Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Μερικοι καταλαβαινουν οτι θα ηθελαν να γινονται στα ονειρα τους...εγω εγραψα οτι οι περισσοτερες ειναι 8αρια και κανουν με 100
τα παντα ολα..ενοειται στα πλασισια ενος στριπ..οχι δηλαδη anal,cif,cim,κλπ....απλο σεξ...οι περισσοτερες γραφω , οχι ολες.
εαν εχεις δει κατι διαφορετικο,σορρυ αδελφε κατι δεν κανεις καλα..αυτο που βλεπω οταν παω, αθτο και γραφω..δεν θπαρχει καμμια
διαθεση παραπληροφορησης,απλα περασα καλα και το μοιραστηκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Το θεμα ειναι φιλε μου οτι ουτε οι περισσοτερες απο τα 8αρια που γραφεις κανουν σεξ..Μετρημενες ειναι οι κοπελες που στο κατοσταρι το κανουν και καποιες δεν ειναι καν 8αρια αλλα πολυ χειροτερες..Εχω παει τελευταια πολλες φορες,εχω αφησει αρκετο χρημα και εχοντας μιλησει με σχεδον ολα τα κοριτσια εκφερω την αποψη μου πανω σε αυτο που ειπες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Μερικοι καταλαβαινουν οτι θα ηθελαν να γινονται στα ονειρα τους...εγω εγραψα οτι οι περισσοτερες ειναι 8αρια και κανουν με 100
τα παντα ολα..ενοειται στα πλασισια ενος στριπ..οχι δηλαδη anal,cif,cim,κλπ....απλο σεξ...οι περισσοτερες γραφω , οχι ολες.
εαν εχεις δει κατι διαφορετικο,σορρυ αδελφε κατι δεν κανεις καλα..αυτο που βλεπω οταν παω, αθτο και γραφω..δεν θπαρχει καμμια
διαθεση παραπληροφορησης,απλα περασα καλα και το μοιραστηκα.
Η Crystal τη κανει στα 100?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Μεγαλη παραπληροφορηση οτι στο 100αρι γινονται ολα απο ολες οπως αφηνει να εννοηθει ο φιλος απο πανω..Λυπαμαι αλλα δεν ειναι ετσι..Πολυ συγκεκριμενες κοπελες στο Κινκυ τα κανουν ολα στα 100 φιλε μου..Καλυτερα θα ταν να το διευκρινησεις αυτο..

Κατα τα αλλα ναι η ποιοτητα ειναι ανεβασμενη τους τελευταιους μηνες,ισχυει γιατι εχω επισκεφθει το μαγαζι πολλες φορες.

Απόλυτο δίκιο έχεις αδερφε!
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
καλησπέρα σε όλους

Ξέρει κανείς αν δουλεύει εκεί ακόμα η Βερόνικα με τις βυζάρες και η ξανθιά (Ουγγαρέζα νομίζω) Μπετίνα, που ήταν παλαιότερα στις Μούσες και στη Νίκαια ?
Έχω τουλάχιστον 5 χρόνια να πάω κινκι.

 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
καλησπέρα σε όλους

Ξέρει κανείς αν δουλεύει εκεί ακόμα η Βερόνικα με τις βυζάρες και η ξανθιά (Ουγγαρέζα νομίζω) Μπετίνα, που ήταν παλαιότερα στις Μούσες και στη Νίκαια ?
Έχω τουλάχιστον 5 χρόνια να πάω κινκι.

η μπετίνα ναι αλλά αυτή είναι λίγο τρελλή ή μου φαινεται?
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
η μπετίνα ναι αλλά αυτή είναι λίγο τρελλή ή μου φαινεται?

ευχαριστώ για την απάντηση, ισχύει αυτό που λες, κυκλοθυμική , είχα περάσει όμως κάποτε καλά μαζί της και είπα μήπως την ξαναβρώ κάπου για να θυμηθώ τα περασμένα φοιτητικά μου χρόνια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Επισκεψη μετα απο καποιους μηνες και δυστυχως το επιπεδο των κοριτσιων εχει πεσει κατακορυφα..Ενω το καλοκαιρι με την επελαση Ουκρανιδων ειχε ανεβει τοπ!!

Επισης ας πουν σε παραπανω απο τις μισες κοπελες να κανουν καμια διαιτα..Πανω απο τις μισες εχουν ξεπερασει τα ορια..
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Επισκεψη μετα απο καποιους μηνες και δυστυχως το επιπεδο των κοριτσιων εχει πεσει κατακορυφα..Ενω το καλοκαιρι με την επελαση Ουκρανιδων ειχε ανεβει τοπ!!

Επισης ας πουν σε παραπανω απο τις μισες κοπελες να κανουν καμια διαιτα..Πανω απο τις μισες εχουν ξεπερασει τα ορια..
δεν πηγες στο μαγαζί δλδ...

περιγράφεις μαλλον άλλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Επισκεψη μετα απο καποιους μηνες και δυστυχως το επιπεδο των κοριτσιων εχει πεσει κατακορυφα..Ενω το καλοκαιρι με την επελαση Ουκρανιδων ειχε ανεβει τοπ!!

Επισης ας πουν σε παραπανω απο τις μισες κοπελες να κανουν καμια διαιτα..Πανω απο τις μισες εχουν ξεπερασει τα ορια..
εγώ πάντως τύπε σε πρόσφατη επίσκεψή μου(εντός 10 ημέρου)έμεινα ικανοποιημένος από το επίπεδο των κοριτσιων.έχει καλά καβλάκια.εντάξει όπως σε όλα τα στριπ παίζουνε και γκόμενες λιγότερο καλές αλλά θεωρω το ρόστερ δεν είναι κακό!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
gfe_lover...σωστά τα λες και γω τα ιδια εχω δει
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Το καλοκαιρι και συγκεκριμενα τον Αυγουστο ειχε ερθει μια "καραβια" Ουκρανιδων που θυμισε παλιες καλες εποχες..Ολες απο 20-25 και μεσα στην ακραια καυλα..Δεν ηξερες ποια να πρωτοδιαλεξεις!!

Αυτες δυστυχως εφυγαν εδω και ενα μηνα και αντικατασταθηκαν απο μετριατζες που δουλευαν σε μαγαζια της Νησιωτικης Ελλαδας κυριως..

Παρολαυτα θα ξαναπαω καποια στιγμη και θα αναφερω παλι οτι ακριβως συναντησω!!
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Το καλοκαιρι και συγκεκριμενα τον Αυγουστο ειχε ερθει μια "καραβια" Ουκρανιδων που θυμισε παλιες καλες εποχες..Ολες απο 20-25 και μεσα στην ακραια καυλα..Δεν ηξερες ποια να πρωτοδιαλεξεις!!

Αυτες δυστυχως εφυγαν εδω και ενα μηνα και αντικατασταθηκαν απο μετριατζες που δουλευαν σε μαγαζια της Νησιωτικης Ελλαδας κυριως..

Παρολαυτα θα ξαναπαω καποια στιγμη και θα αναφερω παλι οτι ακριβως συναντησω!!
Συμφωνω...δεν ειναι χαλια, αλλα δεν ειναι και εντυπωσιακα οπως 1-2 μηνες...οντως θυμιζε αλλες εποχες.
Γι αυτο και γινοταν το αδιαχωρητο ,κυριως σαββατα.Προχθες οση ωρα ειμασταν δεν καταφερε να γεμισει
πανω απο το 60%..εκτος απο 2-3 αρκετα καλες γκομενες , οι αλλες σχετικα μετριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom