Νέα

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
 Είχα σκοπό να ανοίξω εγώ το θρεντ σήμερα. Το συζήτησα με τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ ο οποίος μου πρότεινε να το δημοσιεύσω αμέσως. Ηθελα όμως να είμαι σίγουρος πως έχω αφροδίσιο νόσημα.

Χτες πήρα τις εξετάσεις και έχω προσβληθεί από βλεννόρροια.

Σημειώνω πως η σεξουαλική επαφή έγινε απολύτως και όλη την ώρα με προφυλακτικό.

Η γιατρός αφροδισιολόγος που με εξέτασε, μου είπε πως πολλές φορές η ελαφράς μορφής βλενόρροια που έχω, μπορεί να κολλήσει ή από κακή χρήση προφυλακτικού ή και με το στοματικό σεξ.

 Ψυχολογική κατάσταση.... σκατά! εδώ και 10 μέρες. Θα πρέπει εντός τριμήνου να υποβληθώ και σε αιματολογικές εξετάσεις ώστε να αποκλεισθεί η σύφιλη, το aids και η ηπατίτιδα.

Μέχρι στιγμής έχω σκάσει 200 ευρώ, σε επισκέψεις σε γιατρούς, αντιβιωτικές ενέσεις και εξετάσεις σε μικροβιλογικά εργαστήρια. Κι έπεται συνεχεια με κανα 200άρι ακόμα για να δω τελικά αν είμαι τελείως καλά. Αυτό θα το ξέρω τέλος του έτους, οπότε και μου σύστησαν να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις.

Η κοπέλα που συνευρέθηκα είναι το κωλ γκερλ ΑΝΑΣΤΑSΙΑ RU. Εχει και σχετικό τόπικ εδώ μέσα.

Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο για το θέμα.

Ελπίζω να βοήθησα.

φιλε περαστικα,και λυπαμαι πολυ για την περιπετεια σου.μαλλον ομως αυτο καταρριπτει και τα τελευταια επιχειρηματα του θρεντ για το κατα ποσον ειναι ασφαλες να κανουν τα κοριτσια ακαποτες πιπες στους πελατες.μπραβο για το θαρρος σου να βγεις και να το πεις,και πραγματικα γλυτωνεις ΠΟΛΥ κοσμο απο ΠΟΛΛΟΥΣ μπελαδες.και παλι περαστικα,που βεβαια ειναι σιγουρο οτι σε λιγες μερες θα εισαι τελειως καλα.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Το χα αναφέρει στην κριτική μου γι αυτήν πως μύριζε κάπως, αλλά πέσανε κάποιοι να με φάνε...

Πάντα θα πετάγονται οι κλασικοί πονηροί να πουν την κουβέντα τους ανέξοδα.(είμαι σίγουρος ότι δεν την πηδάνε)!
Όμως αυτή η πρόταση που κοκκίνισες είναι ποιο αποτελεσματική προφύλαξη (αν αποφεύγεις την επαφή) από όλα τα προφυλακτικά μαζί!

Εύχομαι αυτοί που διαβάζουν να το καταλαβαίνουν!

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αν γαματε κωλους=σκατα τι περιμενετε? την πιπα δεν γινεται να την κοψουμε ελεος με την τρομοκρατια σαν το δντ και τα μετρα το κανατε :idiot: ηταν γκαντεμης ο τυπος η εκανε κατι παρακινδυνευμενο,περαστικα..
δεν γαμησε κωλο ο τυπος
μονο ακαποτη πιπα της εδωσε
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν γαμησε κωλο ο τυπος
μονο ακαποτη πιπα της εδωσε
η πιθανοτητα να κολλησεις απο ακαποτη πιπα βλενορροια ειναι 0,2% και να τον χωσεις στο λαιμο της οπου ειναι τα μικροβια,και να μην πλυθεις μετα.
 
OP
OP
E

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
ρε συ φιλαράκι χαλάρωσε λίγο ... δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Δεν πάω να χρυσώσω το χάπι αλλά αυτο που έπαθες είναι αναστρέψιμο ... Είναι μικρόβιο, θα κάνεις την θεραπεία σου και όλα οκ. Δεν είναι ιός να μείνει για πάντα μέσα σου ...

το καλό είναι ότι το ανακάλυψες γιατί μπορεί η χρόνια αδιαφορία να προκαλέσει ακόμα και στειρότητα ...

μην ξεχνάς ότι και αυτή δεν γεννήθηκε με αυτό, κάποιος (μαλάκας) από μας της το μετέδωσε ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ουτε πιπα δε μπορουμε να δωσουμε πλεον. καλα δεδομενο για πουτανες, αλλα ουτε στις γκομενες πλεον με αυτα που βλεπω.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
περαστικα μαν μην αγχωνεσε χαλαρωσε κανε λιγο διαλογισμο θα δεις πως θα χαλαρωσεις..ριξε ολη την καλοσυνη και την ταπεινοτητα σου απανω σου.. Για το διαλογισμο το πρωτο μας μελημα ειναι η σταση,Μπορεις να καθησεις σε οποιαδηποτε σταση. Η σταση πρεπει να ειναι ανετη και σταθερη.Μπορουμε να κανουμε διαλογισμο στο πατωμα η σε καρεκλα.Μπορουμε να κανουμε διαλογισμο σε οποιαδηποτε μερος αισθανομαστε ανετα. Καθηστε ανετα σταυρωστε τα ποδια θυληκωστε τα δαχτηλα των χεριων οπως καθομασταν στο δημοττικο δηλαδη με σταυρομενα τα χερια. Τωρα κλειστε τα ματια απαλα.. και χαλαρωστε..Χαλαρωστε ολοκληρωτικα Χαλαρωστε ολο το σωμα..Μονο χαλαρωστε..Οταν σταυρωνουμε τα ποδια και δενουμε τα δαχτυλα των χεριων η ενεργια κυκλοφορει σε κυκλο Και αυτο μας δινει περισοτερο σταθεροτητα.Τα ματια ειναι οι πορτες του μυαλου γιαυτο πρεπει να ειναι κλειστα Οποιοσδηποτε ψαλμος η ομιλια εσωτερικη η εξωτερικη Ειναι δραστιριοτητες του μυαλου.Γιαυτο πρεπει να σταματησουν. Οταν το σωμα χαλαρωνει, η Συνειδηση Ταξιδευει στην επομενη ζωνη Το μυαλο και την Νοημοσυνη. Το μυαλο δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα συνολο σκεψεων. Υπαρχει παντα ενας αριθμος σκεψεων που ερχεται στη επιφανεια του μυαλου Οποτε υπαρχουν σκεψεις στο μυαλο μπορει να εχουμε πολλες ερωτησεις-γνωστες και αγνωστες. Για να υπερβουμε το μυαλο και τη νοημοσυνη Πρεπει να Παρατηρησουμε την αναπνοη. Η Παρατηρηση ειναι φυση του εαυτου. Γιαυτο,πρεπει να παρατηρησουμε την Αναπνοη. Μην αναπνεεται τεχνητσα.. μην εισπνεετε ..η εκπνεετε τεχνιτα .Αφηστε την εισπνοη και την εκπνοη να γινουν απο μονες τους. Μονο παρατηρηστε την φυσικη αναπνοη. Αυτο ειναι το κλειδι αυτος ειναι ο τροπος. Μην ακολουθειτε σκεψεις. Μην εμμενετε σε ερωτηματα η σκεψεις. Κοψτε τις σκεψεις. Επιστρεψτε στην αναπνοη. Παρατηρηστε την φυσκικη αναπνοη Μεινετε με την αναπνοη. Τοτε η πυκνοτητα των σκεψεων αραιωνει. Σιγα σιγα η αναπνοη γινεται λεπτοτερη και κοντυτερη. Τελικα Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΗ σταθεροποιειται σαν λαμψη αναμεσα στα φρυδια. Σε αυτο το σταδιο δεν θα εχουμε ουτε αναπνοη και ουτε σκεψη.. Θα ειμαστε ολοκληρωτικα χωρις σκεψεις. Αυτο το σταδθιο ονομαζεται Nirmal Sthithi η Σταδιο χωρις Σκεψεις. Αυτο ειναι το Σταδιο του  Διαλογισμου. Σε αυτες τις συνθικες Κατακλυζομαστε απο Κοσμικη Ενεργεια. Οσο περισοτερο Διαλογισμο κανουμε, τοσο περισσοτερη Κοσμικη Ενεργεια Δεχομαστε. Αυτη η Κοσμικη ενεργεια ρεει δια μεσου του Ενεργειακου Σωματος το οποιο ονομαζεται Αιθερικο Σωμα. Η Κοσμικη Ενεργεια θεραπευει ολες τις Ασθενειες του σωματος. Ετσι θα ειμαστε υγιεις χωρις φαρμακα. Ολο και περισσοτερη Κοσμικη Ενεργεια μας απαλλασει απο την ενταση το και το ανχος του Μυαλου. Οσο περισσοτερο εξασκουμαστε στον Διαλογισμο Το Μυαλο ηρεμει και εχει περισσοτερο χωρο. Η μνημη μας δυναμωνει. Περισσοτερη εξασκηση στον Διαλογισμο οδηγει σε μεγαλυτερη Κατανοηση. Συνεπως οδηγουμαστε σε καλυτερες διαπροσωπικες σχεσεις. Ο Διαλογισμος Βελτιωνει την ευτιχια της οικογενειακης ζωης. Το Μυαλο Θα ειναι ηρεμο. Ο Διαλογισμος μας κανει ηγιεις και γαληνιους. Ο Διαλογισμος μας δινει Απαντισεις σε ολλα τα ερωτηματα. Για να πετυχουμε αυτα και πολλα περισσοτερα... Ο Διαλογισμος πρεπει να γινεται καθημερινα... Ο Διαλογισμος μπορει να γινει σε οποιοδηποτε μερος. Ο Διαλογισμος μπορει να γινει οποιαδηποτε ωρα,ακομα και κατα την διαρκεια ενος ταξιδιου. Ο Διαλογισμος πρεπει να γινεται τοσα λεπτα οσο και η ηλικια αυτου που διαλογιζεται. Παραδειγματος χαρη,ενας ανθρωπος 30 ετων πρεπει να κανει 30 λεπτα Διαλογισμο τουλαχιστον 30 λεπτα τη φορα. Για τον Διαλογισμο δεν χρειαζεται να εγκαταλειψετε την οικογενειακη ζωη. Ο Καθενας πρεπει να κανει Διαλογισμο. Τα παιδια κανουν τον καλυτερο Διαλογισμο. Μπορουν να ξεκινησουν απο την ηλικια των 5 ετων. Για τον Διαλογισμο Δεν χρειαζεται να αναζητησουμε την φυσικι παρουσια ενος Δασκαλου. Ο Καθοδηγητης η ο Δασκαλος ειναι μεσα μας. Η Αναπνοη σας ειναι ο Καθοδηγητης Η Αναπνοη σας ειναι ο Δασκαλος. Ειναι για ολους. ΥΓ..Σε μια Δυσκολη περιοδο φιλε μου ακολουθησα τον Διαλογισμο και ακριβως αυτα που εγραψα πηρα και βιβλια σχετικα με το θεμα αλλα αυτο εδω που βρηκα απο το ιντερνετ ειναι απλο και κατανοητο με βοηθησε παρα πολυ ηρεμησα το πιο σημαντικο.. Μην στεναχωιεσε ολα θα πανε καλα.. :)  












 
OP
OP
E

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ειναι για ολους. ΥΓ..Σε μια Δυσκολη περιοδο φιλε μου ακολουθησα τον Διαλογισμο και ακριβως αυτα που εγραψα πηρα και βιβλια σχετικα με το θεμα αλλα αυτο εδω που βρηκα απο το ιντερνετ ειναι απλο και κατανοητο με βοηθησε παρα πολυ ηρεμησα το πιο σημαντικο.. Μην στεναχωιεσε ολα θα πανε καλα.. :)  

εκτος απο το να βαζουμε ακαπωτο το πουλι μας καλο ειναι να αποφευγουμε και τις ουσιες  :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.163
Πόντοι
5.006
Περαστικά σου Ποδολάγνε.
Κουράγιο και υπομονή μέχρι τα τελικά αποτελέσματα για aids τον Δεκέμβρη.
Η αναμονή είναι δύσκολη.
Eμεις θα είμαστε εδω και θα προσπαθήσουμε να σε κάνουμε να χαμογελάσει το χειλάκι σου με τις μαλακίες μας.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.714
Πόντοι
3.385
ουτε πιπα δε μπορουμε να δωσουμε πλεον. καλα δεδομενο για πουτανες, αλλα ουτε στις γκομενες πλεον με αυτα που βλεπω.
Φίλτατε, ούτε στις γυναίκες μας θα συμπλήρωνα εγώ (πλέον δε συγκαταλέγομαι στους παντρεμένους......) Κάθε παντρεμένος, ξέρει μήπως ποιον πίπωνε η γυναίκα του πριν μαζευτεί στο σπίτι και τι όργια έκανε; και η δική μου τουλάχιστον εμπειρία λέει πως οι παντρεμένες είναι αυτές που έχουν και τις λιγότερες αναστολές....
Σε κάθε περίπτωση, περαστικά στον ποδολάγνο και όλοι μας να προσέχουμε.....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
κουραγιο φιλε,σου ευχομαι γρηγορη αναρρωση
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μαγκες εγω βλεπω οτι ολοι μας τα περναμε αψηφι τα πραγματα. ολοι ανεξαιρετως και εμπειροι μεσα. και ο ποδολαγνος δεν ειναι ουτε παιδαρελι ουτε χαζος (νταξει λιγο πιρφορεστης ειναι αλλα τεσπα). ξυπναμε μονο οταν το παθουμε και μετα δωστου γολγοθας.
μαγκες πρεπει να βαλουμε το οριο καποια μερα χωρις πλακα. κομμενα τα ακαποτα ΓΕΝΙΚΩΣ.
κριση και στην ηδονη δυστυχως αλλα τι να κανουμε. παιζεις με τα χαρτια που εχεις στη πουτανα τη ζωη.
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Απορίες σχετικές με το θέμα.
Ο παθών στην κριτική του αναφέρι οτι το στόμα της Anastasias Ru μύριζε τσιγαρίλα.
Όσοι έχουμε δει την Anastasia ξέρουμε οτι δεν καπνίζει, αντίθετα είναι πάντα με τα listerine κλπ.
Όταν δεν εργάζεται, για λόγους γυναικολογικούς, το αναφέρει και δεν στέλνει άλλην.
Οσον αφορά την μυρωδιά κάτω είναι άγνωστο πράμα για αυτήν. Όλοι ξέρουμαι ότι κάνει μπάνιο πριν, ενδιάμεσα και μετά.
Βλενόροια με 0,2% απο πίπα και να σου έκατσε, τι να πώ; Ο ορισμός του γκαντέμη;;;
Μήπως δεν πήγες με την Anastasia?
Μήπως τα 50€ χαλάνε την πιάτσα στα 100ρικα;
Μήπως υπερβάλεις λιγάκι;
Σου έστειλα pm, αδιαφόρησες να με ενημερώσεις όμως για αυτο και τοποθετούμε εδώ.
Αντισθένη είναι σίγουρο οτι η δημοσιευση του ονόματος είναι σύνομη;
Είναι αποδεικτικό η δήλωση κάποιου που του μύριζε τσιγάρο το στόμα της;
Επιτρέψτε μου να έχω απορίες για τον οπαδό κάποιας αλλης εκδιδόμενης, και να πιστεύω ότι απλά είναι πόλεμος λάσπης. Βλέπεις και οι 2 κυρίες δουλευουν στην ίδια περιοχή και μοιράζοντε το ίδιο, ισχνό πλέον, πελατολόγιο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
και η μαλακια ειναι οτι υπαρχουν απειροι "οικογενειαρχες" που θεωρουν μειον την πουτανα που δεν κανει ακαποτο  :jerking: :jerking:
 

dick_reckard

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
μην ξεχνάς ότι και αυτή δεν γεννήθηκε με αυτό, κάποιος (μαλάκας) από μας της το μετέδωσε ...


Όχι απαραίτητα κάποιος από εμάς.
Δηλαδή τι νομίζετε ότι η σεξουαλική και η ερωτική ζωή των εκδιδόμενων περιορίζεται στις συνουσίες με τους πελάτες ;
Ή μήπως έχετε την ψευδαίσθηση ότι καυλώνουν, επειδή έτσι δείχνουν (όσες δεν είναι κομοδίνα) ;
Εγώ νομίζω ότι οι περισσότερες έχουν τους γκόμενους τους, που τις γαμούν ακάποτα, οι οποίοι δεν είναι ακριβώς πιστοί οικογενειάρχες, ξενογαμούν και αυτοί άλλες, πιθανόν ακάποτα και πάει λέγοντας.
Έτσι, όταν γαμάμε, με προφυλακτικό (δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί μαλάκες να γαμάνε ακάποτα), νομίζουμε ότι δεν έγινε και τίποτα, αλλά κινδυνεύουμε μάγκες, κυρίως από κονδυλώματα. Έχετε σκεφτεί μέσα στην κάβλα, πόσοι από εμάς βγάζουμε λάθος την καπότα ;

Όσο για το ακάποτο τσιμπούκι (ή τσιμοθκι) τι να πω πια.
Όλα τα χρόνια ποτέ δεν το ζήτησα και μία μόνο, milf ελληνίδα, περί το 2003, πρόλαβε και τον έχωσε στιγμιαία στο στόμα της. Όταν αντέδρασα μου είπε, " - Έλα καλέ, εγώ δεν τα πιστεύω αυτά, άλλωστε φαίνεσαι καθαρός".
Με τόση βλακεία που κυκλοφορεί τι να πεις.
Τόση βλακεία που είδα συμπυκνωμένη όταν το 2008 άρχισα να παρακολουθώ το σαϊτ, σαν μέλος (με άλλο νικ, τα έχουμε πει αυτά) και έπεσα από τα σύννεφα όταν διάβασα ότι είναι προσόν της πουτάνας να κάνει ακάποτο τσιμπούκι και πολύ μεγαλύτερο αν τα καταπίνει κιόλας. Λες και καταπίνει μόνο τα δικά μας και όχι αλλονών.

Σας πληροφορώ ότι από τότε κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα, έφτασα στο σημείο, για να περιφρουρήσω την υγεία μου να κάνω ακραία πράγματα, που δεν θα τα αναφέρω γιατί μπορεί να θεωρηθούν αστεία.

Και μην διαβάσω καμιά μαλακία ότι εντάξει και τι έγινε, τι θα πάθεις, θα πας στο γιατρό, θα πάρεις τα φάρμακα σου και θα σου περάσει.
Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Όποιος κάνει τέτοιες μαλακίες και βρεθεί (όπως εγώ πέρσι) στον προθάλαμο του αφροδισιολόγου, να αγωνιά όχι για την πάρτη του (καλά να πάθεις μαλάκα), αλλά για τους δικούς του ανθρώπους, μπορεί να καταλάβει.
Ευτυχώς στην περίπτωση μου ήταν απλή αλλεργία, αλλά με έκανε να σκεφτώ πολλά πράγματα και να τα ζυγίσω ξανά.

Ποδολάγνε σου εύχομαι δύναμη, δεν νομίζω ότι έχεις κολλήσει κάτι παραπάνω.
Είσαι εν μέρει τυχερός γιατί καταλαβαίνω ότι δεν έχει γυναίκα ή φιλενάδα, να ανησυχείς μήπως την κόλλησες κάτι.

 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Επιτρέψτε μου να έχω απορίες για τον οπαδό κάποιας αλλης εκδιδόμενης, και να πιστεύω ότι απλά είναι πόλεμος λάσπης. Βλέπεις και οι 2 κυρίες δουλευουν στην ίδια περιοχή και μοιράζοντε το ίδιο, ισχνό πλέον, πελατολόγιο.

Ε όχι και το ίδιο πελατολόγιο ρε τύπε! Η Nayomi ψιλοβλέπεται, η Ru είναι σαβούρα!  :s&m_3:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Δε διάβασα από την αρχή το θέμα, αλλά κατά καιρούς πολύ εύκολα ορισμένοι κατηγορούν κοπέλες χωρίς αποδείξεις..
Είναι όλοι αυτοί τόσο σίγουροι ότι η μόνιμη σχέση τους δεν ερχεται σε επαφή με άλλους?
Δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένο άτομο ,αλλά οφείλω να σας ενημερώσω ότι οι άντρες δεν είμαστε οι μόνοι που ξενοπηδάμε..το ίδιο και πολλές φορές σε μεγαλυτερο βαθμό κάνουν και οι γυναίκες/γκόμενες μας..
Ο καθένας μπορεί να αναφέρει ονόματα εδώ μέσα..
Χωρίς αποδείξεις ,απλά δημιουργούμε εντυπώσεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom