσει την υποκρισία. Το βυζί είναι φυσικό ή πλαστικό; Γιατί αν είναι πλαστικό μιλάμε για φουλ υποκρισία, βγήκε να μας το παίξει μάνα γη και μας πουλάει μεταλλαγμένα!

Ναρκωτικα και μισογυνισμος παραξενο combo εκανες φιλε :confused: :confused: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: DSF515

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.787
Like
29.433
Πόντοι
6.056
Πόσο μου λείπει η παλιά καλή καυλερη Κλέλια! :erection:
Πριν αποφασίσει να ασχοληθεί με την πολιτική και να αρχίσει να " ξερναει" όλες αυτές τις φεμινιστικές παπαρολογιες-αμπελοφιλοσοφιες.
Βέβαια εδώ ο Γεωργούλης από μέτριος ηθοποιός κατάφερε να τα κονομαει χοντρά από την ευρωβουλή, να μην χωθεί και αυτή κάπου; Έχει και παιδί να θρέψει:confused:
Ο Γιωργουλης ειναι κατω του μέτριου σαν ηθοποιος, εγω αν πήγαινα ενα χρόνο σε σχολή υποκριτικής καλύτερα θα έπαιζα.

Να ναι καλα οι αριστερές καρακάξες που τον ψήφισαν μονο και μονο για τα μπράτσα και την αγριάδα που πούλαγε στο Εισαι το ταιρι μου!
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
Ναρκωτικα και μισογυνισμος παραξενο combo εκανες φιλε :confused: :confused: :confused:

1. Τα ναρκωτικά τα παίρνεις εσύ αν κρίνω από το σχόλιο σου.

2. Δεν μισώ τις γυναίκες, απλώς δεν γουστάρω το εκκολαπτόμενο είδος των φεμιναζί και των πιο light παραλλαγών τους. Άσε που το κοινό στο οποίο υποτίθεται ότι απευθύνονται, δηλαδή τους βιαστές, φονιάδες κλπ., ούτε καν τις γνωρίζει ή ενδιαφέρεται για εκείνες και την προπαγάνδα τους. Τα πραγματικά θύματα αυτών των αυτόκλητων υπερασπιστριών του γυναικείου φύλου είναι η πλειοψηφία των ανδρών που έτσι και αλλιώς δεν επιδίδεται σε αυτές τις συμπεριφορές, αφού στόχος τους είναι να σκοτώσουν οτιδήποτε αρσενικό έχουμε πάνω μας, γιατί στην πραγματικότητα μισούν τους άνδρες.

Στις γυναίκες και δη αυτές με μυαλό λέμε ΝΑΙ, στις παλαβές - ζητιάνες της δημοσιότητας λέμε ΟΧΙ!
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.581
Like
8.966
Πόντοι
1.056
1. Τα ναρκωτικά τα παίρνεις εσύ αν κρίνω από το σχόλιο σου.

2. Δεν μισώ τις γυναίκες, απλώς δεν γουστάρω το εκκολαπτόμενο είδος των φεμιναζί και των πιο light παραλλαγών τους. Άσε που το κοινό στο οποίο υποτίθεται ότι απευθύνονται, δηλαδή τους βιαστές, φονιάδες κλπ., ούτε καν τις γνωρίζει ή ενδιαφέρεται για εκείνες και την προπαγάνδα τους. Τα πραγματικά θύματα αυτών των αυτόκλητων υπερασπιστριών του γυναικείου φύλου είναι η πλειοψηφία των ανδρών που έτσι και αλλιώς δεν επιδίδεται σε αυτές τις συμπεριφορές, αφού στόχος τους είναι να σκοτώσουν οτιδήποτε αρσενικό έχουμε πάνω μας, γιατί στην πραγματικότητα μισούν τους άνδρες.

Στις γυναίκες και δη αυτές με μυαλό λέμε ΝΑΙ, στις παλαβές - ζητιάνες της δημοσιότητας λέμε ΟΧΙ!

Στο δεύτερο μέρος, δεν μπορω να μην συμφωνήσω μαζι σου! Έχεις δικιο!
Ο τροπος όμως, που εγραψες το αλλο σου σχόλιο όμως δεν βγαζε αυτο.
Εαν τα είχες γραψει έτσι απο αρχη δεν θα ειχα πει κατι, μονο like θα ειχα κανει
 

koke32156

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
22
Like
143
Πόντοι
0
1638468874369.png
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
3
Like
4.185
Πόντοι
456
Εν το μεταξύ και αυτή και η Ζέτα και όλες αυτές των διαφόρων κινημάτων παίξανε και παίζουν ρόλους κλασσικών γυναικίων στερεοτύπων.Ναζιάρες,ραδιούργες κουτοπόνηρες και προσπαθούν μέσα μόνο από την εμφάνιση και τα κουνήματά τους να κάνουν τη δουλειά τους.Εκεί δεν είδα να έχουν πρόβλημα πάντως και να πουν όχι στο ρόλο.Κατα τα άλλα επί του θέματος μας είναι καύλα φουλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: frejit

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
149
Like
24.227
Πόντοι
25.186
για ενα πουτσο ειναι ο,τι πρεπει
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Μετά τον Μάνου Τσάο που είναι σαν πίθηκας, έχω και εγω ο Νεάντερταλ ελπίδα......
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Αν ήταν μασατζου με αυτό το πακέτο σωματοδομης, θα μαζεύε όλο το χαρτί..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom